האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

 פרישה.
פורסם ב: Oct 1 2016, 04:54 PM
צטט הודעה
אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח
*******

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 14669
חרמשים: 60529
מין:female
משתמש מספר: 48644
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 27.06.2014


אני לא מאמינה שהגעתי לרגע הזה, אבל הגיע הזמן.

המון דברים שקרו לי בזמן האחרון גרמו לי להבין שההישארות בפורטל לא עוזרת לי בכלל, להיפך, אני נתקעת בעבר. המסגרת הזאת, על כל יתרונותיה, כבר יותר לוקחת ממני מאשר נותנת לי.
התחושה הזאת כבר הייתה כשפרשתי מהתפקיד של הניהול. חשבתי שאולי ככה אני אראה את האתר הזה באור אחר, כשאני אהיה משתמשת רגילה, שאני יותר איהנה וארגיש יותר חופשייה עם עצמי כאן.
טעות. להפך, אני מרגישה שאני הולכת ומתרחקת מהאתר הזה ככל שאני יותר מתבגרת, מהקהילה. ברור שיש כמה אנשים ספציפיים שנכנכסו לי עמוק ללב ולנשמה ושכבר לא יצאו משם - אבל השאר... אני פשוט מרגישה שהם דוחקים אותי לאחור (לא באשמתם, כמובן).
לכל דבר טוב יש סוף. גם לפורטל, לפחות בשבילי. כמו שידעתי מתי לפרוש מההנהלה כשהבנתי שזה כבר לא טוב בשבילי - ככה אני גם יודעת מתי לפרוש מהאתר הזה. הגיע הזמן. אני רוצה לסיים את התקופה המדהימה הזאת בטעם טוב, בטעם של עוד.
אבל לפני שאני אלך לי מכאן, אני רוצה שתדעו למה נכנסתי לכאן מלכתחילה:

הגעתי לאתר הזה עם היכרות לא מאוד מוצלחת. היה לי כאן משתמש ב2008, עוד משתמש ב2009 והחוויות שנגרמו לי משני המשתמשים האלה לא היו מאוד טובות (לא אפרט).
בגיל ארבע עשרה החלטתי לחזור לכאן, אחרי שנה קשה מאוד שהייתה לי - בעיקר בגלל דיכאון. הגעתי לכאן בעיצומו של טיפול פסיכולוגי עמוק, בתקופה שהרבה חברים לא היו לי, הביטחון העצמי שלי היה איפשהו באזור המגמה של כדור הארץ, השמנתי המון, בקושי תיקשרתי והנחמות היחידות שהיו לי היה לקרוא, לכתוב, לישון, לאכול (בעיקר אכילה רגשית) ולשמוע מוסיקה.
נרשמתי עם משתמש חדש - שלישי ואחרון - לפורטל באמצע הלילה בחופש הגדול. עליתי לכיתה ט' ולא כל כך ידעתי מה קורה עם החיים שלי - בדיוק עזבתי מסגרת אחרי עשר שנים, מסגרת שהשתלטה על שבעים אחוז מהחיים שלי, והייתי תלויה באוויר.
שוטטתי. נזכרתי. קצת בכיתי. כיביתי את המחשב בשש בבוקר, בכלל לא מודעת למהלך שעשיתי, אולי בין החכמים שעשיתי כל חיי.
מצאתי את עצמי גולשת כאן עשרים וארבע שעות ביממה. התחלתי בקטן. לא הכרתי הרבה אנשים, רק אחד או שניים. לא כל כך ידעתי איפה למקם את עצמי. הרגשתי אבודה קצת, אבל אהבתי. אהבתי את הוויב, את האנרגיות, את הדיונים, את האנשים. הרגשתי זה המקום בשבילי.
מפה לשם התפרסמה מודעה שחסר אחראי עדכונים וידיעות. משם הכל היסטוריה. אילו רק ידעתי. אילו רק ידעתי כמה אני אשתנה, כמה אני אגדל, כמה אני אלמד על עצמי.

עוד משהו קטן שאני רוצה לומר:
האתר הזה הוא נס. כל כך הרבה שנים הוא עובד על אותו הפורמט, פחות או יותר, והוא עדיין פעיל כל כך.
הבקשה שלי, הבקשה היחידה שלי, אל תפסיקו. אל תפסיקו להגיב. אל תפסיקו לחשוב על דיונים מעניינים. אל תפסיקו לסקר, לעצב, לכתוב. תעלו רעיונות חדשים להנהלה. תיתנו ביקורת. תמצו את המקסימום שאתם יכולים מהאתר הזה. הפורטל זה אחד הדברים המדהימים שהנוער הישראלי יצר (לצערי, לא כולם מכירים אותו) ואנחנו חייבים שהוא ישאר. אני רוצה עוד ארבע שנים, כשאני אהיה בת עשרים, פתאום להתחבר לכאן ולראות שהכל עוד חי ופועם.
אין לכם מושג כמה זה מחמם את הלב. סיקור אחד שלכם, או פעילות אחת שלכם, והמשתמש החדש, הצעיר, מתלהב וחושב לעצמו, בא לי גם לעשות ככה. מי יודע, אולי הוא ינהל את האתר. אולי הוא יקדם אותו.
אל תסתכלו על זה כ"סך הכל אתר של הארי פוטר". הוא מזמן כבר לא. הארי פוטר זה מה שמאחד את כולנו ופותח אותנו לאנשים חדשים, אבל מכאן אנחנו מתקדמים לדברים אחרים, מתפתחים ומשתנים.
תפעלו ותשנו. תחשבו על כמה שהפורטל נתן לכם... תיתנו לו בחזרה. הוא מבוגר כבר, מסכן. צריך עזרה.


אז לפני שאני סוגרת את החלון הזה לתקופה בלתי מוגבלת (אני עדיין לא רוצה להגיד לנצח), אני רוצה להודות לכמה אנשים מאוד מיוחדים ששינו לי את החיים (שימו לב - גודל ההקדשה לא אומר כלום על גודל האהבה):

קודם כל, לירין, הבעלים של האתר המופלא הזה. 99.9% שלא תראה את זה, אבל בכל מקרה, אם יום אחד יצא לך להסתכל - תודה על שנתת לי הזדמנות יקרה מפז להביע את עצמי ואת הכשרונות שלי שלא ידעתי שקיימים בי בכלל. גרמת לי להבין שאני שווה, שאפשר לסמוך עליי, שאני יודעת מה אני עושה.
האמנת בי לתקופה ארוכה ולמרות שהיו לנו מכשולים בדרך, זאת הייתה אחת התקופות המאתגרות, המעניינות והיפות בחיי. תודה.

לטוני, שכבר כתבתי עלייך כל כך הרבה ברכות ומילים טובות. כמה אהבה והערכה יש לי אלייך. כמה מיוחדת ומעניינת את, וכמה שינית לי את החיים, אין לך מושג. אני מודה כל יום על הרגע שהתחלנו להתכתב. את מהאנשים האלה שלא שוכחים אף פעם, גם אם רוצים.
לעוד שנים ארוכות של לונג-דיסטנס-חברות שבתקווה תהפוך לשורט-דיסטנס-חברות. תודה.

לכריס, על דיונים ארוכים ושיחות נפש אינסופיות. כמה שאני אוהבת אותך! אתה אחד האנשים החזקים שפגשתי, אם לא הכי. אני מעריצה אותך, על מי שאתה ומה שאתה, ואני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, כי רע כבר היה לך מספיק. הגעגועים אלייך הם אינסופיים ואני מתה לראות את הפרצוף היפה שלך כבר. תודה.

לרוני, החבר הראשון שלי בפורטל. תודה שהסברת לי, אז, לפני יותר משנתיים, מה ראשי התיבות של נו"ד, אחרת הייתי מתגלגלת להיות מנהלת האתר וכבר ממש מתפדחת לשאול ואיזה מביך המנהלת של האתר לא יודעת מה זה נו"ד.
אתה בנאדם מיוחד ומוכשר כל כך, אני מרגישה ברת מזל שאני מכירה אותך. אתה מהמם ואתה יודע את זה! תודה.

למור, היחיד שהרגשתי נוח ב100% להעביר לו את התפקיד שלי. מלך עולם! אני מתה עלייך. בהתחלה כל כך פחדתי ממך ואז כשנפגשנו במפגש בלבץ פעם ראשונה הייתי בהיי - אתה מקסים כל כך.
אתה סופרמן, עם כוחות על אנושיים. כשעוד עבדנו יחד בצוות, הייתי בשוק איך אתה מצליח לתמרן בין כל הדברים. תותח על חלל.
תודה על זה שאתה מבצע את התפקיד במאה אחוז אהבה ורצון ודבקות במטרה, בשמי ובשם כולנו. אל תתפדח בחיים לשלוח לי הודעה אם אתה צריך עזרה, אני אהרוג אותך. תודה.

לנועה, האחות הקטנה והמדהימה והלא-ביולוגית שלי. על כימיה מטורפת ואנרגיות טובות. את מזכירה לי אותי בכל כך הרבה דברים... את מיוחדת, מוזרה בקטע כל כך טוב. את יפה, חיצונית וגם פנימית, עם לב זהב ואישיות נטולת אגו. את כל כך מיוחדת! כבר כתבתי את זה.
תמשיכי להיות את, את מדהימה. תודה.

ללינדה, קודם כל, סליחה. סליחה שפגעתי בך. סליחה שהייתי חרא חברה. סליחה שלא עניתי לך ולא התעניינתי. לקחתי אותך כמובן מאליו ואני מתחרטת על זה כל יום. אני שמחה שחזרנו להיות בקשר ולדבר קצת יותר. זה ייקח זמן, אבל אני מאמינה שהקשר שלנו יחזור להיות כמו שהוא היה, אפילו יותר טוב.
את אחת מהחברות הראשונות שלי כאן, ואני אוהבת אותך, לא משנה מה. תודה.

לנסי, קטנה ממני בשנתיים וחצי אבל אני בכל זאת לומדת ממך כל כך הרבה, כל הזמן. בהתחלה עצבנת אותי מאוד - מודה - אבל באחת השיחות שלנו גיליתי בנאדם רגיש, פתוח ומרתק. אם יש מהלך שאני גאה בו במהלך תקופת הניהול שלי כאן זה שהצעתי להעלות אותך לתפקיד אחראית עדכונים - תפקיד שעזבת רק לאחרונה. היית מדהימה בתפקיד אבל את גם מדהימה בלעדיו.
תעשי לי טובה - תישארי כמו שאת. חסרים אנשים כמוך בעולם, שיגידו את האמת בפרצוף. את יחידה במינה. תודה.

לתם, אהוב.ת ליבי. קודם כל, אני רוצה להתנצל - על זה שלקח לי זמן להתרגל לפנות אלייך בשני המינים, ותקופה ארוכה, אחרי שביקשת במפורש, קראתי לך בלשון נקבה. זה עדיין מפריע לי ואני רוצה להתנצל אם זה אי פעם הפריע לך ולא אמרת לי.
הצטרפנו בערך באותו זמן להנהלה, את קצת לפני, ומיד הרגשתי שהתחברנו. למרות שלקח קצת זמן עד שבאמת התחלנו לדבר ולהכיר, תמיד נראית לי מקסים.ה, ועם הזמן הבנתי עד כמה.
תמשיך.י להיות וותיקת ההנהלה הכי מהמם.ת שיש, ותעדכני אותי מדי פעם! תודה.

לאור, על... הכל, בעצם. על מי שאת ומה שאת. כל כך מיוחדת, כל כך מהממת, מישהי שאני יודעת שתמיד תהיה שם בשבילי. לא משנה מה יקרה, אני תמיד אהיה שם בשבילך, בטוב וברע.
אני אוהבת אותך כל כך. מאושרת שהכרתי אותך. תודה.

לליפז, לתהילה, לגרייס, לצ'ארלי, לאייל, לשוי, לסאם, לסוניה, לשלו, לנועה, לירדן, למיכל, לירדנ, לסטנלי, למיקה, לרוני, לפלין, לאורייה, למקס, להילה, לשיר, ליאסמין, לגיא, ללילי, לאלידע, למאיה, למיה, לנבו,
לכל מי ששכחתי בתום לב,
לכל מי שרבתי איתו, לכל מי שהשלמתי איתו,
לכל מי שאי פעם נתתי לו באן או אזהרה במסגרת התפקיד,
לכל מי שעשיתי איתו טעות טכנית או אנושית במסגרת התפקיד,
לכל מי שגרם לי לצחוק, לכל מי שגרם לי לבכות,
לכל מי שיש לי איתו מלא בדיחות פרטיות,
לכל מי שאי פעם היה חניך שליב חניך-חונך,
לכל מי שאי פעם השתתף בפעילות או דיון שפתחתי,
לכל הנובים, לכל האנטי נובים,
למשתמשים החדשים יותר ולמשתמשים החדשים פחות,
למסדר מרלין האהובים עליי,
לחברים הכי טובים שלי,
למשפחה השנייה שלי,
שאני יודעת שתמיד תהיה כאן בשבילי,


תודה.

1.10.2016 - 27.6.2014


--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 06:00 PM
צטט הודעה
נסיך שאול גיי
**********

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
הודעות: 27732
חרמשים: 2147483647
מין:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 09.01.2012


באתי לנסות להסביר כמה אני אוהב.ת אותך וקשה לי למצוא דרך
את מדהימה, עמיתי. באמת. אחד מהאנשים היותר מדהימים שיצא לי לפגוש בחיים שלי. את באמת מדהימה. אין לי איך להסביר את זה חוץ מזה.
חסר לך שאת לא באה לבקר!!! ואת חייבת לבוא למפגש כשיהיה תאריך. חייבת. מבחינתי לבוא אלייך ולגרור אותך.
אני אתגעגע ❤


--------------------

גל גדות מהממת
User Posted Image
תם, הנהלת הפורומים, שמאלי, מתולתל, חננת חלל, מסדר מרלין של 2017, אני ממש אוהב סרטי גיבורי על

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 06:11 PM
צטט הודעה
Hardwired to self-destruct
***************

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 68698
חרמשים: 64272
מין:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 02.04.2013


את ללא ספק תרמת המון לאתר, גם לאווירה בתור משתמשת וגם בתפקידים שלך בהנהלה. אם היה לאתר הזה היכל תהילה, לך מגיע להיות בו. את אחת מהחברות היותר טובות שהכרתי בפורטל, ואני נורא מצטערת על התקופה שהייתי מעצבנת XD
למדתי ממך המון, גם בתפקיד וגם בתור בנאדם, לעבוד איתך בהנהלה היה מדהים. הייתי בשוק כשפרשת ובאמת שלא ידעתי איך להמשיך אחרי הנקודה הזו. אני באמת מאמינה שהאתר פרח יותר מאי פעם בתקופה שניהלת אותו. מקווה שתבואי לבקר מדי פעם.


--------------------
עמית - גיטריסטית - אחראית עדכונים וידיעות ומנהלת פורום מוזיקה לשעבר - קלאסיק רוק - מטאל - פרשתי

Backbeat, the word was on the street that the fire in your heart is out
I’m sure you’ve heard it all before but you never really had a doubt
I don’t believe that anybody feels the way I do about you now
And all the roads we have to walk are winding
And all the lights that lead us there are blinding
There are many things that I would like to say to you but I don’t know how
Because maybe, you’re gonna be the one that saves me
And after all
You’re my wonderwall

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 06:15 PM
צטט הודעה
Family don't end with blood
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית עדכונים
הודעות: 10084
חרמשים: 2147108961
מין:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.10.2012


תודה לך, על מה שנתת לאתר המדהים הזה, על העזרה שלך - בזכותך אני עכשיו מנהלת פורום, וזה אחד הדברים המדהימים שקרו לי.
את בנאדם נפלא, חבל לי שלא יצא לנו לדבר יותר. תבואי לבקר 3>


--------------------

מיקה - א. עדכונים וידיעות ומערכת הפאנפיקים - כותבת, מציירת ומצלמת
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - הרבה פאנדומים

User Posted Image
SPN - Doctor Who - Lucifer - Arrowverse - B99 - Discworld - Stormlight Archive

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 09:15 PM
צטט הודעה
קוסם מתקדם
******

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 9365
חרמשים: 11399
מין:female
משתמש מספר: 53328
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 24.07.2015


עמיתתת ♥♥
את מדהימה. באמת. אמנם אני לא אחת החברות הקרובות שלך באתר, אבל התקופה ההיא, כשהיית החונכת שלי בחניךחונך, הייתה תקופה נפלאה למדי. זה לא יהיה פשוט בלעדייך אבל אני מאמינה שאת עושה את הדבר הנכון.
אתגעגע ♥


--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."
מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥


לא פה ב23-27.8

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 09:23 PM
צטט הודעה
בוגר הוגוורטס
*********

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
הודעות: 21020
חרמשים: 2147387207
מין:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 28.06.2015


ריגשת אותי :)
כל הכבוד על תרומתך לאתר, בהצלחה בהמשך.


--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 1 2016, 09:50 PM
צטט הודעה
יש אינסופים גדולים יותר מאינסופים אחרים
***********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 32664
חרמשים: 7746
מין:female
משתמש מספר: 47301
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 28.03.2014


אחותי הגדולה והלא-ביולוגית והכי מדהימה שיש, בכל פעם שאת כותבת לי משהו אני על סף בכי לשנייה. יש בך משהו כל כך מיוחד שאני לא יודעת להסביר אפילו.
שיהיה לך בהצלחה, בכל דבר שאת עושה. את מדהימה ואני אוהבת אותך עד פלוטו ובחזרה 3>
ועמית... תודה לך. תודה על כל מה שעשית בשביל האתר הזה, תודה שלא התייאשת ממני למרות שהייתי גרועה בתפקיד, תודה על השיחות שאני הכי נהנית מהן בעולם ותודה על מי שאת ועל מה שאת.


--------------------
נועה - 15 - פרשתי

ארקוד לך את הקול שלי בצעדי הנייר
המנסה בכל כוחו לתאר את המכחול
סלחי למילותיי המתפרקות מול האתגר
מול השפה שהיא
הרבה פחות שירה
והרבה יותר
מחול

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 2 2016, 01:17 AM
צטט הודעה
מכשף בקסמהדרין
*************

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 43549
חרמשים: 3555
מין:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 19.08.2014


אני אוהבת אותך בסדר?
בהצלחה בכל הדרכים שתלכי בהן ואל תשכחי את הבסטי 1# או 2# או שניצלים כי אני מתגעגעת אלייך ככ ואסור לך לנטוש אותי בחיים. כי אני יודעת איפה את גרה ואני אקים אוהל בחצר האחורית שלך שמשקיף על הביקיני של השכנה. כי ככה אני חרדתית נטישה שכמותי. תתמודדי. נתקעת איתי פור לייף


--------------------
היי אני היא טייני טוני הידועה לשימצה // 17 // לכאורה כבר לא פה
User Posted Image


This is your life and its ending one moment at a time

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 3 2016, 06:46 PM
צטט הודעה
Notre Bataille Pour La Vie
*******************

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
הודעות: 147737
חרמשים: 6283
מין:male
משתמש מספר: 30194
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 12.02.2011


הייתה לי הרגשה שזה יגיע בזמן הקרוב, וצדקתי.
מאיפה להתחיל? אני לא חושב שבכל השנים פה בפורטל הייתה מישהי שהצליחה לנתח סיטואציות בחיים שלי ולתת לי בעיטה בתחת ולהרים אותי בכוח כשנפלתי כמו שאת הצלחת. כל הזמן. גם כשהיה לך כוח וגם כשלא, תמיד מצאת את הזמן המתאים לבוא ולהגיד את המילים הנכונות, גם אם זה היה טיפה אגריסיבי. אני זכיתי בך ותאמיני לי שיש לך חלק מאוד גדול בחיים שלי.
בהצלחה מחוץ לפורטל, עם הבגרויות ושיעורי הנהיגה. אין לי ספק שתעברי טסט ראשון, את שפיצית. ובהצלחה עם צה"ל, תראי להם מי המלכה של העולם.
אנחנו לא מפסיקים פה, תשמרי על קשר. ואני בא לפסטיבל עכו אז דברי איתי שאני אראה אותך.
אני אוהב אותך המון ♥


--------------------

כריס - סלית'רין - פול אאוט בוי - טאמבלר - קעקועים - בית"ר ירושלים - אהבת חיי
User Posted Image

הַמַּכְשִׁיל אֶת־אֶחָד מִן־הַקְּטַנִּים הָאֵלֶּה הַמַּאֲמִינִים בִּי נוֹחַ לוֹ שֶׁיִּתָּלֶה פֶלַח־רֶכֶב עַל־צַוָּארוֹ וְטֻבַּע בִּמְצוּלוֹת יָם
— הברית החדשה, הבשורה הקדושה על פי מתי, פרק י"ח, פסוק 6---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 5 2016, 10:22 PM
צטט הודעה
חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר
*************

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
הודעות: 45769
חרמשים: 17581
מין:female
משתמש מספר: 34167
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.09.2011


עמיתבאג... ♥
אני אתגעגע אלייך מאוד. לא היינו החברות הכי קרובות ולא דיברנו המון זמן, אבל כשלא בדיוק היית כאן היית חסרה וגם עכשיו את תהיי. את אדם מדהים ואני מאחלת לך הצלחה ענקית ♥ אני יודעת שאת עושה את מה שאת מרגישה נכון בשבילך וזה מה שחשוב. הייתה לי זכות להכיר אותך ואני מעריכה את זה כל כך, אז תודה על הכל. אני מקווה להמשיך לפגוש אותך מדי פעם בכל זאת. ♥


--------------------

Call Me Beep Me If You Wanna Reach Me
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image
היי, קוראים לי יארדנ ויש לי כינוי וחתימה משותפים עם הבלשית שאני אוהבת הכי הכי. אני מנסה להיות כאן. דברו איתי על דודי קלארק, מוזיקת אינדי ואהבת החיים.
שוויון ~ חופש ~ ביטוי עצמי
אני כותבת, אני שרה, אני מלחינה, אני מנגנת - אני יוצרת

הודעה קצרה:
כמו שאולי שמתם לב, אני לא באמת מחוברת. יש לי עומס לימודי כרגע עד השישה עשר במרץ (תחרות + 30 אחוז פנימיים.) אני מקווה לחזור הנה אחר כך. תודה על ההבנה.

All things
are peaceful
and kind
on the other planet
beyond this Earth.
But still I hesitate
to go alone.
(Dunya Mikhail)---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 6 2016, 03:15 PM
צטט הודעה
מכשף בקסמהדרין
*************

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
הודעות: 43671
חרמשים: 2147483647
מין:male
משתמש מספר: 5565
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 01.12.2007


אין כמוך, עמיט
ואין לי מה לומר יותר, תודה על הכול, את ענקית


--------------------
בס"ד
בכל רגע בוהק של אושר יש טיפת רעל: הידיעה שהכאב עוד ישוב. היֵה גלוי עם אהוביך, הראה את הכאב שלך. הכאב, כמו הנשימה, הוא חלק בלתי נפרד מהאנושיות שלנו.

מור - 19 - הנהלת האתר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 9 2016, 03:31 PM
צטט הודעה
קוסם סטודנט מעולה
********

פרטי משתמש
קבוצה: מנהל החודש
הודעות: 16095
חרמשים: 121262
מין:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.02.2016


כל הכבוד על התרומה לאתר ותודה על הכל, את מדהימה וחבל שלא יצא לנו לדבר יותר ^^
אני תוהה אם אני לילי או שזאת מישהי אחרת ;)
בכל מקרה תודה על הכל ונתגעגע 3>


--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
תראו, הנה אורטל! היא קסומה, תאהבו אותה 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>
User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 9 2016, 04:54 PM
צטט הודעה
עובד משרד הקסמים
**********

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
הודעות: 27738
חרמשים: 34715
מין:female
משתמש מספר: 55954
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 07.02.2016


וואו, זה היה מרגש בהחלט.
את מדהימה, שמתי לב גם אם לא יצא לנו הכי להכיר.
בהצלחה בכל מה שתעשי בחיים 3>


--------------------

Ashley

אשליי • 15 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 10 2016, 10:16 PM
צטט הודעה
אני פאקינג טיגריס
*********

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 20018
חרמשים: 101006
מין:male
משתמש מספר: 50788
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 01.12.2014


את בן אדם מופלא ומה שעשית למען האתר זה מעל ומעבר למדהים, תודה לך 3>
לא דיברנו הרבה ובכל זאת, בשיחות המעטות שהיו לנו היה לי כיף לדבר איתך, בהצלחה בכל מה שתעשי בהמשך, את בהחלט תחסרי פה.


--------------------
...

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Oct 10 2016, 10:21 PM
צטט הודעה
Who the fuck are Arctic Monkeys!?
*******

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 12045
חרמשים: 16593
מין:female
משתמש מספר: 50725
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 23.11.2014


למרות שדיברנו בעיקר פעם, את מאוד תחסרי לי ומה שעשית בשביל האתר הוא פשוט עצום. את מדהימה לגמרי. 3>
נתגעגע


--------------------
Is there Life on Mars?

User Posted Image

שלו - כמעט 15 - מודרן אנגסט3> - אומנות - מוזיקה - חתולים - הפלפאפית - מעריצה את תום יורק, תום טרגר ווינסנט ואן גוך. - אל תגידו לי שאתם לא יכולים לצייר כי זה גורר נאום אל תנסו אותי - עומויית

Open up all your cupboards and doors don’t be selfish, don’t you trust me
Open up spill your sorrows it runs in your blood, memories of a refugee
I’m an international victim of self indulgence, won’t you jail me
Open up I’m a clown in a box in a bag, please unpack me


User Posted Image
תודה רבה רבה רבה 3>

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
32132 16196 35496 33979


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2017 - 2007