האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


הודעות אחרונות
שם האשכול: חדשה
כותב האשכול: לונה_לאבגוד1234_
שם האשכול: חדשה באתר
כותב האשכול: לונה_לאבגוד1234_
שם האשכול: חרמשים
כותב האשכול: לונה_לאבגוד1234_
שם האשכול: שאלה בקשר לפורום הבית
כותב האשכול: מר קוסם
שם האשכול: ציור/עומר
כותב האשכול: Batman
 מצנפת המיון
ברוך הבא קוסם! המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: הנשף
עודכן ב: היום ב-21:51

שם הפאנפיק: ילדי האריות
עודכן ב: היום ב-16:52

שם הפאנפיק: דראקו, הארי ואוכלי המוות
עודכן ב: היום ב-14:15

שם הפאנפיק: משנאה לאהבה
עודכן ב: היום ב-14:08

שם הפאנפיק: זה מרגיש נכון
עודכן ב: היום ב-14:02

 

ברוכים הבאים!
בכל יום רביעי ב־18:30 מתקיימת טריוויה בצ'אט האתר! היכנסו כדי לזכות בנקודות בית ולשפר את הסיכויים שלכם לזכות באליפות הבתים!


צוות HPortal מאחל גלישה קסומה, מהנה ובריאה!
 


הנך צופה בחדשות המותאמות לקטגוריה: מפגשים

גולשים יקרים,
היום התקיים מפגש חנוכה של קהילת HPortal. במפגשים הרשמיים הקודמים נפגשנו בחדר מסודר, המפגש הונחה על ידי חברי הנהלת האתר וכלל פעילויות שונות ומגוונות - אך הפעם הקונספט של המפגש היה שונה. נפגשנו בקניון עזריאלי בתל אביב בשעה אחת עשרה בבוקר, ערכנו סבב שמות קצר, ערכנו סבב שממות נוסף כשהגיעו עוד אנשים, ולאחר מכן המשכנו להסתובב בקניון ללא תוכנייה מסודרת. כמו כן, כל אחד בחר מה ברצונו לעשות ולאן ללכת, בין אם לאכול ובין אם ללכת לדיזינגוף סנטר.

מחוץ לתמונה: כריס (Pure Blood Prince) ומאיר (כינוי בעברית) שצילם

כמו כן, הריענון התקופתי של רשימת הבטאים לחורף הקרוב יצא לדרכו. טרם נרשמתם מחדש? שלחו עכשיו הודעה פרטית לאיתמר (Dolphin), אחראי מערכת הפאנפיקים!
לפרטים נוספים, לחצו כאן.

הגעתם למפגששתפו אותנו בחוויות!
המשך גלישה מהנה,
צוות Hportal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי כינוי בעברית · 29.12.2019 · קטגוריה: מפגשים · 3 תגובות

גולשים יקרים,
בכנס אייקון שמתקיים בימים אלה, נערך היום מפגש של האתר! הוא התקיים בין השעות 10:00–11:45 בחדר המפגשים, והתחיל בסבב שמות וכינויים על מנת שנוכל לזהות אחד את השני. אחריו הגיע תורה של הפעילות הראשונה שהכין צוות ההנהלה – המשתמשים חולקו לשתי קבוצות, וכל קבוצה הכינה סיקור לדמות מסדרת הסרטים הקסומה, שחייבת להתחיל באות שלא סוקרה עדיין. משתמשים המשיכו להגיע במהלך הפעילות והצטרפו לאחת הקבוצות – לזו שבחרה לסקר דמות באות ו' ופרסמה סיקור על ויקטור קרום, או לזו שבחרה באות צ' ופרסמה סיקור על צ'ארלי וויזלי. הסיקור על ויקטור קרום היה מוכן ראשון, אך בסופו של דבר הסיקור על צ'ארלי וויזלי פורסם קודם לכן, כך שנוצר מעין תיקו בין שתי הקבוצות.


קבוצת צ'ארלי וויזלי מימין וקבוצת ויקטור קרום משמאל עובדות על הסיקורים

הפעילות השנייה שחיכתה למשתמשים בחנה את הידע שלהם בסדרה הקסומה ואת יכולת האינטואיציה שלהם, כשהיה עליהם לשער כמה פריטים מהסדרה בקטגוריה מסוימת הם יכולים לומר תוך דקה אחת, ולאחר מכן לנסות ולעמוד ביעד שהציבו לעצמם. בהמשך, האפשרות לנסות ולהיזכר בפריטים תוך דקה ניתנה למשתמשים ששיערו את המספר הכי גדול, במעין מכירה פומבית. יחד ניסינו להיזכר בדמויות מהסדרה, בלחשים ושיקויים, שמות של מקומות, של חפצים ושל אוכלי מוות, ואף שמות של פרקים מהספרים ושל משתמשי HPortal!

הגעתם למפגש? ניתן לשתף את החוויות שלכם כאן בתגובות, וגם באשכול החוויות!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal – פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי כינוי בעברית · 16.10.2019 · קטגוריה: מפגשים · 0 תגובותפורסם על ידי כינוי בעברית · 13.10.2019 · קטגוריה: מפגשים · 2 תגובות

גולשים יקרים,
בכנס עולמות - כנס לחובבי מדע בדיוני ופנטזיה - שהתקיים אתמול נערך גם מפגש של האתר! הוא התקיים בין השעות 12:00-13:30 בחדר המפגשים, והתחיל בסבב שמות וכינויים על מנת שנוכל לזהות אחד את השני, סבב שהתארך כשמשתמשים המשיכו להגיע במהלכו. אחריו הגיע תורה של הפעילות הראשונה שהכין צוות ההנהלה – המשתמשים חולקו לארבע קבוצות, וכל קבוצה הכינה פרסומת למוצר קוסמים חדש שיצא לשוק. הקבוצות קיבלו דפים וטושים לשלטים שלהם והכינו הצגות שהוצגו מול שאר הקבוצות. הקבוצה המנצת היא קבוצה מספר 3- הקבוצה שפירסמה לנו את ביצת הקינדר החדשה לקוסמים ממנה יוצא דרקון תינוק! 
לאחר מכן הייתה הפסקה לדיבורים, חטיפים ושתייה (כשרים לפסח) שהוכנו מראש על ידי חברי ההנהלה.

הפעילות השנייה שחיכתה למשתמשים אחרי ההפסקה הייתה פעילות של שאלות ותשובות. כל משתמש קיבל שני פתקים ועל כל אחד מהם כתב שאלה ותשובה מצחיקות ומוזרות. את השאלות והתשובות של כולם ערבבנו לחוד, ולאחר מכן הוזמנו כמה משתמשים להוציא שאלה ותשובה אקראית ולהקריא אותן. כף יצאו שאלות מצחיקות והתשובות שלהן היו מצחיקות אף יותר. 
הגעתם למפגש? איך היה לכם? מוזמנים לשתף בתגובות ובאשכול החוויות!

בנוסף, אנו מעוניינים להכיר לכם את דף הפייסבוק "סוד הקסם- מעבר למילים", שמעבירים הרצאות על הארי פוטר ברחבי הארץ. הכנסו לאתר שלהם כדי לבדוק מתי ההרצאות הקרובות!

המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי The Seance · 25.04.2019 · קטגוריה: מפגשים · 0 תגובות

גולשים יקרים,
בכנס עולמות שהתקיים לפני כשבוע נערך גם מפגש של האתר! הוא התקיים בין השעות 10:00-11:30 בחדר המפגשים, והתחיל בסבב שמות וכינויים על מנת שנוכל לזהות אחד את השני, סבב שהתארך כשמשתמשים המשיכו להגיע במהלכו. אחריו הגיע תורה של הפעילות הראשונה שהכין צוות ההנהלה – חבילה עוברת מלאה במשימות פוטרהאדיות, כגון סידור שמות הוויזלים (רק ארתור, מולי ושבעת הילדים) לפי הא'-ב' ללא עזרת דף ולספר את עלילת אחד הספרים בשלושים שניות.
לאחר מכן הייתה הפסקה לדיבורים, חטיפים ושתייה (כשרים לפסח) שהוכנו מראש על ידי חברי ההנהלה.

הפעילות השנייה שחיכתה למשתמשים אחרי ההפסקה הייתה לו אחרת מאשר חידון קהוט על הפורטל עצמו! השאלות המאתגרות בו בחנו את הידע של המשתמשים על האתר שלנו, כמו האם הם יודעים מה נושאו של הנעוץ הישן ביותר בפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות.
הגעתם למפגש? איך היה לכם? מוזמנים לשתף בתגובות ובאשכול החוויות!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Carnival Days · 09.04.2018 · קטגוריה: מפגשים · 11 תגובות

[0]1 (4)


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
18840 16378 22158 5416


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007