האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בית הקפה של רחוב מיל רוד || סוז, סיפור קצר
פורסם ב: Jan 2 2017, 17:10 PM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 36649
מגדר:female
משתמש מספר: 48604
חפצי המשתמש: צפה

מאין פרולוג שהיינו צריכים לכתוב לעבודה בלשון.
מלא זמן לא כתבתי, אז זה לא משהו.
תהנו

הוא לא ידע, עד שזה היה מאוחר מדי, שהאדם שמולו ישנה את חייו ויהפוך את הקערה על פיה. זה היה יום אפלולי של חורף, השמים היו אפורים מענני גשם, ונשימת העוברים ושבים ברחוב נראתה כאדים. הנרי ארקרייט, עיתונאי מקומי, ניסה למצוא סיפור שיציל את המשרה שלו, וזה היה חייב להיות משהו אחר מסתם מזג אוויר סוער בחוצות לונדון. זה לא עזר שעוזרו האישי, מר פרדו אמאטו, ישב באפס מעשה בטענה שעד שלא יקבל משכורת גבוהה יותר הוא לא ינקוף אצבע. חוץ מזה, הוא גם ביקש יותר מדי חופשות כדי לבקר את משפחתו באיטליה, דבר שהפריע מאוד למהלך העניינים בעבודה.
באותו יום, מר ארקרייט התהלך ברחוב מיל רוד , מנסה להתנגד לרוח החזקה. המכוניות על הכביש היו תקועות בפקק קל, מה שגרם להן לנסוע במהירות קטנה מאוד. הוא נעצר מול בית קפה קטן, וכיוון שעוד לא מצא דבר לכתבה שלו, החליט לקחת הפסקה. בית הקפה היה יחסית ריק בגלל מזג האוויר שגרם לאנשים להישאר בבתיהם רוב היום אם לא היו להם עיסוקים בחוץ, ומר ארקרייט מצא זאת כדבר נוח מאוד. הוא הסתכל מסביב על האנשים המעטים שישבו בבית הקפה, מנסה למצוא מקום שקט כדי שיוכל לחשוב על רעיון שיציל את המקום שלו בעיתון. באותו רגע, עיניו נפלו על פנים מוכרות שלא היה בטוח היכן ראה קודם לכן. הן היו שייכות לגבר גבוהה בעל שיער כהה ואף ארוך, עטוף במעיל רוח וצעיף בהיר שנח על כתפיו. האיש החזיק ביד אחת ספל תה, וביד השנייה סידר את משקפיו על אפו. נראה כאילו הוא קורא דבר מה מן המחשב הנייד שנמצא מולו. מר ארקרייט, בהחלטה של רגע, מצא את עצמו הולך לכיוונו של אותו איש בעל פנים מוכרות.
"מזג אוויר מעניין, הלא כן?" שאל מר ארקרייט, מושך את תשומת ליבו של האדם.
"באמת כן," אמר הזר והמשיך את ענייניו במחשב. מר ארקרייט הופתע מנימוסיו הדלים של הזר. כל אדם אחר היה מחייך חזרה ואולי אף מציע לו לשבת אתו. כיוון שהמצב לא היה רגיל, החליט מר ארקרייט להתעלם גם מנימוסיו שלו והתיישב ללא הזמנה מול האיש. הוא ניקה את גרונו, מנסה שוב למשוך את תשומת ליבו. הזר הרים את עיניו מהמחשב והסתכל עליו בעיניים מצומצמות.
"אפשר לעזור לך במשהו?" שאל הזר בנימה מרירה. מר ארקרייט חרק את שיניו אך לא אמר דבר בקשר לכך.
"האמת שכן," ענה ארקרייט, "האם אנו מכירים מהיכנשהו?" הזר הרים גבה מסודרת בהפתעה.
"ייתכן," אמר האיש והניח את ספל התה על הצלוחית המיועדת לכך, "אך אילו אם כן, אני בספק שהיית זוכר אותי."
"וזה למה?" שאל העיתונאי המבולבל. הוא היה אדם בעל זיכרון מדהים, ותמיד ידע להתאים את הפנים שזכר לשמות ואירועים שקרו בעברו. הוא ניסה לפענח את תווי פניו של הזר, מנסה להתאימם עם כל דבר אפשרי שעלה בדעתו, אך לא מצא דבר. עם זאת, פניו של הזר נראו מעט לחוצות עתה, והביעו דחיפות מסוימת שלא הייתה בהם קודם לכן.
לפני שהזר הספיק לענות על שאלתו, רעש מרתיע הגיע מהכניסה של בית הקפה, דלתות הזכוכית התנפצו לרסיסים וצרחות נשמעו מכל מקום. הזר נעמד מיד וסגר את המחשב הנייד, מכניס אותו לתיק צד שהיה מתחת לשולחן. הוא הרים את ראשו אל הדלת ומיד חשכו עיניו. לפני שהספיק להבין מה קורה הזר הניח את התיק בידיו של ארקרייט באותה דחיפות שראה קודם לכן בעיניו.
"אסור שאף אחד ימצא אותם," אמר בצעקה שהתעלתה על השאר. ארקרייט ניסה להתנגד, אך בבית הקפה שרר כאוס אדיר, ולפני שהספיק להבין מה קורה שלוש יריות נשמעו, והזר שמולו קרס על הרצפה. הוא עוד הספיק לראות אדם לבוש שחורים ובעל עיניים בהירות עומד במרחק מה מהם, לפני שמכוניות המשטרה נשמעו מקצה הרחוב.

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User Posted Image User Posted Image

...If I Might Interject

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 8 2017, 23:45 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4173
משתמש מספר: 47476

QUOTE (Dean Winchester @ Jan 2 2017, 05:42 PM)
"אך אילו אם כן, אני בספק שהיית זוכר אותי."

אך גם אם כן😊

ממש קטע חמוד, מסקרן, ולא ברור.
אני חושבת שיכלת להוסיף תיאורים, אבל אולי זה רק אני...
מעניין אותי, מה הייתה המשימה?

--------------------
"The b i t t e r s t tears shed over graves are for words left unsaid and deeds left undone."
- Harriet Beecher Stowe

---------
פורסם ב: Jan 8 2017, 23:50 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Narin @ Jan 9 2017, 12:17 AM)
QUOTE (Dean Winchester @ Jan 2 2017, 05:42 PM)
"אך אילו אם כן, אני בספק שהיית זוכר אותי."

אך גם אם כן😊

ממש קטע חמוד, מסקרן, ולא ברור.
אני חושבת שיכלת להוסיף תיאורים, אבל אולי זה רק אני...
מעניין אותי, מה הייתה המשימה?

תודה רבה, האמת שאפילו לא עברתי עליו, רק הגשתי.
המשימה הייתה לכתוב קטע עם סוף פתוח שכולל בו ניבים וביטויים, זה דיי מטומטם.

תודה על הת"ב.

--------------------

...If I Might Interject

---------
פורסם ב: Jan 12 2017, 10:26 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

קודם כל זה קטע ממש חמוד וזורם ואני ממש ניהניתי לקרוא אותו. אני חושבת שזו הפעם הראשונה שאני קוראת משהו שלך, ואני אשמח לקרוא עוד.
כל הזמן עלו בי השערות מי האיש הזר וזה באמת היה מעניין.
הן היו שייכות לגבר גבוהה בעל שיער כהה ואף ארוך, עטוף במעיל רוח וצעיף בהיר שנח על כתפיו.

רשמת כאן 'גבוהה' במקום 'גבוה'.
עם זאת, פניו של הזר נראו מעט לחוצות עתה, והביעו דחיפות מסוימת שלא הייתה בהם קודם לכן.

ה'עם זאת' מרגיש לי קצת לא מתאים כאן.
רשמת 'בהם' על הפנים במקום 'בהן'.
חוץ מזה אין לי הערות, למרות שאני מסכימה שיכולת להוסיף עוד קצת תיאורים, אבל זה לא נורא, זה היה ממש חמוד ונחמד ואני אשמח לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 13 2017, 00:24 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Hot Chocolate @ Jan 12 2017, 10:58 AM)
קודם כל זה קטע ממש חמוד וזורם ואני ממש ניהניתי לקרוא אותו. אני חושבת שזו הפעם הראשונה שאני קוראת משהו שלך, ואני אשמח לקרוא עוד.
כל הזמן עלו בי השערות מי האיש הזר וזה באמת היה מעניין.
הן היו שייכות לגבר גבוהה בעל שיער כהה ואף ארוך, עטוף במעיל רוח וצעיף בהיר שנח על כתפיו.

רשמת כאן 'גבוהה' במקום 'גבוה'.
עם זאת, פניו של הזר נראו מעט לחוצות עתה, והביעו דחיפות מסוימת שלא הייתה בהם קודם לכן.

ה'עם זאת' מרגיש לי קצת לא מתאים כאן.
רשמת 'בהם' על הפנים במקום 'בהן'.
חוץ מזה אין לי הערות, למרות שאני מסכימה שיכולת להוסיף עוד קצת תיאורים, אבל זה לא נורא, זה היה ממש חמוד ונחמד ואני אשמח לקרוא עוד קטעים שלך.

תודה על הת"ב.
באמת שלא ממש הסתכלתי על זה חוץ מכשכתבתי על זה אז לא שמתי לב.
אם את רוצה, המדף שלי מקושר לחתימה שלי, מוזמנת לקרוא מה שיש שם ^^

--------------------

...If I Might Interject

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007