האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ג'ני || פעילות, ספיישל דוקטור הו!
פורסם ב: Aug 14 2017, 13:29 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543660
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

ג'ני, ג'ני, ג'ני... היא ללא ספק אחת הדמויות המסתוריות ביותר בסדרה. הופיעה לפרק אחד ומאז לא ראינו אותה יותר.
למי שלא ידע (ושוב, אני מקווה בשבילכם שאתם יודעים), ג'ני היא הבת של הדוקטור שנוצרה בצורה מלאכותית מה-DNA בעונה הרביעית. ג'ני הופיעה לפרק אחד בעונה הרביעית, והדבר היחיד שאנחנו יודעים עליה כרגע זה שהיא נשארה בחיים בסיום אותו פרק.
לא שאלתם את עצמכם אף פעם מה קורה איתה? איפה היא חיה, ועם מי? מה היא עושה בחייה עכשיו?
כי זה בדיוק מה שתעשו בפעילות הזאת!
בפעילות הזאת תשערו איך התנהל המשך חייה של ג'ני, ותכתבו את זה בטופס הבא:
CODE
[COLOR=RoyalBlue][B]שם וכינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumBlue][B]המשך חייה של ג'ני:[/B][/COLOR] לפחות שתי שורות מלאות!
[COLOR=RoyalBlue][B]הערות/הארות/דברים נוספים:[/B][/COLOR]

אל תדאגו, לא שכחתי! על ההשתתפות תזכו בתרבוש!
מהרו להשתתף, ובהצלחה!

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 14 2017, 14:56 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 9268
משתמש מספר: 57486

שם וכינוי:גל+עוזול
המשך חייה של ג'ני: לפחות שתי שורות מלאות! ג'ני מטיילת בעולם, מקימה משפחה עם ילדים חמודים. היא הולכת לחוגי זומבה ויוצאת לנופש עם בעלה בכל שנה עגולה. בכל פעם שהיא רואה כוכב נופל היא אומרת "זה לא נכון" בתור אחד מהסיפטומים המוזרים שלה.
הערות/הארות/דברים נוספים:

---------
פורסם ב: Aug 14 2017, 16:49 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

שם וכינוי: אלכס, משחקי וידיאו.
המשך חייה של ג'ני: ג'ני טיילה בין הכוכבים למשך תקופה ארוכה ולאחר כמה שנים אפילו הקימה משפחה בשלב מסוים עם מישהי שעבדה אתה על הצלת חיה של מלכת קקלופרוס - לגמרי במקרה. אחרי שהן אימצו ילד קטן הן עברו לגור עם ההאת' ובני האנוש בכוכב בו נולדה ג'ני.
ג'ני פתחה צהרון להאת' ובני האדם על הפלנטה יחד עם ארוסתה, ורונה. לאחר שהבן שלהם גדל היא עזבה בלי ורונה, כיוון שנפטרה קודם משקעת סרטנית, על הכוכב. ג'ני החליטה שאם משהו יכול להשתנות, היא צריכה לשנות אותו בעצמה - ויחד עם בנה הבוגר כבר, יצאה לטייל ברחבי הגלקסיות ולמצוא את עצמה מחדש.
הערות/הארות/דברים נוספים: נמ

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Aug 18 2017, 19:20 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

שם וכינוי: דפנה + Farseer
המשך חייה של ג'ני: טוב, בפעם האחרונה שראינו את ג'ני היא טסה לה להרפתקאות משלה אבל אנחנו לא רואים אותה יותר אף פעם בתוכנית וזה קצת מוזר כי באמת, הדוקטור מצליח להפגש עם כל מיני יצורים לא צפויים אבל הוא לא מצליח להפגש עם הבת של עצמו, קצת לא אמין אם שואלים אותי. ולכן אני חושבת שהוא לא יכול להפגש איתה, מה אם אחרי ההשמדה של עולם הבית שלהם אין אפשרות שיהיה יותר מאדון זמן אחד? אם חושבים על זה ככה אז ג'ני בעצם בכלל לא יכולה להיות בעולם הזה אבל אנחנו יודעים שיש עולמות מקבילים (רוז באחד כזה) אז אני חושבת שכשהיא יצאה למסע שלה היא נשאבה ליקום אחר, נניח זה של רוז והשיבוט של הדוקטור (זה היקום היחיד שאנחנו מודעים אליו אז נוח להניח שזה יהיה לשם) ועכשיו היא בעצם האדון זמן היחיד (או אדונית זמן? לא יודעת) של היקום והיא יכולה לחוות את ההרפתקאות שלה. בעצם, היא הדוקטור של עולם אחר! היא אפילו יכולה לבוא לגור מדי פעם אצל רוז וג'ון כי היא חולקת את הגנים שלו, היא תהיה האחות הגדולה של הילדים שלהם. זה פשוט מקסים, היא הדוקטור כמו שהוא היה בהתחלה כשעוד הייתה לו משפחה.
בקיצור, אני חושבת שהיא עברה יקום וחיה את חייה כדוקטור (או איך שהיא לא קוראת לעצמה) עם קומפניין וביקורים בבית של ג'ון ורוז.
הערות/הארות/דברים נוספים: אמ, אני ממש לא זוכרת מי הייתה הקומפניין שג'ני נוצרה, פדיחה.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Aug 20 2017, 17:13 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

שם וכינוי: ג'יימס הנודניק
המשך חייה של ג'ני: למעשה, ממש קצת אחרי כן ג'ני פתחה מסעדת המבורגרים קטנה ומצליחה בשם "המבורג'ני", מוכל כך הצליחה, עד שהפכה זאת לרשת, בעלת כ 37 סניפים בפלנטה (!). עשר שנים אחרי כן, עם הקשקתו של הסניף ה37, היא התחתנה עם אדם נחמד בשם מייקל, ונולדו לה 2 בנים ובת. היא מבלה כיום את רוב זמנה בחופשות למינהם, כי זה הדבר היחיד שהיא יכולה לעשות עם כל כך הרבה כסף.
הערות/הארות/דברים נוספים:

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Aug 20 2017, 18:44 PM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 36649
משתמש מספר: 48604

שם וכינוי: סוז וזה
המשך חייה של ג'ני: בעיקרון ג'ני טסה להרפתקאותיה בעולם,ף אבל אוי לא! היא נולדה לפני ארבעה ימים, היא לא ממש מבינה בעולם, אז במקום הראשון שהיא מגיעה אליו זה עולם עם חייזרים טורפי אדם, ולצערינו היא נאכלת על ידיהם. חבל, ממש אהבתי אותה. סוף.
הערות/הארות/דברים נוספים: יש שמועה שהיא חוזרת.

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User Posted Image User Posted Image

...If I Might Interject

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 555 662 275

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007