האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

המלצה || חיצים
פורסם ב: Aug 9 2016, 22:35 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
מגדר:female
משתמש מספר: 53328
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
חיצים
המלצה על פאנפיק

שם הפאנפיק + קישור לפאנפיק: חיצים \ חמש פעמים שבהן ריינה שיחקה בתפוס את הדגל
שם הכותב.ת: נעמי, קוראת הספרים
פאנדום ותקופת התרחשות: פרסי ג'קסון, מתישהו לאחר התבוסה של גאיה.
אורך הפאנפיק: פיקצר
דירוג: GP
ז'אנר: רומאנס, פלאף
דמויות ראשיות: ריינה ותאליה
שיפ: ת'יינה (תאליה וריינה)
שפה: עברית
הערות: פאמסלאש XD

תקציר הפאנפיק:
קבוצת הפולשים – כעת רק חמישה – הצליחו סוף סוף לפלס את דרכם אל המחבוא המוגן של הדגל. הם הסתערו על שלושת השומרים המופתעים, וריינה רצה במהירות אל הדגל – לפתע, חץ כסוף עופף מבין העצים והעיף את הדגל, מפיל אותו אל האגם, ריינה (וכל המחנה) הסתובבה במהירות, וראתה, להפתעתה, חבורה של נערות לבושות כסף מגיחות מהיער. בראשן עמדה תאליה גרייס, קשתה עדיין מתוחה בידה וחיוך מאתגר על פניה.
"קפצנו לביקור." הכריזה. "אני מקווה שאנחנו לא מפריעות."

דעה אישית:
הפאנפיק הזה מדהים. אהבתי מאוד את המשפט המקשר בין כל הפיקצר - כל הפעמים שבהם ריינה שיחקה תפוס את הדגל - ותוך כך הכותבת טווה גם תחילתה של אהבה. הפאנפיק כתוב בצורה רהוטה ונקייה, למרות שהיו שגיאות הקלדה פה ושם שקצת הפריעו. אני באופן כללי אוהבת ת'יינה, והפאנפיק מראה בצורה נפלאה את תחילתה של מערכת היחסים שלהן.
בקיצור, הפאנפיק והעלילה שלו השאירו אותי פעורת פה. לכו לקרוא אותו.

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 9 2016, 22:47 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101767
משתמש מספר: 41384

ההמלצה על פיק בפאנדום שהוא לא ה"פ ולכן הועברה לפאנדומים אחרים ^^
זה פאנפיק שאני מאוד אוהבת, בעיקר כי ת'יינה (!!!! 333>) וגם כי נעמי כתבה אותו וסגנון הכתיבה שלה מקסים. בגלל זה, חוות הדעת שלך מרגישה לי דלה. אהבת את הפאנפיק? אני רוצה את כל הפרטים למה ושלא תהיה לי בררה אלא ללכת לקרוא את הפאנפיק מיד אחרי שקראתי את הדעה שלך. שאר ההמלצה כתובה טוב ואסתטית, אז כל הכבוד. יתווסף ללינקייה (:

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 22:48 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 348
מגדר:
משתמש מספר: 58209

כן וזה היה מדהים

--------------------
השמיים הם הגבול

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 22:51 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

תודה רבה מיקה, אני אערוך בעז"ה את הדעה מחר ^^
אויש, טעות שלי

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 23:42 PM
צטט הודעה

Just like fire

פרטי משתמש
חרמשים: 35273
משתמש מספר: 57196

סיקור יפה! ניתן היה לפרט מעט יותר אך בכל זאת רואים שהשקעת

--------------------

אמילי | 17
User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007