האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

המלצה||מלכת הירחים
פורסם ב: Sep 14 2016, 20:12 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

המלצה על פאנפיק
מלכת הירחים

User Posted Image

שם הפאנפיק: מלכת הירחים
שם הכותב: קוראת הספרים
הפאנדום: על טבעי (Supernatural)
הז'אנר: רומטיקה וגם טיפה אנגסט אני מניחה
השיפ: צ'ארלי/OFC (דמות נשית מקורית)
הדמויות: צ'ארלי, קלרה (OFC) וקצת הופעה של סאם ודין.
תקופת ההתרחשות: אני מניחה שעונה שביעית עד עשירית בערך, כל הזמן שצ'ארלי בסדרה בכל מקרה.
אורך הפאנפיק: פאנפיק קצר (פיקצר)
השפה: עיברית
הערות: ספויילרים, בעיקר בכל מה שקשור לדמות של צ'ארלי.

תקציר הפאנפיק:
אין שום הבטחה בקשר ביניהן – שום דבר לא בטוח כשאת ציידת – אבל קלרה יודעת שצ'ארלי תמיד משפרת את מצב רוחה. שצ'ארלי שם בשבילה, בשביל לגרום לה לחייך. (שהיא אוהבת אותה).
העלילה מתחילה ברוח רפאים וכמה כדורי מלח, לא מפתיע שמדובר בפאנפיק שמדבר על הסדרה הזו וממשיכה בכנס לאר"פ ושיחות בחדר מוזנח של בית מלון, לא מפתיע שמדובר בצ'ארלי. ליתר דיוק העלילה מדברת על קלרה, ציידת מגיל תשע עשרה ועל המפגש שלה עם צ'ארלי. השתים נפגשות בצייד של רוח רפאים בעיירת חור שאף אחד לא שמע עליה והקשר שלהן ממשיך ומתפתח לכל אורך הפאנפיק עד לסיום שתצטרכו לקרוא.

דעה אישית:
טוב, צ'ארלי היא כנראה הדמות החביבה עלי בסופרנטיוראל והפאנפיק הזה עושה איתה חסד, נעמי הצליחה ללכוד את המהות של צ'ארלי בצורה מושלמת לדעתי והיה כיף מאוד לקרוא על החיים שלה כציידת בלי קשר לסאם ודין. הדמות הנשית המקורית, קלרה, היא דמות מצויינת בפני עצמה, ממש מיזוג מושלם של הנוקשות של ציידת והומור דק שמקל להתחבר אליה, בקיצור דמות מקורית מצויינת שלא תוקעת את העלילה ומוסיפה טעם טוב לפאנפיק.
באופן כללי זה פאנפיק שמצטיין במידות, העלילה מתובלת בהומור נעים שמקל על הקריאה אבל לא מתמקדת רק בזה אלא גם בונה סיפור טוב שלא מרגיש מאולץ, משימה לא פשוטה שמתארים סיפור אהבה (לפחות מהכרותי עם הנושא, זה לא ממש קל).
אני ממליצה להעיף מבט בפאנפיק הזה אם ובלי הכירות עם הסדרה, צורת הכתיבה של נעמי שווה את העשר דקות שיקח לקרוא את הפאנפיק שלה.
ולמי שאוהב את צ'ארלי (כולם אני מניחה) אני בכלל ממליצה לקרוא את הפאנפיק הזה, נחמד לטעום עוד קצת מצ'ארלי והשילוב של קלרה באמת רק מוסיף.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 15 2016, 20:16 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101767
מגדר:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה

אני לא מבינה למה חשבת שזה לא יצא טוב, ההמלצה מדהימה. פירטת בצורה מקסימה בדעה האישית, אני מסכימה עם כל מילה, והאשכול גם אסטתי. אז ח"ח, יתווסף ללינקייה (:
ד''א, מוזמנת להגיב באשכול התמורות בשביל לקבל חרמשים/נקודות בית~

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007