האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מדריך||שקית קצף
פורסם ב: Dec 28 2017, 19:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126
חפצי המשתמש: צפה

שקית קצף
http://www.interload.co.il/upload/1236413.jpg
(מסתבר שזה מרחיב את העמוד (לא יודעת, אצלי זה לא...) אז שמתי את זה כקישור. תפתחו!)£
מזהים את מה שבתמונה?
לא, זה לא סליים. אל תנסו למתוח אותה, אל תנסו לעשות איתה בועה, והכי חשוב, אל תנסו להוציא אותה מהשקית.
לפני כמה שנים, כשלמדנו על סבונים, הכנו אותה. לדעתי זה היה הדבר הכי מגניב בעולם והכי פשוט בעולם, ועם השנים הבנתי שזה גם הדבר הכי ממכר בעולם.
אז מוכנים?

אז מה בעצם צריך?
#שקית סנדוויץ'. אני תמיד מעדיפה את האלה המרשרשות, אל תשאלו אותי למה. גם הירוקות מגניבות, אבל תקחו את מה שיש לכם בבית:)
#סבון נוזלי. לגוף, לידיים, מה שתרצו, באיזה צבע שתרצו (יש לי העדפה ברורה לכחול, אבל שוב, מה שבא לכם), באיזה ריח שתרצו, זאת בחירה שלכם:)
#מספריים. זה ממש לא חובה, תקחו את מה שיש לכם בקלמר.
ועכשיו - לעבודה!
#פותחים את השקית, ומכניסים סבון. לא צריך לשים יותר מידי, קצת יספיק:)
#דואגים שיהיה קצת אוויר בשקית, וקושרים אותה.
#אפשר לגזור את מה שנשאר מהשקית (הלמעלה) אם זה מפריע לכם:)
#לשים. לשים. לשים. עד שכל הסבון הופך לקצף.
מה לא עושים?
בגלל ששקיות קצף בדרך כלל נקרעות מהר, הבאתי לכם רשימה חלקית של מה לא לעשות עם שקית קצף:
#חותכים אותה איפה שהקצף. לא מומלץ בכלל.
#שמים אותה על כיסא קוצים. גם לא מומלץ.
#משחקים איתה מסירות על המדרכה. היא עלולה ליפול ולהיקרע.
#מכינים שקית קצף בבית הספר. המנהלת שלי ביסודי כמעט הרגה אותי פעמיים כי גמרנו את הסבון בשירותים. אני לא רוצה לחזור על החוויה.
#מומלץ לשים אותה בעוד שקית כשלא משחקים בה, למקרה שהיא תיקרע, שהכל ישפך בשקית ולא בתיק או בכיס של הסוודר...
#אם אתם רואים שהקצף הופך בחזרה לסבון, אל תדאגו. תלושו שוב, וזה יהפוך שוב לקצף.

חוות דעת אישית:
וואוו, שקית קצף. מאז שהיא נכנסה לי לחיים היא לא מצליחה לצאת. אחרי אותו שיעור בכיתה ד' שבו הכנתי אותה לראשונה, העברתי פעילות לכיתה עם עוד חברה והכנו כאלה שקיות. כל הכיתה התמכרה. בכללי, זה דבר פשוט שקל להכין וכיף לשחק איתו, ולפעמים גם ממש מרגיע. אפשר להכין את זה לפי העדפה אישית, ולשחק עם הצבעים והריחות. מומלץ בחום:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 28 2017, 19:12 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

אוקי לפני שאגיב אני ממליצה לך להוריד את התמונה ולשים אותה התור קישור בגלל שהיא ממש מגדילה את הדף(:

אז אני אתחיל, בעיקרון אין לי הרבה מה להגיד אבל מאוד אהבתי את הרעיון של הסיקור. אישית אני מכירה את שקית הקצף וזה באמת אחד הדברים ששיחקתי בהם ולא מזמן הכנתי אחת, אומנם בדרך שונה אבל זה אותו העיקרון. יש גם דבר נורא דומה שנקרא "שקית הסבון", שבעצם מכניסים לשקית אוכל קוביית סבון מוצקת ומים סוגרים את השקית בקשר ומתחילים למעוך את הסבון עד שהוא הוףך לתמיסה וזה גם נורא נחמד(:
ממליצה לך להגדיל קצת את הכותרות של כול סעיף בכדי שהיו יותר בלטות ואולי לתת קצת רווח בין כל סעיף. כמובן שאלו רק דעותיי וסך הכל ח"ח על הסיקור^^

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Dec 31 2017, 15:05 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
משתמש מספר: 65051

וואי, שקית קצף, זה מחזיר אותי לילדות שלי, איך היינו משתגעים מהדבר הזה והמורים היו שונאים את השטות הזו....

אחלה סיקור, תודה על הזכרונות...

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007