האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ // ג'יני לונה
פורסם ב: Feb 14 2017, 15:53 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
מגדר:female
משתמש מספר: 55954
חפצי המשתמש: צפה

סיקור שיפ // ג'יני לונה

User Posted Image

ג'יני לונה

הדמויות:
ג'יני וויזלי
לונה לאבגוד
פאנדום: הארי פוטר

עלילה כללית

הארי פוטר הוא היה ילד רגיל, עד שביום אחד הוא גילה שהוא קוסם. הוא נוסע ללמוד בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, שם הוא מכיר חברים ועומד במבחנים קשים. גורל אכזר נפל על כתפיו והוא אמור להתמודד איתו עד הסוף - מה יהיה?
את ג'יני וויזלי הכיר הארי פוטר בשנתן השניה בהוגוורטס - היא אחותו של חבירו הטוב רון וויזלי.
את לונה לאבגוד הכיר הארי פוטר בשנתו החמישית בהוגוורטס, הרביעית ללונה, במקרה בדרך לבית הספר. לונה מתחברת להארי ועוזרת לו ולצבא דמבלדור, לצד ג'יני וויזלי ואחרים, בזמנים הקשים במיוחד.

רקע על מערכת היחסים בשיפ

ג'יני וויזלי היא הראשונה שמופיעה בספרים, היא מגיעה כבר בספר השני ומתמיינת לבית גריפינדור. באותה שנה היא דמות די מרכזית בעלילה האפלה. לונה לא מוזכרת שם, אך כנראה שג'יני פגשה בה במהלך השנה, או בשיעורים המשותפים שלה עם תלמידי השנה בבית רייבנקלו. בשנה השישית ג'יני מצטרפת לקבוצת הקווידיץ' של גריפינדור בתור רודפת (בדרך כלל הרודפת הן בנות בקבוצה זו).
לונה לאבגוד לא מוזכרת כלל עד הספר החמישי, אז היא מופיעה פעם ראשונה ומיד מתוייגת כבחורה מוזרה, היא מאמינה בכל מיני דברים מוזרים שאף אחד כמעט לא מאמין שהם קיימים - מלבד אולי אביה העורך הראשי של עיתון 'הפקפקן', וקוראיו הנאמנים.
לונה וג'יני נפגשות כששתיהן מצטרפות לצבא דמבלדור בראשותו של הארי פוטר, בו הן מתאמנות אחת לצד השניה (במקביל לתלמידים אחרים). לאחר מכן שתיהן משתתפות בקרב במחלקת המסתורין. בשנה השביעית היא ביחד עם ג'יני ונוויל מחזירות את צבא דמבלדור לפעולה, אך בהמשך השנה לונה נחטפת. מאוחר יותר בשנה שתיהן נלחמות בקרב על הוגוורטס.

דעה אישית

אני מאוד אוהבת את השיפ הזה (אחד הבודדים שאני די נפגעת אם מזלזלים בו) לדעתי יש הרבה שיכול לחבר בין שתי הדמויות הנחמדות האלו.
שתיהן הן דמויות רקע כאלו, הן תמיד שם לצד הדמות הראשית, הן נלחמות בשביל אותם ערכים, ומשלימות את החסר בהיעדר הגיבורים הראשיים.
אני חושבת שיכול להירקם קשר חזק ביניהן בזמן שהן מנהלות את צבא דמבלדור, אני כבר מתארת לעצמי אחר כך את הדאגה של ג'יני כשלונה נחטפת אל הלא ידוע, והשמחה שלה בסופו של דבר כשהיא חוזרת.
ג'יני היא יותר חזקה כזו, היא ספורטאית, פופולארית, ויש לה שיער ג'יניג'י אדום שבעיני זה יפיפה.
לונה היא יותר רוחנית כזו, היא חיה באמונות שלה, יש לה עקרונות חזקים, ועם זאת היא עדינה כזו. בזמנים שכל השכבה הייתה לועגת ומציקה לה, אני מתארת לעצמי שג'יני היותר חזקה ומקובלת עשתה הרבה בשביל שיניחו לה.
גם רואים בסרט, שג'יני היא היחידה שמתייחסת ללונה ברצינות ברכבת בדרך לשנה השישית, ומתעניינת ואף קונה את גליון הפקפקן שלונה מנסה למכור. (טוב, בסדר, אני חייבת להתעלם לגמרי מהקראש הקשה של ג'יני על הארי...)
ועוד סיבה, סתמית כזו - בעיני הן מאוד חמודות ביחד וזה מקסים :)
אוהבת מאוד אפילו שזה שיפה לא ממש פופולארי כמו שאני מבינה ><

פאנארטים

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 14 2017, 18:29 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
משתמש מספר: 48507

סיקור מקסים.
אישית אני לא משפפת אותן אבל זה היה נחמד מאוד לקרוא.
הפאנארטים ממש תורמים לסיקור, אהבתי!
מה שקצת הפריע לי זה שפירטת ממש קצת על ג'יני ולונה, הייתי מרחיבה ומספרת קצת סיפור רקע (ויש הרבה מה לספר: ג'יני שהיא הבת במשפחה של 6 בנים ולונה, שאמה מתה והיא גדלה עם אבא שלה)
בעלילה אולי הייתי מספרת קצת על היחסים בין הארי וג'יני ולונה והארי (הוא לא ממש שם לב לג'יני בהתחלה, ולונה נראתה להרמיוני מוזרה והוא בכל זאת התחבר איתה ובעצם היה בינהם קשר ממש יפה)
אהבתי את הדעה אישית ואיך שהסברת למה הן מתאימות, סיקור יפה ומושקע בסה"כ, כל הכבוד :)

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 14 2017, 18:40 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101767
משתמש מספר: 41384

אעאעאע ג'יני ולונה
הן באמת מקסימות ביחד ואני ממש שמחה שסיקרת אותן, גם פירטת בדעה האישית (ואני מסכימה עם כל מה שכתבת שם) וזה מעולה. כן הייתי מתייחסת קצת יותר לעניין הראש של ג'יני על הארי אבל לא נורא, הסיקור ממש יפה. ח"ח (:
ואני אלך עם הפילס שלי למקום אחר

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007