האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || חבר על טבעי
פורסם ב: Dec 30 2014, 14:03 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה

דיון || חבר על טבעי

לאחרונה שמתי לב שבערך ברוב פאנדומי הפנטזיה שנמצאים עכשיו במיינסטרים ישנה תופעה קבועה
שבה יש נערה או נער, ויש לו/לה אהוב/ה על טבעי/ת.
אפשר לקחת כדוגמה את דמדומים, הדוגמה הכי קלאסית - בחורה ממוצעת שנמצאת במשולש אהבה
עם ערפד ואיש זאב וצריכה לבחור ביניהם.
ברור שיש גם מקרים כמו בה"פ שגם הבחור וגם הבחורה הם יצורים על טבעיים, אבל מזן שונה.
אפשר לקחת כדוגמה את נימפדורה טונקס ואת רמוס לופין, שניהם קוסמים אך היא מטאמורפאגוס
והוא איש זאב.

שאלות לדיון :

1. האם היית רוצה חבר/ה על טבעי/ת? למה?
2. למה לדעתך ישנם אנשים המייחלים לחבר/ה על טבעי/ת?
3. האם לדעתך זה מוזר שלבן/בת אנוש יהיו יחסים רומנטיים עם יצור על טבעי?

דיון נעים happy.gif

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 30 2014, 17:15 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

1. האם היית רוצה חבר/ה על טבעי/ת? למה? כן, אבל בגלל סיבה שטחית למדי: זה די מגניב. ולרוב החבר העל טבעי המדובר הוא חתיך רציני. אז כן, הייתי רוצה בן זוג על טבעי, בגלל הסיבות הטיפשיות ביותר עלי האדמה, אבל אם חושבים על זה ברצינות - הוא ייקח את כל תשומת הלב ממני. הבעיות שלו תמיד יהיו יותר גדולות משלי, תמיד יהיו לו אויבים רציניים יותר, תמיד הכל יהיה סביבו והצרות שלו (ראו ערך: לינה דוקיין) אז אולי לא. לא יודעת.
2. למה לדעתך ישנם אנשים המייחלים לחבר/ה על טבעי/ת? כי יש בזה משהו נורא מסתורי ואפל ומסקרן. חוץ מזה, שהספרות והקולנוע הופכים מערכת יחסים כזאת למשהו אדיר ומיוחד וחד פעמי, וכל אחד רוצה להיות מישהו מיוחד עם מישהו עוד יותר מיוחד לצידו. זה נשמע מדהים.
3. האם לדעתך זה מוזר שלבן/בת אנוש יהיו יחסים רומנטיים עם יצור על טבעי? לא חושבת שזה מוזר, אבל זה די בעייתי למערכת יחסים לטווח ארוך. בתור מערכת יחסים בתיכון זה מגניב ואוסום ויש-לי-חבר-חתיך-ביותר-שמנצנץ-בשמש (ראה ערך: אדוארד קאלן) אבל אחרי זה גם להתחתן איתו ולרצות להקים איתו משפחה... זה די בעייתי, וגם את זה אפשר לראות בדמדומים. יש עליהום שלם על רנסמיי המסכנה הזאת, אפילו סכנת חיים, רק בגלל שהיא מעורבבת. כולם מרימים גבות. עכשיו אני לא אומרת שצריך להתחשב בכל דעה ודעה, כן? ואהבה נצחית זה דבר באמת נפלא (לא מדברת בציניות), אבל לטווח ארוך זה פשוט... לא טבעי ודי קשה, למען האמת.

דיון מקסים, ומזל"ט על העלייה לניהול happy.gif

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
פורסם ב: Dec 30 2014, 18:41 PM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
חרמשים: 36649
משתמש מספר: 48604

1. האם היית רוצה חבר/ה על טבעי/ת? למה? נדמה לי שכן. חבר על טבעי זה משהו, בתכל'ס, על טבעי, שגורם לחיים שלנו להיות מעניינים יותר ומלאי טעם. את נתת את הדוגמא של משולש בלה, אדוארד וג'ייקוב, ובתכל'ס אפשר מיד להבין על מה אני מדברת: בלה היא ילדה פשוטה, לא יפה מדי, מאוד שקטה, מעדיפה להיות לבד וכו', ופאתום שני זנים של יצורים על טבעיים מנסים לגונן עליה ולשמור אותה לעצמם.
2. למה לדעתך ישנם אנשים המייחלים לחבר/ה על טבעי/ת? מה שכתבתי למעלה. זה מוסיף עניין לחיים משעממים.
3. האם לדעתך זה מוזר שלבן/בת אנוש יהיו יחסים רומנטיים עם יצור על טבעי? אני לא חושבת שזה מוזר, להפך זה גורם, בספרים וסרטים, למשיכה לאותו הספר/ סרט ורצון להמשיך לקרוא/ לראות אותו.

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User Posted Image User Posted Image

...If I Might Interject

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007