האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון//עבמי"ם
פורסם ב: Feb 10 2012, 18:07 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7
מגדר:male
משתמש מספר: 29531
חפצי המשתמש: צפה

יש הרבה סיפורים על עבמי"ם אבל נניח והיה באמת חייזרים האים היה להם הטכנולוגיה על כוכב כדי לבנות דברים כאלה?
הוכח שיכול להיות שיש חיים על כוכבים אבל האם העבמי"ם הם מעשה ידם של החייזרים או סתם מתיחה טיפשית למדי?
אל כוכבים יש חול,סלעים, ויכול להיות גם מים או לבה אבל הדברים האלה לא מספיקים כדי לבנות עב"ם הרי אין על כוכבים מפעלים או חנויות, אז האם יכול להיות שאם היו חייזרים הם היו יכולים להסתפק רק בחול,באבק, במים או בלבה והסלעים? התשובה היא בוודאי שלא צריך בשביל זה מתכות וגם אם יש מתכות על כוכבים צריך אמצעיים בשביל להשיג אותן. ונניח שהיו לחייזרים את האמצעיים להגיע על המתכות מה עם ברגים, שבשבילם צריך לעבד את הברזל במפעלים ועוד לא גילו מפעלים על כוכבים.
עוד דבר שצריך הוא הידע הטכנולוגי והכלים כדי לבנות את העב"ם וגם הבקטריה החייזרית שגילו לא גילתה ידע בטכנולוגיה.
אבל אחרי הכל אם באמת יש חיים יש להם את האמצעיים להכין עב"ם מסובך? כנראה שלא רוב הסיכויים שזוהי סתם מתיחה שבנה בן אדם שיודע לעשות זאת. אך למרות זאת יש סיכויים קלושים ביותר שאכן יש חייזרים שבונים עבמי"ם.
שאלות לדיון:
1.האם את/ה חושב/ת שמדובר במתיחה או בכלי שנבנה על ידי חייזר?
2.האם את/ה באמת חושב/ת שאפשר לבנות משהו כמו עב"ם עם האמצעיים שיש על כוכבים?

--------------------
שחר

User Posted Image

Captain Jack לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 10 2012, 18:58 PM
צטט הודעה

Beyonce eat your hat

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 57692
מגדר:male
משתמש מספר: 34116

QUOTE (שחר וויזלי22092 @ Feb 10 2012, 05:39 PM)

1. לדעתי זאת סתם מתיחה, הסיכוי שאדם יראה עב"ם בלי שלווינים, מצלמות ואמצעים טכנולוגיים אחרים ישימו לב הוא אפסי.
2. אולי בעתיד נדע. אף שאני אישית לא מאמין, יכול להיות שכדור הארץ הוא לא הכוכב היחיד עליו מים קיימים במצב צבירה נוזל וניתנים לשתייה. חוץ מזה, למה שלא יהיו אמצעים? יכול להיות ששם יש חומר טוב ממתכת לבניית חלליות ולחייזרים יש מוח ויכולת מחשבה מספיק טובה ומתוחכמת לבניית חללית.

--------------------
שלום אני אייל ואני הייתי כאן
הנהלת האתר של השנה וגם כינוי השנה וגם עוד שטויות שנראות טוב בחתימה

שקרים לבנים || ציפור

---------
פורסם ב: Feb 10 2012, 19:02 PM
צטט הודעה

I come from a land down under

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 468085
מגדר:
משתמש מספר: 25674

QUOTE (שחר וויזלי22092 @ Feb 10 2012, 05:39 PM)
יש הרבה סיפורים על עבמי"ם אבל נניח והיה באמת חייזרים האים היה להם הטכנולוגיה על כוכב כדי לבנות דברים כאלה?
הוכח שיכול להיות שיש חיים על כוכבים אבל האם העבמי"ם הם מעשה ידם של החייזרים או סתם מתיחה טיפשית למדי?
אל כוכבים יש חול,סלעים, ויכול להיות גם מים או לבה אבל הדברים האלה לא מספיקים כדי לבנות עב"ם הרי אין על כוכבים מפעלים או חנויות, אז האם יכול להיות שאם היו חייזרים הם היו יכולים להסתפק רק בחול,באבק, במים או בלבה והסלעים? התשובה היא בוודאי שלא צריך בשביל זה מתכות וגם אם יש מתכות על כוכבים צריך אמצעיים בשביל להשיג אותן. ונניח שהיו לחייזרים את האמצעיים להגיע על המתכות מה עם ברגים,  שבשבילם צריך לעבד את הברזל במפעלים ועוד לא גילו מפעלים על כוכבים.
עוד דבר שצריך הוא  הידע הטכנולוגי והכלים כדי לבנות את העב"ם וגם הבקטריה החייזרית שגילו לא גילתה ידע בטכנולוגיה.
אבל אחרי הכל אם באמת יש חיים יש להם את האמצעיים להכין עב"ם מסובך? כנראה שלא רוב הסיכויים שזוהי סתם מתיחה שבנה בן אדם שיודע לעשות זאת. אך למרות זאת יש סיכויים קלושים ביותר שאכן יש חייזרים שבונים עבמי"ם.
שאלות לדיון:

קודם כל, ולפני הכל, כמה הערות:
*עב"מים
*האם
*על
וגם הפיסוק לא נכון, אז זה מקשה על הקריאה ^^
ואני ממליצה להוסיף שאלות
----------------------

1.האם את/ה חושב/ת שמדובר במתיחה או בכלי שנבנה על ידי חייזר? אין לדעת. תמיד יהיו כאלה שייטענו לשם וכאלה שייטענו לשם. יש את הפעילים בתיאוריית האסטרונאוט הקדום שטוענים שלאחר שהחייזרים יצרו את האדם הם באים לביקורים תקופים ומשאירים אחריהם סימן. אבל נגיד הציורים בשדות ליד אנגליה, גילו שזה היה זוג אחים שאהב למתוח. מין פרד וג'ורג' מציאותיים). סטונהנג' לדוגמא, הוא אחת ההוכחות הגדולות, כך מאמינים, לקיום חייזרים. אני חושבת, אישית, שזה לא אמיתי למרות שאני גם לא פוסלת.
2.האם את/ה באמת חושב/ת שאפשר לבנות משהו כמו עב"ם עם האמצעיים שיש על כוכבים? יש הרבה יותר מהנראה לעין. אם לאדם יש אמצעי הסוואה משוכללים אני מנחשת שלחייזרים יש אמצעים משוכללים פי כמה וכמה. חוץ מזה, אנחנו הגענו רק לטווח קטנטן מהסך הכולל של היקום. אפילו רק של הגלקסיה. יש כל כך הרבה שלא ידוע לנו. יש גם את טלסקופ האבל שגילה כוכבים שיכולים להתקיים עליהם חיים אבל אין באפשרותו להתמקד מספיק כדי להוכיח חד משמעית שיש צורת חיים על הכוכבים שהוא מוצא.

--------------------
טלי/17

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007