האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ביקורת מסעדה || Moses
פורסם ב: May 28 2018, 19:42 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

Moses

ביקורת מסעדה
User Posted Image

○ בעלים: לא מוזכר הבעלים הראשוניים אך כרגע הבעלים של מוזס הם קבוצת BBB
○ שף ראשי: במוזס אין שף ראשי, במוזס כולם עובדים יחד כמשפחה.
○ כשרות: מוזס היא מסעדה בשרית. למוזס שלושה סניפים כשרים בלבד מתוך כל הסניפים.
אלונים- קניון חוצות אלונים
פתח תקווה (כשר)- שחם 22 פתח תקווה
ירושלים (כשר)- יצחק רבין 10, סינמה סיטי ירושלים
רמת החייל, ת"א- הברזל 26, תל אביב
רוטשילד, ת"א- שדרות רוטשילד 35, תל אביב
קריית חיים (כשר)- חלוצי התעשייה 96, קריית חיים
ראשון לציון- ילדי טהרן 3, סינמה סיטי ראשון לציון
כפר סבא- קניון ערים, ברל כצנלסון 10, כפר סבא
אילת- הים 4, טיילת מלון דן, אילת
נתניה- שדרות גיבורי ישראל 17, נתניה

הסיפור של מוזס

מוזס נולד ביום אביבי וקסום בשנת 2003 , לקבוצת מסעדנים ותיקה במיוחד, ב2017 נרכש על ידי קבוצת BBB להיות חלק מהמשפחה. בשנת 2005 כשהוא רק בן שנתיים ועם חיתול, החליט מוזס שהגיע הזמן לגדול, ולכן הוא פתח מסעדות נוספים ברמת החייל, בראשל"צ, בכפר סבא, אשדוד, אלונים באילת, ואפילו "מוזס סטיישן" בתל אביב. שזה בדיוק כמו מוזס רגיל, רק שונה לגמרי. ומגניב יותר. מוזס המציא לגמרי את ה"ארט בורגר" שזה ההמבורגר הכי טעים בעולם, וגולת הכותרת בתפריט. מה שגרם למלכת אנגליה לשקול להעניק לו תואר אבירות. בסוף זה לא הסתדר... מוזס קצת עף על עצמו מדי פעם אבל הוא אוהב את כולם! שיכור מההצלחה, ומכמה בירות ששתה, הגה מוזס את הקונספט "מינימי", שלושה המבורגרים קטנים, מטריפים וממזריים, שמביאים אושר גדול בכל ביס. טוב נו, כל שלושה ביסים. כולם יודעים שמוזס אוהב לשיר, ולמרות שיש לו קול של קציצה, הוא יצר את "מוזס סלון" ברוטשילד- חדר אקוסטי מיוחד עם מערכת קריוקי חדשנית, רמקולים בומבסטיים, ופלזמה שרק יודעת לשדר אירועי ספורט שווים מכל העולם. ליגה!
כשמוזס הוציא רישיון לקטנוע, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא יקים את שירות המשלוחים הכי זריז בעיר, שמביא עד הבית את הטעמים הכי אהובים. האגדה מספרת, שמוזס המציא את הטלפון לשירות ההזמנות 9449*, בדיוק בשעה 9:44 ו 9 שניות. את הכוכבית אנחנו לא יודעים מאיפה הוא הביא...
מוזס התערב עם החברים שלו, שהוא יכול לפתח את האפליקציה הכי טובה בעולם. הוא חשב וחשב, עד שהמציא אפליקציה שכל הזמן מתעדכנת עם תפריטים, משלוחים, משחקים לילדים, הטבות ועוד המון הפתעות. הוא ניצח בהתערבות, אבל מאז החברים כל הזמן באפליקציה. וכהיום, מוזס ממשיך לככב ולהשוויץ בעצמו אך בסך הכל, הוא מסעדה טובה וטעימה!

הביקורת שלי על מוזס

אומנם לא אכלתי יותר מדי במוזס אבל בין הפעמים היחידות שאני זוכרת שאכלתי שמה הייתי די קטנה והביאו לי צ'פסים בצורה סמיילים!! זה היה כזה חמוד וכל כך שמחתי והפתעתי מזה ובנוסף לזה, הם היו ממש טעימים! לא מזמן הייתי שמה כך שאני זוכרת יותר טוב גם. השירות שלהם טוב ונחמד כמו שצריך. המצלרים באים והולכים, שצריך משהו הם באים, מדי פעם שואלים אם הכל בסדר וסך הכל אחלה שירות. האוכל הוגש תוך חצי שעה בערך, הרי זה אוכל בשרי, זה לוקח זמן. מוזס זה מותג, המחירים יקרים ואין מה לעשות. אבל אין ספק שהמחירים היו שווים את הארוחה ללא ספק! והאוכל, וואו האוכל היה ממש טעים! נתחיל מזה שהם מגישים את האוכל בצורה כל כך משעשעת וחמודה שרק גורמת לך לרצות יותר לאכול את האוכל והוא עצמו ממש טעים! יותר אהבתי שבסניף שאני הייתי היו כמה עדני חלון שישבו שמה בובות מוזס קטנות וחמודות כאלו. מה שאין אפשר לפספס שמוזס, החתול שלהם, ממש מקובל שם חחח, על המגשים, על הצלחות, על סינרים, על הריצפה, בכל מקום! וזה נותן למקום אווירה יותר ילדותית, חמודה וכמובן כיפית.

אחרים ונוספים
User Posted Image
-מוזס!
User Posted Image
-סניף מוזס צומת אלונים
User Posted Image
-הצ'יפס סמיילי!!

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1330 777 418

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007