האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Wreck - It Ralph || המלצה, מכיל ספויילרים!
פורסם ב: Jan 28 2015, 16:51 PM
צטט הודעה

I'm Sorry

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100000
מגדר:female
משתמש מספר: 47395
חפצי המשתמש: צפה

מכיל ספויילרים!

~~

User Posted Image

Wreck - It Ralph

שם הסרט: Wreck - It Ralph.
ז'אנר: קומדיה.
במאי: ריץ' מור.
שחקנים:
John C. Reilly - Wreck-It Ralph (ג'ון ס. ריילי - ראלף ההורס).
Sarah Silverman - Vanellope (שרה סילברמן - ונולפי).
Jack McBrayer - Fix-It Felix, Jr (ג'ק מק'ברייר - פליקס המתקן ג'וניור).
Jane Lynch - Sergeant Tamora Jean Calhoun (ג'יין לינץ' - סמל טאמורה ג'ין קלהון).
שפה: אנגלית.
שנת יציאה: 2012.
זמן הקרנה: 101 דקות (שעה ו - 41 דקות).
תקציר: ראלף הוא דמות ה"רע" במשחק "פליקס המתקן ג'וניור" בארקייד. הוא חי בעולם בו דמויות ממשחקים יכולות להתהלך בין משחק למשחק בזמנים בהם אין ילדים הבאים לשחק בשלל המשחקים. ראלף חי במזבלה בעודו לא מבצע את תפקידו - ובגדול, הוא אינו אוהב להיות דמות ה"רע" בעוד פליקס המתקן, גיבור המשחק, זוכה במדליות, בעוגות ובמגורים יפים. כאשר המשחק חוגג 30 שנה, ראלף הולך לאספת "רעים" אשר אמורה לתמוך באלה אשר כמו ראלף במשחקים, אך זה לא עוזר - ראלף משתוקק למדליה אשר גם תוכל להקנות לו מגורים יותר טובים, ומבחינתו, חיים טובים בהרבה.
ראלף מחליט לנסות לזכות במדליה ולבסוף מצליח להיכנס בתחפושת אל המשחק "חובת הגיבור" אשר יכול להקנות לו מדליה - אף בידיעה שאם ימות מחוץ למשחקו, הוא לא ישוב. ראלף זוכה במדליה, אך כשלא בכוונה, נכנס למשחק "שוגר ראש", שם הוא פוגש את ונולפי, דמות במשחק. היא גונבת לו את המדליה, וכך מקנה לעצמה את האפשרות להשתתף במרוצי המשחק אשר בהם לא השתתפה מעולם בגלל היותה "גליצ'ית", כלומר, יש לה בעיה בתוכנה ולפעמים יכולה היא לזוז ממקום למקום כשלא ברצונה. ראלף משתוקק להחזיר את המדליה שלו, לכן מאמן את ונולפי להתחרות על אף זעמו של המלך סוכרי, מלך ממלכת המשחק. בדרך לאימון ונלופי, עוברים השניים קשיים רבים, אך לבסוף, היא מוכשרת להכנס לתחרות.
במקביל לכך, פליקס משתגע מדאגה. הוא הולך עם סמל טאמורה ג'ין קלהון, גיבורת המשחק "חובת הגיבור" למצוא את ראלף, כיוון שאם לא יחזור למשחק, ייתכן שהמשחק ייסגר. בנוסף, בהגעתו למשחק "שוגר ראש", מסתבר שראלף הביא לשם חיה הנקראת "סייבאג" אל המשחק. החיה מתרבה במהירות, ונמשכת אל אור ויכולה להשמיד את המשחק במידה של עשיית דבר בנושא. פליקס וג'ין, בעודם מחפשים את ראלף, מנסים גם למצוא את מקור החרקים ולהשמידם.
בעוד השניים מחפשים את ראלף, ונולפי וראלף מתכוננים ליציאה אל התחרות. לפני שיוצאים, המלך סוכרי, מדבר עם ראלף. הוא אומר לו שלונולפי אסור להכנס לתחרות, כיוון שאם תזכה בה, היא תהפוך לשחקנית קבועה, כלומר, שחקנים אנושיים יוכלו לבחור בה למשחק. הם יראו את הגליצ'ים שלה ויגידו לבעל הארקייד לנתק את המשחק, אז כולם יצטרכו לצאת מן המשחק, שמא יהרגו. ונולפי תהא היחידה שלא תוכל לצאת מהמשחק בשל בעיותיה. המלך, בנוסף לכל, נותן לראלף את המדליה שלו.ראלף, אשר דואג לשלומה של חברתו החדשה, מונע ממנה מלהשתתף במירוץ והורס את מכוניתה אשר הכינו אמש.
בעוד הוא עושה זאת, פליקס מתאהב בג'ין. כאשר קורא לה "בחורה פצצה" היא מגרשת אותו מחלליתה. כאשר קורא לה כך, היא נזכרת באהובה הקודם, אשר קרא לה כך לרוב בעוד שהוא מת בחתונתם ע"י סייבאגים. פליקס מגיע לארמונו של המלך סוכרי ועקב כך, נכלא בצינוק.
לאחר חקירות רבות, ראלף מבין משהו: המלך סוכרי שיקר לו. הוא ראה את ונולפי על המשחק מבחוץ, בתוך מכונית מרוץ; על כך הוא תיחקר את משרתו של המלך, אך המשרת נשבע כי אינו יודע דבר מלבד זאת שהמלך משקר. ראלף הולך למצוא את פליקס, אשר את מיקומו נתן לו המשרת. כאשר פוגש אותו, פליקס מתקן את המכונית ושניהם הולכים להציל את ונלופי, שכעת נכלאה.
לאחר ששיחררו את ונלופי, השלושה ממהרים למירוץ. ונלופי עוקפת את המתחרים האחרים במהירות, ולבסוף, נשארים רק היא והמלך סוכרי. ונולפי מגלה שהמלך הוא בעצם טורבו, אשר הגיע ממשחק מירוצים שנותק ממזמן. משחקו נותק בגלל שטורבו חש קנאה עזה למשחק מירוצים חדש לאותה תקופה, ויותר מצליח. הוא נכנס למשחק השני, ולכן, שני המשחקים נותקו. למרות זאת, בעזרת הגליצ'ים שלה, ונולפי מנצחת במירוץ, בעוד המלך סוכרי \ טורבו נאכל על ידי סייבאג, אך לשווא. הסייבאגים כבר הרסו את קו הסיום והרבה מן המשחק. ונלופי לא יכולה לצאת מן המשחק, בעוד כולם כבר יצאו. החבורה חושבת שהכל לא יכול להיות יותר גרוע, אך טעו. המלך סוכרי הופך לסייבאג מרושע וברצונו להשמיד את ראלף. על אף זאת, ראלף מצליח להערים עליו, ושופך כמות ענקית של נטיפי מנטה אל תוך נהר הקולה, בידיעה שזה הולך לגרום לפיצוץ גדול ומואר שישמיד את הסייבאגים אך גם יהרוג אותו. לבסוף, ונולפי מצליחה להציל את ראלף בעוד טורבו מת בפיצוץ, וכך גם כל הסייבאגים אשר נמשכים לאור.
לבסוף, פליקס מתקן את קו הסיום וראלף מעביר בו את ונולפי. כאשר עוברת בקו הסיום, ונולפי מתגלה כנסיכה האמיתית של המשחק. מסתבר, שהזיכרון הזה נלקח מכול הממלכה על ידי המלך סוכרי.
המשחק מסתיים כאשר משחקו של ראלף צובר פופולריות רבה, פליקס וקלהון מתחתנים וראלף משלים עם תפקידו כנבל.
הדמויות האהובות עלי מהסרט: הדמות האהובה עלי מהסרט היא ראלף. אני אוהבת אותו כיוון שהוא מצחיק, מתמודד בבעיות בחוכמה ותמיד נוהג באכפתיות ובטוב לב אל הכלל. דמות אחרת שאני אוהבת היא ונלופי, בשל היותה דמות מאוד מצחיקה. היא מתבדחת לגבי דברים רבים, ולדעתי, היא שיפרה את הסרט במובנים רבים מאוד. שתי הדמויות האלה, הן האהובות עלי בשל תכונותיהן המדהימות וחוש הומורן.
לגילאים (דעה אישית): הסרט מותאם לכל הגילאים. הוא מצחיק מאוד, ועלילתו מעניינת ומסובכת. כל ילד יאהב את הסרט, אך גם מבוגרים בעלי הומור יוכלו ליהנות ממנו מאוד.
מדוע אני ממליצה על הסרט: כולכם כבר יודעים שאני מאוד מאוד אוהבת סרטי אנימציה וקומדיה. הסרט הזה, הוא מדהים לדעתי. יש בו המון הומור ועלילתו כל כך מעניינת שהיא תשאיר אתכם מרותקים אל המסך למשך שבוע. אינני יכולה לתאר את הסרט הזה בצורה שתוכל כה להחמיא למדהימותו הסגידה. כל שתוכלו הוא לראות את הסרט ולהבין בעצמכם, אם אינכם רוצים לקרוא את התקציר המפלצתי שכתבתי בלי להעתיק משפט אחד ממקור מידע. מומלץ מאוד מאוד.
טריילר:

(הטריילר באנגלית)

(הטריילר בעברית)

תמונות:
User Posted Image User Posted Image

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

--------------------
ירדן

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 28 2015, 16:55 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אחד הסרטים הכי חמודים שראיתי בחיים שלי.
ראלףףףףףף 3333333>
וונלפיייייייייייי 33333333333333>
ופיליקס 3333333>
טוב אז זה סרט מעולה וממש מומלץ כע
הו ואחלה סיקור :)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 28 2015, 16:56 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788

אחלה סיקור, הסרט מדהים ואני ממש אוהב אותו, אבל יש משהו שמפריע לי...

אני רציתי לעשות עליו סיקור!!! XD
אחלה סיקור, כל הכבוד.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 28 2015, 17:17 PM
צטט הודעה

I'm Sorry

פרטי משתמש
חרמשים: 100000
משתמש מספר: 47395

תודה(:

--------------------
ירדן

---------
פורסם ב: Jan 28 2015, 22:52 PM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
חרמשים: 36649
משתמש מספר: 48604

זה סרט נורא חמוד, ואני נורא אוהבת במיוחד את שיר הנושא שלו (שבמקרה של OWL CITY)

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...If I Might Interject

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007