האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

"יומנו של רוני פצפוני", יומנו של רונלד וויזלי
פורסם ב: Jul 11 2012, 19:58 PM
צטט הודעה

Consider it handled

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147430519
מגדר:male
משתמש מספר: 32239
חפצי המשתמש: צפה

יומנו של רוני פצפוני
- יומנו של רונלד וויזלי מהשנה הראשונה -

User Posted Image

2/7/1991
הגיע היום המכתב בהוגוורטס שאישר את קבלתי לשנה הבאה. אני כ"כ מתרגש! פרד וג'ורג' היו עושים לי את המוות אם לא הייתי מתקבל. הם גם יעשו לי את המוות אם אהיה בסלית'רין... יש כל כך הרבה דברים שאני צריך לעשות, ויש הרבה דברים שמצפים ממני בתור אח צעיר. מה אם לא אהיה בגריפינדור? ומה אם בשיעור לחשים אנופף בשרביט ואמלמל כמה מילים ולא יצא מהשרביט שום לחש? חוץ מזה, לא התאמנתי על משהו מיוחד, ופרד וג'ורג' אמרו שמבחן המיון לבתים יהיה התמודדות עם טרול או משהו כזה... לפי אחת האגדות של ביטל הפייטן, טרולי הרים הם חיות ענקיות ומצחינות... אני לא יודע איך הם מתכוונים לייבא מאה טרולים לכל אחד מהתלמידים החדשים. אולי כדאי שאילך להתייעץ עם פרסי... למרות שהוא בטח עסוק בצחצוח סיכת המדריך שלו או בשליחת מכתבים לכל עובדי משרד הקסמים.
שלך,
רון

--------------------
עמרי

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 14 2012, 10:14 AM
צטט הודעה

Beyonce eat your hat

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 57692
משתמש מספר: 34116

3/7/1991
יש לי מזל גדול. מרוב הצחצוח של הסיכה, פרסי הסתנוור והיה פנוי לכמה דקות. שאלתי אותו על ההתמיינות לבתים והוא ענה לי (במדויק): "היא בודקת את האופי שלך, כך תוכל להיות בטוח שלא תתקבל לגריפינדור. אולי להפלפאף, או שלא יקבלו אותך כי לאף אחד מהבתים אין את התכונות טיפשות וחוסר כישרון. אולי חוץ מאשר לסלית'רין." אני שונא את האופי הגאוותני שלו. אצלי כל המשפחה התמיינה לגריפינדור וזאת תהיה בושה גדולה להתמיין לסלית'רין. כששאלתי את ההורים שלי מה יקרה אם אתמיין לסלית'רין, הם ענו כי יאהבו אותי גם אז, אך פרד היה חייב להוסיף "אבל פחות." בקרוב אני אלך לקנות שרביט, את שאר הציוד אקבל מהאחים שלי. נקווה שאתמיין לגריפינדור.
בברכה,
רון

--------------------
שלום אני אייל ואני הייתי כאן
הנהלת האתר של השנה וגם כינוי השנה וגם עוד שטויות שנראות טוב בחתימה

שקרים לבנים || ציפור

---------
פורסם ב: Jul 15 2012, 13:50 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17595
מגדר:female
משתמש מספר: 34167

4/7/1991

היום הלכנו לקנות את הציוד בסימטת דיאגון.
אני ממש התלהבתי,ראיתי הרבה דברים מעניינים.
חוץ מזה,אני,פרד,ג'ורג' וג'יני שרנו כל הדרך חזרה הביתה:
"פרסי הוא מדריך,בזה הוא משוויץ
סוג שוויצר כמוהו לפעמים נפיץ
כל היום בחדרו הוא יושב,מבריק ומצחצח את סיכתו הקטנה
נו טוב,זה רק עוד מנה...
מנה של שוויצריות,שוויצריות,מנה של שוויצריות גדולה!!!
מנה של שוויצריות בכמות מדהימה!!!"

אני ממש שמח מהיום הזה,ומתרגש לקראת מחר-סוף סוף ניסע להוגוורטס!!!!!!!
לילה טוב!!!

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
פורסם ב: Jul 15 2012, 14:06 PM
צטט הודעה

הילאי

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 112
משתמש מספר: 30069

30/08/1991

מחר ניסע לתחת קינג קרוס כדי שניקח את ה"הוגוורטס אקספרס", ואני לא יודע למה - אבל פתאום נלחצתי.
מה אם פרסי לא באמת הקשיב לי וסתם אמר משהו בלי לתת לי תשומת לב? זה קורה הרבה פעמים. ופרד וג'ורג' כל הזמן אמרו שאני צריך להתאמן על הלחש להבסת טרולים שיש אצלהם בספר, אבל המזוודות של שניהם כבר סגורות ואני לא יכול לקרוא מהספר.
ג'יני אומרת שזה מטופש שבני השנה הראשונה צריכים להלחם בטרולים אם לומדים את זה רק בשנה השלישית, ושלחש להבסת טרולים נשמע לה פשוט מדי, אבל מי מקשיב לה בכלל? היא סתם אחותי התינוקת.
מה אם אני לא אצליח להביס את הטרול בכלל, ופתאום הם יגידו "רון וויזלי, אתה לא ראוי ללמוד בהוגוורטס!"? או יותר גרוע, מה אם הם יגידו "הו, רון וויזלי? מצטערים, זאת טעות. אין לנו שם כזה במאגר התלמידים. יכול להיות שהתכוונו לאחד מאלפי האחים שלך שאתה תמיד חי בצילם?" אם משהו כזה יקרה, אני לא אדע איפה לקבור את עצמי!
ואתה יודע מה אמרו אתמול ברדיו? ממש אחרי הספיישל של סלסטינה וורבק, אמרו בחדשות שהשנה תהיה השנה הראשונה של הארי פוטר בהוגוורטס! הארי פוטר, הילד שהביס את אתה-יודע-מי, הקוסם הכי אפל בכל הזמנים, ילמד איתי בשכבה!
הוא בטח ילך לגריפינדור ויהיה טוב בהכל ויהיה מדריך ראשי וקפטן קבוצת הקווידיץ' של גריפינדור ומצטיין הכיתה והכל.
הוא בטח הולך להיות ממש שחצן, כל היום מברבר על כמה שהוא מדהים ועל איך שהוא ניצח את אתה-יודע-מי כשהוא היה רק תינוק בן שנה.
אבל מצד שני - הוא יהיה בגריפינדור. זה הבית של הטובים. הוא בטח יהיה מושלם.
אוך, אני אפילו לא ראיתי אותו פעם אחת ואני כבר שונא אותו!
טוב, כבר לילה ואמא עומדת לכבות לי את האור... חוץ מזה, כדי שאשן טוב הלילה - זאת תהיה הפעם האחרונה עד חג המולד שאשן במיטה הנוחה שלי!
פרד וג'ורג' אמרו שבני השנה הראשונה ישנים במיטות מסמרים, כדי להקשיח אותם, ומי שמתלונן או שלא מספיק קשוח בסוף השנה - מעיפים אותו!
שלך, רון.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 15 2012, 16:30 PM
צטט הודעה

Beyonce eat your hat

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 57692
משתמש מספר: 34116

1/9/1991
וואו!
היום היה היום הראשון ללימודים בהוגוורטס; הכרתי הרבה תלמידים חדשים ונוכחתי לדעת שפרד וג'ורג' שיקרו (למזלי).
הכל התחיל ברכבת. פשתי שם את הארי פוטר - מביסו של אתה-יודע-מי בכבודו ובעצמו, בהרמיוני גריינג'ר - תלמידה חכמולוגית בת מוגלגים שעוד לא נוצר כישוף שהיא לא מצליחה לעשות ובדראקו מאלפוי - בן (גאה) של אוכל מוות. האמת, מבין שני החדשים שהכרתי (הארי והרמיוני) אני הנחות ביותר. שניהם מוצלחים בהכל, הארי עשיר, צנוע ונחמד והרמיוני חכמה.
התחברתי להארי ואפילו שנינו בבית גריפינדור! באופן די מוזר, למצנפת לקח זמן להחליט לאן לשלוח את הארי - היא חשבה לשלוח אותו לסלית'רין. דראקו מאלפוי נשלח לסלית'ין עוד לפני שהמצנפת הונחה על ראשו והרמיוני באופן לא צפוי נלחה לגריפינדור.
הארי סיפר לי שעד לפני חודש הוא לא ידע על הבסת אתה-יודע-מי, על מות הוריו, על עולם קוסמים ועל הוגוורטס. פגשנו את דמבלדור - הקוסם הגדול ביותר בכל הזמנים ומנהל בית הספר, את פרופסור מקגונגל - ראש בית גריפינדור והמורה לשינוי צורה ואת סוורוס סנייפ - מורה לשיקויים ואוכל מוות לשעבר. אני מניח שאם יהיו בעיות בבית הספר - הוא יהיה קשור לכך.
חדר המועדון היה נוח ביותר (לא היו מסמרים על המיטות) והכרתי תלמידים חדשים - נוויל, דין, שיימוס, לבנדר, פרוואטי ועוד. אבל עליהם אפרט אולי פעם אחרת.
ביי בינתיים,
רון

--------------------
שלום אני אייל ואני הייתי כאן
הנהלת האתר של השנה וגם כינוי השנה וגם עוד שטויות שנראות טוב בחתימה

שקרים לבנים || ציפור

---------
פורסם ב: Aug 8 2012, 16:10 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 19560
משתמש מספר: 15241

2/09/91

ואו, אני לא עומד בקצב!
עוד לא הספקתי להתאקלם וכבר הרים של שיעורי בית! ורק למצוא את הדרך לכיתות לוקחת שנים, איך אחר כך המורים מתפלאים שאנחנו מאחרים?!
בנתיים לא הצלחתי בשום שיעור, הייתי בטוחה ששינוי צורה יהיה מגניב אבל אף אחד מהכיתה לא הצליח לשנות כלום, חוץ מהרמיוני החכמולוגית. היא ממש מעצבנת לפעמים, אני לא מבין איך שמו אותה בגריפינדור.
אני מאוד שמח שאני בגריפינדור, פחדתי שישימו אותי בסליתרין ואני אאכזב את המשפחה. אבל בנתיים הכל הולך דיי חלק, אני מקווה להרוויח כמה נקודות לבית כדי להראות שגם אני יכול, בנתיים אפילו פרד וג'ורג' מוצלחים יותר ממני!
אני והארי ביחד רוב היום, הוא ממש מגניב! מעבר לזה שהוא הילד שנשאר בחיים הוא נחמד ושונא את מאלפוי, אני מקווה שנישאר חברים לזמן ארוך.
ואו, הארוחות כאן מצוינות, רק שאני חושב על הארוחה אתמול אני מזיל ריר. הגיע הזמן לארוחת הצהריים! אני חייב לרוץ.

שלך,
רון.

--------------------

"I just wanna feel everything"

~Fiona Apple / Every Single Night

---------
פורסם ב: Feb 10 2013, 20:02 PM
צטט הודעה

riveroar

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 15927
מגדר:
משתמש מספר: 39229

26.12.93
חג המולד היה נפלא. אבל שוב קיבלתי את הסוודר הזוועתי של אמא, בצבע החום סגלגל הזה. והארי - הוא קיבל גלימת היעלמות. לא היה כתוב שם מי קנה לו את זה, אבל ברור שזה יקר נורא. אני בחיים לא אשיג אחד כזה.
הסעודה היתה מעולה. אני עדיין מעלה ריר מהפאדג' אתמול. אבל הארי לא אוכל, הוא סתם בהה בחביתה. הוא סיפר לי על הביקור שלו במדור המוגבלים, ועל הראי הזה של ינלתא? יפנתא? אני לא הכי זוכר. זה מזה קול! אני גם רוצה לבקר... אבל סביר להניח שזה מראה רק אנשים מתים או משהו כזה... אני מאחר לשיעור שיקויים (זוועה).

--------------------
User Posted Image

start from the beginning

---------
פורסם ב: Feb 13 2013, 17:16 PM
צטט הודעה

I Met A Man With A Dog

פרטי משתמש
חרמשים: 138
מגדר:
משתמש מספר: 42788

27.12.93

אני יודע שחצות עכשיו,אבל אני בכל זאת כותב.הארי לקח אותי הלילה לראי הזה,של ינפתא.ראיתי שמה אותי,עם גביע הבתים,ואת גביע הקווידיץ',ואת הסיכה של המדריך הראשי.
וכולם הריעו לי!
נכון שזה מעולה?
שלך,רון!

--------------------
בלוברי ||הוא\אתה היא\את || הכינוי הכי סגיד אבררר|| פנטזיה של פעם || מרגרט וייז וטרייסי היקמן במיוחד ||וגם קוסמיר, סטאר טראק ונינטנדו || פרשתי? אולי

User Posted Image
אני משתמש בזכר ונקבה במעורבב ולכן מתארת את עצמי במספר שמות תואר ברצף, חלקם ככה וחלקם כה
אם הדקדוקיות של זה לא נוחה לך אתה יכול להשתמש בפניות רציפות לאורך משפט אחד אבל חשוב לי שלא רק נקבה כי זה גורם לי להרגיש לפעמים לא בנוח

---------
פורסם ב: Feb 13 2013, 18:14 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5004
מגדר:
משתמש מספר: 43004

מעולה

---------
פורסם ב: Mar 14 2013, 19:48 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 99048
משתמש מספר: 41418

28.12.93

היי יומן שלי!
אני מצטער שאני כותב בך כל כך מוקדם, אבל הייתי חייב!
אני חושב שראי הינפתא מראה את העתיד לחלק מהאנשים, ולחלקם הוא מראה את העבר!
אני ממש מתרגש לקראת מה שהולך לקרות לי בעתיד!
שלך, רון

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007