האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || אמה סוואן, מכיל ספויילרים.
פורסם ב: Oct 11 2015, 19:59 PM
צטט הודעה

may we meet again

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 43313
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
אמה סוואן – Emma Swan
ידועה גם בתור המושיעה (עונה חמישית נהפכת לדארק וואן)

שם: אמה סוואן
גיל בתחילת הסדרה: 28 ובעונה החמישית אמה בת 33
משפחה: סנואו (אימא), פרינס צ'ארמינג (אבא), ניל (אח), רג'ינה (אישה) [טוב סלעב זה דרש closedeyes.gif], הנרי (בן)
מקום לידה: היער המכושף

העבר שלה
אמה נולדה ביער המכושף, אך גדלה בעולם ללא קסם. עולם שאותו מכנים בתחילת הסדרה "העולם שלנו". בגלל שהמלכה הרעה החליטה להטיל קללה על הממלכה הוחלט שצריכים להציל את אמה מהקללה ושביום הולדתה העשרים ושמונה היא תחזור להציל אותם.
כבר לפני שנולדה נקבע לאמה אותו יעוד, ואסור היה לה לסטות ממנו.
לפני שאמה נולדה סנואו ביקשה מג'פטו שיכין ארון קסום ומכושף שיוכל להעביר שני אנשים לאותו עולם בלי קסם, ובהתחלה אכן מי שהיתה אמורה לעבור עם אמה הייתה סנואו. אך ג'פטו, שלא יכל לוותר על בנו שלו, הכניס אותו לארון המכושף במקומה של סנואו והשביע אותו כי תמיד ידאג לשמור על אמה.
כשאמה הגיעה לעולם שלנו היא יצאה מתוך עץ מכושף, אך פינוקיו שיקר לגבי מקום הימצאה ואמר שהשאירו אותה לצד הכביש.
בילדותה אמה עברה הרבה בתי אומנה שונים, ובהתחלה היתה בבית אומנה עד גיל שלוש עד שלאותו הזוג נולד ילד והם החזירו את אמה לאותה המערכת.
בערך כשאמה הייתה בת ארבע עשרה או שלוש עשרה היא הגיעה לביתה של מלכת השלג, והחיבור היה כמעט מידי. אומנם אמה רצתה לברוח באותו הלילה, אך לאחר שאינגריד (אותה מלכת השלג) סיפרה לה על חולשותיו של אותו הילד (היא אמרה לה שהוא מפחד מעכבישים) אמה החליטה להישאר ל"עוד לילה אחד".
בזמן שאמה ברחה ממוסדות שונים היא פגשה את לילי, שהייתה חברתה היחידה באותה התקופה (אם לא נזכיר לרגע את העובדה שהן היו מחוברות מלידה בעקבות טעות של צ'ארמינג וסנואו). הם הגיעו לבית נטוש ואמה, שראתה שיש ללילי סימן על היד בצורת כוכב, סימנה גם לעצמה אחד. שניהם החליטו שהן יהיו חבורות טובות לנצח.
כשאמה הייתה פחות או יותר בת שש עשרה בקירוב לפי דעתי, לילי הופיעה במחסן של המשפחה שבו אמה גרה והחליטה לבקש את עזרתה של אמה בטענה ש"אין לה לאן ללכת".
אמה החליטה לעזור לה עד שגילתה שלילי פרצה לחנות (או קיוסק, לא זוכרת מה זה היה) והתחילה לריב איתה שהיא מנסה להרוס כל דבר טוב שקרה לה.
כשאמה הייתה בת 18 היא פגשה את ניל כשגנבה מכונית שכבר היתה גנובה. הם נהגו לגנוב ביחד ויום אחד ניל לקח מפה ואמר לאמה שלאן שלא תצביע שם הבית שלהם. כשאמה עצמה את עיניה ידה הצביעה על טלאהסי.
באותו התקופה ניל גנב שעונים יקרים ושם אותם בתחנת הרכבת ואמר לאמה להעביר אותם. בדיוק שבא לעזור לה אוגוסטוס (פינוקיו) החליט להתערב ולומר לניל לעזוב הכל ולא לחזור לשם.
ניל ופינוקו התווכחו כמה דקות עד שניל הציץ בקופסה שהיתה לאוגוסטוס, ששם היה כתוב "אני יודע שאתה בלפייר".
פינוקיו הסביר לניל על גורלה של אמה והסביר לו שאסור לו להתערב אחרת הוא ישבש את גורלה. באותו הזמן אמה קיבלה מאסר בכלא עם סיווג נמוך בפיניקס. באחד הימים סוהרת נכנסה לתא של אמה והוציאה משם מחזיק מפתחות, אותו מחזיק מפתחות שניל קנה לה שפרצו לאחד החנויות.

עונה ראשונה
העונה הראשונה מתחילה במרדף של אמה אחר איש ומסתיים בכך שהיא דופקת לו את הראש בהגה של המכונית.
לאחר מכן היא חוזרת לביתה ושמה נר על עוגת קפקייקס קטנה ומבקשת משאלה – לא להיות לבד ביום ההולדת שלה.
כמה דקות לאחר מכן נשמעת דפיקה בדלת וכשאמה פותחת אותה היא פוגשת ילד בן עשר שאומר לה שהוא הבן שלה. אמה, שנאלצת לעכל את כל זה, מחליטה להחזיר את הילד לביתו בלי כוונה להישאר לאחר מכן.
אך הנרי מתעקש שתישאר לשבוע כדי לראות שכל מה שהוא אומר אמת.
הנרי מסביר לאמה על כך שהיא היחידה שיכולה לשבור את הקללה של המלכה הרעה בגלל שהיא המושיעה, ושכל הדמויות כלואות בעיירה והם לא מזדקנים והזיכרון שלהם דפוק.
אמה, שמתנגדת לכל הרעיון, אומרת להנרי שהיא לא נמצאת בשום ספר ("את צריכה לדעת יותר מכולם, כי את נמצאת בספר הזה" – הנרי מילס) ושהיא אדם אמיתי לגמרי.
באותו הזמן, המלחמה על המשמורת של הנרי מתחילה.
אמה מסתובבת עם הנרי לעומת רוחה של רג'ינה, אימו המאמצת, אותה המלכה הרעה שהטילה את הקללה. רג'ינה מנסה להיפטר מאמה.
הנרי ואמה עושים מבצע (המבצע הראשון) שנקרא מבצע קוברה. אמה מדברת עם הפסיכולוג של הנרי, מר הופר, והוא נותן לה מסמכים לגבי מצבו של הנרי.
שאמה קוראת את המסמכים נשמעת דפיקה בדלת וגראהם מופיע שם (הצייד, אותו אחד שקיבל את אמה לסגנית שלו ואחרי שהוא מת בפרק שבע אמה נהפכת להיות השריף של סטוריברוק) ועוצר אותה על גניבה שלא באמת קרתה.
אמה והנרי ממשיכים לדבר ולהיות כמו חברים טובים, בזמן שאמה עוברת באותו הזמן לגור עם מרי מרגרט והן נהפכות לחברות טובות.
באותו הזמן מגיע לעיירה בחור מסתורי שאומר שהוא סופר, שמנסה לגרום לאמה להאמין. הוא מוסיף את הסיפור על פינוקיו לספר בכדי שאמה תאמין ולכן הסיפור הזה שונה משאר הסיפורים בספר.
אמה לא מאמינה, גם לא כשהוא לוקח אותה לטיול ביער כדי לספר את הסיפור שלו כביכול, שבעצם הסיפור של שניהם.
סוף העונה מסתיימת שאמה אומרת לרג'ינה שהיא עוזבת את העיירה ורג'ינה נותנת לה פאי תפוחים רעיל שאמור להכניס אותה לתרדמת. אך הנרי, שמחליט לגרום לה להאמין, אוכל את הפאי במקומה.
הוא נכנס לתרדמת והפרק האחרון מסתיים בכך שאמה מאמינה בספר הסיפורים ומשתפת פעולה עם רג'ינה כדי להציל את הנרי ושוברת את הקללה.

עונה שנייה
העונה השנייה מתחילה מאיפה שהעונה הראשונה הפסיקה. כולם זוכרים מי הם והם רוצים לנקום ברג'ינה על מה שעשתה להם.
באותו הזמן אמה וסנואו נופלות דרך הכובע המכושף של ג'פרסון אל היער המכושף, שם הן נתקלות בקורה (אימא של רג'ינה) ואורורה ומולאן ויוצאות במסען לחזור לסטוריברוק.
בנתיים בסטוריברוק דיוויד עושה הכל כדי להחזיר אותן בחזרה והמשמורת על הנרי ממשיכה. רג'ינה רוצה שיהיה איתה אך מוותרת על כך מכיוון שהיא לא רוצה שהנרי יסבול כמו שהיא סבלה והנרי הולך עם דיוויד (דבר שמבחינתי הוא ממש שגוי כי וול, זו בכל זאת אימא שלו).
אמה יוצאת עם גולד לניו יורק כדי למצוא את הבן של גולד, בלפייר, ומגלה שזה ניל – אותו אחד שנכנסה ממנו להריון.
באמצע העונה הגיעו שני אנשים לסטוריברוק ביחד עם הוק וקורה והם חוטפים את הנרי לארץ לעולם לא.

עונה שלישית
העונה השלישית מתחילה שהחבורה (הוק, צ'ארמינג, סנואו, רג'ינה, אמה וגולד [ובהמשך גם ניל]) מגיעים לארץ לעולם לא כדי להחזיר את הנרי הביתה.
פיטר פן באחד הפרקים נותן לאמה חידה שרק אם תצליח לפתור אותה ולגלות מי היא באמת היא תצליח למצוא את הנרי. בינתיים העיניינים בינה לבין הוק מתחממים.
אמה פותרת את החידה והמפה מופיעה ואכן הם מגלים איפה המחנה של פן. באותו הזמן פן לוקח את הלב של הנרי כדי להציל את הקסם כשבעצם הוא רוצה להפוך להיות יותר חזק.
אמה ורג'ינה ביחד עם ניל והוק מצילות את הנרי וחוזרות הביתה, אך שם הנרי מתחלף בגוף עם פן ובסוף החצי הראשון של העונה כולם חוזרים ליער המכושף מלבד הנרי ואמה שרג'ינה נותנת להם זיכרונות לחיים חדשים.
החצי השני של העונה נפתח בחיים החדשים של אמה, יש לה בחורחדש שמציע לה נישואים, עבודה, הנרי – ואז הוק בא ומפריע לזה. הוא גורם לה לשתות שיקוי שגורם לה לזכור מי היא ומה קרה והם חוזרים לסטוריברוק.
בסטוריברוק יש קללה חדשה ומגלים שסנואו בהריון (כאילו מה O_O) ושאכן עברה שנה, אך הם לא זוכרים כלום.
בהמשך העונה מתברר שזלינה – אחותה של רג'ינה – הפעילה את שער הזמן והוק ואמה נופלים לתוכו ומגיעים ליער המכושף. שם הם נהפכים להיות הנסיך צ'ארלס והנסיכה ליאה והם עושים הכל כדי להחזיר לסנואו את טבעת הנישואים שלה.
באותו הזמן אמה מצילה את מריאן ומביאה אותה לסטוריברוק והורסת לרג'ינה את הסיכוי להיות עם רובין.

עונה רביעית
העונה הרביעית מתחילה בהגעתה של אלסה (אלסהההה) לעיירה בחיפוש אחר אחותה, אנה. גם הפעם יש איום על העיירה מצד מלכת הקרח (או השלג נו שכחתי מה שמה) ואלסה ואמה קשורות אליה בדרך מסויימת.
אמה עוזרת לאלסה למצוא את אנה ומביסה את מלכת השלג ביחד עם אלסה.
בחצי השני של העונה אמה מתחילה להפוך לאפלה. רג'ינה רוצה למצוא את הסופר כדי לשכנע אותו לשנות את הסוף שלה לסוף שמח ואמה מחליטה לעזור לה, ביחד עם הנרי.
היא כמעט והורגת את לילי אך רג'ינה עוצרת בעדה אך שקראולה חוטפת את הנרי אמה מעיפה אותה מעבר לצוק בכדי להגן עליו.
בסוף העונה אמה מקריבה את עצמה למען רג'ינה ונהפכת לדארק וואן החדשה.

דעה אישית על הדמות
אמג אוקיי אמג. אז זה לקח לי נצח לכתוב את הסיקור הזה, בערך חודשיים. אבל ידעתי שאני צריכה לכתוב את הסיקור הזה, כי בכנות, אמה היא אחת הדמויות האהובות עליי מכל סדרה שאי פעם ראיתי. אני יודעת שזה בטח יצא מבולגן ובטח אין לכם כוח לקרוא את כל הסיקור, אבל גם אם כן, אני פשוט... מעריצה אותה. אולי מעריכה זאת המילה הנכונה. יש לה לב טוב, ולראות אותה סובלת על המסך או מצילה את היום גורם לי לחייך. בכנות, אני לא יודעת למה. אני פשוט יודעת שאני מעריכה את אמה כל כך וכולם כאן מכירים אותי בזכות חתימות אמה סוואן שקשורות אליה או למערכות היחסים איתה בעיקפין.
היא מדהימה, רק לראות אותה על המסך או לראות גיפים שלה בטאמבלר זה גורם לי לחייך. אפילו הטאמבלר שלי מבוסס עליה, ובעצם גם השם שלו קשור אליה.
אני אוהבת את אמה כל כך, ואני לא יכולה להביע במילים את הערכה שלי אליה אז אני פשוט אשים כאן גיפים כדי שתראו כמה היא יפה ואלך לצד או משהו:

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

עכשיו אלך לבכות בצד מהפילס או משהו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 11 2015, 20:07 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402

אני זוכר ששאלת אותי באוגוסט או משהו אם לפרסם את זה בפורום טו"ק או כאן, כשהפורום יתחלף לוואנס. אני זוכר ששלחת לי את הטיוטות הראשונות של הסיקור ואת ההתחלה ושצחקנו שז הולך להיות אחד הסיקורים הכי מושקעים שהיו פה, ולדעתי זה באמת וואחד סיקור מושקע. רואים שאת אוהבת את הדמות (איך לא) והיא באמת דמות מדהימה. אני חייב להתוודות שהייתי בטוח לרגע שב"משפחה" תכתבי "רג'ינה - אישה" אבל אז זה לא היה שם אז לול. סלעבית זה סיקור מדהים ומושקע והולי שיט רואים שאת אוהבת את אמה והיא פאקינג מדהימה ואת מדהימה ואת האמה סוואן של הפורטל ואת מדהימה ואת הסלעבית שלי וזה סיקור מדהים ומושקע וקבלי ח"ח ענק *התקף לבבות כמו בווטסאפ*

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
פורסם ב: Oct 11 2015, 20:14 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

יואו סיקור אדיר
קודם כל אמה הורסת
ואת הורסת
שילוב קטלני
סיקור ממש מושקע כל הכבוד 33>
אין עלייך
ואממ אין לי מה להוסיף

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 11 2015, 20:16 PM
צטט הודעה

Worst. Crush. Ever

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 687
משתמש מספר: 51418

יו אמה
אמג
אמה מהממת
כמו שסטנלי אמר לפניי, רואים שאת אוהבת את הדמות
רק... דבר אחד שהפריע לי, לא היית אמורה לציין גם את הנרי במשפחה? ><"
(ואת אווה וליאופולד וג'יימס ואמא של צ'ארמינג שאין לי מושג איך קוראים לה אבל הם פחות חשובים)
והשקעת בטירוף מה זאת המגילה הזאת T_T
קבלי ח"ח ענקי

עריכה: לאמשנה כבר ערכת לגבי הנרי
קבלי ביטול

--------------------
מיכל
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 11 2015, 20:51 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

היא בת 33 וואטדהפאק איזה זקנה
סיקור מושלם מושלם מושלם אין מה להגיד בכלל, מדהימה כל הכבוד על ההשקעה! *כפייםכפיים*
אמה דמות שאני מאוד מאוד מאוד מאוד אוהבת, היא מעניינת ולא הגיבורה הרגילה שכולם מצפים לה. מתה עליה (קפטן סוואן 6f428754.gif).
קבלי ח"ח happy.gif

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007