האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

המלצה על מקום || Landal Rabbit Hill
פורסם ב: Oct 24 2018, 12:22 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

המלצה על מקום

Landal Rabbit Hill

User Posted Image

○ סוג המקום: כפר נופש.
○ כתובת: Grevenhout 21, 3888 NR Uddel, הולנד
○ גילאים: לכל גיל. מומלץ לבוא עם ילדים, מאוד מתאים והחוויה יותר מהנה.
○ מחירים ומבצעים: המחירים משתנים לפי חודש, כמות האנשים, התאריך, ולפעמים באיזה טיסה טסים(הם ממש מארגנים לך את הטיסה כדי שיהיה יותר נוח, אבל זה בחבילות שונות) וכל זה כתוב באתר שלהם. ברגע שנכנסים ישנן כמה כרטיסיות בראש הדף ועוד אחת כתומה יותר גדולה מהאחרות ובולטת ועליה כתוב "Prices and availability". כאשר תלחצו עליה תוכלו להזמין מקום ולראות את כל המחירים.

מידע על הראביט היל

כפר נופש, "לנדל ראביט היל" (Landal Rabbit Hill),אשר נמצא בהולנד, אהוב במיוחד בעיקר בשל המיקום הנהדר שלו; כפר הנופש נמצא בלב שמורת הטבע הגדולה דה ולווה (de Veluwe) ממש במרכז הולנד. מיקומו המדהים מאפשר קרבה לאזור הטבעי והמיוער. בכפר הנופש תוכלו למצוא לא מעט ארנבים(מין הסתם) משוטטים אשר בבקרים ניתן לראות אותם בעיקר, שמזגן האוויר נעים הם יקפצו בסביבת הביתנים בהם אנו לנים. בנוסף לארנבים, ישנם גם סנאים ובעלי חיים אחרים חברותיים. בתקופת הסתיו הכפר יכוסה בעלים סתווים יפיפים שיתנו לו מראה חיי במיוחד. במהלך הקיץ לא חם כל כך ולכן גם בקיץ מזג האוויר לרוב נעים והשמש תזרח. במהלך החורף לא תמצאו המון אנשים בכפר כיוון וזו התקופה הקרה ביותר ואין יותר מדי פעילויות לעשות בעונת החורף. לעומת שאר כפרי הנופש בהולנד, בכפר ישנם 290 יחידות דיור, שהן בעצם היכן שלנים, נעימות ומאובזרות בחניה צמודה, פארק רחב ביותר(היזהרו לא ללכת לאיבוד!), מגרשי משחקים גדולים(חיצוניים ופנימיים), קפה-ביסטרו, פאב, בריכת שחייה מקורה עם מגוון אטרקציות מים מדהימות, מגוון לא מועט של פעילויות ספורט כגון:באולינג, טניס, מיני גולף, טניס שולחן, ועוד..., מסלולי אופניים, מינימרקט, חדר כביסה וחנות מזכרות כמובן! ממש כל הסיבות למה לא לצאת משמה..
בנוסף, בדלפק הכניסה הפארק מציע המון אטרקציות הנמצאות באמסטרדם ובסביבה בכדי שלא תשעממו להם שמה.

דעה אישית

וואו, וואו, וואו. ראביט היל, המקום הזה פשוט מושלם ומהמם באחד. הייתי שמה לפני חמש שנים, ואני עדין זוכרת כל פרט קטן מהמקום. אני עדין זוכרת שממש בכניסה לכפר הנופש בדרך לביתן הכניסה יש כיכר יחסית גדולה ומגודרת שבה גבעה עם המון מחילות ובה ארנבים מהממים. מבריכת השחייה ועד הבקרים שיצאנו לטייל וראינו ארנב יושב מול דלת היחידה בה ישנו. מתוך השבועיים שהיינו באמסטרדם וישנו בראביט היל, היו שלושה ימים שבאמת היינו שמה כל היום ובהם עשינו כל כך הרבה. מרפטינג ועד סתם ללכת ולטייל בכיף או להיות בפארק המשחקים. כמובן שחלק מהאטרקציות הן בתוספת תשלום, אבל זה היה שווה את זה לחלוטין. לבוא לשמה עם המשפחה זה הכי שווה שיש לדעתי. אני הייתי שמה יחד עם משפחתי ודודי ובני דודתי. אין כיף יותר מזה, באמת מדהים שמה. היחידה עצמה גם הייתה מדהימה נוחה, אין ספק. לא צפופה מדי, ולא רחבה מדי(אנחנו חמישה אנשים גם), מושלמת לגמרי. אני ממליצה לכם לבוא לשמה, גם אם זה לימים בודדים ורק להיות שמה ולנוח, המקום מדהים. בגלל המרחק המסוים בין יחידה ליחידה, ברוב היום לא תשמעו כל כך הרבה רעש, עד כמה שזה מפתיע, גם אם המקום יהיה מפוצץ, לא יהיה המון רעש. וגם וויפי יש שמה ככה שלאלו שבנינו שכל כך דואגים, אין ממה. אין ספק שנהניתי נורא ואני הייתי שמחה מאוד לחזור לשמה שוב.

תמונות

ועכשיו תמונות!! הייתי מוציאה גם תמונות מהטלפון, אבל הן על הישן והוא לא אצלי):

User Posted Image
-אחד מיחידות הנופש, ישנן כמה סוגים.

User Posted Image
-בריכת השחייה המקורה(ישנו עוד חלק שלא צילמו, אבל אני לא מוצא תמונה ברורה)

User Posted Image
-הגבעה בכניסה לכפר הנופש ובמה מחילות הארנבים אשר נמצאים בתוכן או מחוצה להן

ולסיום, בכדי שלא תאבדו לי שמה, אני ממליצה לכם להסתובב עם מפת כפר הנופש.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007