האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אלבום||1989
פורסם ב: Dec 28 2015, 23:35 PM
צטט הודעה

Im a Nightmare dressed like a Day-dream

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 42104
מגדר:female
משתמש מספר: 39585
חפצי המשתמש: צפה

1989

User Posted Image

מבצעת:
Taylor Swift

תאריך יציאה:
27 באוקטובר 2014

ז'אנר:
פופ, סינת'פופ

שירים:

1. "Welcome to New York" 3:32
2. "Blank Space" 3:51
3. "Style" 3:51
4. "Out of the Woods" 3:55
5. "All You Had to Do Was Stay" 3:13
6. "Shake It Off" 3:39
7. "I Wish You Would" 3:27
8. "Bad Blood" 3:31
9. "Wildest Dreams" 3:40
10. "How You Get the Girl" 4:07
11. "This Love" 4:10
12. "I Know Places" 3:15
13. "Clean" 4:30

שירים מומלצים:

I Know Places- טיילור כתבה את זה לאהוב נסתר, בשיר היא בעצם אומרת לו, שהוא יודע שברגע שיגלו עליהם, הזוגיות שלהם כבר לא תישאר כמו שהיא הייתה ושהתקשורת תרדוף אחריהם ותנסה להרוס להם בגלל כל השמועות וכו'.. היו המון ספקולציות לגבי על מי נכתב השיר הזה, אני באופן אישי נוטה להאמין שהיא כתבה את השיר לקלווין האריס, החבר הנוכחי שלה, כי בשיר היא מזכירה עיניים ירוקות, וגם לו יש, ובהתחלה הם יצאו איזה חודשיים באופן דיסקרטי עד שהם יצאו באופן פומבי יותר, והיו שם המון רמזים בשיר שאני נוטה לפרש אותם כך. הקול של טיילור מאוד מרשים בשיר הזה, ואפשר לשמוע שהשיר הוא סוג של בלדה פופית כזאת, ואני נורא אוהבת את זה. מומלץ ביותר!! (נ.ב. למצוא סרטון של השיר שקשור למקום ביוטיוב, היה סיוט!)

Bad Blood- אני באופן אישית נורא מזדהה עם השיר הזה, עד למצב שאני מרגישה שהשיר הזה ממש נכתב בשביל הסיטואציה שאני נמצאת בה כרגע, כי מי לא חווה איזה "שברון לב" מחבר טוב\חברה טובה, אני לא חושבת שיש מישהו שלא חווה את זה, וזה בעצם מה שטיילור מעבירה בשיר. אפשר לקרוא לקצב בשיר קצב כועס, ובגירסה של הקליפ, השילוב שלה עם קנדריק לאמר, מוסיפה לשיר בכמה רמות, אני מאוד אוהבת!
מקור-
גירסת הקליפ-
How You Get The Girl- אני מאוד אוהבת את השיר הזה בגלל הקצב שלו, וגם בגלל המילים שלו, שהיא אומרת בשיר ושכשגברים עושים שגיאות, וחושבים שלחברות שלהן לא אכפת, אז זה אכפת, ואם הם לא ישימו לב, הם פשוט יפסידו אותה, למרות שהם כן אוהבים אותה, פשוט לא יודעים איך להביע זאת. (גם את השיר הזה היה סיוט למצוא)

חוות דעת אישית:

באלבום הזה בהחלט אפשר לראות את המעבר החד של טיילור מילדה הקאנטרי, לאשת הפופ שהיא היום, וזה בהחלט גם מתאפיין בשירים, שעכשיו הם יותר בוגרים משאר השירים באלבומים האחרים שלה, המוזיקה השתנתה, אפשר לשמוע בחלק מהשירים יותר מוזיקה אלקטרונית וגיטרות בס ואפקטי קול נוספים, כמובן שכל זה בטוב טעם ולא פוגע באיכות השירים או הקול של טיילור, בניגוד לזמרים אחרים שנוטים להגזים עם אפקטי הקול ובכך בקושי אפשר לשמוע את הצבע האמיתי של הקול שלהם. המוזיקה מאופיינת בכך שזה הפופ של שנת 1989 שזו שנת לידתה של טיילור ולכן היא בחרה להתמקד בסוג המוזיקה הנ"ל,
אני נורא נהנתי, מצאתי את האלבום מרענן ומגוון ומאוד שונה ממה שטיילור עשתה עד עכשיו, זה סיכון שבהחלט היה שווה לה לקחת, עובדה שהיא מועמדת איתו ל7 גראמיז לשנת 2015.

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

--------------------
"?..After all this time"

User Posted Image

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 29 2015, 11:01 AM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565

סיקור מצוין, האלבום האהוב עלי שלה
נוסף ללינקייה!

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 3 2016, 20:43 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 60540
מגדר:female
משתמש מספר: 48644

אני אוהבת את מסקרת על האלבומים שלה בכזאת אהבה ובמסירות. זה מקסים בעיניי.
אוהבת את האלבום הזה, המעבר שהיא עשתה הוא מעבר מעולה. אם היא הייתה נשארת עוד קצת בקאנטרי היא הייתה מאבדת את הטאץ'. היא נהדרת בעיניי, אחת זמרות המיינסטרים שאני באמת מעריכה, לדעתי כל ההצלחות שלה בשנה-שנתיים האחרונות מגיעות לה, בלי לחשוב פעמיים.
כל הכבוד על הסיקור, קבלי ח"ח! happy.gif

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007