האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

הצגת התיאטרון // פעילות
פורסם ב: Dec 27 2017, 21:06 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

*הדס אישרה3>
הצגת התיאטרון
פעילות

תיאטרון (מיוונית עתיקה: θέατρον) הוא ענף של אמנויות הבמה, שעניינו הצגת סיפורים (נרטיב) בפני קהל, בעזרת שילוב אמצעי תקשורת כדיבור, תנועה, שפת גוף, מוזיקה, קול, תאורה, או מיצג חזותי (כדוגמת תפאורה או וידאו ארט) - למעשה, כל אחד מהאמצעים המקובלים באמנויות הבמה משמש בתיאטרון. הופעה על בימת-תיאטרון נקראת משחק.

-מויקיפדיה-

כל שנה בבית הספר נוהג הוועד של השכבה לארגן לנו, הילדים, יציאות להצגות כלשהן. זה יכול להיות הצגה ואז הרצאה, זה יכול להיות הצגה שקשורה לחג המתקרב, או סתם הצגה. ההצגות הללו יכולות לשעמם אותנו יותר מכל, אבל הן יכולות גם לעורר בנו עניין רב. זה תלוי בנושא שבו ההצגה עוסקת, ובכמה ואיך אתחבר אליו.
יש לי חברים מבתי ספר אחרים שתמיד מספרים על ההצגות שהם צופים בהן, והן תמיד שונות מאלו שאני רואה. לכן, זה די נחמד לשמוע על ההצגות ולבסוף על חוות דעתם.

וואו גם אנחנו הולכים להצגות!

באמת? אז אולי תוכלו לעזור לי. הצגות נורא מעניינות אותי, ולכן אני רוצה לראות כאלו. לפיכך, אני זקוקה לעזרתכם. כל שעליכם לעשות זה לסקר את ההופעה, או ההצגה במקרה הזה. ובנוסף, כאשר תכתבו את חוות דעתכם תצטרכו להוסיף כיצד היה ללכת לצפות בזה יחד עם החברים, יחד עם הכיתה/השכבה והמורים, והאם זה היה שונה יותר מצפייה בהצגות ללא מסגרת בית הספר?
הו, ולפני שאשכח, התגמול. כל משתתף יזכה ב-240 חרמשים! ובנוסף, לקשר את הסיקור באשכול התגמולים ולקבל עליו תגמול!
אז למה אתם מחכים? הפעילות תיסגר ב-2.1
מהרו להשתתף!

CODE
[COLOR=SkyBlue][B]שם+כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=SkyBlue][B]הקישור לסיקור:[/B][/COLOR]
[COLOR=SkyBlue][B]הערות:[/B][/COLOR]

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 760 687 280

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007