האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

 נשף אנשי השנה 2019: המועמדים!
פורסם ב: Dec 29 2019, 16:28 PM
צטט הודעה
משתמש הנשף
****

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 1249
חרמשים: 152129
מגדר:
משתמש מספר: 12048
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.07.2008User Posted Image

אה, משתמשים! נחמד לראות אתכם שוב. טוב, את אלה מכם שכבר טרחו להסתכל על האשכול שפתחתי. מה, לא ראיתם אותו? לכו מיד להסתכל! הוא נמצא בדיוק כאן (לחיץ).
עכשיו, אחרי שקראתם את האשכול ונרשמתם לנשף המהמם שלי, אפשר להגיע לנושא המעניין באמת - אנשי השנה. שנה שלמה ישבתי לי בחדר הסודות שלי וצפיתי בכם. לא בקטע קריפי, כמובן. עקבתי אחרי כל אחד מכם, ורשמתי לעצמי כל פעולה שעשיתם. טוב, אולי זה כן קריפי, אבל לא עשיתי את זה לשווא! בסופו של דבר, הרכבתי את רשימת המועמדים לאנשי השנה של HPortal! אז הנה הם לפניכם, מחולקים ל־13 קטגוריות שונות:

המועמדים


🎆הנהלת האתר של השנה
ליאן, Raindrops
עד אוקטובר האחרון ליאן הייתה חברת הנהלת הפורומים, שאז מנסיבות לא כל כך נעימות היא נפרדה מתפקיד זה. אך היא עשתה זאת כדי לעלות יחד עם מאיר, יוחאי ואסף להנהלת האתר. ליאן היא חברת הנהלת האתר היחידה שניהלה פורומים בעבר, ונראה כאילו הייתה שם תמיד.


הדס, Phoebe Buffay
כמעט כל תפקיד שתוכלו לחשוב עליו היה מאויש על ידי הדס בשלב כלשהו. מדריכת בית, פרופסורית, מנהלת פורום, הנהלת הפורומים וגם הנהלת האתר - תפקיד אותו ביצעה במשך שנה וחצי! הדס פעלה רבות למען האתר, והעשייה הרבה שלה תמשיך להשפיע גם בעתיד. אין ספק שמגיעה לה הערכה רבה!


מאיר, כינוי בעברית
מאיר עלה להנהלת האתר במרץ האחרון, כשהפך להיות אחראי עדכונים וידיעות ומערכת הפאנפיקים, תפקידים אותם ביצע במסירות ובהשקעה רבה. מאז הוא הספיק להעלות עשרות עדכונים, לדאוג לפעילותה השוטפת של המערכת, ולאחרונה הוא אף הפך להנהלת האתר מן המניין. מאיר דואג לתפקודו של האתר, ועל כך מגיעה לו תודה רבה!


מור, מאסטר שיפו
את מור אין משתמש שלא מכיר. הוא כיהן כמעט בכל תפקיד אפשרי באתר, דאג לפעילותו השוטפת, הרים פרויקטים ואירועים רבים ותרם רבות לאתר. מור אמנם פרש מתפקידו לפני מספר חודשים, אך האתר היה נראה אחרת לחלוטין בלעדיו, כך שלחלוטין מגיע לו לזכות!🎆הנהלת הפורומים של השנה
תם, Nico di Angelo
מה כבר אפשר להגיד על תם שלא נאמר? תם עלה להנהלת הפורומים ב2015 בפעם הראשונה, מאז נשאר בתפקיד כשנתיים(!) עד שפרש. לאחר מכן הוא ניהל את סס"ש עם לילי, רק כדי לחזור להנהלת הפורומים ב2018 עד שפרש ביוני השנה. העבודה של תם בהנהלת הפורומים שינתה את פני הפורטל לטובה, וללא ספק מגיעה לו הערכה עצומה על כך.


ליאן, Raindrops
ליאן החלה את פועלה בפורטל כמנהלת פורום הספרים, תפקיד אליו עלתה במהלך חניך חונך לפני כשנה וחצי, ומהר מאוד היא התקדמה למעמד הנהלת הפורומים - שינוי שלא הפתיע אף אחד, בהתחשב בפעילויות המקסימות והיחודיות והכושר הניהולי הנהדר שלה. ליאן כיהנה כהנהלת הפורומים למשך כשנה במצטבר, ועל כך מגיעה לה הערכה רבה.


אורטל, מגניבה בהגזמה
אורטל עלתה לתפקיד הנהלת הפורומים בסוף 2018, לאחר כשמונה חודשים בהם הייתה מנהלת פורום דיבורים. מאז היא ביצעה את תפקידה בצורה מדהימה, פתחה שלל רב של פעילויות, ספיישלים, אתגרים ואף שימשה כחונכת בחניך חונך האחרון. אורטל אמנם ירדה מתפקידה ביולי האחרון, אך היא בהחלט הספיקה להעצים את הפורטל ועל כך מגיע לה להיות מועמדת.


מיקי, Church
מיקי חזר מפרישה ארוכה לאתר לפני למעלה משנה וחצי, והצליח להטמיע את חותמו בלבבות של כולם. ביוני הוא עלה לתפקיד הנהלת הפורומים, תפקיד אותו ביצע במסירות ובהערכה רבה. מיקי השפיע רבות על הפורטל, תרם לפעילות השוטפת של הפורומים ושימש כנקודה מקשרת בין ההנהלה למשתשמים. אין ספק שההשפעה שלו על הפורטל תיזכר בעתיד.


🎆מנהלת הפורום של השנה
חוי, Drain you
חוי עלתה לניהול פורום הספרים בחניך חונך האחרון, ביחד עם שירה. מאז שעלתה לתפקיד, הפורום נמצא במגמת עלייה מתמדת, ומפורום קטן ונטוש הוא מתמלא בחיים. הפעילויות של חוי בפורום מקסימות ומוצלחות, והיא בהחלט ראויה להערכה על ההשקעה שלה בו.

דפנה, Farseer
דפנה הצטרפה ללילי בניהול פורום סס"ש ביולי 2018, ומאז הפורום לא מפסיק לפרוח. הנוכחות של דפנה בפורום בולטת ומורגשת, והיא פותחת אשכולות מושקעים ומקוריים שמצליחים למשוך משתמשים רבים. דפנה היא אחת ממנהלות הפורום הבולטות ביותר, וקשה לדמיין את סס"ש בלעדיה.

לילי, Hot Chocolate
כשחושבים על סס"ש, חושבים על לילי. לילי מנהלת את הפורום כבר מעל לשנתיים שלמות, מאז שעלתה לתפקיד בחניך חונך בשנת 2017. מאז היא לא מפסיקה להפעיל את הפורום, לפתוח אשכולות מושקעים ולתבב כל משתמש שרק ירצה בכך. גם השנה לילי השקיעה לא מעט בפורום, ולכן המועמדות שלה כאן ראויה בהחלט.

שקד, Darth Hader
שקד, שכבר כיהנה כראש בית גריפינדור, עלתה לניהול פורום הפאנדום המתחלף בעזרת פרויקט חניך חונך. בכך שקד החייתה את הפורום כשהיא מציעה פאנדומים מקוריים ומיוחדים בכל חודש, ואף מצליחה לחבר פעילויות מותאמות במיוחד לכל פאנדום, בין אם זה נרניה ובין אם הנסיך הקטן. כך הפכה שקד ממשתמשת מן המניין לאחת ממנהלות הפורום הבולטות של השנה!


🎆מסדר מרלין של השנה
מיקי, Church
מיקי חזר מפרישה ארוכה ונהיה אחד מהמשתמשים הפעילים והמוכרים בפורטל. כאשר עלה להנהלת הפורומים, למרות שנאבק במחלה קשה, ביצע את תפקידו בהצלחה רבה. לאחר מאבק ממושך במחלה, הלך מיקי לעולמו. הייתה זו מכה עצומה לקהילה כולה, וברור שהמשתמש שלו הצטרף למסדר מרלין – מסדר של כבוד.


הדס, Phoebe Buffay
הדס היתה בהנהלת האתר למשך זמן רב וניהלה פרוייקטים רבים. היא הייתה אחראית פורום מפת הקונדסאים, פתחה קבוצת וואטסאפ לפורטל שעדיין פעילה, ניהלה את עמוד האינסטגרם ודף הפייסבוק של הפורטל ואת כל התפקידים האלו ביצעה בהצטיינות. בסופו של דבר היא בחרה לרדת מההנהלה וכיום היא עדיין מבקרת בפורטל מדי פעם.


מור, מאסטר שיפו
מור התחיל את דרכו באתר כמנהל פורום גרפיקה, ולאט לאט הוא עלה בדרגות והגיע לדרגה הגבוהה ביותר שמשתמש יכול להשיג - הנהלת האתר. הוא היה פעיל באתר במשך שנים רבות, ועזר לאתר באופן שאי אפשר לתאר במילים. גם לאחר שירד מההנהלה, הוא עדיין בא לבקר מדי פעם ומדבר עם משתמשים בנו"דים ובח"מים.


נעם, Calum Scott
נעם הצטרף לאתר בשנת 2015, ומאז תרם לאתר בדרכים רבות. הוא היה עורך בעיתון הפקפקן, ולאחר מכן עלה גם להנהלת הפורומים. נעם הוא גם מעצב יוצא מן הכלל, ובנדיבותו, למרות שכבר אינו בהנהלת הפורומים, עיצב את הלוגו של הנשף.


🎆דיון השנה
הורדת גיל ההצבעה מאת ליידיז
הדיון, שנפתח על ידי ליידיז במסגרת ספיישל ישראל בוחרת, עוסק באחד הנושאים הכי רלוונטים במדינה שלנו כרגע - הורדת גיל הבחירה. האם כדאי לקבוע גיל הצבעה נמוך יותר מאשר שמונה עשרה? דעות חלוקות צצו בעניין, אך מה שבטוח, הסוגייה מאוד מעניינת והדיון הציג אותה בצורה מעולה.


כתיבה ישראלית מאת דפנה
דפנה פתחה את הדיון במסגרת מיני ספיישל יום העצמאות. הדיון עסק במהי בעצם כתיבה ישראלית, מה המאפיינים שלה ואיך היא מתבטאת ביום יום. הדיון אמנם לא היה דיון סוחף, אבל בזכות הנושא המיוחד שלו והדרך שבה דפנה הציגה את הנושא לא יכולנו שלא לצרף אותו לפה.


מכונת זמן במבט מציאותי מאת זיו
הדיון המעניין, שנפתח בפורום מטומ"מ, נוגע בנושא שמרתק את כולם - האם מכונת זמן יכולה להתקיים במציאות? האם הדבר אפשרי מבחינה טכנולוגית, והוא לא נחשב רק למדע בדיוני? הדיון גרר שלל תגובות ועניין ממשתמשים רבים, והוא בהחלט מועמד ראוי לזכיה!


ספרו של הנסיך... תאונה או תכנון מראש? מאת ליאן
הדיון, שתפתח ממש לאחרונה, מתמקד בנושא מרתק מספרי הארי פוטר האהובים על כולנו - ספרו של הנסיך חצוי הדם. בדיון, ליאן העלתה שאלה מיוחדת למחשבה - האם יכול להיות שהארי באמת מצא את הספר של הנסיך באקראיות, או שהכל היה מתוכנן על ידי אחד המורים. הדיון מנוסח בצורה מפורטת ומעניינת, כך שללא ספק מגיע לו מעמד מכובד.


🎆נו"ד השנה
✨נ(ו"ד)צנצים!✨
לא תמיד קורה שיש הסכמה גורפת מהמשתמשים לגבי השם של הנו"ד, ולא תמיד מבקשים אותו בצורה כל כך עדינה. ויותר מזה, לא תמיד יש אימוג'י בשם של הנו"ד. כך קיבלנו את ✨נ(ו"ד)צנצים!✨, אחד מנושאי הדיבור העדינים והרגועים שידענו השנה. הוא נמשך כמעט חודש, התנהל על מי מנוחות, והפך לזכיר מכולם.


ח(נו")ד קרן זאב שאוכל נצנצים מס' 574829
מה קורה כשמשלבים כמה הצעות לנו"ד מכמה משתמשים שונים יחד עם מנהל מבולבל אחד שלא פתח נו"ד מימיו? תשאלו 574829 חדי קרן זאבים שאכלו נצנצים, אולי הם ידעו את התשובה. למעשה, לא מעט מהשיחות בנו"ד עסקו בשם של הנו"ד, ולקראת סופו המשתמשים שילבו את המילה "נו"ד" בכל הודעה. בסופו של דבר, כמעין פיצוי על השם ה... ובכן... המיוחד של הנו"ד הזה, הנו"ד הבא ברשימת המועמדים קיבל שם הפוך לחלוטין.


נו"ד משעמם
כשלנו"ד הקודם היה שם הזוי במיוחד, משתמשת אחת הציעה כבדיחה לקרוא לנו"ד הבא נו"ד משעמם. ההנהלה לקחה את זה ברצינות משום מה, וכך קיבלנו את הנו"ד הזה. מדובר בנו"ד פעיל במיוחד, בעיקר בשל העובדה שנפתח בעיצומו של חול המועד סוכות. ולא רק שהנו"ד הזה ליווה את חופשת החג, הוא אף המשיך לאסרו חג – יום חופש לתלמידים ויום חול רגיל לכל אחד אחר, ובכללם חברי ההנהלה. לכן, הנו"ד התארך והמשיך עד עמוד 127 – 27 עמודים יותר מדי!


(נו")דיג'ימון
נו"דיג'ימון התחיל ככל הנו"דים. מיקי פתח את הנו"ד והכל התנהל כרגיל. המשתמשים דיברו על יום כיפורים הקרב ובא, מבלי לדעת שממש באותו יום כיפור יקרה מה שהפך את הנו"ד הזה לכל כך חריג ושינה את הפורטל לנצח: מיקי נפטר והפורטל הוכה בתדהמה. הנו"ד הוצף ברגשות ותחושות המשתמשים ההמומים. המשתמשים הוותיקים, ובכללם מייסדי הפורטל הנוספים, שמעו על המקרה ובאו לנו"ד לשוחח עם המשתמשים הפעילים כיום, והמפגש המרגש, שנוצר מנסיבות כואבות, היה אירוע חד פעמי שלא נראה כמוהו בפורטל מעולם.


🎆סופר השנה
אלכס, Nagito Komaeda
השנה אלכס כתבה. והו, כמה שהיא כתבה. אי אפשר להיכנס לפורום סס"ש בלי לראות את הקטעים שהיא כותבת, כמו רחוק יותר מגן עדן, אנשי קו אדומים, וכמובן הסוף המרגש. אלכס היא ללא ספק הכותבת הבולטת ביותר השנה. סביר להניח שהיא כתבה את מספר הקטעים הגדול ביותר השנה, ואין אתגר כתיבה שהיא לא משתתפת בו. אלכס הוכיחה את עצמה, ולכן לא היה ספק לרגע שהיא תועמד להיות סופרת השנה.


מקס, Gay Prince
מקס כותב פה כבר זמן רב. הכתיבה שלו תמיד אישית, מרגשת ומוחשית כמו אגרוף לבטן. הוא בדרך כלל כותב על נושאים קשים, אך אלו נושאים שחשוב לדבר עליהם. ואם כותבים על נושאים כאלה, תסמכו עליו שהוא יכתוב בדרך הבוגרת ביותר שיש. מקס גם הביא לסס"ש את אומנות הספוקן וורד הפופולארית, והיה הראשון להציג קטעים כאלה אצלנו. למדף שלו תוכלו להגיע בלחיצה על הקישור הזה.

לילי, Hot Chocolate
אי אפשר לדבר על סופר השנה מבלי לציין את אחת ממנהלות הפורום, שמנהלת אותו באופן מסור ובכישרון. לילי מנהלת את פורום סס"ש באהבה ומפרסמת פעילויות רבות. היא מוותיקי הפורום, והיא מכירה אותו טוב מכולם. היא שוקדת על כל תו ואות בקטעים שהיא מפרסמת, ויודעת לשים את האצבע על כל דבר טוב ופחות טוב בתגובות הבונות והמלמדות שהיא משאירה. אל המדף שלה תוכלו לגשת בלחיצה על הקישור הזה.


דפנה, Farseer
אם במנהלי הפורום עסקינן, קשה שלא לציין גם את דפנה. דפנה פרסמה לא מעט אתגרים ופעילויות שהפכו את הפורום לשוקק במיוחד ודאגה להגיב ברצינות ובכובד ראש לכל קטע, אך דפנה גם פרסמה קטעים בעצמה, כמו אקספוזיציה לאתגר חודש הכתיבה. אי אפשר לדמיין את דפנה בלי סס"ש, ואי אפשר לדמיין את סס"ש בלי דפנה.


🎆כינוי השנה
מאיר, כינוי בעברית
הכינוי 'כינוי בעברית' של מאיר הוא כינוי נחמד ומשעשע, של משתמש מיוחד ומתחכם שרצה גם כינוי מיוחד ומתחכם המביע מחאה על כל הכינויים באנגלית. הכינוי מקורי מאוד ובהחלט מתאים לרשימה. למרות שיש הרבה כינויים בעברית, יש רק כינוי בעברית אחד, ולא ברור איך כינוי כל כך אייקוני לא הועמד עד כה.


ליאן, Bella Ciao
אמנם זה כבר לא הכינוי שלה, אך 'Bella Ciao' הוא הכינוי האייקוני של ליאן שאיתו היא מזוהה יותר מכל. הכינוי מבוסס על שיר איטלקי מפורסם ומשמעותו בעברית היא 'שלום, יפה'. השיר חזר להיות פופולרי גם בעקבות השימוש בו בסדרת הסטרימינג 'בית הנייר' האהובה על ליאן, בו הוא מושמע פעמים רבות.


רות, Drama Queen
אומנם רות לא נרשמה לאתר עם כינוי זה, אך כיום כולם מכירים אותו ממש כמו שהם מכירים אותה. הוא כינוי קליט, משעשע ונחמד שגם מתאים מאוד לרות וקל לזכור אותו. בהחלט מגיע לו להיות ברשימה ויש לו סיכוי לא קטן גם לזכות בתואר 'כינוי השנה'.


פלג, imagine it
כשפלג נרשם לפורטל הוא עשה זאת עם כינוי אחר, אך מהר מאוד הבין שהוא רוצה לשנות אותו. לאחר שרכש משנה כינוי, הבין שהכינוי שרצה - 'imagine' - כבר תפוס. הוא החליט לשנות את כינויו ל'imagine it', הכינוי המקורי שהפך למזוהה איתו יותר מכל. ובעצם, כשמדמיינים את הרשימה הזו, אי אפשר שלא להוסיף אליה את כינויו.


🎆פרישת השנה
חלי, Jo Karev
כשחלי ירדה מההנהלה זאת הייתה הפתעה לכולנו. היו לה המון תפקידים חשובים - היא תפקדה כהנהלת הפורומים, ועלתה להנהלה הגבוהה לקראת שנת הלימודים. היא ארגנה את שינוי ראשי הבתים והמדריכים, והן כהנהלת הפורומים וכאחראית שנת הלימודים ואליפות הבתים תרמה רבות לאתר. כיום חלי לא חלק רשמי מההנהלה, אך היא חלק מצוות תוכן.


אורטל, מגניבה בהגזמה
אורטל עלתה לניהול פורום דיבורים כחלק מפרוייקט "חניך חונך", ולאחר מכן גם להנהלת הפורומים. בשמונת החודשים שהיתה אורטל בתפקידה בהנהלת הפורומים, היא הפעילה פעילויות רבות, והמשיכה בהצלחה את הדברים הקיימים. אורטל החליטה לפרוש מההנהלה ביולי 2019, ואנו מודים לה מאוד על כל תרומתה לפורטל.


הדס, Phoebe Buffay
להדס היו הרבה תפקידים, והיא ביצעה את כולם בהצטיינות - היא הייתה אחראית פורום מפת הקונדסאים, עמוד האינסטגרם ודף הפייסבוק. היא הייתה בהנהלת האתר, ואף אחד לא חשב שהיא תפרוש. אבל יום אחד, הבחינו המשתמשים שהדס פשוט כבר לא בהנהלה. כאשר החליטה לפרוש, חלק מהמשתמשים אף חשבו שהאתר ייסגר, כי לא יהיה מי שיעשה את כל מה שהיא עשתה לטובתו.


נגה, לונגה
נגה ופאנפיקים הן שתי מילים נרדפות. נגה הייתה אחראית המערכת, וניהלה את פורום פאנפיקים למשך תקופה לא קצרה. היא השקיעה המון בפורום ובלעדיה הוא לא היה מה שהוא עכשיו. כאשר החליטה לרדת מניהולו בתחילת השנה, היא גם פרשה מהפורטל. יותר ממנהלת, נגה הייתה נחמדה אל כל המשתמשים ובלעדיה הפורטל בכללי או פורום הפאנפיקים בפרט לא היה איפה שהוא עכשיו.


🎆הפתעת השנה
מאיר, כינוי בעברית
מאיר התחיל את השנה בתור משתמש מן המניין, והיה פעיל בעיקר במערכת הפאנפיקים. הוא הפתיע את כולנו כשעלה לתפקיד אחראי מערכת הפאנפיקים, ומשם הוא לא הפסיק - אחראי ידיעות ועדכונים, ולאחר מכן הנהלת האתר - תפקידים אותם הוא מבצע ברצינות רבה. אין ספק שמאיר הפתיע את כולנו!


איתמר, Dolphin
איתמר הצטרף לאתר לפני כשנתיים, והוא כבר הספיק להפוך לאחד המשתמשים הבולטים באתר. לאורך כל השנה אפשר היה למצוא אותו כמעט בכל נו"ד אפשרי, ולאחרונה הוא אף הפך לאחראי מערכת הפאנפיקים, לא לפני שהספיק לקטוף את תואר המשתמש עם הכי הרבה פאנפיקים במערכת. איתמר בהחלט הפתיע אותנו השנה!


מיקי, Church
מיקי חזר לאתר לאחר פרישה ארוכת שנים. בהתחלה הוא היה פעיל בעיקר בנו"ד ובח"מים, אך לאט לאט הוא נהפך למשמעותי יותר ויותר, ואפילו עלה להנהלת הפורומים, תפקיד אותו ביצע במסירות ואהבה עצומה כל עוד היה יכול. מי היה מאמין שממשתמש שרק בא לבקר הוא יהפוך למשמעותי כל כך?


יוחאי, Tartarus
יוחאי חזר גם הוא לאחר פרישה ארוכה, מנסיבות לא כל כך נעימות. למרות הכל, יוחאי עלה לתפקיד הנהלת האתר, תפקיד אותו ביצע לפני אי אלה שנים, ומאז הוא לא מפסיק לפעול מאחורי הקלעים למען האתר והתחזוקה השוטפת שלו. אף אחד לא ציפה לכך מיוחאי, ולכן אין ספק שמגיע לו להיות מועמד!


🎆משרשרת השנה
לונה, 𝙼𝚘𝚛𝚗𝚒𝚗𝚐𝚜𝚝𝚊𝚛
אמרתם שרשורים – אמרתם לונה. היא אמנם הצטרפה אלינו רק ביולי האחרון, אבל במהרה היא התחילה לשרשר. היא משרשרת לרוב עם אריאל, ושום דבר לא עוצר אותה. גם כשלא הצליחה להיכנס למשתמש המקורי שלה, היא לא מוותרת ומנהלת יותר מ30 שרשורים! לכן, זה טבעי שהיא מועמדת למשרשרת השנה.


ורד, אביב מתעורר
ורד אוהבת לשרשר. כבר שלוש שנים וחצי היא באתר, ועם מי היא לא שרשרה בזמן הזה? השרשורים שלה כל כך מגוונים ומעניינים, וגם אם לא יצא לכם לשרשר איתה (על אף שמשתמשים רבים שרשרו איתה), בטוח יצא לכם לשמוע על אחד השרשורים האלה: מנערים בפנימייה ועד זמרות שמופיעות יחד, משרשורים מלאי אהבה לשרשורים מלאי שנאה. וכשהיא לא משרשרת, היא קוראת לכולם לבוא ולשרשר איתה. אם ורד לא תועמד למשרשרת השנה, מי כן יועמד?


יסמין, Ian Somerhalder
כשחושבים על פורום שרשורים, חושבים על יסמין. יסמין בעיקרון חיה בפורום הזה – כבר זמן רב אפשר למצוא אותה שם תמיד. היא כמעט תמיד תהיה ההודעה האחרונה שפורסמה בו, היא כמעט תמיד תהיה במשתמשים הצופים בפורום זה, ויש לה את מספר ההודעות הגדול ביותר בפורטל כולו, בזכות השרשורים!


הדס, Always and Forever
הדס, בדומה ליסמין, נמצאת בפורום שרשורים תמיד. לכן, לא פלא שרוב השרשורים של יסמין הם עם הדס ורוב השרשורים של הדס הם עם יסמין. העמוד הראשון בפורום תמיד יכיל כמה פעמים את הדס, בין אם כפותחת השרשור ובין אם כהודעה האחרונה בו, בשרשורים שמגיעים לאלפי עמודים!


🎆חופר השנה אבל חופר בקטע טוב, כן?
ליאם, Daisy the Great
ליאם היא מבין המשתמשים הבולטים שאיכלסו את הנו"ד והיה אפשר לראותה שם השנה כמעט בכל שעה של היום! בכל זמן פנוי, ליאם נכנסת לפורטל וישר כותבת תגובה בנו"ד. כשאנו מתחברים לנו"ד אנחנו כמעט תמיד רואים את ליאם מחוברת שם, וכל תגובה שנייה בערך בנו"ד היא שלה, לכן התואר מגיע לה.


רות, Drama Queen
למרות שרות הצטרפה לפורטל רק השנה, אפשר לראותה בכל הנו"דים. אומנם היא לא ותיקה, אבל היא כבר כתבה יותר מ8500 הודעות. אם דיברתם בנו"ד בשנה האחרונה, קרוב לוודאי שגם דיברתם איתה. גם אם פשוט תסתכלו בח"מ של סלית'רין, תוכלו לראות כמה שהיא פעילה.


איתמר, Dolphin
איתמר, שלרוב נקרא "דולפין" על ידי המשתמשים, הצטרף לקהילה לפני לא מעט זמן, אך בשנה האחרונה הוא מחובר כמעט תמיד, ופעיל הרבה בנו"דים ובמערכת הפאנפיקים. אם תחפשו, תראו שהוא נמצא במקומות הראשונים לפי כתיבת הודעות בנו"דים האחרונים, ומאז שעלה לתפקיד א. מערכת הפאנפיקים וקיבל גישה לפורומי הבתים, יש עוד ארבעה ח"מים שבהם הוא פעיל.


שיר, חתול הצ'שר
שיר כבר פעילה למשך הרבה זמן, והיא תמיד נמצאת. לא משנה אם עכשיו בוקצ או לילה, תמיד תראו אותה בפורטל, בין אם בנו"ד או בח"מ, בהתכתבויות בפרופילים או פשוט בכל מקום אחר שקיים, ולכן התואר מגיע לה כל-כך.


🎆סיקור השנה
הנוער העובד והלומד של שקד
כולם שמעו על תנועת הנוער העובד והלומד (או הנוע"ל בראשי תיבות), אחת מתנועות הנוער הגדולות, המוכרות והוותיקות בישראל. לכן זה היה די מפתיע שאף אחד לא סיקר את הנוע"ל עד כה. אז שקד, שפעילה בתנועה, הרימה את הכפפה וכתבה סיקור מפורט ואיכותי. מההיסטוריה ועד הטיולים, ממבנה התנועה ועד השירים השונים, ומהאידאולוגיה של התנועה ועד הריקודים, לא היה דבר ששקד לא הסבירה עליו, ועל הדרך גרמה לכולנו לרצות להיות חברים בתנועה!


ליאה של ליאן
לליאה אין שם משפחה, ואנחנו אפילו לא יודעים בת כמה היא בדיוק. אך זה לא עצר את ליאן, שסיקרה אותה בצורה מושקעת ולא החסירה אף פרט על הדמות המשוחקת על ידי ג'סיקה דיאנג בסדרה The Rain. גם מי שלא שמע על הסדרה מעולם הצליח להתחבר לליאה, להיסטוריה שלה למשב הרוח המרענן שהיא מעניקה לעולם הסדרות הפוסט אפוקליפטיות, ולסדרה The Rain עצמה. הסיקור גרם לנו לרצות לרכוש מנוי לנטפליקס ולצפות בסדרה, ואנחנו מודים לליאן שהכירה לנו פאנדום לא כל כך מוכר.


Paperweight של יהלי
הספר Paperweight, שלא תורגם לעברית, אינו ספר קל. הוא מציג כיצד סטיבי, הדמות הראשית, מתמודדת עם הבולמיה שלה ועם עוד כמה אירועים שעלולים לעורר טריגרים בקוראים, כמו עישון, שתייה, פגיעה עצמית ואף גרוע מזה. בסיקור חף מספויילרים, יהלי מסבירה שהספר אמנם אינו מושלם, אך היא בהחלט אהבה אותו. מלבד ההסברים הרגילים על העלילה, הדמויות והסופרת, יהלי גם מסבירה מהי בולמיה, מתריעה מהם הטריגרים בספר ומוסיפה עוד מידע חיוני שלא נראה בסיקורים אחרים עד כה.


בלתי נראה של לילי
הספר "בלתי נראה" נכתב על ידי שני סופרים משתי נקודות מבט שונות ומספר על סטיבן, שנולד... פשוט בלתי נראה. הוא חי לו לבדו עד שבגיל 16, אליזבת' השכנה החדשה עוברת לבניין, והיא מסוגלת לראות אותו. אם רק המשפט הזה לא גרם לכם לרוץ ולחפש את הספר בספרייה העירונית או בחנות הספרים הקרובה לביתכם, הסיקור המושקע של לילי בטוח יעשה את העבודה. מלבד העובדה שהוא מושך את העין בתמונות ובפירוט, לילי הדגישה את הייחודיות שבספר וכתבה את הסיקור בצורה קולחת וזורמת.


קטגוריות פתוחות

אלו היו 13 הקטגוריות שבהן הצעתי מועמדים, ועכשיו מגיעים לקטגוריות הפתוחות – ההזדמנות שלכם לבחור כל משתמש העולה על דעתכם. כי אמנם השקפתי עליכם היטב בשנה האחרונה, אך יש דברים שרק אתם, המשתמשים, יכולים לקבוע. לקטגוריות הפתוחות יש מעט מאוד מגבלות, וזו ההזדמנות שלכם לבחור במשתמשים שלא הועמדו לאף קטגוריה. ואלו הן ארבע הקטגוריות הפתוחות:

סלית'ריני/ת השנה (לשנת 2019)
קטגוריה פתוחה אך ורק לסלית'רינים! מי היה הסלית'ריני שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

גריפינדורי/ת השנה (לשנת 2019)
קטגוריה פתוחה אך ורק לגריפינדורים! מי היה הגריפינדורי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

הפלפאפי/ת השנה (לשנת 2019)
קטגוריה פתוחה אך ורק להפלפאפים! מי היה ההפלפאפי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

רייבנקלואי/ת השנה (לשנת 2019)
קטגוריה פתוחה אך ורק לרייבנקלואים! מי היה הרייבנקלואי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

משתמש השנה (לשנת 2019)
מי היה המשתמש שעשה לכם את השנה? שגרם לכם לשמוח? שגרם לכם להיכנס לאתר ולא לרצות לצאת ממנו? הצביעו והשפיעו!

אז זהו, אלה הקטגוריות לקראת נשף אנשי השנה! עכשיו, אחרי שקראתם על כל המועמדים, הגיע הזמן שלכם להחליט מי יהיו אנשי השנה של הפורטל!

לחצו כאן כדי לבחור את אנשי השנה שלכם!


מהרו! ההצבעה תיסגר יום לפני הנשף, ביום שישי, 10/01/2020 (י"ג בטבת תש"ף)!

הצבעתם? השפעתם? מעולה! אבל אתם לא נפטרים ממני כל כך מהר... תפגשו אותי שוב בקרוב, בנשף. והפעם אני אבוא עם התוצאות – את מי אתם בחרתם למשתמשי השנה? כל התשובות ב11 בינואר, י"ד בטבת. ואם עוד לא נרשמתם, תוכלו לעשות זאת כאן!


--------------------

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
19020 16638 22398 5571


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007