האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• דראקו מאלפוי- אדם זאב? \ דיון •, הכנס הוירטואלי של הפורטל
פורסם ב: Nov 27 2017, 18:50 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

התיאוריה אומרת שבין הספר החמישי לספר השישי דראקו הפך לאדם זאב בגלל אביו לוציוס. כפי שידוע לנו לוציוס מאלפוי היה אוכל מוות ובואו נודע בזה, הוא לא היה בין המשרתים המוצלחים. הוא עשה מספר טעויות והיה צריך לשלם עליהן. באיזושהי נקודת זמן שלח וולדמורט את פנריר גרייבק בשביל שיהפוך את דראקו לאדם זאב, כעונש על הטעויות של אביו. התיאוריה הזו יכולה להסביר את החולניות של דראקו, את היהעלמויות שלו ואת ההתנהגות שלו באופן כללי. אם הוא היה אדם זאב הוא היה צריך לשמור זאת בסוד ולהסתיר את זה בל מחיר, על מנת שזה לא יפגע בסטטוס החברתי שלו. כאן גם מגיעה הקרבה של דראקו וסנייפ, שהרי מישהו צריך לספק לדראקו את השיקוי.

ניתן להבחין במאפיינים רבים שיכולים להעיד על היותו אדם זאב- הארי מספר לעיתים קרובות כי הוא חיור יותר, חלש יותר ומתחמק פעמים רבות לחדר הנחיצות. הוא מאמין כי כל הפעולות האלו קשורות להיותו אוכל מוות, אבל כאשר חושבים על זה, הן מתאימות גם מאד לאדם זאב. התיאורים של המעשים של דראקו ושל המראה שלו ככל שהספר מתקדם דומים במידה מפתיעה ורבה ללא אחר מרמוס לופין, אדם זאב בעצמו.

1. האם לדעתכם התיאוריה הזו נכונה ומתאימה למתרחש בספרים?
2. אם לא אדם זאב, מה עוד יכול להסביר את ההעילמויות וההתנהגות המוזרה של דראקו?
3. האם לדעתכם להפוך את דראקו לאדם זאב היה מוסיף לעלילה או משנה אותה בצורה רבה?

על השתתפות בפאנל יקבל כל משתתף 5 כרטיסים.

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 27 2017, 19:00 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
משתמש מספר: 65051

ואי, זו אחת התיאוריות הוותיקות שפוטרהדים מושבעים היו מעלים *חיוך*, ביחד עם כל מיני תיאוריות אחרות (זוכרת אחת שאמרה שדמבלדור הוא בעצם רון, חחח)

האם התיאוריה הזו נכונה? האמת שהיא נראית לי די מגוחכת. נכון שדראקו נראה חיוור וברח לחדר הנחיצות שזה מזכיר קצת את לופין, אבל נראה לי שמשפחת מאלפוי היא כל כך גזענית ובעלת חשיבות עצמית מעצמה, שהם היו נכנסים לכאוס בלתי נשלט בינם ובין עצמם אם זה היה אמיתי. אני לא חושבת שהיו שותקים אם דבר כזה היה קורה. גרייבק היה צריך להסביר הרבה דברים. אני לא חושבת שזה הולך ביחד עם האירועים להאמין שהוא ננשך.

אם לא אדם זאב, מה יכול היה להסביר את ההעלמויות וההתנהגות המוזרה של דראקו? ברצינות השאלה הזו? הבחור היה בתסבוכות עם עצמו בגלל מה שאוכלי המוות רצו ממנו, הוא נער מתבגר שפתאום מצפים ממנו להפוך לרוצח. כל הסבר הגיוני יהפוך להיות הסבר הגיוני. אולי הוא הלך לחדר הנחיצות להיות עם עצמו, אולי הוא הלך לשם להתגפף עם פנסי פרקינסון, אולי הוא היה חוור בגלל שהוא היה חולה, אולי האגרסיות בגלל שהוא נער מתבגר. רציני שיכול להיות לזה מליון סיבות מעבר לזה שהוא ננשך על ידי אדם זאב.

האם לדעתכם להפוך את דראקו לאדם זאב היה מוסיף לעלילה או משנה אותה בצורה רבה? לא יודעת אם היה מועיל או גורע מהעלילה. מה שבטוח שזה היה עושה הרבה כאב ראש לכל הסובבים אותו.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 27 2017, 19:13 PM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775

1. האם לדעתכם התיאוריה הזו נכונה ומתאימה למתרחש בספרים?
# כן בהחלט. זו תיאוריה שפוטרהאדים כבר מנסים לשכנע בה את העולם מלא זמן!
2. אם לא אדם זאב, מה עוד יכול להסביר את ההעילמויות וההתנהגות המוזרה של דראקו?
# היותו אוכל מוות, והמשימה שוולדמורט נתן לו... דאה....
3. האם לדעתכם להפוך את דראקו לאדם זאב היה מוסיף לעלילה או משנה אותה בצורה רבה?
# לא במיוחד. זה היה אולי הופך אותו לקצת יותר ניתן להתחברות, אך הוא לא היה משתנה הרבה.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
פורסם ב: Nov 27 2017, 19:14 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

זאת תאוריה נחמדה, שמעתי עליה כמה פעמים.
יש בה הגיון מסויים, דראקו נעלם, הוא חולני ודברים כאלה. בנוסף היא מספרת על עונש שהגיוני מאוד שלוציוס קיבל, למרות שלא מסופר על כך בספרים. באמת הרגיש לי מוזר שאחרי כל הטעויות הנוראיות והמעצבנות שלוציוס מאלפוי עשה וולדמורט לא העניש אותו אפילו לא בקצת. הרי כל מנהיג קשוח מעניש על טעויות, גם וולדמורט בסגנון הזה אז איפה העונש של וולדמורט? התאוריה הזאת נותנת לנו תשובה. אם וולדמורט היה לפי הספרים באמת מעניש את לוציוס מאלפוי, היה שוני מסויים אבל לא גדול. אז דראקו היה איש זאב, היו עוסקים בזה קצת וזהו, לא איזה שונים מדהים.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Nov 27 2017, 20:53 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

טוב כמו שהזכירו פה גם אני שמתי פה ושם על התאוריה, אומנם אני לא חובבת תאוריות אבל כן זאתי בהחלט נשמעת מעט מעניינת. התאוריה טוב יכולה באמת להיות נכונה ומעט הגיונית. כמו שהזכרת צבע פניו של דראקו הופך חיוור, וולדמורט כועס על לוציוס ומחליט בך להעניש את דראקו, בנו. בכך שהוא שולח את גרייבק לנשוך את דראקו. אפשר גם לשים לב שהוא נורא מפוחד ומבוהל, אפשר לחשוב שזה משתי סיבות שקשורות להיותו אוכל מוות. אחת היא שהוא מבפחד שיגלו את כוונותיו ותוכנתו תיכשל. מצד שני הוא עדין לא סגור על להיות אוכל מוות או לא וטוב שוב, מפחד מהלורד וולדמורט. ולכן טוב זה יכול להיות מעט אפשרי, אבל תמיד היה מה שיעצור את התאוריה, אם כול צירופי מקרים הללו אין באמת הוכחה שהוא ננשך. טוב זה בהחלט קל להסביר את זה, הוא מפחד מאוד מלורד וולדמורט נכון? ולכן הוא כל כך חיוור, הרי הרבה פעמים מתארים אנשים מפוחדים ולחוצים חיוורים מהרגיל או פשוט חיוורים. ולכן יכול להיות שבתקופה הזאת טוב די בטוח הוא כל כך חשש ופחד שהוא היה חיוור מהרגיל מה שגרם להארי לחשוד. שחושבים על זה ככה זה אל היה משפיע הרבה, כלומר דארקו דואג להסתיר את זה כל כך טוב שרק בתאוריות מגלים את זה, ולכן זה לא נראה כמו משהו שישנה את העלילה.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Nov 30 2017, 16:43 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
משתמש מספר: 59135

האם לדעתכם התיאוריה הזו נכונה ומתאימה למתרחש בספרים? ככה ככה? מצד אחד, אם דראקו הפך כבר לאדם זאב אז למה וולדמורט עדיין מעסיק אותו? לוולדמורט יש כוח רב, ולפי שכתוב כמה פעמים, הוא הרג ללא היסוס, גם אוכלי מוות שלא עשו את עבודתם. אני לא כל כך בטוחה, אבל נראה לי פחות אפשרי.
אם לא אדם זאב, מה עוד יכול להסביר את ההעילמויות וההתנהגות המוזרה של דראקו? הוא היה אוכל מוות, ואם היו מגלים את זה היו לוקחים אותו למשפט. נראה לי שבגלל היותו אוכל מוות הוא הסתגר בתוך עצמו (לא כי הוא לקח דין וחשבון על עצמו, למרות שזה גם יכול לקרות) אלא שהוא לא רצה לפלוט איזה משהו.
האם לדעתכם להפוך את דראקו לאדם זאב היה מוסיף לעלילה או משנה אותה בצורה רבה? כן, זה היה יכול להשפיע, אבל כמו שעכשיו שלא יודעים אם דראקו היה באמת אדם זאב, יכול להיות שאם ג'יי קיי רולינג הייתה רוצה לעשות את זה, זה היה עדיין נשאר ככה, מעורפל.

---------
פורסם ב: Nov 30 2017, 17:04 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

1. אני לא חושבת שהתיאוריה הזו נכונה. לדעתי, כפי שכתוב בספרים, כל העניין של מאלפוי שחיוור, זה רק בגלל חדר הנחיצות שהוא התחמק אליו, וכל הדבר הזה של אוכל המוות...
2. זה שהוא אוכל מוות. הרי הוא היה צריך ללכת לחדר הנחיצות בתכיפות גבוהה בשביל לחשוב איך להרוג את דמבלדור... יכול להיות שהוא גם נעלם כדי שלא יפלוט בטעות משהו...
3. לדעתי זה היה משנה את העלילה. הרי, היו ירחים מלאים בסדרה, למשל בספר השלישי, מה שאומר שהוא גם היה צריך להשתנות כמו לופין ולעשות משהו, אולי לרוץ במדשאות, והארי או האחרים לפחות היו רואים אותו...

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
  פורסם ב: Nov 30 2017, 18:04 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 189
מגדר:
משתמש מספר: 65056

זה פשוט כ"כ לא סביר... חולניות וחיוורון לא מוזכרים כסימנים מזהים לאנשי זאב, ובנוסף על כך הם כמעט בטוח נובעים מהלחץ של מאלפוי מהמשימה הכמעט בלתי אפשרית שהטילו עליו, והתוצאות של אי ביצועה.
בנוסף על כך, צריך לציין שנשיכות מאדם זאב מתוארות כנדירות, ושכנראה היו הורגים את פנריר אם היה נושך את מאלפוי...

--------------------
"החיים הם לא קערה של ספגטי" (מ.ע.ד, גדול הפילוסופים בכל הזמנים)
☺☺☺☺

חנונית, אופקיסטית, וחסרת חיים גאה!!!!

"נורמלי זה איכסה! לא רוצה!!"
"חמודי, אבל זה בריא! יש בזה המון ברזל! הנה, קח-"
"לא רוצה נורמלייי"
"אתה חייב"
חמש דקות לאחר מכן...
דם זה ממש טעים!!

רק החכמים יודעים שאין צורך לבשר על שלמות מובנת מאליה

[/color]טבח בסכין מטבח[/B][/color]

---------
פורסם ב: Dec 8 2017, 14:51 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 1161
מגדר:male
משתמש מספר: 64871

1. לדעתי התאוריה הזו נכונה ומתאימה כל כךךך לכל המתרחש בסיפורים
2. אני חושב שעצם היותו אוכל מוות. הופך אותו לעצבני וחיוור יותר בגלל לחץ רב על משימות שמוטלות עליו והאנשים המסוכנים שהוא בקבוצתם. לפעמים דראקו צריך ללכת לחדר הנחיצות ופשוט להירגע שם לבד בשקט, או לתכנן משהו שקשור לאוכלי המוות בלי שאף אחד ידע.
3. לדעתי להפוך את דראקו לאדם זאב היה מוסיף לעלילה מאודד. זה אפילו היה הופך אותה למורכבת יותר ולדעתי זה טוב.

--------------------
פרשתי.

---------
פורסם ב: Dec 17 2017, 16:17 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

באופן כללי אני לא ממש חובבת של תיאוריות והתיאוריה הזאת לא יוצאת מהכלל - יכולות להיות אלף סיבות להיעלמויות של דראקו, זה לא חייב להיות העובדה שהוא אדם זאב. אפשר להמציא על כל משפט כל כך הרבה תיאוריות, וכמה מקרים שקרו לדראקו לא הופכים אותו ישר לאדם זאב. אולי בעצם הוא חולה בחברברת החכליל? אולי הוא מתכנן תוכנית כדי להרוג את הארי? לדעתי זה ממש חסר פורפורציה לנסות למצוא הסבר לכל מילה מהסדרה.

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007