האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום שרשורים ומשחקי תפקידים
פורסם ב: Aug 1 2016, 20:20 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

בקשת ניהול \ פורום שרשורים ומשחקי תפקידים

שלום. שמי ג'ורי \ ננשי, בת 15, ואני מעוניינת לנהל את פורום שרשורים ומשחקי תפקידים.
אומנם אני בפורום הזה מעט מאד זמן, אבל ההיסטורייה שלי עם משחקי תפקידים ושרשורים יחסית ארוכה. אני עוסקת בעולם הזה, העולם של המצאת דמויות ומשחקים איתן מאז שאני זוכרת את עצמי. אני משרשרת ועוסקת במשחקי תפקידים באופן אינטרנטי כבר משנת 2012 בערך, והייתי פעילה בקהילות רבות אחרות למשך הרבה זמן ובחלקן אני עדיין פעילה. בנוסף לזה, אני פעילה יחסית גם בפורומים יחסית בפורטל - כמו פורום מוזיקה, פורום טלוויזיה וקולנוע וכולי'.
אני מעוניינת לנהל את פורום מ"ת כיוון שהוא חשוב לי. אני מוצאת את המקום הזה כמקום שבו אני יכולה לכתוב את כל מה שעובר לי בראש - תרתי משמע - וליצור דמויות שונות ומגוונות, ולי אישית זה גורם להרגיש טוב. אני מאמינה שיש בפורום עוד הרבה אנשים שאוהבים את תחום משחקי התפקידים והשרשורים, את האפשרות הזו ליצור דמויות מיוחדות ושונות, ולהפעיל אותן. אבל, אני גם מאמינה שכיוון שאין מנהלים לפורום הזה זה קצת מונע ממנו להיות פעיל, ואני מאמינה שאילו היו מנהלים לפורום הוא היה יותר פעיל, וכמו כן היו מגיעים יותר משתמשים חדשים. על פי דעתי, אני יכולה לתרום להתפתחות של הפורום ומעוניינת לעשות זאת בתפקיד מנהלת פורום.

מדוע כדאי לכם לבחור בי?

✔ אני אחראית ומוכנה להשקיע בפורום כמה שידרש
✔ אני פעילה בפורום מ"ת ובפורומים באופן כללי.
✔ אני עובדת טוב בצוות.
✔ בעיקרון, המטרה הכללית שלי ושל קס משותפת - אני מעוניינת לגרום לפורום משחקי תפקידים לממש את הפוטנציאל שלו - ולעזור למשתמשים חדשים להכנס לעולם המדהים הזה.

הפעילות שלי בפורום

משחקי התפקידים שלי:

משחק משותף לי ולקס, If The World Is Crying - הרשמה, משחק - יש לציין שכל דבר גם בהרשמה וגם במשחק נכתב ע"י שתינו.
מקום אחר - הרשמה

הטפסים שלי:

משחקי המכונה - מחולק לשני חלקים בגלל אורך הטופס, ויש אישור לזה. (משחק)
דרים היי
ארור - יש לציין שהטופס לא מעודכן פה עד הסוף, יש את ההמשך והוא פשוט לא פורסם עדיין.

תחרויות, פעילויות ומשחקים:

תאומים שונים, יחד עם קס - הרשמה
בנוסף, יש פעילות נוספת שלא קיבלה אישור עדיין כיוון שהמנהל.ת עדיין לא התחברה.

דיונים:

חשוב לי לציין, כי בראשית המחשבה על הניהול, החלטנו טנשי ואני שאנחנו רוצות להגיש בקשה זו יחד, אך דבר זה הינו נגד החוקים, ולמרות שביקשנו לא יכלו לאשר את בקשתנו. אני מעוניינת לציין שכל הרעיונות שיכתבו מפה והלאה, הם פרי יצירתינו המשותפת, וכי אני חושבת ששתינו יחדיו נוכל לעשות עבודה טובה יותר מכל אחת בנפרד. החלטנו שלא לפרסם את כל הרעיונות בשתי הבקשות, אך כל הפעילויות הן פעילויות שחשבנו ועיבדנו ביחד.

הרעיונות שלי:

קודם כל, אני מאמינה שאני תורמת לפורום - אני פעילה בו. אך למרות זאת, הנה מספר רעיונות (שאת החצי השני שלהם תוכלו לראות בבקשתה של טנשי) שעליהם חשבתי על מנת לקדם את הפורום ולהפעילו.
🌈 להחזיר את מ"תבעות הפורום והמ"תמש החודשי - ברור שהדבר לגיטימי וברור מעליו, אך חשוב לי לציין ששני הסעיפים הנ"ל לא פועלים בפורום כבר זמן רב. הלינקייה שלו מאוד לא מעודכת, כמו גם שיטת הנקודות. הייתי מעוניינת לעשות סדר בהם, כצפוי.
🌈 להחזיר את בית הספר למשחקי תפקידים - גם זה רעיון שכל מנהל ומנהל מציגים - אך אני מקווה לעשות שינוי אמיתי בדבר זה אני מאמינה שעם שינוי קל של צורת ההעברת השיעורים - בניסוח, באורך שלהם - בית הספר למשחקי תפקידים ימשוך יותר אנשים, ובנוסף לזה, אני חושבת כי אפשר לשנות את הגישה הכללית של בית הספר למשחקי תפקידים, כדי שההתקדמות של הפרויקט הזה באמת תקרה (לדוגמא, שינוי בגישה לגישה שיותר תומכת ב"חונך חניך")
🌈 רעיון נוסף שחשבתי להחזיר, הוא בנק הרעיונות - אני מניחה שאין כל כך הרבה לפרט. כרגע אין הרבה משחקים בפורומ"ת, ואני מאמינה שאולי עם החזרת בנק הרעיונות אנשים נוספים יתחילו לפתוח משחקי תפקידים - ואולי אפילו להתנסות בנושא בפעם הראשונה למען מטרה זו.
🌈 "הטופס החסר" - בפעילות זו, כל משתמש מקבל לכתוב טופס. בטופס זה, הוא יתבקש להחסיר סעיף אחד - לדוגמא, סעיף האופי. לאחר שכולם כתבו את הטפסים שלהם, כל טופס נשלח לבן אדם אחר שמשתתף בפעילות, והמטרה של הבן אדם הוא "להשלים" את הסעיף החסר בטופס שהוא קיבל ע"פ הנתונים שהוא קרא בסעיפים האחרים של הטופס.
🌈 הז'אנר החודשי - בדומה לפורומים אחרים, גם כאן ניתן לקבוע ז'אנר מסוים וללכת איתו בחודש. לדוגמא, חודש של ז'אנר האיימה. בחודש זה יהיו דיונים ופעילויות שונות על הז'אנר, משחקים תפקידים מיוחדים ששייכים במיוחד לחודש הספציפי ועוד. כל חודש הז'אנר ישתנה, וכך גם הפעילויות והמת"ים השונים.
🌈 שת"פ עם פורום ציור וצילום. לדוגמא - פעילות על מראה של דמויות, שבה שהמציירים מציירים דמות, ואז יש להם בן זוג מפורומ"ת. הבן זוג מפורומ"ת רואה את הציור, ומתאר את הדמות. כיוון שמדובר פה על ציור ועל סעיף אחד - זו לא תהיה תחרות וכל המשתתפים יזכו באותה כמות של מ"תבעות \ חרמשים.
🌈 פורומ"ת הינו אחד הפורומים בעלי המרווח הגדול ביותר לחשיבה ויצירתיות - לכן כמות השת"פים שניתן לעשות איתו הוא פחות או יותר אינסופי, ויוכל למשוך משתמשים אשר נמצאים בדרך כלל בפורומים אחרי, ע"י אותם שת"פים.

תודה רבה שקראתם עד לכאן, ואני מקווה שתשקלו את המועמדות שלי בחיוב :)

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 1 2016, 20:47 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

היי ג'ורי. מה נשמע? אני גרועה בלכתוב תגובות בבקשות אז אני אנסה לסדר את זה לאט לאט.
אני אתחיל מהזמן. את משקיעה בפורום מאוד מעט זמן. אני לא ספרתי את הימים, אבל אי אפשר לראות פעילות קבועה שלך בפורום. כשנכנסים לפורום לא מיד רואים 'ג'ורי' בכל מקום, כמו שנראה בדרך כלל בפורומים שמגישים אליהם בקשת ניהול.
הפורום לא משגשג. האמת, שאין שינוי גדול - לצערי. יש השתתפות במידה מסויימת אבל לא ברמה שאני אומרת "וואו, ג'ורי עשתה שינוי."
נעבור לאשכולות. יש לך בסך הכל שני משחקים שפתחת ופעילות אחת. זה הכל. השאר זה דיונים, שזה נחמד, ותגובות שלך.
זה כלום, זה ממש המינימום להגשת בקשה. המשחקים שלך כתובים בצורה מאוד מפורטת, שזה מאוד מושקע, אבל זה גם מרתיע. אני אישית לא מצאתי זמן לקרוא אף אחד מהמשחקים האלה, ונרשמתי למשחקי המכונה כשקראתי רק באופן חלקי. את מעולה בטפסים וזה נחמד מאוד, אבל האורך מאוד מאוד ארוך, לדעתי, ולא הרבה משתמשים מתפנים בשביל זה - וחבל שזה פונה רק לקהל יעד מסוים.
אני אעבור לחלק האחרון שהוא רעיון. בעצם, יש לך רעיון אחד.
🌈 "הטופס החסר" - בפעילות זו, כל משתמש מקבל לכתוב טופס. בטופס זה, הוא יתבקש להחסיר סעיף אחד - לדוגמא, סעיף האופי. לאחר שכולם כתבו את הטפסים שלהם, כל טופס נשלח לבן אדם אחר שמשתתף בפעילות, והמטרה של הבן אדם הוא "להשלים" את הסעיף החסר בטופס שהוא קיבל ע"פ הנתונים שהוא קרא בסעיפים האחרים של הטופס.

שמאוד אהבתי אותו.
חוץ מזה, כל הרעיונות הם
- חידושים: זה לא רעיון, זה מחזור. זה נחמד לחדש לפעמים אבל לא כחלק מרעיונות לבקשת ניהול ובטח שלא כל כך הרבה.
- ז'אנר חודשי: נחמד, אבל לא מקורי בכלל.
- שיתוף פעולה עם או''ץ.
בעצם, יש לך רעיון אחד ובסך הכל פתחת בפורום פעילות אחת - שגם היא רק ההרשמה. איך אני יכולה לדעת שתפעילי את הפורום בצורה טובה?

התגובה שלי קצת מבולגנת כי היו לי המון דברים לכתוב והכל התבלגן אבל בסופו של דבר זה נגד. אני אוהבת אותך ואת כותבת טפסים מעולים אבל בנתיים זה לא לניהול.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Aug 1 2016, 21:00 PM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש
חרמשים: 101000
מגדר:male
משתמש מספר: 31142

היי ג'ורי/ננשי. קודם כל, הרשי לי לציין לטובה את הדבקות במטרה שלך ושל קס ואת השפה בה כתובה הבקשה. לצערי אבל, אני נגד. אני לא חושב שאת מתאימה לניהול עדיין, אני חושב שאת צריכה עוד קצת זמן בפורום, לפתוח יותר משחקים, לפתח את הרעיונות, כי כרגע - המשחק היחידי שפתחת והצגת כאן בבקשה הינו משחק שפתחת לא בעצמך, אלא בשיתוף עם אדם נוסף. הרעיונות גם הם לא מפותחים מספיק, ובעיקר עסוקים בלהחזיר מהמתים רעיונות ישנים. שזה בסדר - כל עוד זה מגיע בנוסף לרעיונות מקוריים מאוד. אני חושב שיש לך המון פוטנציאל ואת מראה באמת דבקות במטרה, אבל בנוסף לזה - אני גם מאמין שאת צריכה עוד קצת לפני שאת עולה לניהול.
המון בהצלחה.

--------------------
רוי - אחראי שנת הלימודים - דברים לשעבר
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2016, 21:03 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
משתמש מספר: 51980

היי, ג'ורי! כמו שכתבתי בטופס של קס, ציפיתי לבקשה הזאת. אני כותבת פה רק עלייך ובסוף אוסיף קצת על הניהול של שתיכן, ואוסיף את זה גם בבקשה של קס.

קצת קשה לי לכתוב את זה כי אני לא כל כך מכירה אותך. אני יכולה לראות שהטפסים, הדיונים ובכלל- האשכולות שלך- יכולים בקלות להיחשב כאשכולות של מנהלת. חבל שתצטרכי לבקש אישור על כל דבר אבל... קשה לי לראות אותך כמנהלת. אולי זה רק בגלל שאני לא מכירה אותך מספיק- לא בגלל שאת לא טובה. חשבתי על זה המון ובסופו של דבר הגעתי למסקנה שיש לך, לפחות לפי מה שראיתי בינתיים, את מה שדרוש ואני אצטער אם לא אתן עוד כמה נקודות שיקדמו אותך לניסיון. מגיע לך, קיבלת את הבעד שלי.

בקשר לניהול המשותף שלכן- כן, הצבעתי לשתיכן בעד. למרות שהפעילות המשותפת שלכן מדהימה ושתיכן מתאימות- נראה כאילו את קצת תלויה בקס. שוב, אני לא מכירה אותך מספיק כדי לקבוע או להגיד בוודאות, אני רק אומרת מה נראה מבחוץ. אני מקווה שתראי לי שזה לא נכון, שלמרות שאת ביישנית או משהו כזה את יכולה לפעול לבד ולהפעיל את הפורום הזה שאת כל כך אוהבת. אני מקווה שתוכיחו את עצמכן, בהצלחה happy.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 2 2016, 09:34 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

היי ג'ורי! אני לא רוצה למתוח אותך יותר מדי - אני נגד. הבקשה שלך הייתה מאוד יפה (וגם של קס, אגב) אבל עדיין היו כמה דברים שמנעו ממני להקליד את הבעד שאתן רוצות.
אני מקשר.ת אותך לתגובה שלי על הבקשה של קס (למטה) כי יש שם כמה הערות שתקפות לגבי שתיכן - זמן ההשקעה, הרעיונות והניהול ביחד. למרות זאת, אני רוצה להוסיף משהו לגבייך.
את הצטרפת לפורטל לא מזמן. עכשיו, תאמיני לי שאין מישהו שרוצה יותר ממני שמשתמשים חדשים יעלו לניהול, אבל אני עדיין לא מכיר.ה אותך כל כך ולא יודע.ת אם את יכולה להתמודד עם לחץ של ניהול. זה אמנם פורום אחד ואמנם אם תנהלי אותו זה כנראה יהיה עם קס, אבל זאת עדיין הרבה עבודה. אין לי מושג אם זה נשמע כמו """אפליה""" שכזאת כי את חדשה, אבל זאת ממש לא הכוונה שלי.
כמו שכתבתי לקס, אני רוצה לראות אתכן מפציצות בפורום ומראות לי שטעיתי כשהצבעתי נגד. בבקשה הבאה שלכן (ואני מקווה מאוד שתהיה כזאת, אתן שתיכן תהיו מנהלות מעולות) אני מאוד רוצה להצביע בעד, אני מקווה שתגרמו לי לעשות את זה.

התגובה שלי לקס:
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=1...0&#entry6432087

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 2 2016, 15:32 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

היי ג'ורי,
אני מהפלא אז אני לא אאריך, ואני גם יודעת שהקול שלי לא ממש שווה משהו, אבל אני נגד.
איך אני יודעת, בתור משתמש מעט עצלנית שאוהבת משחקי תפקידים, שאת באמת תיהי מנהלת טובה? איך אני יכולה לתת לך את הבעד שלא כשלא עבר חודש אפילו, אם אני לא טועה, מאז שהתחלת להשקיע בפורום?
אני מצטערת.

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Aug 2 2016, 15:50 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
משתמש מספר: 57621

חיכיתי לראות כמה יגיבו לפני שיהיה כדאי לי להגיב על הכל כי אני מודעת לזה שיש לי רק תגובה אחת, אבל הגעתי למסקנה שלא כדאי לגרור את זה.
קראתי את התגובות שלכם, והפנמתי אותם - אני מבינה למה אתם חושבים שאני לא מתאימה לניהול כרגע. באמת אי אפשר לסמוך על בן אדם שפעיל למשך חודשיים בערך - שאלה גם החודשיים שבהם אני חלק מהפורטל. זה הגיוני. בנוסף לזה, אני מבינה את ההערות שלכם על הרעיונות ועל ה"העלאה מהמתים" שצויינה פה, למרות שחשוב לי גם לציין שהרעיונות שנמצאים אצל קס הם גם שלי - כפי שאמרנו, חשבנו על הכל יחד. אין פה "מי העלתה מה" כי חשבנו על הכל יחד, ואם אתם באמת מתעקשים לדעת זה בעיקר היה הצעת רעיונות כלליים שפיתחנו יחד. כלומר - מישהי הציעה רעיון, ויחד פיתחנו אותו.
אני מבינה למה אתם מרגישים שאני "תלוייה" בקס, וזה בסדר. זה הגיוני בהתחשב בעובדה שאני חדשה ואת כל הפעילות שלי בפורום ספציפית - אולי פרט לתגובות ולטופס אחד - עשיתי יחד עם קס.
לסיכומו של דבר, אני מבינה את הנקודות שלכם, ואני לא חושבת שיש סיבה למרוח את זה. אני אשתדל להשתפר, להראות נוכחות ולהוכיח שמגיע לי את הניהול בחודשים הבאים - ואחרי זה אני אגיש בקשה שוב.
לא מדובר פה על זה שאני לא מקבלת את התגובות הבונות אלא להפך. אני מקבלת אותן ומפנימה אותן, ובגלל זה אני בוחרת לבקש לסגור את הבקשה. אני מבינה למה רובכם חושבים שאני לא מתאימה כרגע, ואני אשתפר כדי לשנות את דעתכם בחודשים הקרובים.
לסיכום, אפשר לנעול. תודה רבה לכם שקראתם ושקלתם את הנושא :)

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 2 2016, 16:13 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
משתמש מספר: 51980

ננעל לבקשת הפותחת, בהצלחה בהמשך happy.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007