האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סוויט סיקסטין לתםםםם!, כנסו כנסו
פורסם ב: Feb 12 2019, 07:13 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

יום הולדת לתם!!!

אנשים יקרים, תם שלנו חוגג סוויט סיקסטיין!!! ווההההההההה
התכנסנו כאן היום כדי לומר לו מזל טוב, ועוד קצת מזל טוב, והרבה הרבה מזל טוב. וגם עוד כמה דברים! מתנצלת, אני מתרגשת. ממש רציתי לעשות את האשכול הכי טוב בעולם, אבל זה ממש בעייתי כשקוראים לילד היום הולדת תם והשם שלו קצר מידי כדי שהחיפוש של הפורטל ימצא לי בקלות את כל האשכולות הקודמים של היום הולדת. ואני רוצה לתת ייצוג גם ללילי שהתכוונה לפתוח לו אשכול אבל הקדמתי אותה (בשבועות רבים), אז הנה ייצוג ללילי - נצנציםםםם נצנציםםם נ צ נ צ י ם מתמטיקה! נצנצים נצנצים נצנצים

בכל מקרה,
תם היקר שלנו פה כל כך הרבה זמן! הוא אולי אחד המשתמשים הפעילים הכי ישנים באתר כרגע, שזה לגרי מדהים. בנוסף לזה, הוא בן אדם כל כך מדהים בלי קשר! יש לו יכולת מדהימה לעשות מיליון ואחת דברים ועדיין להיות מדהים בכל אחד מהם. הוא תלמיד מדהים, הוא מדריך מדהים בצופים לחבורת ילדות רעשניות שיהיו בריאות החמודות האלה, והוא גם הנהלת הפורומים מדהים! מה הוא לא יכול לעשות? אה, ויש לו אח מושלם 3> (חשבת באמת שאני אכין אשכול בלי לדבר על אח שלך?)

אז בלי הקדמות מיותרות (כאילו לא חפרתי מספיק), הנה הברכות!

User Posted Image

תם3>3>!

אני גרועה בברכות, אבל על הפאטה. אז גם יום ההולדת שלך הגיע, (מותר לך להרים צ'ייסרים כבר? או שהגזמתי?) אז קודם כל- המון מזל טוב!! עד 120. מה יש לי להגיד עליך... היית מהראשונים שהגעתי לכאן, והכרתי טיפוס מצחיק, מדהים, שמצליח לנווט את עצמו בין המון משימות ולעזור ולהקדיש זמן לכל מי שצריך. היה ועדיין כיף לי לעבוד אתך, וימשיך להיות כמובן, אהמהמהמהמ וואו אני גרועה ממש בדברים האלה... מה אומרים? (מסתכלת לצדדים במבוכה). אני מאחלת לך המון הצלחה, בשבט, בבית הספר, עם החברים ועם הקשרים שעוד יהיו. כיף שהתבגרת בשנה נוספת ו... זהו, אני פשוט אוהבת אותך המון!
ליאן
גיף מגניב
https://media.giphy.com/media/YFF3cm2cgnDtm/200.gif
- ליאן, Bella Ciao

תם 3>
User Posted Image
טוב, התחלתי בתמונה הזו כי היה כתוב לי בתזכורות של הטלפון שאני צריכה לשים "עוגת סטאר וורס 40 לתם (או לא 40, אבל אדומה)", וידוע שהתזכורות של הטלפון לא משקרות [אגב, זה שם מהתאריך שלך שנה שעברה בערך, אם תסתכל באשכול של שנה שעברה תראה שיש שם עוגה כזו רק בכחול (ובלי ה-40), אז עכשיו אתה מקבל אחת אדומה! ועוד כמה שנים לגיל! (...כן, או שפשוט תתעלם מה-40. אני בעד להתעלם, להתעלם זה טוב.)].
הא, וזו רק תחילת הברכה וכבר יש הרבה יותר מדי סוגריים. אופסי?
אוקיי, אז עכשיו ההתחלה האמיתית:
חלי המרושעת מקסימה (לאב יו חלייי 3>) גנבה לי את האפשרות לפתוח לך אשכול, אז אני אסתפק בלחפור בברכה (ובתקווה גם לחגוג איתך כשתמצא קצת זמן, יצור עסוק).
אתה יודע שאנחנו מכירים כבר בערך שנתיים? תראהה, זה לא מעט! אני תוהה איך עוד לא נמאס לך ממני. נצנצים!
אני לא אתחיל לחפור על איך הכרנו וכמה אני שמחה שהכרתי אותך - 1. כי אתה כבר יודע את הדברים האלו, ו-2. כי חפרתי על זה כבר בברכה של שנה שעברה - אז במקום זה אני אתחיל באיחולים.
אז קודם כל, אני מאחלת לך המון המון מזל טוב (כמה עורבים צריך בשביל זה?) - כי בכל זאת יש לך יום הולדת אז זה צריך להיות האיחול הראשון כאן.
אני מאחלת לך מלא בריאות (זה חשוב!), נצנצים (עוד יותר חשוב! או שלא, אבל ששש), שמחה וחיוכים ושתצליח בכל דרך שתבחר ובכל מיליון הדברים שאתה עושה.
מאחלת גם שבין כל המשימות שלקחת על עצמך תצליח למצוא גם זמן לעצמך, לנוח קצת ולעשות דברים שאתה אוהב אבל לא נמצאים בשגרת היום-יום שלך. באופן כללי, מאחלת לך שתמשיך להתמודד בצורה מצוינת עם כל האתגרים שלקחת על עצמך, ותזכור שאלו בסך הכל אתגרים שאתה בחרת לקחת ולא יקרה כלום אם לא תספיק משהו או שמשהו לא ילך מושלם - חשוב יותר שתרגיש שלם עם עצמך ושתרגיש שטוב לך ולא תכעס על עצמך יותר מדי. ואם אתה מרגיש צורך לדבר עם מישהו, אני באמת באמת תמיד כאן ומוכנה לשמוע (או לקרוא, גם הולך. אבל אתה תמיד מוזמן גם להתקשר) 3>
אני מאוד שמחה שאנחנו מצליחים לשמור על קשר למרות העומס והכל - גם אם מדברים קצת פחות מהרגיל, עדיין מדברים - וחשוב לי שתדע שאתה אחד החברים הכי טובים שלי והקשר איתך חשוב לי. וזה נכון תמיד, אתה חשוב לי גם בתקופות שאנחנו מדברים הרבה וגם בתקופות שאנחנו מדברים פחות או בכלל לא.
אז מאחלת לך שוב מלא מזל טוב ואתה אדם מקסים ומיוחד ובין יתר התכונות הקסומות שלך גם כשרוני בטירוף ומוכשר בכל כך הרבה דברים. מה שאני מנסה להגיד זה שקודם כל תשאר האדם המדהים שאתה ואל תתן לאף אחד לקחת את זה ממך 3>
אני יכולה לחפור לך לנצח אבל נראה לי שאסיים כאן, ובתקווה נצליח למצוא זמן להיפגש ואז תקבל גם ברכה כתובה על דף (ואם לא נמצא זמן, מקסימום תקבל אותה בפורים או בפסח במלא דיליי) 3>
ותחגוג ותיהנה היום הכי הרבה שאפשרר!
אוהבת המון המון המון ותמיד כאן בשבילך 3>
לילי.
- לילי, ליליקימ

היי תם 3>
סוויט סיקסטין איזה יופי
מלא מלא מזל טוב, אתה אדם מדהים ואני אוהבת אותך המון. אני יודעת שאנחנו לא ממש מדברים עכשיו, אבל אני מתגעגעת לשמוע ממך ולהסתובב איתך בתל אביב. אני מקווה שיהיה לך יום הולדת נפלא ושנה מהממת.
אוהבת, שלו.
- שלו, Kid A

מזל טוב תםםם
עד מאה ועשרים שנים מאושרות וקאסומות עם משפחה וחברים
ולא ממש יצא לנו לדבר אבל מהמעט שכן אתה בן אדם מ-ד-ה-י-ם
אזאז יום הולדת שמח, מאחלת לך שזה יהיה בשבילך יום בלתי נשכח (בקטע טוב)
שתהנה מכל רגע ותיהיה מאושר.
חוי.
- חוי, Trellis

תם, תם, תם
מזל טוב! יש לך יום הולדת. קולולוש. אתה כבר בן 16, שזה מדהים כי זו אשכרה שנה שחוגגים בה דברים. אתה נחשב ליותר בוגר, יכול להוציא תעודת זהות, להיכנס לסרטים של 16+ (הכי שווה) ועוד דברים נחמדים כאלה. אז תנצל את זה טוב, כי לא כל יום אתה גדל בשנה, ועוד לגיל 16.
אני מרגישה שצריכה לבוא פה עכשיו איזו ברכה ארוכה ויפה, אבל אני גרועה בברכות ארוכות ויפות, אז תדמיין שהברכה הזו היא אחת מהן. אני פשוט אאחל לך שתמשיך להיות כמו שאתה ושתמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ואל תיתן לשום דבר או אדם למנוע ממך מלהיות עצמך, כי אתה מדהים ומוכשר ומיוחד ואל תיתן לאף אחד לומר לך אחרת.
מזל טוב שוב 3>
- שקד, Darth Hader

תם מה קורה? אנחנו לא ממש מכירים רק מדי פעם בפעילויות ולפעמים בנו"ד, בכל מקרה מזל טוב ליום ההולדת שלך.
אולי עכשיו נכיר יותר, ושתדע שאני קורא את מה שאתה כותב במה שעל הבלוג, ומבין אותך לגמרי.
onion28.gif אז מזל טוב ממני onion28.gif
- אפי, The Maze Runner

תם! מזל טוב!
אתה יודע שאני לא משהו בברכות, אני מקווה, אבל אנסה בכל זאת לכתוב לך ברכה נחמדה.
בקיצור, מזל טוב ליום הולדתך ה-16! אומנם אני לא מכיר אותך הרבה זמן, אבל עדיין זה גיל מאוד מרשים!
אז עד מאה ועשרים שנה של כיף והנאה, בריאות, אושר וכל הדברים האלה! אני יודע שזאת ברכה כושלת, אבל לפחות ניסיתי...
בקיצור מזל טוב ו... זהו נראה לי.
מקווה שלא יצאתי כושל מידי.
- אורי, Louis Litt

תם שיהיה המון המון מזל טוב אושר ועושר הצלחה הגשמה והתגשמות. בהצלחה במבחנים, בצופים ובכל מה שעושה ותעשה.
- מיקי, direwolf

אמ, אני גרועה בברכות, אז מזל"ט עוד אחד ואפשר עוד אחד גם.
קיצר מזל"ט✨✨✨
- מאיה, White Chocolate

❤ תם היקר,
מזל טוב ליום הולדתך ה-16! מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! המון בריאות, אושר, אהבה והצלחה! תמשיך להיות מוכשר בכל התחומים, אדיב, מתחשב, חבר טוב וכמובן שמיוחד במינו! זכיתי להכיר את האישיות המדהימה שלך ולעבוד איתך!
💕 מהדס
- הדס, Violet Baudelaire

היי תם! אני כרגע בין לעבוד על העבודה באזרחות לבין העבודה בנביא אז יקח לי שורה וחצי. לא נורא!
רק שתדע, ממש שמחתי שפתאום נזכרת בי לפני כמה ימים. גם אני נזכר בך ובפורטל בכללי כל כמה זמן, אבל זה היה ממש מחמם את הלב.
אז מזל טוב יא מהמם!!! אני מאוהב בך
בהצלחה בהכל 💕
- נעם, Handsome

תםםםםםם
מזל טוב⁦❤⁩⁦❤⁩
אתה ממש מדהים
ואתה מגניב
ומזניב
ויש עוד הרבה ברכות שלא עולות לי כרגע
אבל אתה באמת מדהים
ומזל טוב
כי...
טוב, אתה זה אתה.
אז מזל טוב תםוש⁦❤⁩
אליס/שירה
- אליס, Alice in Wonderland

אז תםםםםם!!!!!!
מה נשמע?
מזל טובבבב!!!!
אתה בן אדם מדהים, יצירתי, אכפתי, חברי, וכל כך מעורר השראה. לימדת אותי המון. בכל מיני דברים ועניינים.
כיף לי להיות לידך ולדבר איתך, כיף לי שהכרתי אדם כל כך טוב כמוך.
אתה גם תורם כל כך המון לפורטל, רק מעטים מכל הפורטל תורמים כל כך הרבה. אתה עוזר לכולם ותמיד מסביר כשצריך ולא מתחמק או צוחק כשמישהו לא מבין משהו.
אתה בן אדם מדהים וכל כך כיף לי שהכרתי אותך.
אני מקווה שנמשיך להיות בקשר ולדבר ולהסתובב בעזריאלי ביחד במפגשים וגם בלי קשר.
מגיעות לך את כל התשבוחות שבעולם.
מזל טוב מכל הלב!! ❤❤
נעמה

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/1/5/3/0/1530098-46.jpg
תמונה של מזל"ט
תם אתה אחלה ותראה כנר על הגג
מסוניה
סוניה

תםםםם
מלא מזל טובבב
אז הברכה הזו ממש גרועה. סליחה. חלי פחות או יותר מנסה לרצוח את כולם כדי לסחוט ברכות, זה לא נורמאלי.
אז 16!! קולולו קולולו לילד שנצח בהנהלה נצח נצח נצחחחח אעעע
אז מלא מלא מזל טוב, שלא יעשו לך רעש במפגשים, שלא יהיו הרבה מבחנים ושלא תצטרך לקרוא עוד הרבה את הברכות הגרועות שלי.
אז מלא מלא מזל טובבב
אסנת
- אסנת, The good advice cupcake

תם 💕💕💕💕💕
מזל טוב אדיר ושמח וקסום ומלא מלא בקסם, מאחל לך לפצח את כל סודות היקום ולמצוא את הדנטה / הארי שלך - שתמשיך בעקבות היעדים שלך ושפשוט תהנה תמיד ותשמח.
מזל טוב ענק ענק ענק ומלא בקסם.
ראיין 💕
- ראיין, Motivation

תםםם💕
אמא אתה יותר מדי גדול עכשיו בשנה!! מהמם מזל טוב לגיל 16!3>
אז למרות שאני לא משהו בברכות אני מאחלת לך שתמשיך להיות מהמם ומושלם כמו שאתה, מלא בריאות, הצלחה, שתמיד תהיה שמח כמו שאתה ואת האשר אתה כבר יכול להמשיך לבד אחרת זה יהיה ארוך מדי אופס
בכל מקרה, אנחנו לא מכירים יותר מדי זמן אבל בזמן שהכרתי אותך אתה בן אדם מהמם שממש כיף לדבר איתו💕
כתבתי יותר מדי מהמם בברכה, אבל זה דרש כי אתה מהמם.
אז שוב, מלא מלא מלא מזל טוב עד מתי שתרצה,
אורטל❤
- אורטל, Barbie Girl

תמסרי לו מזל טוב ושהוא זקן
ליאם, Amy Santiago

תם היקר 3>
שמרתי את הברכה שלי לסוף כי לא החלטתי האם אני רוצה שהיא תהיה עמוקה ומביכה כמו האחת שאני הולכת לשלוח לך בפרטי, האם היא הולכת להיות ארוכה או קצרה, או כל דבר לגביה בערך. אז קודם כל, מלא מלא מזל טוב מקסים שלי 3>
אני לא מאמינה שאתה כבר בן 16,,, אני זוכרת שדיברנו כשהיית בן 14 על זה שעוד שנתיים תהיה בן 16 וממש קשה לי לפתע
אתה כל כך גדול :( אני מרגישה כאילו הילד שלי גודל בזמן שאתה קטן ממני בשנתיים, חודש ויומיים בערך. אבל לא עשיתי מתמטיקה מדויקת או משהו כזה
טוב, נראה שהברכה הזו תהיה חצי מביכה חצי לא מביכה. אני לא רוצה לחזור על דברים שאני אגיד גם בברכה המביכה, על אף שיש לי הרגשה שזאת תצא אפילו יותר מביכה בסופו של דבר. בכל מקרה, אני הולכת לומר את הדברים החשובים!
יש לך אח כל כך חמוד 333>
סליחה, הייתי חייבת.
אז תםתם! תם, תםתם, טומו, תומו, גיי, מה אני יכולה לאחל לך שכבר לא איחלתי? זה דיי נדיר להשיג חבר לחיים מהודעה אקראית של "היי תם החלטתי שאנחנו צריכים לדבר יותר". כאילו, זה אשכרה עבד! איזה מדהימה אני. בקיצור, זה כל כך מדהים שאנחנו חברים כל כך טובים, ואני כל כך שמחים שאנחנו עדיין חברים 3> שינית לי את החיים כל כך שאין לי מושג איך הם היו נראים בלעדייך
אתה מדהים בכל כך הרבה רמות ויש לי כל כך הרבה הערכה עלייך, אני צריכה לדבר על זה יותר :((
אני לא הולכת לחפור כמו לילי (אני רוצה לשמור את זה לברכה המביכה) (עכשיו כשאני חושבת על זה, עד שהאשכול הזה יפורסם כבר תקבל את הברכה המביכה!) אבל אני מתה עלייך ואתה מדהים ותזכה למלא בנות כי זה הכי חשוב בתכלס
אני ממש מקווה שיצא לנו לדבר יותר ולהיפגש יותר ובו זמנית ממש מקווה שתצליח בכל הדברים שלקחת על עצמך, אני יודעת כמה כל אחד מהם חשוב לך ואני רואה כמה קשה אתה עובד 3> וכולם יודעים שעבודה קשה מקבלת תגמול טוב! אוקיי אתה לא תבין את הרפרנס זה יפני
בכל מקרהההה כן אני מבינה למה אמרתי שזה מביך בתחילת הברכה. צדקתי
מלא מלא מזל טוב, עד מאה ועשרים, או מאה וחמישים, או עד שיסתיימו כל העונות של סטארוורס יעני לעולם לא, שתמיד תמיד תשמח ושכל החלומות הקסומים שלך יתגשמו, ובנותתתת!!!
מזל טוב אחי העירקאי
מחלי 3>
נ"ב - תמסור לאח שלך מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא אהבה 3333>
נב"ב - אתה תאהב את המתנה שלך. אני לא שואלת
נחש מי אני.

עוד קצת גיפים

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

תמזלטו!!!!
נצנצים נצנצים נצנצים
נ"ב אם יש פה פשלות רק אומרת שכתבתי את האשכול הזה בזמן שיעור היסטוריה

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 12 2019, 07:32 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

ייאייי קיבלתי ייצוגג! נצנציםםםם
ומתמטיקהה
הוא אולי אחד המשתמשים הפעילים הכי ישנים באתר כרגע, שזה לגרי מדהים.

תם אתה ישן.
הייתי חייבת שששש

User Posted Image
תראההה פו ופין!

מזל טוב תםםםםם אני אוהבת אותך 3>
וחלי השקיעה באשכול שלך נצח היא מושלמת
חלי האשכול הזה מושלם הוא משקף את המדהימות של תם ואת העובדה שכל כך הרבה יותר מדי אנשים אוהבים אותו (לא שאני מופתעת, אני יכולה להבין אותם)
קיצר אני לא אחפור כאן עוד אז מזל טובבבבבבבב 3>

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 07:44 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

מזל טוב תם 💕💕💕💕

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 07:56 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

💕💕💕💕💕 איזה חברים טובים אתם אמאלה

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 08:00 AM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
חרמשים: 1073766825
מגדר:
משתמש מספר: 58630

מזל טובבב

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 08:07 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טוב תםם💞💞💞

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 08:30 AM
צטט הודעה

Treat People With Kindness

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
משתמש מספר: 59256

מזל טוב ממישהי שאתה לא מכיר :)

--------------------
אהההה האמת היא שאני סתם פה. שמץ מה אני עושה כאן. סתם הולכת לשבת עכשיו לכתוב איזה משהו לא ברור כי יש לי "ברוך הבא ללוח בקרה" ו"חתימתך הנוכחית" שהם בעצם בכלל לא שלי כי אני בתוך משתמש אחר. ויש גם "מצב רגיל" ו"מצב מנוחה" שלאף אחד אין שמץ על מה הם מדברים.
טוב אני אעשה משהו שתמיד רציתי לעשות - אחרי שאני אגמור לכתוב כאן הכל, אני אעבור על הטקסט וכל מילה שראויה לכך, אני אחליף אותה בקישור. כן כן. שמץ מה זה אומר? לא נורא.
טובבבב אני עכשיו אדבר קצת על הקסם ששכאן.
אז אנדה.
...
טוב אין לי כוח אני אדבר על עצמי
סתם
אממ מה להגיד. אנדה אוהבת פנדות, ידעתם את זה? אה רגע זה אומר שהיא אוהבת את עצמה. כי היא פנדה. זה מאוד מוזר לאהוב את עצמך. אבל היי, גם אני אוהבת דרקונים ואני דרקון (ולא שירשיר אנדה. אני לא שירשיר. שמעת פעם על חיה שקוראים לה שירשיר? כי אני לא). אבל כן. מה. לא. שנייה. בלבלתי את עצמי.
אוקייייייי ביי חוט מחשבה היה נעים להכיר.
*מבזבזת הזדמנות להכניס לאנדה סוף סוף משהו נורמלי לחתימה*
אממ אממ אממ טוב שיהיה לכולם אפצ'י שמח
והרבה אבוקדו
לכו תאכלו חצילים
ותקפצו מטרמפולינטנימנהיה
איך כותבים את זה
לא חשובבבבבבבבבבבב
שיהיה לכולם פסח מקסים וסיסמא חדשה
אני אוהבת אותך אנדה 3> מוות לדורדורנטים!

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 09:58 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 2147331362
משתמש מספר: 2

מזל טוב תם סוויט סיקסטין ^^

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 10:01 AM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

מזל טובב!

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 10:36 AM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543612
משתמש מספר: 41708

מזל טוב מישהו שסובל אותי יותר מדי זמן 💖💖💖💖

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 15:55 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 20844
משתמש מספר: 68239

מזל טוב

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 20:36 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

מזל טוביייייייייייי

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 21:10 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 99048
משתמש מספר: 41418

יואו מזל"ט תםתםםם
אתה מתחיל להזדקן פתאום 0:

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 12 2019, 21:30 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

מזל תם :)

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007