האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום מוזיקה
פורסם ב: Aug 13 2016, 12:59 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 15882
מגדר:male
משתמש מספר: 54488
חפצי המשתמש: צפה

בקשת ניהול || פורום מוזיקה

שלום. שמי איתי וכטנברג, בן 12.5, ואני מעוניין לנהל את פורום מוזיקה.

התחלתי את דרכי בפורטל בשנת 2015. עד אז לא אהבתי את הארי פוטר. ראיתי את הסרטים אבל לא קראתי את הספרים ולא הבנתי את הטירוף שמסביב זה. התחברתי לאתר, התמיינתי לבית שלי ,רייבנקלו, והתחלתי להשתתף בכול מיני פעילויות ברחבי הפורום. לאט לאט יותר סקרן אותי כול עניין הארי פוטר. יום אחד לקחתי מאחותי את הספר "הארי פוטר ואבן החכמים", והתחלתי לקרוא. קראתי את הספר בשלושה ימים. לא האמנתי שקראתי ספר בשלושה ימים. גם היום אני לא טיפוס שאוהב לקרוא, אבל משהו בהארי פוטר משך אותי. אחרי שסיימתי לקרוא את הספר הראשון בסדרת הארי פוטר המשכתי לקרוא את שאר הספרים בסדרה. עד היום הספקתי לקרוא את כול הספרים בסדרת הארי פוטר כולל את הספר באנגלית "הארי פוטר והילד המקולל". מהרגע שנרשמתי לאתר רציתי להצליח בו, אבל זה לא קרה. ניסיתי להיות בטא, לא הצלחתי. ניסיתי להקים משפחה גדולה, לא הצלחתי. ניסיתי להקים קבוצה, לא הצלחתי. התייאשתי ועזבתי את האתר מבלי למחוק את המשתמש שלי (תודה לאל שלא עשיתי את זה). יום אחד נזכרתי באתר הזה וחזרתי אליו, ראיתי שעבר הרבה זמן מאז שהתחברתי אליו. חזרתי לאתר והמשכתי להשתתף בפעילויות ובספיישלים שנפתחו ברחבי הפורום. ועד היום אני מודה לאלוהים שאני עשיתי את זה. אם אתם לא בטוחים אם כדי שאני ינהל פורום מתוך חשש שאני יעזוב את האתר שוב, אני לא מאשים אתכם. אבל אני מקווה שבכל זאת תשקלו את זה ושתראו שאני יכול להוסיף הרבה לפורום מוזיקה ולפורטל בכללי בזכות מה שכבר פתחתי בפורום מוזיקה ובכללי בפורטל עצמו. עד לפני כמה זמן, אמרתי לעצמי שאין סיכוי שאני אצליח לנהל פורום. זה הרבה יותר מידיי לרמה שלי, אני לא מספיק טוב ולא מספיק משקיען בשביל זה. אבל אז החלטתי, בוא נעמיד את זה למבחן! פתחתי משפחה בתקווה שירשמו אליה הרבה. אם ירשמו הרבה כנראה שאני מספיק משקיען וטוב בשביל לנהל פורום. אם לא ירשמו הרבה אז אין בכלל טעם שאני ינסה להיות מנהל פורום. אבל להפתעתי נרשמו הרבה משתמשים למשפחה. התחלתי לפתוח פעילויות ותחרויות במשפחה ובאמת השתתפו בהם! הרבה חברי משפחה אמרו שאני משקיען והחלטתי לנסות להפוך להיות מנהל פורום. החלטתי שאני רוצה לנהל את פורום מוזיקה. אני מאוד אוהב לשמוע שירים. התחלתי לכתוב סיקורים על שירים וזמרים וגיליתי שאני ממש טוב בזה. אני חושב שמגיע לי לנהל את פורום מוזיקה (אני מקווה שאתם מסכימים איתי), בגלל שאני חושב שאני יכול להפוך את פורום מוזיקה לפורום שכול משתמשי הפורטל ישמחו להיכנס אליו, להשתתף בפעילויות בו ולפתוח סיקורים על שירים וזמרים שהם אוהבים. אני חושב שיש לי רעיונות טובים ושאני יכול לממש אותם, ושניהול פורום תהיה חוויה מעולה בשבילי, בשביל שאני ירגיש שהצלחתי לעשות משהו שרציתי מבלי להתייאש. כיום, אני מתחבר כול יום לאתר, ואני שמח לקחת חלק בו ולהתכתב עם ילדים אחרים. אני מאמין שהמשפט "אין דבר העומד בפני הרצון" הוא משפט נכון וחשוב שכולם יאמינו שאין דבר העומד בפני הרצון.
לסיכום, אני מאמין שיש לי את היכולת לנהל את פורום מוזיקה בצורה הטובה ביותר ולהפוך אותו לפורום הטוב ביותר באינדקס הפורומים בפורטל.

מדוע כדי לבחור בי?
אני אחראי
אני משקיען
אני פעיל בפורום מוזיקה
אני פעיל בפורטל בכלל
אני רוצה להפוך את פורום מוזיקה לפורום שכול המשתמשים בפורטל ישמחו לפתוח סקרים על שירים וזמרים / זמרות שהם אוהבים, ושישמחו לקחת חלק בו.

סיקורים / משחקי פורום / דיונים שפתחתי בפורום:
סיקור שיר || F**kin' perfect
סיקור שיר || When I was your man
סיקור שיר || Troublemaker
סיקור שיר || Pop Danthology 2014
סיקור שיר || Because of you
סיקור שיר || Whip My Hair
סיקור שיר || This Is How We Do
סיקור שיר || 21st Century Girl
סיקור שיר || The Hills
סיקור שיר || She Looks So Perfect
סיקור שיר || Not Gonna Break Me
סיקור זמר || The Weeknd
סיקור להקה || Seconds of Summer 5
משחק פורום || השיר האהוב
דיון || הצד האחר של השירים

הרעיונות שלי:
תחרות סיקורים - בתחרות זו מי שיכתוב את הסיקור הכי מושקע ומפורט בכול שבוע יזכה בפרס
סקרי מחזות זמר וסקרי סגנונות מוסיקה - להוסיף את האפשרות לעשות סיקור על סגנון מוסיקה (פופ, בלדה...) או על מחזמר (בילי אליוט, עלובי החיים...). בסיקור על סוג מוסיקה צריך לכתוב על התפתחות הסגנון הזה. בסיקור על מחזמר צריך לכתוב על עלילת המחזמר, על הדמויות, השירים וכאלה...
ספיישל מחזות זמר - חלק גדול מסגנון השירים שאני שומע הוא ממחזות זמר, ואני רוצה שעוד משתמשים יתגלו לעולם המופלא הזה של שירים ממחזות זמר. כול פעילות שתפתח במסגרת הספיישל תהיה על מחזמר אחר. לדוגמה:
פעילות || מאמא מיה || לחשוב באותו ראש - בפעילות זו כול אחד מהמשתמשים יכתוב עלילת מחזמר שמחוברת עליה שירים. במחזמר "מאמא מיה" לקחו את כול שירי להקת "אבבא" וחיברו להם עלילה. אז בפעילות הזאת משתמשי הפורום יחשבו כמו מחברי המחזמר "מאמא מיה". בפעילות זו המשתמשים ימציאו עלילה למחזמר חדש, ובתוך עלילת המחזמר החדש יהיה עליהם להכניס חמישה או יותר שירים שיהיו קשורים לעלילה. השירים יהיו שירים קיימים שהמשתמשים יבחרו לנכון לשלב בעלילה.
פעילות || למה לא ישראלי? - פעילות זו תהיה פעילות רב שלבית.
בשלב הראשון של הפעילות: המשתמשים יכתבו למה לדעתם ישראלים שומעים שירים ממדינות אחרות ולא מישראל.
בשלב השני של הפעילות: המשתמשים יכתבו מה חסר במוסיקה הישראלית.
בשלב השלישי והאחרון של הפעילות: המשתמשים יכתבו סיקור על שיר/זמר ישראלי שהם אוהבים.
כול משתמש שישתתף בכול הפעילות יזכה בפרס.
משחק פורום || המצא את השיר - במשחק בית זה כול משתמש בתורו יכתוב משפט שהוא המציא. ככה כול המשתמשים עושים עד שנוצר שיר. כול שיר יהיה 25 שורות. כול השירים שייווצרו במשחק זה יופיעו בתוך אשכול נעוץ שיקרא "השירים של פורום מוזיקה". לדוגמא:
משתמש א: למה ממתקים לא מדברים
משתמש ב: תגידו לי למה!
משתמש ג: פזמון: ממתקים זה טעים!
משתמש ד: מאוד מאוד טעים!
וככה הלאה...
לשירים לא אמורה להיות משמעות מסוימת. השירים פשוט נועדו לכיף ולצחוקים.
העיתון המוזיקלי – עיתון זה יתפרסם פעם בשבועיים בפורום מוזיקה. בעיתון זה יהיו כתבות שמשתמשי הפורום יוכלו לכתוב על הופעות של זמרים, שירים חדשים, מקרים שקראו לזמרים או זמרות. ואפילו בכול גיליון של עיתון יהיה סקר. דוגמאות לסקרים: הסגנון המועדף, השיר המועדף, הזמר.ת המועדפ.ת וכאלה... בעיתון יהיו שני מעצבים שחוץ מהם כול משתמשי הפורום יוכלו להוסיף כתבות בכך שישלחו לי אותם בפרטי, והכתבות יתווספו לעיתון.
שאלון המוזיקה הגדול – בשאלון זה משתמשי הפורום יתחלקו לזוגות. כול סבב תוצג לזוגות שאלה אחרת שקשורה למוזיקה. ישר אחרי שהזוגות קיבלו את השאלה אליהם לשלוח את התשובה שהם חושבים שהיא נכונה לי בפרטי. הזוג האחרון שיענה נכון על השאלה יודח מהתחרות. הזוג המנצח יהיה הזוג שנשאר אחרון. בכול שאלון יהיו 12 זוגות.

תודה רבה שקראתם עד לפה, ומקווה שתשקלו בחיוב את אפשרותי להיות מנהל פורום מוזיקה happy.gif

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 13 2016, 13:18 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

האמת? הופתעתי. אתה משקיע בפורום בערך שלושה ימים, אולי שבוע לכל היותר. זה ממש לא מספיק כדי לנהל פורום. אולי אתה חושב שאתה יכול לעשות טוב לפורום הזה, אבל אני לגמרי לא מסכיםה - אם אתה יכול, אני לא רואה את זה עכשיו. הסיקורים שלך... סבירים, לא משהו מיוחד במיוחד. הדיון שלך לא כל כך מתקרב לרמה של מנהל פורום, ומשחק הפורום שלך לא מעיד על היכולת שלך לפתוח פעילויות. הרעיונות שנתת די קיטש ולא מקוריים. חלק מהרעיונות גם יכולים להיות דיון. לא פתחת שום פעילות בפורום וכמו שאמרתי, ההשקעה שלך היא השקעה של כמה ימים בודדים. גם אם אני רואה שיש מישהו שיכול לעשות מאוד טוב לפורום, אני בהחלט אצביע נגד בגלל זמן ההשקעה - רואים את זה בדעות אחרות שלי על בקשות ניהול אחרות.
זה מרגיש לי כאילו הניהול מאוד בוער לך. כשמישהו רוצה לנהל פורום הוא צריך להראות השקעה ארוכת טווח - לפתוח כמה סיקורים, משחק פורום ודיון זה משהו שאפשר לעשות גם בתור משתמש רגיל.
אני נגד, אם זה לא היה ברור עד עכשיו. תשקיע עוד זמן, תפתח פעילויות, תעבוד על המקוריות של הרעיונות שלך, תראה לי שאתה פייטר ורוצה לנהל ואז תקבל את הבעד שלי בבקשה הבאה.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 13 2016, 13:26 PM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
חרמשים: 104324
מגדר:female
משתמש מספר: 53296

היי איתי. אני אתחיל ואגיד שאני נגד. האשכול הראשון שפתחת בפורום היה לפני... כמה, יומיים, שלושה? לא פתחת שום פעילות, רק מ"פ, דיון והצפת את הפורום בסיקורים, דברים שכל משתמש רגיל יכול לעשות. אני לא הולכת להתייחס לרעיונות ולאם אתה מתאים לנהל את הפורום. אני מצטערת, אבל השקעה של שלושה ימים היא לא השקעה, איך נדע שלא תנטוש את הפורום אם תעלה לניהול? נשאיר את זמן ההשקעה בצד לרגע, אני לא רואה למה מגיע לך לנהל את הפורום. איך אתה שונה מכל משתמש אחר שיכול לפתוח סיקור?
אני לא הולכת אפילו להתייחס לרעיונות. כמו שתם אמר.ה, אני רוצה שתשקיע עוד זמן, תפתח פעילויות. אני רוצה שתוכיח לי שמגיע לך לנהל את הפורום, כי אני לא רואה את זה. בהצלחה :)

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 13 2016, 13:32 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1
מגדר:
משתמש מספר: 58303

היי איתי, לפי חוקי הפורטל ראיתי שאני כן יכול להגיב כאן.
רציתי להיגד לך שאתה ממש משקיען ואני חושב שמגיע לך לנהל את פורום מוזיקה.
יש לך רעיונות טובים אבל הסיקורים שלך קצת פחות מושקעים.
אני מצביע בעד כי אני חושב שמגיע לך לנסות לנהל את פורום מוזיקה.
אם אתה לא תצליח במשך חודש לנהל את הפורום כמו שצריך אז אתה לא תהיה מנהל פורום...
לא נורא! העיקר שתנסה.. אולי בכול זאת תפתיע ותראה שגם מישהו שמשקיע מעט זמן יכול לנהל פורום בצורה מדהימה!

---------
פורסם ב: Aug 13 2016, 13:33 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 3
מגדר:
משתמש מספר: 58613

היי איתי, אני חדש באתר אבל אני מניח שאני יכול להצביע כאן...
אתה משקיען. ואני חושב שמשיקענים צריכים לנהל פורומים.
יש לך רעיונות טובים. כול הכבוד!
יש לך את הבעד שלי

---------
פורסם ב: Aug 13 2016, 13:37 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אתה יודע, התוצאות של הבקשה לא ישתנו אם תפתח עוד משתמשים ותגיב לעצמך בבקשה. ננעל, אל תחזור על זה שוב.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007