האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור יוטיובר || טרוי סיוון
פורסם ב: Sep 14 2016, 17:40 PM
צטט הודעה

יש אינסופים גדולים יותר מאינסופים אחרים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7816
מגדר:female
משתמש מספר: 47301
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
טרוי סיוון

O שם מלא: טרוי סיוון מלט
O תאריך לידה: 05.06.1995 (בן 21)
O מקום לידה: יוהנסבורג, דרום אפריקה (גדל בפרת', אוסטרליה)
O שנות פעילות: 2006-היום
O ז'אנר מוזיקלי: דרים פופ, אלקטרו פופ
O ערוצי יוטיוב: Troye Sivan, TroyeSivanVEVO
O מספר רשומים: בערוץ הראשי 4,310,289 ובערוץ המוזיקה 1,907,610

מידע כללי:
טרוי סיוון מלט הוא יוטיובר, זמר, שחקן וכותב שירים יהודי ממוצא דרום אפריקאי שגדל באוסטרליה. הוא מוכר בעיקר בשם טרוי סיוון - שמו הפרטי ושמו השני.
טרוי נולד ללורל ושון מלט, והוא אחיהם של סטיל, סייג' וטייד. כשהיה בן שנתיים עברה המשפחה לפרת' שבאוסטרליה, ושם הם גרים עד היום. אביו נולד למשפחה יהודית ואמו עברה גיור.
טרוי הוא הומוסקסואל מוצהר. ב7 לאוגוסט 2010 הוא יצא מהארון בפני משפחתו, ובדיוק שלוש שנים לאחר מכן פרסם סרטון יציאה מהארון בערוץ היוטיוב שלו, שקיבל מעל ל7,000,000 צפיות.

כמוזיקאי
הקריירה המוזיקלית של טרוי החלה כשהיה בן אחת עשרה, והופיע באירוע בעיר מגוריו - הוא הופיע באירוע במשך שלוש שנים ברציפות, בין השנים 2006-2008. הופעתו ב2006 כללה דואט עם זוכה ריאליטי ונציג אוסטרליה באירוויזיון, גאי סבסטיאן. המיני-אלבום הראשון שלו, "Dare to Dream", יצא ב2007 - כשהיה טרוי בן 12. מאז יצאו לטרוי גם המיני-אלבום "TRXYE" שכלל חמישה שירים, מיני-אלבום בשם "June Haverly", המיני-אלבום "Wild" שכלל שישה והאלבום "Blue Neighbourhood". הוא יצא לשלושה סיבובי הופעות.

כשחקן
ב2007 טרוי כיכב במחזמר "אוליבר!" בתפקיד אוליבר טוויסט. ב2008 הוא לוהק לסרט קצר בשם "Betrand the Terrible". בפברואר של אותה שנה טרוי לוהק כג'יימס האולט הצעיר בסרט "אקס מן המקור: וולברין". הוא לוהק לתפקיד לאחר שסוכן הוליוודי ראה סרטונים שלו מופיע וביקש ממנו לשלוח קלטת אודישן. ביולי 2009 טרוי קיבל את התפקיד הראשי בסרט "Spud". הוא שיחק גם בהפקה אוסטרלית למחזה "מחכים לגודו" מאת סמואל בקט, ובשני סרטי ההמשך ל"Spud".

כיוטיובר
בשנת 2007 טרוי החל להעלות סרטונים של עצמו שר לערוץ היוטיוב שלו, ובספטמבר 2012 החל להעלות לשם גם וולוגים. כיום יש לערוץ שלו יותר מארבעה מיליון רשומים. לפני כשמונה חודשים טרוי הפסיק להעלות סרטונים באופן סדיר, אלא העלה מאז רק שניים לערוץ. הוא חבר קרוב מאוד של היוטיובר טיילר אוקלי, והם צילמו לא מעט סרטונים משותפים והרבה אנשים משפפים אותם. הסרטון שלהם The Boyfriend Tag זכה לפרס "הסרטון המשותף הטוב ביותר" (Choice Web Collaboration) בטקס בחירת הנוער.

דיסקוגרפיה:
O Dare to Dream
O June Haverly
O TRXYE
O Wild
O Blue Neighbourhood

סרטונים רנדומליים שאני אוהבת במיוחד:

חוות דעת אישית:
טרוי הוא ככל הנראה היוטיובר האהוב עליי.
דבר ראשון, הוא כל כך פתוח עם האינטרנט וזה מקסים. הוא מצחיק, הוא מוכשר במיליון ומשהו דברים (אני גם רוצה!), ואני פשוט נהנית לראות סרטונים שלו - גם כשהוא רציני ועמוק וגם כשהוא סתם עושה שטויות וגורם לי לחייך. הוא נמצא בארץ עכשיו ואני באמת מתאפקת לא לאתר אותו ולקפוץ על רכבת.
אני לא אחפור יותר מדי אבל טרוי הוא אחד האנשים הכי מדהימים בעולם הזה, בכל דבר אפשרי בערך. גם הציטוטים המרתקים שלו וגם הקטעים המצחיקים ("I love you as much as I love Nuttela. Almost.") גאוניים לחלוטין. הוא מדהים.

--------------------
נועה - 20 - פרשתי

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 14 2016, 17:55 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

רגערגערגערגע מה הוא בארץ עכשיו??????????????????

הסיקור נהדר וקליל, טרוי הוא אחד מהיוטיוברים האהובים עליי והוא באמת נשמה ענקית, ממליצה לראות את השני (?) סרטונים שהוא עשה על חינוך מיני, הם מצחיקים ממש ♥

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
פורסם ב: Sep 14 2016, 19:58 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

כל הכבוד על הסיקור המושקע. אני אישית צפיתי רק בסרטון אחד שלו כי מישהו מכל אלו שמתים עליו (נראה לי שעמית שפה מעליי) אמר לי לצפות בסרטון שלו. הוא ממש חמוד כזה ובא לי לחבק אותו אבל אני פחות אחת שאשב ואצפה בסרטונים של יוטיוברים כך שלא ראיתי עוד. סיקור נהדר :)

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007