האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

קפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הרגשה | הרשמה, אישור מירדנ, לקוח מבנק הרעיונות
פורסם ב: Nov 30 2013, 11:15 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
פיבסונים: 8910
מגדר:
משתמש מספר: 46114
חפצי המשתמש: צפה

QUOTE (לונוש לאבגוד @ Nov 30 2013, 11:33 AM)
שם+כינוי שלכם:זוהר - לונוש לאבגוד
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.):ג'וליה סאלי ובסטר אבל תקראו לה ג'ולי
גיל (10-20):10
אופי (לפחות 6 שורות מלאות):ג'ולי היא ילדה ביישנית, אבל קשוחה. רגישה מאוד ויכולה להגיד את האמת בדוגרי. הלב שלה פתוח לעזרה לנזקקים והיא יודעת לשכנע מאוווווווד טוב. ג'ולי היא ילדה שאפשר לסמוך אליה תמיד מכיוון שיש לה זכרון טוב והיא זוכרת מה הבטיחה ומה לא. היא ילדה שעומדת על זכויותיה וחשוב לה ליהיות נוקשה לגבם. ג'ולי ממוקדת במטרה ותעשה כל דבר כדי להשיג אותה היא קובעת לעצמה יעדים ולא מעניין אותה מה אומרים לי אחרים. בקיצור ג'לי היא ילדה עם לב אוהב וקל להתחבר אליה.
[B/]מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.):[/B] ג'ולי היא בלונדינית לגמרי עם עור לבנבן, ועיניים כחולות ירוקות ויפות, יש לה אף סולד וקטן ,שפתייה עם אודם קל, היא רזה ובינונית לא נמוכה מידי ולא גבוהה מידי . https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q...k-9Yf7PhEE9ZgVQ
[/B]רקע (9 שורות מלאות לפחות.):[/B] ג'ולי גרה בבית היתומים עד גיל 9 ומעולם לא ראתה את הוריה (הדבר היחיד שנשאר מהם זה טבעת. הטבעת הזאת היא החפץ החשוב ביותר לג'ולי). מנהלת בית היתומים הימציאה את שמה ואת שם משפחתה ולכן היא מעולם לא סבלה את השם האמצאי שלה. בבית היתומים לא נתנו לה בגדים בגיל 9 בא איש אחד עשיר והיציע לה לבוא לפנימיית בית ספר שם יש ילדים בגילה. היא הסכימה. כיף לה בבית הספר אבל היא לא חנונית. לחברה טובה ביותר שלה קוראים ויולט והיא מספרת לה הכל (לא חייבים לכלול את ויולט במ"ת). ג'ולי טובה בלימודים אבל לא במטמתיקה זה התחום החלש שלה. בבית היתומים קיבלה טראומה: מכיוון שבית היתומים לא היה נקי (והיו שם הרבה קורי עכביש) יש לה ארכנופוביה (פחד מעכבישים).
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): "הכוח שלי" מומצא ספר הסבר על איך לגלות למי יש כוחות אל טבעיים בספר משולב גם סיפור על ילדים שיש להם כוחות ( הספר לא אמיתי כי מובן שבעולם אמיתי לא יכולים ליהיות כוחות על טבעיים).
הערות: אם חייבים באסיה אז ישראל ואם לו אז אנגליה (בבית היתומים דברו עברית).

שמורה happy.gif
רק תסדרי את הבולד של הרקע והמראה.

--------------------
~ תקראו לי שוקו ~ 15 באחד באפריל ~ סנייפ 333> ~ הבית הנטוש ~
User Posted Image
~ "כי במקום אשר אוצרכם בו, שם יהיה גם לבבכם" ~
~ קרדיט לרותם על החתימה ~

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 11 2013, 18:54 PM
צטט הודעה

השנוז בידינו

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 13645
מגדר:male
משתמש מספר: 41727

שם+כינוי שלכם: נועם, פשוט תקראי לי נועם.
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): דווין נורטון סמית'.
גיל (10-20):19
אופי (לפחות 6 שורות מלאות): דווין הוא כמו הגיבור שהעולם ציפה לו, הוא לא מפונק או שחצן בכלל, הוא אמיץ כמו שהוא חושב את עצמו לגיבור.
מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.):
רקע (9 שורות מלאות לפחות.):
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): זדון, ספר אמיתי.
הערות: לשמור בבקשה

--------------------
נועם||כמעט 13||ג'יימס בונד||אני משועמם למדי||אלה החיים שלי

User Posted Image

"אם אתם מטפסים על הר, תמיד תחשבו מה יהיה בפסגה"

---------
פורסם ב: Dec 11 2013, 19:45 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
פיבסונים: 16379
מגדר:female
משתמש מספר: 43493

שם+כינוי שלכם: עדי, גרל.
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): נאוויד פרנץ רוסטאמי
גיל (10-20): אזור ה-12
אופי (לפחות 6 שורות מלאות): תמיד אמרו עליו שהוא מרושע וסתם אוהב לעשות צחוק מכולם. זה לא נכון. זה אחיו התאום. חבל רק שאנשים לא יודעים להבדיל.
מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.): הו וול. כבר אמרתי בטפסים אחרים, של האחים שלו, שיש רק שלושה ילדים מהמשפחה שנראים גרמניים - רושאן, מירזה ויסמין. טוב, זה חצי נכון. יש משהו מאוד דפוק בגנים של נאוויד.
רקע (9 שורות מלאות לפחות.): לנאוויד יש 12 אחים ואחיות. כן, יש כזה דבר, אם בא לך לדבר עם מירזה (אחד מהם) איך זה אפשרי מותר לך, אבל עדיין. יש לו 12 אחים ואחיות, ואני לא הולכת לחפור על הסדר שלהם כי גם אני לא זוכרת. הארון, לאלה, רושאן, באנו, פארידון, נאוויד, מירזה, נסרין, שאחנאז, זיבה, יסמין, והיד ועלי. אני לא אחפור על הלידה של כולם, כי נו באמת, אבל אני אחפור מהרגע ש.
זה התחיל דווקא באזור גיל ארבע, הרקע המוזר שלו. רושאן תמיד היה צריך שיקריאו לו, בגלל בעיה גנטית שמונעת ממנו לזוז (יש כזאת בעיה והוא באמת לא יכול להזיז איבר, עשו על זה סרט דוקומנטרי שעוד לא ראיתי), אז לאלה תמיד הייתה מקריאה ספרים בבית. התמונה הייתה - ילדה בת 11 מוקפת בשישה ילדים ליד המיטה של אחד מהם. תמיד.
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): Il tri spadas. כמובן שיש לזה שם בעברית, גרמנית, ערבית, הכל, אבל הוא גם יודע לקרוא את זה באיטלקית והוא מעדיף את זה ככה (כי באנגלית זה סתם הורס). אני המצאתי את זה הודות לסיוט. זה ספר שמבוסס על מקרה אמיתי (כן בטח) של סטודנט מניו-יורק. הספר עצמו הוא הבסיס למת שלי שאני צריכה לפתוח מחדש, וזה מספר על אותו סטודנט בגיל 14, אבל בעולם שאין מצב שהוא אמיתי, עולם שהוא די משחקי-הרעב כזה רק שבו יש שלושה מנצחים משלושה צדדים - רויאלטי (מלוכה), פייג'רי או קינגדום (אבירות) ופיי (זה נורא מסביר את עצמו, תכלס). לעוד פרטים, המת שלי.
הערות: תשמרי לי. בבקשה!
או, והשם הזה הגיוני, לילד איראני...

--------------------

User Posted Image

עדי ♦ או ג'סטין ♦ או אלקסיס ♦ או מרדית' ♦ בקיצור לא אכפת לי איך יקראו לי ♦ 15 ♦ כן האנימציה הזאת מקוטעת אבל עשיתי אותה בשתיים בלילה ולא היה לי כוח לפתור את בעיות האהבה של הפוטושופ והסרטון שחתכתי ♦ לא אתם לא תאהבו אותי בימים אלו ♦ הג'ייאסדי שלי מתחרפן ♦ אוהבת רק ארבעה אנשים מהפורום הזה ♦ הן יודעות שאלה הן ♦ אימו קאובויז זה אדיר ♦ אתם לא מכירים חצי מהשיפופים שלי ♦ לדוגמה: לייט, ג'אד, סוני, טראם, ספיידיפול ♦ זה אולי כן מכירים ♦ היי!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
382 1500 818 544

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח