האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

אופליה|סתיו.
פורסם ב: Nov 9 2010, 22:30 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 15264
מגדר:
משתמש מספר: 23878
חפצי המשתמש: צפה

שם הפאנפיק:אופליה.
פאנדום: הארי פוטר
שיפ: סוד:)
דירוג: PG13
תודות:נופר הבטאית המקסימה-Lonely Girl
ויתור זכויות:לג'י קי,המדהימה.

לא כתבתי כבר הרבה זמן,וזה הראשון שלי בערך בפאנדום הארי פוטר..אז אל תפציצו בתגובות.

פרק א'.
בלטריקס לסטרנייג' כבר הרבה זמן לא הרגישה רע כל כך.
בחילות על הבוקר, הקאות, ורעב פתאומי.
היא ידעה שזה מטופש, אבל החשש הזה לא ירד מליבה. אפילו לא לרגע.
"זה מדהים, בלה! איזה יופי!" חייכה אחותה של בלטריקס, נרקיסה, וליטפה את בטן ההיריון שלה עצמה. "נוכל לעבור את זה יחד. ותחשבי על הילדים, הם יהיו שמחים כל כך!"
"למה את חושבת שאשמור את זה?! אם זה-זה בכלל! אולי אני סתם חולה והשמנתי!" ענתה לה בלטריקס בכעס.
"את לא תעשי הפלה. כמובן שלא." נרקיסה נחרדה מעצם הרעיון. להרוג תינוק?! "את חושבת שרודולפוס ייתן לך? ידוע לכולם שהוא רוצה ילד."
"ואם תהיה ילדה?" עקצה אותה בלטריקס. "לא שאני אשמור את ההיריון המטופש הזה בכלל." מלמלה וקירבה אליה את כוס היין שמזגה לעצמה קודם לכן.
נרקיסה הוציאה את כוס הזכוכית הגבוהה מיד אחותה הבכורה.
"לא, לא, לא. לא שותים יין בהיריון."
בלטריקס נאנחה והצטערה שהלכה לאחותה ישר כשגילתה על האפשרות שיש תינוק מקולל בבטן שלה.
תינוק?! היא כל כך לא רוצה ילד!
בלטריקס תמיד חשבה שילדים הם יצור דוחה. אז שיהיה לה אחד?!
אוי לא. רק לדמיין את זה לא נשמע טוב... בלטריקס אמא. לא מסתדר!
היא קמה ורצה לשירותים בפתאומיות, מבהילה את אחותה שהייתה עסוקה בליטוף בטנה הגדולה.
בלטריקס כרעה על הרצפה והקיאה.
היא ממש לא הייתה בטוחה שהפעם זאת בחילת הריון שיגרתית.
---
אופליה הברישה את שערה השחור והחלק במיומנות.
היא הביטה במראה בסיפוק. שער ארוך חלק ושחור, עיניים ירוקות בוהקות, עור חיוור. כן, היא נראית מצויין.
'מה זה שווה אם ההורים שלך אוכלי מוות בכלא, את גרה אצל הדודים הדוחים שלך, את בבית הלא נכון בהוגוורטס, ולעזאזל, אין לך חברים.' אמר קול אחד בראשה.
'לפחות את יפה...' ענה הקול השני. 'והורייך בכלא בגלל שהם עשו מעשה טוב. לאדון האופל.'
'מעשה טוב?! הם שיגעו שני בני אדם!' הזדעזע הקול הראשון. 'בשביל וולדמורט שנעלם!'
אופליה ניערה את ראשה בעצבנות, כמו מנסה להעיף את שני הקולות הטורדניים מראשה.
"בוקר טוב, יקירה." נכנסה לחדרה דודתה, נרקיסה. "היום מתחילה שנתך הרביעית בהוגוורטס, כפי שאת בוודאי יודעת. אני מקווה שאת מאורגנת היטב."
"אני מאורגנת היטב, תודה." השיבה אופליה בחיוך מזוייף.
"מתרגשת לחזור ללימודים?" שאלה נרקיסה והתיישבה ליד מיטתה של אחייניתה. נרקיסה סברה כי הילדה מסכנה מאד, הרי שני הוריה בכלא. ובעלה אמר שהיא גם זקוקה לחינוך. הבת של בלטריקס לסטריינג' בגריפינדור?! לכן, נתנה לה יחס רב. אפילו יותר משנתנה לבנה האהוב, דראקו.
'בטח מתרגשת, נרקיסה. לחזור לחברים שאין לי, למורים שמתעבים את קול הצעדים שלי ולכל שאר התלמידים שפשוט מפחדים ממני בגלל שאמא שלי היא אוכלת מוות. מתרגשת מאוד.' היא דמיינה את עצמה אומרת זאת לדודתה ועלה לה חיוך על השפתיים.
"בטח שאני מתרגשת, דודה נרקיסה." ענתה לה במקום, בלי להוסיף יותר.
נרקיסה חייכה בהקלה. "אני שמחה שאת אוהבת את הוגוורטס. חשבנו לשלוח אותך ואת דראקו לדומשטרנג, אבל המרחק... קיבלתי מכתב מאמא שלך, את יודעת?"
אופליה נאנחה. היא שנאה לדבר על אמא שלה. "כן? מה אמא אמרה?" שאלה בחוסר התעניינות.
"היא מתגעגעת אלייך. מאוד." אמרה נרקיסה, ודבריה היו רחוקים מאד מן האמת. בלטריקס לא ייחסה לביתה מילה אחת במכתב שכתבה מן הכלא.
"וואו. איזה יופי! גם אני מתגעגעת אליה." גם אופליה לא היססה לשקר.
ואיך יכלה לא לשקר?! היא לא הכירה בכלל את אמה! הרי היא נכנסה לכלא כשאופליה הייתה רק בת כמה שבועות! היא רק בחרה לה את השם הנוראי הזה, (מה יש להן עם שמות משונים?! דראקו ואופליה?! מה זה?!) ואת הגורל האכזר בבית הספר, ובעצם - בכל חייה הנוראים.
"טוב, פאלי, אני צריכה ללכת לבדוק אם דראקו ארז היטב." נרקיסה נעמדה. "תרדי לקומת הכניסה עוד כמה דקות, טוב?"
אופליה הנהנה. היא המשיכה להנהן עד שדודתה סגרה אחריה את הדלת.
היא נשכבה על מיטתה בייאוש. "הלוואי שבאמת היינו עוברים לדומשטרנג." אמרה לעצמה בשקט. "כולם כל כך מפחידים,שהם לא יפחדו ממני בכלל. מי ישים אליי שם לב בכלל?"
---
אופליה נפרדה מדודתה נרקיסה ועלתה לרכבת האקספרס להוגוורטס.
היא הלכה לחפש לעצמה תא, אך אף אחד מהם לא היה ריק.
לבסוף מצאה אופליה תא, עם ילד אחד עם פנים עגולות וורודות בפנים.
הבן של האנשים שאמא שלה הרסה להם את החיים, שיגעה אותם.
נוויל לונגבוטום.

--------------------
User Posted Image

סתיו|FALL לשעבר|13 וחצי|3>

אופליה-פיק שלי על הארי פוטר.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 11 2010, 18:14 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
מגדר:female
משתמש מספר: 21885

כתוב יפה, עלילה מסקרנת. אין לי ממש תגובה בונה. מחכה לראות לאן זה יתפתח =]

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
פורסם ב: Nov 11 2010, 23:10 PM
צטט הודעה

ג'ורדי ג'ורדליש

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 8263
מגדר:female
משתמש מספר: 22757

אעעא יצא לי טוב D:
אין תגובות בונות, יצא מושלם. העלילה מעניינת , הבטאית עשתה לך מצוין [ hero.gif ] ואני מחכה לראות לאן זה ימשיך .. (:

--------------------
User Posted Image

נופר • 18

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
303 1150 727 360

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007