האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

יום הולדת ל... נעם! ♥
פורסם ב: Oct 12 2018, 09:42 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

יום הולדת 16 לנעם!

הקשיבו כולם! היום התאריך הלועזי של נעם והוא חוגג 16! התכנסנו כדי לברך אותו ולהזכיר לו שהוא מזדקן! נעם, לפנייך אשכול מלא בברכות של אנשים שאיימתי עליהם שאם הם לא כותבים ברכה אני יורה בהם (לא באמת, הם שיתפו יפה פעולה אז לא הגעתי לזה), גיפים חביבים ועוד כל מיני שטויות. הנה אנחנו מתחילים!

User Posted Image
כן, גם אסי בשוק שגדלת כל כך מהר.

אני אספר לכם קצת על נעם שלנו. נעםל'ה חזר אלינו להנהלה אחרי פרישה קצרה! אבל איך הכל התחיל? נעם התחיל כנוב מצטיין! הוא זכה ב"נוב השנה", והתואר ללא ספק עוד הולך לפניו! בתחילת דרכו רצה לנהל את פורום השחקנים, וגם פתח בקשה שנדחתה לפורום מטומ''מ. אך בסופו של דבר עלה לניהול של מטומ"מ דרך חניך חונך והיה מנהל מוצלח מאד! סך הכל הוא השתתף ארבע פעמים בחניך חונך: שלוש פעמים כחניך ובפעם הרביעית כחונך. ללא ספק סגירת מעגל. וכל זה הוביל אותו לעלות להנהלת הפורומים- לידיעתכם זה היה לפני שנה, ב-3 באוקטובר 2017! גם על זה מגיע לו מזל טוב! הוא גם הספיק לעמוד בראש עיתון הפקפקן, שנסגר לאחרונה, ולהוציא מספר גיליונות מהממים. ולפני כן היה המעצב שלו הרבה זמן! נעם ידוע כאחד המעצבים המובילים כאן וזכה בתואר כזה גם בנשף אנשי השנה.

והנה לכם הפתעה! וגם לנעם זו הפתעה! הנה עיצוב שנעם עיצב:
User Posted Image
מה זה אתם שואלים? זה היה עיצוב שהיה אמור להתפרסם בגיליון הבא של הפקפקן. נעם קיבל משימה לעצב בעשר דקות חתימה מכל מיני שטויות שאספתי בשבילו D: עמד בגבורה, לא כך? יאללה תנו לו ת"בים!

נ"ב חשוב מאד!!! נעם משתתף בתחרות הצילום של אייקון, כל מי שיש לו פייסבוק שיעשה לו לייק בחביב הקהל!!! ואחת התמונות שלו גם פורסמה באחד הפוסטים שלהם, אז זה בכלל מגניב!!!

ונתחיל בברכה שלי כמובן!
נעם, נעם, נעם... מאיפה נתחיל? יש לי יותר מדי דברים להגיד לך. בטח כבר אמרתי לך את זה כבר מלא פעמים, אבל זה שווה להגיד את שוב ושוב- אני כל כך שמחה שיצא לי להכיר אותך. זכיתי להכיר נער מקסים, מוכשר בטירוף, כזה שאפשר לדבר איתו על הכל, יצירתי, מצחיק ומיוחד במינו. למדתי ממך כל כך הרבה: בעיצוב, בצילום, באפייה אפילו (הכישלון אצלנו באפייה תורשתי, יש לך הרבה עבודה חחח), קצת בדת (אני יודעת את ערבי החג בשלוף!) ובעוד דברים רבים. אנחנו עובדים יחד בהנהלה סביב השעון ותמיד כיף לי לעבוד איתך ולדבר איתך. כשעזבת זה היה לי מאד מוזר והתגעגעתי מאד, והחזרה שלך אלינו מבורכת. מאחלת לך שתמשיך לעשות טוב לאתר הזה כמו שעשית עד כה, ואנחנו והאתר נחזיר לך המון טוב בחזרה. זוכר איך הכרנו בכלל? זה היה לפני שנתיים ככה, הגבת לי בעד בבקשת ניהול ואז ראיתי אותך וכתבתי אותך בהקדשה. ואז התחלנו לדבר והחיבור היה ממש מהיר. ובמפגש הראשון שלך (משהו ב-2017 שאני כבר לא זוכרת, אני צוברת יותר מדי מפגשים) נפגשנו וגם לדבר איתך במציאות היה כיף. ובכל מפגש אחר שנפגשנו: הפעם הראשונה שחיפשנו אותך נצח, הפעם שגרנו בדוכן (שנעלם :((((((( ), הפעם שהלכנו להרצאה וחיכינו ליד החדר הלא נכון כי היה בלבול.. בקיצור מלא חוויות! והכי חשוב הפעם שהלכנו לפלייקון: מצאנו לך סלפים טובים, חיפשנו בעדשים, שיחקנו את משחק הלחישות וניצחנו כי נפל החשמל, עשינו תמונות קוליות והכי חשוב- גילינו שאנחנו הקבצה ג בסליים. בקיצור שנתיים מהחיים שלנו עברנו יחד חוויות מדהימות! אז מה אני רוצה לאחל? בגדול- את כל הטוב שבעולם! המון המון מזל טוב, וים של אושר, אהבה, בריאות, כושר, יושר, הצלחה ועוגות כמובן (ספר לנו על עוגת יום ההולדת שלך D:)! שתגשים את כל החלומות שלך ושתשיג את כל המטרות שלך לא משנה מה יעמוד בדרכך! תמשיך להיות מוכשר ומדהים כמו שאתה ותמיד תמיד תאמין בעצמך וביכולות שלך! ומגיעה לך הצלחה ענקית בלימודים, כי אתה שביעיסט. אתה בשנה הכי עמוסה אבל היא אוטוטו תחלוף ולא תשים לב לכך, רק תלמד כמו שצריך והכל יהיה בסדר! וכמובן שתהנה מהפסקה הממש ארוכה הזו (בדקתי עכשיו)! יום הולדת שמח לאב ♥♥♥

וכעת מציג בפנייך את הברכות של חברייך לפורטל! כולם אמיצים, חכמים, מקסימים ויפים, והם החליטו לצאת לאתגר ולכתוב לך ברכה!

User Posted Image

ראיין, Motivation
נעםם מזל טוב 3>
אתה בן אדם מקסים ומוכשר ואני מאחל לך בהצלחה עצומה בכל מה שתעשה בחיים שלך :) אתה קסום וכיף לדבר איתך ^^
ראיין

תם, Nico di Angelo
נעם המהמם שלי
אני זוועת עולם בברכות אז אני לא אביך את עצמי ורק אגיד מיליון מזל טוב ושאני חולה לך על הצורה
אתה אחד האנשים המיוחדים שיצא לי לפגוש ואני מאושר שיצא לי להכיר אותך. יום הולדת שמח ⁦❤️

User Posted Image

חלי, Sunny Baudelaire
נעם היקר! אני לא מאמינה שאתה כבר בן 16
אני זוכרת שכתבתי ליום הולדת 15 שלך...
אז קבל את כל האיחולים הרגילים, לפני הכל. מזל, שעות שינה, הצלחה בבגרויות, שעות למידה נורמאליות, אושר, עושר, בחור חתיך עם קוביות, עוד קצת הצלחה ואהבה!
מקווה שגם שנה הבאה נוכל לחגוג לך בהנהלה (אם תשרוד את י"א...סתם, נו)
מזל טוב!

יונתן, george weasley
לנעם, יום הולדת שמח! עד מאה ועשרים שנה! אמנם אנחנו לא מכירים כל-כך, אך אשמח להכיר :)

User Posted Image

פלג, imagine it
מזל טוב, נעם!
16 זה לא צחוק (איך אפשר לצחוק כשאתה כבר באחוות הזקנים? לול)
סתם סתם
בהצלחה בכל מה שתעשה, תבחר תמיד בטוב ביותר ואל תשתנה לעולם.
אנחנו לא ממש מכירים, אבל מההיכרות הבאמת קצרה שלי איתך (השולחן לול) הכרתי בן אדם מדהים.
אין לי הרבה מה להגיד כי עכשיו עשרה לאחת עשרה בלילה והראש שלי מת, סוו.. נצטרך להסתפק בזה כרגע :/
מזל טוב!

מאיו, Ice Cream
יואו נעםםם
אני גרועה בברכותתת
אז, מזל"חחח
מזל"ח זה מזל חתול או מזל חתלתול אם תהיתתת

User Posted Image
(מקווה שזה באמת נעלמים. בהתחלה חשבתי לשים סתם תמונה לבנה ולהגיד לך שנעלמה לי התמונה חחח)

חוי, Trellis
מזל טוב נועם!
עד מאה ועשרים שנים של אושר ועושר, בריאות והצלחה.
שתמיד תיהיה מאושר ושמח ושלא ירד לך החיוך מהפנים :)
שתמיד תישאר נאמן לעצמך ולמי שאתה, ולעולם לא תשתנה.
אז שוב מזל טוב וכל זה ✨🎆
חוי

אורטל, קטנטנה
נעםם מזל טובב⁦❤️⁩
אני לא משהו הברכות אז אני מאחל לך אושר, כושר, יושר, הצלחה, בריאות והמון המון שמחה. אתה מהמם ומזל טוב💕
אורטל.

User Posted Image

נעמה, The Fairy Of Music
אז נעםםםם
מאיפה אני אתחיל?
אתה בן אדם מקסים, מדהים, ואיזה כיף לי שהכרתי אותך ^^
היית מדריך רייבנקלו (או שזה היה ראש בית? אופס אני לא זוכרת), הגעת להנהלת הפורומים ותראה אותך עכשיו! הפורטל פשוט חלק ממך ורואים את זה.
אתה מעצב מהמם, הלוואי שידעתי לעצב כמוך.
ואל תשכחו את כישרון הצילום שיש לו! פשוט או- מיי - גאד.
תמשיך להעשיר את הפורטל בדברים מקסימים ושתמשיך להיות פה ואיתנו למשך עוד הרבה זמן!
אז מזל טוב, שתמשיך להיות מי שאתה ואיך שאתה.
אל תקשיב לדברים רעים שאנשים אומרים לך או עליך, תפרוץ גבולות ותהיה מה שאתה רוצה להיות, כי אתה יכול!
אז אתה בטח כבר מבין שאני אגיד לך לא ללכת בדרך הקוצים אבל גם לא בדרך הפרחים כי יש שם דבורים... נע, זאת ברכה ישנה.
אני אגיד לך שתלך בדרך שלך, וגם אם אתה עדיין לא יודע מה היא, אז תיצור לך אותה.
וברגע שתתחיל, היא תיווצר לפניך. כמו המשפט הזה:
".As you start to walk out on the way, the way appears"
Rumi-
(יש לי מגנט של המשפט הזה על המקרר בבית שלי!)
ובעברית, ברגשע תתחיל ללכת, הדרך תופיע, אז אל תפחד! כי הכל אפשרי. אפילו השמיים הם לא הגבול.
אז תלחץ פה ופה וכמובן שאיך אפשר בלי החמודי שאוכל לכולם את העוגות כל הזמןןןן וכמובן שלמה שלא נשמע את זה בלופים של 10 שעות. זה מקסים!
מזל טוב!!!
מנעמה D:

אורי, Louis Litt
אז נעם, אתה כבר בן 16? יואו כיף לך :)
אתה כבר יכול ללכת לראות סרטים עם הגבלת גיל 16, לשחק במשחקים עם הגבלת גיל 16 (בכל זאת, אני מנהל מטומ"מ. הייתי חייב להכניס משחקי מחשב) וגם להוציא תעודת זהות (מותר מגיל 16, נכון? כי יכול להיות שהתבלבלתי ><).
אז אז מה אני אאחל לך ליום הולדתך ה-16? נתחיל מזה שאני מאחל לך שתישאר בתפקיד שלך פה עוד הרבה זמן (ושלא תפרוש שוב!), שתצליח בלימודים כי בגרויות נשמע לי קשה ממש, שתתקדם בהגשמת החלום שלך להיות קונדיטור, שתנצח בתחרויות צילום, שתמשיך לערוך בפוטושופ וכמובן כמובן הרבה אושר, הצלחה, בריאות והנאה!
אה ושיתנו לך להגיע לכל המפגשים ואז נוכל לנסוע יחד!
טוב וואו, חפרתי ממש וזה לא מתאים לי אז מזל טוב! ועכשיו אני אלך לי :)

User Posted Image
(אהבתי יותר את הארוך שלה :( )

לילי, Hot Chocolate
נעםםם 3>
שנייה הצילו אתה בן 16? 17? זכור לי ש-16 אבל מי יודע, 17 נשמע לי יותר הגיוני משום מה. בכל מקרה, הנקודה היא שהמספר הזה שמתאר את הגיל שלך עלה ב-1 היום! מזל טוב!
מצחיק אותי שאני זוכרת אותך בתור נוב ממש (וואו, אני הייתי עוד יותר נובית), ותראה איפה אתה עכשיו - בהנהלה, והרבה יותר מדי זקן (סתם, נו, זה גיל נחמד).
אז בקיצור, אני מאחלת לך המון מזל טוב (למרות שאיחלתי כבר) 3>
אתה בן אדם מקסים, ואני לגמרי שמחה שיצא לי להכיר אותך - גם אם אנחנו לא מדברים הרבה. אני חושבת שאתה אדם מאוד מיוחד, ואני בהחלט אשמח לדבר יותר 3>
שמחה ממש שחזרת מהפרישה שלך (למרות שכן שמרנו על קשר גם כשפחות התחברת לפורטל), והיה נחמד לראות אותך באייקון - גם אם ברחת ממש מהר.
אני מאחלת לך המון הצלחה השנה - ובכל שנה, בעצם - ב... טוב, בהכל. מלא בהצלחה בלימודים ומלא בהצלחה בחברה ומלא בהצלחה גם בלמצוא את הזמן שלך לעצור ולנוח קצת.
תיהנה כמה שרק אפשר ותקח את החיים בחיוביות, תנצל את הכשרונות שלך - כי יש לך המון (כולל כשרון להסתבך עם תחבורה ציבורית. אני לא אשכח לך את זה.), ופשוט תשאר מי שאתה 3>
אני חושבת שיש לנו קשר די מיוחד - אנחנו אמנם לא מדברים הרבה, אבל מדברים לגמרי בפתיחות כשאנחנו כן מדברים. אז תמשיך להיות אדם פתוח וחבאותי ותזכור שאני תמיד כאן לדבר 3>
אוהבת ושוב יום הולדת שמח (לא שוב, בעצם. קודם כתבתי מזל טוב. זה מאוד שונה!),
לילי.

אסנת, Cotton Candy
נעםםם
יאייי יום הולדת!!! זה כזה קסום.
אזאז אני לא ממש טובה בברכות אבקש את סליחתך מראש חביבי
אז מזל טובב המון הצלחה בלימודים המרושעים שתקבל רשיון מהר והכי חשוב שאני אזכור בך כמה אתההה
אז מזל טובבבב

User Posted Image

ולסיכום

נאחל לך המון המון מזל טוב ובהצלחה בהסתגלות לגיל החדש! קדימה, ברכו אותו!!!

User Posted Image
תודה, רותם

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 12 2018, 10:20 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

מזל טוב :)

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Oct 12 2018, 11:18 AM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

יואו נעם מזל"חחח

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 12 2018, 12:42 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 25138
משתמש מספר: 65564

מזל טוב!

--------------------
שירה ♫ ☀ שרלוק הוא ארנב ♫ מוזיקה זה החיים ☀ תשתתפו בהספרים כן? ♫ אוכל זה החיים ☀

User Posted Image

סוף חתימה!

---------
פורסם ב: Oct 12 2018, 15:39 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

תודה לכולם ובמיוחד להדס שהשקיעה עם האשכול 💕 אלו חלק מהפעמים שאני ממש שמח על זה שחזרתי :)

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Oct 12 2018, 18:04 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

מזל טוב !

--------------------

---------
פורסם ב: Oct 12 2018, 19:42 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טוב נעםם3>

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Oct 14 2018, 17:09 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

מזל טובוששש

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 14 2018, 18:42 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
משתמש מספר: 52249

מזל טוב לך 3>
(בדיליי של יומיים אבל בסדר)

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Oct 18 2018, 17:08 PM
צטט הודעה

קודם קערה, אחר כך פומפייה, עכשיו סתם מסננת

פרטי משתמש
חרמשים: 11907
משתמש מספר: 48343

נעמצקההה

רגע, מי מו מה- מתי נהיית בן 16? איך זה יכול להיות? אני מניחה שתמיד תשאר במחשבתי הזיכרון של נעצ'קה הצעיר שהכרנו ברייבנ, והנה נהפכת לו ל(כמעט) גבר צעיר (':
אחח, אחחח!

נעם, אני מאחלת לך המון המון המון מזל טוב. אתה בחור מקסים שאכן כיף לדבר איתו, מוכשר בניהול (אני ממש גאה בך שעלית להנהלה. באמת, כששמעתי אז לראשונה לגמרי הייתי בהרגשת גאווה "הוא משלנו"), ופשוט מקסים. עד 120 שנה והמון המון המון---
מה אני עומדת לאחל?
____ (נחש לבד נראה אותך)

מזל טובבבב 3>>

--------------------
Freedom

אוראל 20מוזיקה, כתיבה, ספרים ♥ מנהלת פורום ספרים וראש בית רייבנקלו לשעבר כבר הכרנו? D:

זקן סיני חכם אמר
所以你有谷歌翻譯。 我也是

בעלת נטייה להיות משועשעת בקלות

---------
פורסם ב: Oct 18 2018, 21:54 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

מזל טוב 3>

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007