האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מדריך || סידור וניקוי החדר ביעילות ומהירות
פורסם ב: Jul 27 2018, 15:42 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
מגדר:female
משתמש מספר: 59704
חפצי המשתמש: צפה

-ההקדמה היא הומורסטית ואין לקחת אותה ברצינות
-אני מצטערת אך אני חייבת להודות שגם אני שונאת לסדר את החדר לפני שאתחיל. זהו.
תהנו^^

איך מסדרים את החדר במהירות ויעילות?
מדריך

הקדמה:
מאז שנוצרו החדרים והבתים, המיטות והשידות, הארון והחלון ובעצם כל מה שמוכר לנו בחדרינו הילד סבל מדבר אחד: סידור וניקוי החדר.
במדריך הזה אני אסביר לכם איך לנקות ולסדר את החדר בכמה שיותר מהירות ויעילות:)
מוכנים? אם כך, נתחיל!

סוג המדריך:
המדריך שלי כפי שהוזכר למעלה זה על סידור החדר ביעילות ומהירות.
מקור:
את המדריך הזה לקחתי בעיקר מעצמי אבל אני בטוחה שאם תחפשו ביוטיוב "איך לסדר את החדר" יהיו לכם מספר אפשרויות בניהם המדריך הזה שהוא מאוד מהיר תמציתי ויפה לפי דעתי.
דברים דרושים ליישום המדריך:
מטאטא ויעה\שואב אבק ואם ברצונכם להשקיע מאוד בניקיון אתם יכולים להוסיף לרשימה דלי עם מים וחומר ניקוי, סמרטוט נקי ונגב.

בואו נתחיל!

אז השלבים למדריך הם:
לחלק את החדר למקומות.
מה זה אומר? לעשות לעצמך רשימה של החלקים שדורשים סידור. אני לדוגמה אוהבת לעשות לעצמי רשימה שכוללת את המיטה את השולחן והריצפה ואז אני מתחילה לסדר אותם אחד אחד.
פינוי הרצפה.
בשלב הזה יש להשאיר את רצפת החדר ריקה מדברים על מנת שתוכלו לטאטא יסודי.
לטאטא יסודי.
לאחר שסידרתם את הרצפה והיא ריקה מדברים אפשר להתחיל לטאטא או לשאוב אבק אני אישית ממליצה על טיטוא במטאטא ולא בשואב אבק מכיוון שבנוסף לכך ששואב אבק לא יכול לשאוב דברים גדולים הוא גם צורך חשמל בניגוד למטאטא.
ספונג'ה - לא חובה
לאילו מבינכם שרוצים לנקות את החדר ממש ביסודיות אני ממליצה לצטוף את הרצפה בסמרטוט שנטבל בדלי שמלא במים עם חומר ניקוי ולהחיל לנגב. לאחר שגמרתם בספונג'ה אתם מוזמנים לקחת הפסקה קטנה ולחכות עד שרצפת החדר תתייבש.
החזרת החפצים למקומם.
לאחר שהרצפה יבשה ונקייה אתם יכולים להחזיר את החפצים למקומם על הרצפה אבל שימו לב לא לבלגן מחדש את הרצפה ולהחזיר את החפצים נקיים כי אחרת הרצפה תתלכלך שוב וחבל.

דעה אישית:

אוקי אז לי אישית המדריך ממש נוח הוא גורם לי להרגיש לפחות שאני מתקדמת לאנשהו בזמן שאני מסדרת את החדר ותכלס לפי דעתי אין תחושת סיפוק יורת גדולה מאשר כשאתה מסמן על אחד הדברים ברשימה שלך. השיטה שלי לפי דעתי ממש יעילה וגם די נפוצה אבל בכל זאת היה חשוב לי לפעול לפיה כי היא באמת הכי פשוטה ונחמדה מבין השיטות שיש לסידור החדר ואני באמת ממליצה לכם להשתמש בו ואם אתם יכולים לעמוד בפיתוי ולא לנטוש את סידור החדר ולהתחיל לרקוד במקום אז לשים מוזיקה ברקע (יש מישהו כזה?) ואני באמת מקווה שעזרתי^^

תמונות?

User Posted Image
המגב המלכותי

User Posted Image
שואב האבק המנצנץ והזוהר

אז יאללה רוצו לסדר את החדר ^^
בהצלחה!

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 30 2018, 18:48 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

אני אתחיל בזה שכמו תמיד, הסיקורים שלך מקסימים.
אהבתי את הפתיחה לסיקור היא ממש נחמדה ומוסיפה. הסברת הכל כמו שצריך, ברור ונעים לקריאה. האשכול אסתטי והתמונות מאוד מוסיפות. חוות הדעת שלך על המדריך נעימהלקריאה וכתובה מצוין. יש לי רק הערה אחת, מדיפעם יצאו לך מילים לא מובנות כמו "יורת" ו"ששי" שהן בטח שגיאות הקלדה.
לסיום, אני אוהבת את הסיקורים שלך כמו תמיד ומקווה שלא פגעתי happy.gif

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007