האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אפליקציה||Marvel Contest of Champions
פורסם ב: Aug 22 2015, 16:09 PM
צטט הודעה

Beyonce eat your hat

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 57692
מגדר:male
משתמש מספר: 34116
חפצי המשתמש: צפה

Marvel Contest of Champions
User Posted Image
מפתח האפליקציה: Kabam
קישור להורדה: אנדרואיד
IOS
שנת יציאה: 2014
ז'אנר: לחימה/קרב/פעולה

מזל טוב! אתם נבחרתם להתמודד נגד קאנג הכובש - דמות מוכרת בקומיקס מארוול - בקרב בין כל גיבורי מארוול! האספן, מארגן התחרות שבידיו האיזוספירה (משהו עגול שכולא גיבורים בתוך קריסטלים), ידריך אותך בהתחלה, עד שתוכל בעצמך להביס את הגיבורים של קאנג. בתחילה, תקבלו זוג גיבורים איתם תוכלו להתחיל להשלים מסעות (Quests) מסוגים שונים, ומהם תקבלו ISO-8 (שיעזור לכם לשפר את הגיבורים), קריסטלים (שבתוכם גיבורים נוספים, חזקים כחלשים), זהב (שלפעמים חשוב, אבל בדרך כלל לא ממש), XP (שיעזורו לכם לעלות ברמות וייפתחו בפניכם אפשרויות חדשות) ועוד. לאורך הזמן, תאספו גיבורים רבים מכל הרמות ותיצרו נבחרת גיבורים חזקה ומיוחדת. הגיבורים במשחק מחולקים ל-6 קבוצות, כשלכל קבוצה יש ייתרון נגד קבוצה אחרת:
חלליים (Cosmic) -> טכנולוגיים (Tech) -> מוטאנטים (Mutants) -> מיומנויות (Skill) -> מדע (Science) -> מיסטיים (Mystic) -> חלליים.

התפריט הראשי:

Fight! - כאן תוכלו להילחם במגוון סוגים של קרבות - מסעות קבועים (שלפיהם מתנהלת העלילה הראשית של המשחק), אירועים מיוחדים (שגם הם מסעות, אבל הם זמניים ומקבלים בהם סוג שונה של דברים), קרבות PvP/Versus (שחקן נגד שחקן) ומסעות עם בני הברית שלכם (Alliance).
Alliance - כאן תוכלו להצטרף או לבנות קבוצה של שחקנים שיפעלו יחד בשביל להשיג דברים שווים - הם צריכים לעבוד יחד בשביל לנצח מסעות קבוצתיים (Alliance Quests) ולקבל דברים באירועי קבוצות. הם יכולים לעזור אחד לשני במקרה ונגמרת האנרגיה או הסיבולת שלכם.
קריסטלים (Crystals) - כאן תוכלו לקנות ולהשתמש בקריסטלים כדי לקבל דמויות חדשות או חפצים שווים. בכל 24 שעות תקבלו קריסטל יומי, בכל 4 שעות תקבלו קריסטל חינם.
גיבורים (Champions) - כאן תוכלו לראות אילו גיבורים יש לכם, לקבל עליהם מידע, למכור אותם או לשפר אותם בעזרת הISO-8. הגיבורים מקבלים כוכבים לפי כוחם - כוכב אחד לחלשים ביותר, שניים לבינוניים, שלושה לחזקים וארבעה לחזקים מאוד (חמישה כוכבים הם נדירים מאוד). לא ניתן להוסיף לגיבור כוכבים, אבל ניתן לשפר אותו בצורה אחרת.
Inventory - החפצים שיש לכם (חפצי שדרוג או אחרים). כאן תוכלו לראות אותם, לקבל עליהם מידע או למכור אותם.
Store - החנות, בה תוכלו לקנות Units (יחידות), קריסטלים ודברים נוספים.

חפצים במשחק:

במשחק יש חפצים רבים, ולכל אחד מטרה אחרת:
זהב - הדבר הכי נפוץ במשחק. שיפור של גיבורים עולה בזהב, ולכן תמיד טוב שיש כזה.
Units (יחידות) - הכסף החשוב באמת. איתן ניתן לקנות כמעט הכל, אבל מומלץ לשמור אותם בשביל לקנות קריסטלים שווים מאוחר יותר.
Battle Chips - מקבלים אותם רק באזור ה-Versus, אפשר לקנות איתם זירות קרב מיוחדות לזמן מוגבל או קריסטל מיוחד.
Loyalty - מקבלים את זה כשעוזרים לחברים בAlliance ולפעמים באירועי קבוצות, משמש לקניית קריסטל מיוחד
Energy (אנרגיה) - כמות האנרגיה שלכם היא כמות ה'צעדים' שניתן לעשות במסע. היא מתחדשת כל זמן מה, או שאפשר למלא אותה בעזרת Energy refill.
ISO-8 - חפצים מיוחדים שבאים בגדלים שונים, ויכולים לשפר את הגיבור בהתאם לגודל/הרמה שלהם.
Health\Revive Potions (שיקויים חיים) - מאפשרים להחיות גיבורים שמתו במהלך מסע או להוסיף להם חיים.
Catalysts - בתוך כל רמה של גיבור (שנקבעת על ידי כמות הכוכבים שלו), יש מספר חלקים, שכדי לעבור בין חלק לחלק, ולשפר את הגיבור כמה שאפשר, צריך catalysts.
Crystal Shards (רסיסי קריסטלים) - אפשרות חדשה, שבאיסוף כמות מסויימת של רסיסי קריסטל מסויים, ניתן לקבל את הקריסטל.

השליטה על הדמויות:

אף שישנן מסגרות שונות לקרבות (Versus, Quests, Events Quests, Alliance Quests), כל הקרבות מתרחשים באותה דרך:
שני ה'גיבורים' רצים אחד לעבר השני, והקרב מתחיל:
התקפה: כדי לתת מכה קלה, יש ללחוץ בצד של היריב (המכות הקלות באות ברצפים של 4 בכל פעם). כדי לתת מכה בינונית, יש להחליק את האצבע לכיוון הצד של היריב (המכות הבינוניות באות ברצפים של 2 בכל פעם). כדי לתת מכה חזקה (שעוברת דרך ההגנה של היריב), יש ללחוץ לחיצה ממושכת בצד של היריב, ולעזוב כשרוצים לתת את המכה.
הגנה: כדי להתגונן, יש ללחוץ לחיצה ממושכת בצד של השחקן שלך. ניתן להתחמק ממכות מסויימות בעזרת החלקת האצבע לכיוון השחקן שלך.
מכה מיוחדת: כדי להפעיל את המכה המיוחדת, יש ללחוץ על הסימן שנמצא בצד שמאל למטה במסך, אך רק כשהוא צבוע. כשלגיבור כוכב אחד, יש לו מכה מיוחדת ברמה 1; גיבור של כוכב אחד משופר או של 2 כוכבים, יכול לתת את המכה ברמה 1 או לחכות ולתת את המכה ברמה 2; גיבור של 2 כוכבים משופר או גיבור של 3 כוכבים ומעלה יכול לתת את המכה ברמה 1, לחכות למכה ברמה 2 או לחכות למכה ברמה 3.

דעה אישית:

אני מאוד אהבתי את המשחק - הגרפיקה בו מצויינת, הוא מעניין, הוא כל הזמן מתחדש בהתאם לסרטים חדשים שיוצאים והאמת שהוא די ממכר. הבעיה העיקרית שלו היא שהוא משחק כבד מאוד, וטלפון חלש ייתקשה להתמודד איתו. הוא מומלץ בעיקר לטאבלטים.

תמונות:

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

אני אשמח לשמוע אם יש פה עוד מישהו שמשתמש בזה (:

--------------------
שלום אני אייל ואני הייתי כאן
הנהלת האתר של השנה וגם כינוי השנה וגם עוד שטויות שנראות טוב בחתימה

שקרים לבנים || ציפור

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 22 2015, 16:12 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980

אני מכורה למשחק הזה!
אחרי שיטוטים רבים בחנות האפליקציות מצאתי אותו (לפניי... לא יודעת.)
ומאז אני חורשת עליו.
אני ממליצה על המשחק- ואחלה סיקור! מפורט והתמונות ממש מוסיפות^^

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 22 2015, 16:14 PM
צטט הודעה

Beyonce eat your hat

פרטי משתמש
חרמשים: 57692
משתמש מספר: 34116

איך קוראים לך שם?

--------------------
שלום אני אייל ואני הייתי כאן
הנהלת האתר של השנה וגם כינוי השנה וגם עוד שטויות שנראות טוב בחתימה

שקרים לבנים || ציפור

---------
פורסם ב: Aug 22 2015, 16:15 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980

rony15200015ron

הודעה זו נערכה ע"י כינוי השנה ב Aug 22 2015, 17:05 PM

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 24 2015, 14:40 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

מת על האפליקציה הזו, למרות שלצערי הנקסוס שלי לא מסוגל לסחוב אותה ממש טוב.
סיקור מעולה! הוספתי ללינקייה, כל הכבוד על הפירוט אייל smile.gif

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007