האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול|| פורום הקלחת הרותחת
פורסם ב: Apr 11 2023, 06:28 AM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224
חפצי המשתמש: צפה

תודה רבה רבה רבה למור שתמך בי כל הדרך

בקשת ניהול|| פורום הקלחת הרותחת

היי!
כפי (שנראלי) שאתם יודעים. אני אוניסף, בן 13, ומאוד אוהב הארי פוטר.
בואו רק נאמר את זה ככה. הייתה לי היסטוריה מעניינת עם הספר הזה, בהתחלה, בכיתה ד, אני לא סבלתי אותו. כל חבריי קראו אותו. ורק אני שנאתי אותו. בכיתה ו-ה כזה, אני הלכתי ליומולדת של חבר שלי. ושם ראו את הארי פוטר 3. מיד אחרי היומולדת שלו (כלומר, לא מיד. מתי שהלכתי לספריה) התחלתי לקרוא. ממש אהבתי את הספר הזה ואחרי שסבא וסבתא שלי הראו לי שיש להם את 2. ממש קראתי את הספר המון. ואפילו הייתי מקום שני בתחרות בישוב שלי! (הילד במקום הראשון היה בן 16.)
וכמובן. הספרים הכי פחות עיניינו אותי. בתור אחד שמשחק די אן די כל היום. העולם קסם לי יותר
ואז אותו החבר שהיה לו יומולדת הראה לי את הפורטל ואז נטש אותו. אבל אז ממש אהבתי את הפורטל!
בהתחלה שהייתי עוד נוב זעיר רציתי לנהל את פורום הספרים. מה שלא ידעתי זה שיש פורום לכל העולם של ה"פ . ולא רק לספרים. אז כטום חידש לי את זה. הייתי בהלם.

אז למה בעצם אני מתאים לניהול פורום בכלל? ולמה דווקא לפורום הספציפי הזה?

1. כי אני שרוף על הארי פוטר כמו שאמרתי בהתחלה.
2. כי יש לי רעיונות. לא סתם רעיונות. מידי פעם פחות טובים אבל הרבה. ומידי פעם רעיון מטורף אחד. (ראו דף יומי)
3. אני ממש טוב בלהנהיג. זה לא צחוק. אלה באמת אחד הדברים הבודדים שאני טוב בהם. לנהל פרויקטים גדולים זה משהו שתמיד אהבתי לעשות. בואו נאמר את זה ככה. יש לי מעט ניסיון. אבל כדי לצבור ניסיון מאיפה אני אתחיל? מלנהל. אבל אם לא יתנו לי לנהל זה יהיה בלופים לנצח.
4. הפורום הזה מת. באמת. אלה אחד הפורומים הכי מתים בפורטל. עצוב לי לראות את זה. משני סיבות:
אני מת על הפורום הזה כמו שאמרתי בהתחלה. זה אחד הפורומים הטובים בפורטל! לדעתי.
והשניה היא שזה הארי פוטר. שזה פורום שאמור ליהיות חי .

אשכולות (מושקעים לדעתי) שפירסמתי בפורום:

אוצרות המוות||פעילות
הקרב האגדי||פעילות
קסמים בעבר||פעילות
הלחש והמקרה||פעילות
דף יומי||פעילות
דף יומי|| אוסף יצירות-העיתון
חג יהודי||פעילות
משמיד ההורקוקסים||פעילות
ירושת הפוטרים||פעילות
המשחק החדש של הארי פוטר||דיון

הרעיונות שלי לפורום:

גמדונילי-אתגר:
אתגר שמי שנרשם אליו מותר לו לדבר רק כמו גמדון בית. בכל הפורומים חוץ מבפורום דיבורים. ואם הוא מצליח הוא מקבל מספר גדול של חרמשים.

ספיישל סמטת דיאגון:
ספיישל שרוב הפעילוית בו היא על חנות אחרת מסמטת דיאגון. אבל יש גם כמה על החנות עצמה.

רובוטי הפנטזיה:
זאת תיהיה פעילות שבה יצטרכו לתאר מה יקרה מתי שהקסמים יפגשו את הטכנולוגיה, (רובוטים וכו) ואז אומרים מה יקרה שהטכנולוגיה והקסם יפגשו.

ניצוצי קסם:
פעילות שבה יצטרכו לתאר את אחת מלחמות העולם. או מקרים שקרו ברחבי העולם. (כמו מה שקרה בקמרון) ואז צריך להגיד איך הקסם בעצם יצר את זה. (לדוגמא שהמהפכה הצרפתית קרתה בגלל אימפריוס)

ספיישל מורים:
ספיישל שבו תיהיה פעילות על כל מורה (פעילות על מקגונגל, פעילות על פיליטיק)

חיבור:
זאת פעילות שבה בעצם אומרים שלפני הפ היה פאנדום אחר. אני אסביר. לדוגמא שאווטאר היה קיים. ואז לאחר אלפי שנים הקוסמים השתמשו ביסודות לקסמים. ומאז היסודות נשכחו.

מועמדות לניהול:
פעילות שחשבתי עליה הרבה זמן. זאת פעילות שבה בעצם דמבלדור מת אז צריכים מנהל חדש. אז אתם צריכים להגיש מועמדות ליהיות המנהל של הוגווורטס

זהב טהור:
זאת פעילת שבה צריך להמציא עוד סוג של זהב. יש אוניות, חרמשים וגוזים. נכון? א מה בא לפני אוניות או אחרי גוזים?

קסם תנכי:
פעילות שבה צריך לתאר מקרה מהתנך. ולומר בעצם איך המקרה הזה קרה בגלל קסם

אבן האובך:
פעילות שבה צריך להמציא תאוריות מופרכות מאוד לה"פ. כמו תאוריה שהמצאתי הרגע, שאבן האוב יצרה את האובך בספר השישי.

ויש לי עוד פעילות אחת שהיא תיהיה הפתעה לכולם. זה פרוייקט ענק שאני עובד עליו.

אז בין אם תצביעו לי לטובה ובין אם לרעה. אני אמשיך להשקיע בפורום. אני מקווה שאוכל לנהל. ואני מבטיח שאם יהיה המנהל. אני אעשה רק טוב לפורום הזה. יש לי הרבה רעיונות בראש ואשמח להשפיע מהם על הפורום.

בעד:
משתמש רגיל
משתמש רגיל
משתמש רגיל
משתמש רגיל
משתמש רגיל (?)
מנהלת פורום-1
הנהלת הפורומים-2
משתמש רגיל

נגד:
משתמש רגיל
מנהלת פורום-1
משתמש רגיל
מנהלת פורום-1
מנהלת פורום-1
משתמש רגיל

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 11 2023, 08:21 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 197
מגדר:
משתמש מספר: 85195

אני בעד בגלל הרעיונות (לפורום) המעולים והאשכולות שלו ובגלל שרואים שהוא מתאים לתפקיד ושהוא ממש מתמיד ושהוא באמת מנהיג טוב שבא להשפיע!

--------------------
צ'ס אח של קלישה אני לא נוב צוללן הערפל

User Posted Image

(כולנו פיצה)

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 08:40 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6830
מגדר:female
משתמש מספר: 82996

ואוו ידעתי שהבקשה הזאת תגיע מתי שהוא בקרוב אני יודעת שאין לקול שלי שום משמועת אבל אני אני גם בעד, יש לך רעיונות יצירתיים ומגניבים ממש.
בהצלחה!

--------------------
לונה

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 09:47 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
משתמש מספר: 75549

אני לא אמתוח אותך יותר מדי וכבר אכתוב שאני בעד.
פורום הקלחת הרותחת הוא לא הפורום החביב עלי וזו כנראה הסיבה שלא שמתי לב עד עכשיו שאתה מנסה להחיות את אותו פורום גוסס. אבל עכשיו, כשעברתי על כל האשכולות שפרסמת מאז אמצע ינואר ההשקעה שלך בפורום כל כך ניכרת שאני ממש כועסת על עצמי שלא שמתי לב לזה.
לפני כמה זמן שמתי לב שאתה מתנסה בכיוונים שונים - מפרסם פעילויות בפורומים שונים, מגביר השתתפות ומפרסם יותר ויותר אשכולות. ניסית קצת את סס"ש ונראה שלא התחברת אליו כל כך ואני מניחה שבסיום החיפוש הזה הגעת אל הקלחת הרותחת.
אני זוכרת שכשרק הגעתי לפורטל הקלחת הרותחת היה פעיל ונהדר (או שאני סתם מטעה את עצמי?), אבל מאז ירדו מנהלים (אני חושבת) והפורום הפך להיות שומם, וחבל שכך. הפורטל שלנו נקרא "פורטל הארי פוטר". כל הפורומים בעולם המוגלגים כל כך מתפתחים ומשתכללים כל הזמן, ודווקא פורומי הארי פוטר ננטשים אט אט. אולי זאת הסיבה שפחות משתמשים מצטרפים לאחרונה - משתמשים חדשים מגיעים בדר"כ בשביל הארי פוטר ולאט לאט מתחברים לשאר הפורטל.
ואני באמת חושבת שאתה יכול להיות מנהל טוב. היו כמה בעיות באשכולות שלך שקצת הפריעו לי, אבל אני מאמינה שהן יעלמו עם הזמן אחרי שתעלה לניהול. אני זוכרת שלי היה ממש קשה לעלות לניהול סס"ש וכמעט שלא הייתי פעילה, וכשכן הייתי עושה הרבה טעויות ושכחתי הרבה דברים, אבל הדרך הכי טובה ללמוד היא מניסיון; אני לא יודעת איך יהיו חודשי הניהול הראשונים שלך והאם תשתלהב ומיד תציף את הפורום או שתתקשה להסתגל לניהול, אבל אני חושבת שאחרי שתתרגל לו אתה יכול להיות מנהל מעולה. אולי כעת חסר לך הניסיון, אבל יש לך את כל השאר - החיבה אל הפורום, הראש היצירתי והמוטיבציה.
אז זהו זהו. אני חושבת שאתה יכול להיות תוספת נהדרת לפורום - ואתה כבר תוספת מעולה אליו - והייתי שמחה להתכתב איתך על עוד כמה רעיונות כלליים שלי עצמי עלו לגבי הקלחת הרותחת אבל מעולם לא מימשתי.
בהצלחה!

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 11:41 AM
צטט הודעה

Don't Worry Be Happy

פרטי משתמש
חרמשים: 27402
משתמש מספר: 82175

וואו, אוניסף!
אמן אמן שיאשרו ותהיה מנהל הפורום-
כי האתר הזה הוא באמת בסהכ הוקם בשביל להחיות את העולם של הארי פוטר.
בפועל זה לא כל כך קורה.
ממש מתאים לך ויש לך רעיונות מקסימים!
בהצלחה :)

--------------------
תהילה | כותבת | 14 | פה שנתייםם | שלחו ינשוף אם בא לכם לעצב לי חתימהה
מועדים לשמחהה

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 11:52 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3747
משתמש מספר: 84498

שיואיואיואיואו
לא נחשב אבל פסדר
אוניסף!!! אני באמת חושבת שמגיע לך, רואים את ההשקעה שלך ממש!
כל הפעילויות ממש מקוריות, גם אלו שעשית וגם אלו שהצעת:)
בהצלחה ענקית!!

--------------------
הרמי:) מ. צבא דמבלדור:) בטא בפקפקן:) ראש גריפ מסתבר..

ה קובע ת'מצב ואת/ה קובע ת'מצברוח:)

דברי עכשיו ילדה אני שומעת, כל העולם מקשיב למלמולך.
דברי, מלאך שלי, אני יודעת שלא תמיד הקשיבו לקולך...

#נועה_שנונה_מוזרה_סלית'רין_שיחת חולין_חסה וכרוב

אלא שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, והקב"ה מצילנו מידם!

גריפינדור לניצחון וכל השאר מלפפוןןןן🥒🥒🥒🥒

מוריה הייתה פה

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 12:06 PM
צטט הודעה

but who could stay

פרטי משתמש
חרמשים: 9927796
מגדר:
משתמש מספר: 82673

אז דעתי לא נחשבת אבל בגדול אני מסכים עם קלישה.
אמרת שהשקעת 3 חודשים, נכון? אני לא בטוח אבל אם כן אני חושב שכדאי להראות השקעה טווח ארוך יותר. שמתי לב שיכולת הניסוח שלך ממש השתפרה, אבל שים לב שהאשכולו
שלך - עם כל זה שהם מושקעים ויצירתיים - מעוצבים עם צבעים מהסרגל, וחבל. קח לתשומת לבך.
כן שמתי לב שבאמת יש לך כישרון למנהיגות ואתה יצירתי ומעביר פרוייקטים גדולים לבד, שזה ממש יפה. יש לך את הכישרון הזה.
אפ היה לי קול, הייתי נותן לך בעד ניסיון. בהצלחה!

--------------------
‏ When everyone believes ya
What's that like?
my name is not Yael but ok
‏he/them
‏ Taylor Swift | Math | Doron Fishler | idk

User Posted Image

סוֹ

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 13:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 47297
משתמש מספר: 82841

אוקיי, אני מתחיל את ההודעה בלי לדעת האם להצביע בעד או נגד.
אז אוניסף, רואים שהשקעת הרבה בפורום, ושאהבתך אליו רבה. היו לך הרבה רעיונות תוך זמן קצר, חלקם טובים וחלקם טובים פחות. אני בטוח שאם תנהל את הפורום אתה תנהל אותו בהשקעה ובמסירות. עם זאת, עד כמה שאתה אוהב את הפורום ועד כמה שהרעיונות שלך טובים, אתה עדיין צריך לשפר את הניסוחים שלך. אפילו על האשכול הזה, של בקשת הניהול, רואים שלא העברת בטא. בתור משתמש שראה את רמת הפעילויות שלך לפני שעובדים איתך עליהן, אני לא בטוח שרמת הניסוח והשפה שלך מספיק טובה בשביל לנהל פורום. אני ראיתי את השיפור בניסוח שלך עם הזמן, והניסוחים שלך כמעט מספיקים לדעתי. לכן, אני מאוד ממליץ לך, שבמידה ותעלה תעביר בטא על פעילויות לפני שאתה מפרסם אותן.
בינתיים ההחלטה שלי היא נגד, לא בגלל שלא מגיע לך לנהל, אלא בגלל שאני חושב שאם תחכה עם הניהול, הניסוחים שלך יגיעו לרמה הרבה יותר טובה מהרמה הנוכחית שלך.
בהצלחה בהמשך!

--------------------
I'm not the one they think I am at home, oh, no, no, no
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 11 2023, 17:18 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 26421
משתמש מספר: 80793

אוניסף!
חייבת להודות - יש לי הרבה מאוד הערכה אליך בנוגע להשקעה שלך בפורום, אבל אני לא מרגישה שזה מספיק. אני חושבת שהניסוחים שלך עדיין לא קולעים, הפרטים הטכניים באשכולות שלך בדרך כלל לא מסתדרים לי, וכו. אהבתי מאוד את היצירתיות שלך בנוגע לפעילויות, אבל אולי קצת יותר? אני חושבת שאם תוך חודש חודשיים תתחיל להרים אתגרים מיוחדים, ספיישלים, או אפילו פעילויות ממש מיוחדות ומגניבות, בסגנון "דף יומי" שלדעתי הייתה פעילות עם קונספט מעולה, חוץ מהעובדה שהניסוח והעיצוב קצת צרמו לי.
אז תראה איזה קטע, קראת את ההודעה שלי? כמה רשמית היא? לא מצפים ממני בדרך כלל אבל אני רק רוצה להראות שאני בתור מנהלת פורום שלא עלתה דרך בקשה, אלה בחניך חונך ששם בעצם מדריכים אותך, הייתי אומרת שאתה פשוט צריך שנייה לקלוט איך לעלות טיפה את הרמה.

אז לפני שאני עונה סופית הייתה לי התלבטות. פשוט, אם אומר שאני בעד, זה יעביר אותך לחודש ניסיון, בו לדעתי תעבור בקלות להיות מנהל אבל לא תהיה כל ההשתפרות שהייתי מצפה לה. לכן אני עכשיו נגד, אבל בעוד חודש או חודשיים אני מבקשת ממך שתגיש שוב בקשת ניהול, ואני די בטוחה שאם באמת תעלה את הרמה הזאת אני אהיה בעד.

--------------------

מאיה ★ יותר טובה מכם ★ זיגי
פאראמור • יוני בלוך • רנה ראפ • דיוויד בואי • אמינם • ארקטיק מאנקיז

הייתי מביכה פעם

---------
פורסם ב: Apr 13 2023, 09:55 AM
צטט הודעה

Who could ever leave me, darling

פרטי משתמש
חרמשים: 9928702
משתמש מספר: 75665

אה ידעתי שזה יגיע מתישהו
אין לי השפעה או משהו אבל אני אגיב בכול זאת - והאמת שבינתיים אני נטה לנגד
אז בא נתחיל אה
בל כדי לצבור ניסיון מאיפה אני אתחיל? מלנהל. אבל אם לא יתנו לי לנהל זה יהיה בלופים לנצח.

אם זה היה נכון לא היית צריך לציין שאתה משקיע 3 חודשים בפורום. זה לא באמת נכון. בתור מנהל אתה תנעל ספאם ופעילויות ותחלק תגמולים ואולי תפתח ספיישל זה לא דברים שצריך בשבילם ניסיון/שאתה לא יכול לעשות אותם גם עכשיו.
הפורום הזה מת. באמת. אלה אחד הפורומים הכי מתים בפורטל. עצוב לי לראות את זה. משני סיבות:
אני מת על הפורום הזה כמו שאמרתי בהתחלה. זה אחד הפורומים הטובים בפורטל! לדעתי.

זה נהדר. לדעתי, ואני חושב שכולם מסכימים איתי, ברור שאתה אוהב את הפורום. ברור שאתה תחייה אותו (לפחות בהתחלה) וברור שאתה תדאג ותטפל בו כי וול אתה אוהב אותו.
אבל זה לא הכול. אתה משקיע בפורום הזה 3 חודשים, זה לא מאוד הרבה. וחוץ מזה, במשך כל הזמן הזה אתה אישרת פעילויות רק דרך מור, מה שיכול להיות לך בעיה שתעלה לניהול עם שאר ההנהלה שיאשרו לך דברים. הניסוח והעיצוב שלך הם לא טובים. אני אגיד את זה ככה כי הניסוח שלך היה בהתחלה גרוע וזה נכון שהשתפרת אבל ממש לא ברמה של מנהל, וכמו שאמרת אתה צריך עוד ניסיון. אני רק לא מסכימה איתך שתקבל אותו מניהול. העיצובים שלך לא מאוד טובים,הצבעים שלך הם מהסרגל הרגיל, ובאופן כללי הפעילויות שלך לא נראות מאוד מזמינות.
אוקיי עכשיו לרעיונות שלך
גמדונילי-אתגר: זה נשמע מגניב ממש, אבל לדעתי כדאי שבמקם שידברו ככה בכול הפורומים חוץ מדיבורים (מה ההיגיון בזה לא הבנתי) מה דעתך על רק בנוד/יפתח אשכול דיבורים מיוחד בשביל זה בקלחת
ספיישל סמטת דיאגון: זה נשמע ממש נחמד אבל לא הבנתי מה כתבת בתיאור אני מבססת את דעתי על השם של הספיישל בלבד
רובוטי הפנטזיה: מגניב ממש אהבתי
ניצוצי קסם: נשמע נחמד אבל זה ממש ממש תלוי איך תנסח את זה
ספיישל מורים: אה לא הבנתי. יהיה פעילות על כל מורה? ומה יהיה בפעילות הזאת? זה לא רעיון רע פשוט לא פרטת אז אני לא יכול לדעת מה יהיה בספיישל
חיבור: השם של הפעילות מעצבן קצת אבל זה לא באמת משנה. הרעיון של הפעילות לא מאוד טוב אבל סביר וזה באמת תלוי איך תנסח את זה ולאן תיקח את זה
מועמדות לניהול: מדהים פעילות ממש טובה
זהב טהור: אני מודה שאני חושבת שזו פעילת מיותרת. אין כסף בין אוניות חרמשים לגוזים כי זה פשוט לא קים. בספר הראשון יש פסקה שבה האגריד מסביר להארי את החשבון המדויק של המטבעות וזהו איפה אתה יכול להכניס לכאן עוד מטבעות?
קסם תנכי: זה בדיוק כמוו ניצוצי קסם רק מקרים מהתנך ולא מההיסטוריה הכללית..? קח עצה: תחבר את שתי הפעילויות ותגריל את המקרים. זה יצא הרבה יותר טוב.
אבן האובך: זאת אומרת, סתם להמציא תיאוריה לא הגיונית?
דמבלדור לא מת בעצם הוא רק עבד על כולם כי נמאס לו מכול העולם הזה
יאיי קיבלתי 180 חרמשים
ל א אתה צריך להוסיף איזשהו טוויסט איזהשהם כללים משהו לא סתם תיאוריות זה לא יעבוד
ויש לי עוד פעילות אחת שהיא תיהיה הפתעה לכולם. זה פרוייקט ענק שאני עובד עליו.
אני מניחה שאתה רוצה לעדכן אותנו שיש משהו שאתה עובד עליו והרעיונות שכתבת הם לא הכול אבל אתה רוצה שזה יהיה בסוד. זה הגיוני שאתה רוצה שתהיה הפתעה לכול המשתמשים, אבל אולי כדאי לך לשלוח את זה להנלותי מסוים או משהו כזה
באופן כללי, הרעיונות שלך נחמדים אבל אתה צריך לפרט יותר. שאתה כותב ספיישל למשל אתה צריך לפרט מה הפעילויות שיהיו בוו אוו דברים כאלה כי את רוב הפעילויות לא ממש הבנתי
ואני מבטיח שאם יהיה המנהל. אני אעשה רק טוב לפורום הזה.

למה יש נקודה באמצע? זה ממש ברור שזה אותו המשפט
מה שמוביל אותי לדבר הבא: ביטוא. אני לא יודעת מה הכללים הרשמיים, אבל האשכולות שלך ממש זקוקים לביטוא. תאמין לי כשאני אומר שאני נכנסת לפעילות שלך ואני רואה את העיצוב ואת הטעויות פסיק ודקדוק ואני יוצא משם. זה לא נורא ואיום, רוב האנשים מדברים/כותבים ככה וגם אני. זה בסדר. אב כשזה אשכול חשוב שאתה עומד לפרסם בפורום אז כדאי לשים לב לזה יותר או להעביר לבטא.
עוד משהו שרציתי להגיד ולא מצאתי איפה לתקוע אותו: האשכולות שלך לא מאוד מגוונים. אתה מפרסם רק פעילוויות. זה נכון שהרעיונות שלך והפעילויות לא מאוד דומות, אבל כל האשכולות שלך שהם לא פעילויות זה דיון. אחד. מה עם מתכוניםף,מדריכים, משחקי פורום, אשכולות מידע, דברים כאלה?

לסיכום: האמת שאני נגד. אתה צריך להשתפר קצת בניסוח שלך ובעיצוב שלך. הרעיונות שלך נחמדים, אבל לדעתי אם אפילו תחכה עוד חודש וחצי חודשיים הם יהיו הרבה יותר טובים ועדיך לך להגיע לחודש ניסיון במקסימום שלך. כדאי לך להעביר ביטוא על פעילויות, ולהקפיד באופן כללי על זה שהם יראו יותר טוב. הו ותנסה לפתוח דברים שהם לא פעילות. זה חשוב בדיוק כמו פעילות ואולי יותר.

--------------------

אהבה אומר למצוא מקום לעוד גרביים בשביל האהובים שלך
סו~
my name is not So but ok
she/he
‏ Books | Taylor Swift | Cavetown | Friends |Hi

User Posted Image
Yael
פעם רציתי שכולם יאהבו אותי,
כולם.
אז הלכתי נגד הקול הפנימי
ומרוב שביזבזתי על זה כל רגע קיים -
לא נשאר לי זמן לאהוב את עצמי.

---------
פורסם ב: Apr 13 2023, 14:14 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
חרמשים: 9806229
משתמש מספר: 84224

QUOTE (Midnight Rain @ Apr 13 2023, 09:55 AM)
אה ידעתי שזה יגיע מתישהו
אין לי השפעה או משהו אבל אני אגיב בכול זאת - והאמת שבינתיים אני נטה לנגד
אז בא נתחיל אה

אם זה היה נכון לא היית צריך לציין שאתה משקיע 3 חודשים בפורום. זה לא באמת נכון. בתור מנהל אתה תנעל ספאם ופעילויות ותחלק תגמולים ואולי תפתח ספיישל זה לא דברים שצריך בשבילם ניסיון/שאתה לא יכול לעשות אותם גם עכשיו.

זה נהדר. לדעתי, ואני חושב שכולם מסכימים איתי, ברור שאתה אוהב את הפורום. ברור שאתה תחייה אותו (לפחות בהתחלה) וברור שאתה תדאג ותטפל בו כי וול אתה אוהב אותו.
אבל זה לא הכול. אתה משקיע בפורום הזה 3 חודשים, זה לא מאוד הרבה. וחוץ מזה, במשך כל הזמן הזה אתה אישרת פעילויות רק דרך מור, מה שיכול להיות לך בעיה שתעלה לניהול עם שאר ההנהלה שיאשרו לך דברים. הניסוח והעיצוב שלך הם לא טובים. אני אגיד את זה ככה כי הניסוח שלך היה בהתחלה גרוע וזה נכון שהשתפרת אבל ממש לא ברמה של מנהל, וכמו שאמרת אתה צריך עוד ניסיון. אני רק לא מסכימה איתך שתקבל אותו מניהול. העיצובים שלך לא מאוד טובים,הצבעים שלך הם מהסרגל הרגיל, ובאופן כללי הפעילויות שלך לא נראות מאוד מזמינות.
אוקיי עכשיו לרעיונות שלך
גמדונילי-אתגר: זה נשמע מגניב ממש, אבל לדעתי כדאי שבמקם שידברו ככה בכול הפורומים חוץ מדיבורים (מה ההיגיון בזה לא הבנתי) מה דעתך על רק בנוד/יפתח אשכול דיבורים מיוחד בשביל זה בקלחת
ספיישל סמטת דיאגון: זה נשמע ממש נחמד אבל לא הבנתי מה כתבת בתיאור אני מבססת את דעתי על השם של הספיישל בלבד
רובוטי הפנטזיה: מגניב ממש אהבתי
ניצוצי קסם: נשמע נחמד אבל זה ממש ממש תלוי איך תנסח את זה
ספיישל מורים: אה לא הבנתי. יהיה פעילות על כל מורה? ומה יהיה בפעילות הזאת? זה לא רעיון רע פשוט לא פרטת אז אני לא יכול לדעת מה יהיה בספיישל
חיבור: השם של הפעילות מעצבן קצת אבל זה לא באמת משנה. הרעיון של הפעילות לא מאוד טוב אבל סביר וזה באמת תלוי איך תנסח את זה ולאן תיקח את זה
מועמדות לניהול: מדהים פעילות ממש טובה
זהב טהור: אני מודה שאני חושבת שזו פעילת מיותרת. אין כסף בין אוניות חרמשים לגוזים כי זה פשוט לא קים. בספר הראשון יש פסקה שבה האגריד מסביר להארי את החשבון המדויק של המטבעות וזהו איפה אתה יכול להכניס לכאן עוד מטבעות?
קסם תנכי: זה בדיוק כמוו ניצוצי קסם רק מקרים מהתנך ולא מההיסטוריה הכללית..? קח עצה: תחבר את שתי הפעילויות ותגריל את המקרים. זה יצא הרבה יותר טוב.
אבן האובך: זאת אומרת, סתם להמציא תיאוריה לא הגיונית?
דמבלדור לא מת בעצם הוא רק עבד על כולם כי נמאס לו מכול העולם הזה
יאיי קיבלתי 180 חרמשים
ל א אתה צריך להוסיף איזשהו טוויסט איזהשהם כללים משהו לא סתם תיאוריות זה לא יעבוד
אני מניחה שאתה רוצה לעדכן אותנו שיש משהו שאתה עובד עליו והרעיונות שכתבת הם לא הכול אבל אתה רוצה שזה יהיה בסוד. זה הגיוני שאתה רוצה שתהיה הפתעה לכול המשתמשים, אבל אולי כדאי לך לשלוח את זה להנלותי מסוים או משהו כזה
באופן כללי, הרעיונות שלך נחמדים אבל אתה צריך לפרט יותר. שאתה כותב ספיישל למשל אתה צריך לפרט מה הפעילויות שיהיו בוו אוו דברים כאלה כי את רוב הפעילויות לא ממש הבנתי

למה יש נקודה באמצע? זה ממש ברור שזה אותו המשפט
מה שמוביל אותי לדבר הבא: ביטוא. אני לא יודעת מה הכללים הרשמיים, אבל האשכולות שלך ממש זקוקים לביטוא. תאמין לי כשאני אומר שאני נכנסת לפעילות שלך ואני רואה את העיצוב ואת הטעויות פסיק ודקדוק ואני יוצא משם. זה לא נורא ואיום, רוב האנשים מדברים/כותבים ככה וגם אני. זה בסדר. אב כשזה אשכול חשוב שאתה עומד לפרסם בפורום אז כדאי לשים לב לזה יותר או להעביר לבטא.
עוד משהו שרציתי להגיד ולא מצאתי איפה לתקוע אותו: האשכולות שלך לא מאוד מגוונים. אתה מפרסם רק פעילוויות. זה נכון שהרעיונות שלך והפעילויות לא מאוד דומות, אבל כל האשכולות שלך שהם לא פעילויות זה דיון. אחד. מה עם מתכוניםף,מדריכים, משחקי פורום, אשכולות מידע, דברים כאלה?

לסיכום: האמת שאני נגד. אתה צריך להשתפר קצת בניסוח שלך ובעיצוב שלך. הרעיונות שלך נחמדים, אבל לדעתי אם אפילו תחכה עוד חודש וחצי חודשיים הם יהיו הרבה יותר טובים ועדיך לך להגיע לחודש ניסיון במקסימום שלך. כדאי לך להעביר ביטוא על פעילויות, ולהקפיד באופן כללי על זה שהם יראו יותר טוב. הו ותנסה לפתוח דברים שהם לא פעילות. זה חשוב בדיוק כמו פעילות ואולי יותר.

יעל.
רציתי להבהיר כמה דברים.
אני מפרסם פעילוית בפורום הזה מכסלו. ממתי זה 3 חודשים?
ועוד נקודה, מור לא אישר לי את כל הפעילוית, לפני הנהלותי מלווה טום בעיקר אישר לי. חוץ מזה, מאיפה את יודעת בדיוק כמה השקעתי? ומי אישר לי מה?

ובזהב טהור אתה צריך להמיא עוד סוג של זהב, זה מפתח יצירתיות.

ובאבן האובך אני יעשה שהתאוריה חייבת ליהיות לפחות 3 שורות..

אשכולות מידע: מי אמר שאני לא אעשה?
מתכונים: כנל
משחקי פורום אני יעשה גם יעשה
ומדריכים, מדריכים למה בדיוק?

כמו שיעל אמר, לנהל זה לא לפרסם פעילויות. זה לגוון, לשמור שלא תהיה הצפה, לחשוב על פעילות כל שבוע-שבועיים, ואם עוד לא פירסמת אפילו סיקור אחד ורק דיון אחד זה גורם לי לפקפק ביכולת שלך לשמור על הפורום פעיל תוך כדי גיוון באשכולות.

תראי,
אני מגוון, אבל דבר ראשון אני לא מנהל עכשיו. אז אני לא יכול לגרום לכך שלא תיהיה הצפה בערך.. אז ברור שכשאני יהיה מנהל אני יעשה את זה...

אני אערוך את ההודעה הזאת בעתיד

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Apr 13 2023, 15:03 PM
צטט הודעה

something's in the air right now

פרטי משתמש
חרמשים: 499872187
משתמש מספר: 75997

קודם כל חשוב לי להבהיר שהדעה שלי היא לא עליך כבנאדם. רואים שאתה רוצה לנהל ממקום של אהבה לפורום, יש לך מוטיבציה ורצון להחיות את הפורום וזה מדהים. יש לך רצון וכוח, אבל צריך להתייחס גם למה שקורה בפועל. הניסוחים שלך מרגישים לי נחפזים, כאילו מרוב שרצית להחיות את הפורום לא השקעת מספיק בפעילויות, ואישית אני חושבת שגם אם לכל מנהל.ת יש את סגנון הכתיבה שלו.ה יש רמה מסוימת שצריך להיות בה - ביטוא בסיסי, הסבר מובן, ודברים טכניים שלפעמים אתה שוכח כמו מתי הפעילות נגמרת. יש דברים שגורמים למשתמשים לרצות להשתתף במשהו או לחלופין לא לרצות, ואישית לי הניסוחים קצת צרמו וגרמו לי לפקפק באם הייתי משתתפת בפעילות. הרעיונות גם מרגישים לי נחפזים (חלקם) - ספיישל זה דבר גדול שדורש הרבה תכנון, ומשפט אחד של פירוט עליו בהחלט לא מספיק כדי לשכנע אותי שאתה הולך ממש להוציא את זה לפועל. לדוגמה כאן -
זאת פעילות שבה בעצם אומרים שלפני הפ היה פאנדום אחר. אני אסביר. לדוגמא שאווטאר היה קיים. ואז לאחר אלפי שנים הקוסמים השתמשו ביסודות לקסמים. ומאז היסודות נשכחו.

לא הבנתי את ההסבר, ולנסח פעילות זה אפילו יותר מסובך מהסבר פשוט.
כמו שיעל אמר, לנהל זה לא לפרסם פעילויות. זה לגוון, לשמור שלא תהיה הצפה, לחשוב על פעילות כל שבוע-שבועיים, ואם עוד לא פירסמת אפילו סיקור אחד ורק דיון אחד זה גורם לי לפקפק ביכולת שלך לשמור על הפורום פעיל תוך כדי גיוון באשכולות.
אני חושבת שבעוד חודש פלוס מינוס אתה תגיע לרמה הזאת אם תמשיך ככה, ואני ממש לא רוצה שהתגובה הזאת תגרום לך לוותר או לחשוב שאתה לא מתאים לניהול. הדברים החשובים באמת זה רצון להחיות את הפורום ואהבה אליו, ואת אלו יש לך - עכשיו אתה רק צריך להתמיד עוד קצת ולהגיע לרמה הזאת, ואני די בטוחה שתתקבל לניהול. אז אני נגד עכשיו, אבל אני מקווה מאוד שתמשיך להשקיע כמו שאתה יודע ופשוט תיקח בחשבון את מה שאמרו כאן, הדברים הטובים והרעים.

--------------------

אן 🍦 לשעבר 🍦 מוזיקה 🍦 גלידה

"?Did you mean what you said, or did you just say it because the world was ending"
User Posted Image
טכנית

---------
פורסם ב: Apr 13 2023, 22:00 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 11275
משתמש מספר: 82864

האמת שבהתחלה הייתי בעד העלתך לניהול הפורום, אך שיניתי את דעתי. אני לא אומרת שאני לא חושבת שאתה מתאים לניהול הפורום, אתה יכול להיות מנהל מצויין. יש לך מוטיבציה מטורפת ורואים שאתה באמת אוהב את פורום הקלחת הרותחת. אבל כל האשכולות שלך מרגישים לי קצת יבשים. לא הרעיונות, אלא עיצוב האשכולות, סוג האשכולות והניסוחים.
אם אתה רוצה שהרבה משתמשים ישתתפו בפעילויות שאתה פותח - עליך להשקיע קצת יותר בניסוח - שלעיתים אינו מפורט וברור מספיק, ובבחירת הצבעים של האשכול.
כמו שעוד משתמשים אמרו - רוב האשכולות שפתחת היו פעילויות. פעילות כל איזה עשרה ימים בערך זה נחמד מאוד - אבל צריך שיהיה בפורום קצת יותר גיוון. פורום פעיל הוא לדעתי פורום עם מגוון אשכולות שנפתחים מדי שבוע. פעילויות, אתגרים, סיקורים, מדריכים ועוד. ככה הפורום נהיה יותר פופולרי וססגוני, ומושך יותר משתמשים.
ממליצה לך לקחת עוד איזה חודש-חודשיים בהם תיישם את מה שנאמר לך בתגובות, ואני בטוחה שאז יחול שיפור ותוכל להגיש בקשת ניהול שתקבל בעד מוחץ.
אם זה לא היה ברור - כעת אני נגד, למרות שלקול שלי אין משמעות.

--------------------
מוריה • היא/את • קיימת

תדעו שקינואה יכולה להיות מאוד טעימה אם זורקים אותה לפח ומזמינים פיצה

User Posted Image

It's 'cause I love you, babe
In every kind of way
Just a little taste
Know I love you, babe

טיילור סוויפט | וואן דיירקשן | התשובה | סנופי | ים | ניב גלבוע | קראנץ' פיסטוק | כדורסל

User Posted Image
הייי מוריה את מקסימה ממש ויש לך טעם מעולה בשירים
בקיצור אני אוהב אותך ממש ותמשיכי להיות מקסימה 3>

---------
פורסם ב: Apr 13 2023, 22:57 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 587
משתמש מספר: 78233

אז אני מגיבה את זה אחרי ששאלתי אותך בינשופים וקראתי את כל התגובות פה. אני לא אשאיר אותך במתח וכרגע אני נגד.
יש לך פוטנציאל לניהול אני לא אשקר, פשוט לא כרגע. לפני ארבעה חודשים בערך רצית לנהל את דיבורים במשך הרבה זמן ושלושה חודשים של השקעה בפורום זה נחמד אבל זה לא מספיק לדעתי.
בנוסף לזה יש עוד כמה דברים שאתה צריך לשפר בניסוחים שלך.
דבר ראשון ביטוא: בפעילויות שלך לא ראיתי שאתה מבטא אותן וגם בבקשה הזו לא השתמשת בבטא. אני ממליצה לך לבקש ממישהו שיעבור על הפעילויות שלך לפני שאתה מפרסם או עדיף אפילו לפני שאתה שולח לאישור.
דבר שני העיצוב של האשכולות שלך: כמו שכבר הרבה אמרו לך פה אתה צריך להשתפר בעיצוב האשכולות שלך ולהשתמש ביותר צבעים חוץ מאלו שנמצאים בסרגל. יש לכמה משתמשים פה רשימות שילובי צבעים שאתה יכול לבקש מהם. ביקשת גם באחת הפעילויות שקישרת שסו תעצב לך אם אני לא טועה, אתה יכול גם לבקש ממשתמשים אחר לעצב בשבילך אם אתה לא רוצה בעצמך. באשכולות האחרונים יותר שקישרת התחלת להשתמש ביותר צבעים וזה נהדר, עדיין אפשר לדעתי להשתמש בשניים-שלושה צבעים שונים כדי לעצב אשכול ואת הבקשה שלך למשל. (אה וסתם הציק לי שלפעמים אם אתה כותב משהו אחרי הטופס אתה לא ממרכז אותו אבל זה סתם משהו שעיצבן אותי בעין ולא עד כדי כך חשוב).
דבר שלישי הניסוח: אני לא יכולה באמת להגיד לך שהניסוח שלך לא טוב כי כל אחד מנסח באופן שונה אבל אני כן יכולה להגיד שלדעתי הוא יותר מדי קצר מניסוח של מנהל פורום. אני יודעת מה זה שהניסוח מרגיש קצר מדי וכבר בהתחלה מרגישים תקועים על איך להגיע להסבר של הפעילות או איך לגמור אותה ולעבור כבר לתגמול ולזמן הפעילות אבל חשוב לעשות את זה בצורה יחסית חלקה.
אתה משתמש המון באנטרים כדי להפוך את הפעילות לארוכה ולפעמים זה מוריד לי את הרצון להשתתף בפעילות. ראיתי כמה פעילות שלך שבהן אתה לא מסביר את הסוף ובשורות מלאות מה צריך לעשות ואין לי כוח לנסות להבין ל-מה התכוונת. תשתמש במילות קישור במקום אנטרים, זה הרבה יותר נחמד ופריינדלי למשתמש מאשר אנטר אחרי כל כמה מילים.
דבר רביעי הגיוון: כמו שרבים אמרו לפניי (כמו כל שאר הנקודות שלי אבל חידדתי אותן אז ששש) הייתי ממש שמחה לראות יותר גיוון באשכולות שלך! מנהל פורום צריך להתמצא ולדעת לנסח משחקי פורום, פעילויות, פד"שים, פר"שים, דיונים, סיקורים וכל מה שהפורום מציע בערך. בפורום גדול כמו הקלחת לא חייב להתמצא בכולן לפני ניהול אבל כן צריך לדעתי לנסח יותר מפעילויות. אפילו אם היית מנסח פד"ש ופר"ש זה היה משנה לי את הפרספקטיבה. הרבה פעילויות ודיון אחד זה נחמד אבל זה לא כל הפוטנציאל של הפורום. אני זוכרת שחנה עשתה אתגר שמקבלים אקסטרה חרמשים על סיקורים כי גאו"ץ היה בלי הרבה סיקורים אבל זה גרם לי ולעוד משתמשים לרצות לסקר יותר. בין אם תעלה ובין אם לא אני מציעה לך שתנסה לגוון יותר באשכולות שלך ולנסות להבין מה הפורום צריך חוץ מפעילויות (ואם זה יגרום לעוד משתמשים להגיב בפורום חוץ מטופס בפעילות זה יהיה אפילו יותר טוב). אה וגם אם היית מפרסם ספיישל לפני שהיית מפרסם את הבקשה הזו זה היה נהדר, לא חייב כמובן אבל זה כן יכל להיות טוב.
אם הצלחת לעקוב אחרי עד עכשיו אז וואו וגמרתי עם הנקודות ווהו עכשיו לרעיונות שלך ונראה אם ייעלה לי עוד משהו באמצע.
גמדונילי-אתגר: לא הבנתי, איפה יש לדבר פורטל חוץ מבנו"ד? במשחקי פורום זה לא ככה וכל הנו"דים שהיו הם בכלל מתיחה של ההנהלה ולא כולם בקבוצות. אם אתה עושה את זה אני מסכימה עם יעל או אן (סליחה לאחת מכן אני זוכרת שקראתי את זה אצל אחת מכן אני פשוט לא זוכרת אצל מי.) וכדאי שתפתח אשכול מיוחד לזה בקלחת. מבחינת ה"כמות חרמשים הגדולה" אני לא חושבת שכדאי כמות גדולה, זה טיפה לעוות את הדיבור בחלק מהפורטל ולא בנו"ד אפילו.
ספיישל סמטת דיאגון: שאלתי אותך בינשוף איזה רעיונות יש לך לספיישל מבחינה יותר ספציפית ממה שכתבת בבקשה. הרעיון יכול להיות חמוד אבל בגלל שאין לך עוד פעילויות ספיציפיות חוץ מהרעיון הכללי של הספיישל זה תלוי ברעיונות שלך ואני לא באמת יכולה לבקר את זה (כן אבל הייתי שמחה אם היו לך רעיונות לפעילויות וכו' לספיישל כדי לשים בבקשה. זה יכל לשדרג אותה).
רובוטי הפנטזיה: הרעיון חמוד וזה יכול לעבוד אבל לא הבנתי את החלק הזה:
...לתאר מה יקרה מתי שהקסמים יפגשו את הטכנולוגיה, (רובוטים וכו) ואז אומרים מה יקרה שהטכנולוגיה והקסם יפגשו.

זה לא אותו דבר? חוץ מזה אין לי הערות יכול לצאת אחלה.
ניצוצי קסם: מגניב ממש, אני מסכימה עם אן / יעל (סליחה שוב) שכדאי לשלב אותה עם "קסם תנכי" כי בסופו של דבר הרעיון שלהן די דומה.
ספיישל מורים: כמו שאמרתי על ספיישל סמטת דיאגון, שאלתי אותך גם על זה ושוב: תן רעיונות ספציפיים יותר! אני מבינה שאין לך כרגע אבל זה יכל להוסיף וכרגע הרעיון כללי מדי כדי שתהיה לי דעה.
חיבור: מגניב, אבל מתאים טיפה יותר לספרים לדעתי, זה יכול לעבוד עם כל פאנדום ולאו דווקא הארי פוטר.
מועמדות לניהול: בעד לגמרי, זו יכולה להיות פעילות נהדרת עם הניסוח הנכון.
זהב טהור: שוב: אני מסכימה עם אן / יעל (סליחההה), הסבירו כבר בפסקה-שתיים בפרק הראשון איך המערכת עובדת ולא באמת צריך מטבע נוסף שיפריע למערכת הזו.
קסם תנכי: מה שאמרתי על "ניצוצי קסם".
אבן האובך: מסכימה עם יעל (צדקתי!!!), לתת לתאר תאוריה אקראית בשלוש שורות זה לא מחסום מספיק. אני יכולה לתאר לך עכשיו שליאונרדו דה ווינצ'י הוא וולדמורט ולתאר את זה בשלוש שורות ולקבל על זה תגמול. לא, צריך לזה טוויסט נוסף חוץ מהגבלת שורות.

עוד נקודה קטנה (מצאתי עוד אחת לא לדאוג): כל הרעיונות שלך הם פעילויות (חוץ משני ספיישלים אבל לתת לספיישל נושא זה לא מספיק, הם יכולים לעבוד גם בפורומים אחרים רק מהשם. הספיישל דיסני שחנה עשתה בגאו"ץ לפני כמה זמן למשל, השם של ספיישל דיסני מתאים גם בדיבורים ובטו"ק, מה שיש בספיישל עצמו מייחד אותו).

לסיכום:
אני נגד כרגע אבל אם תיקח את כל ההערות שנתנו לך פה ותיישם אותן ותפתח בקשה עוד ארבעה-חמישה חודשים אני לא רואה סיבה לא לתת לך לנהל.
ממש סליחה אם העלבתי אותך לא התכוונתי ובין אם תעלה או לא אני מקווה שתמשיך להשקיע בפורום!

--------------------
טליה • היאת • ספוטיפיי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 18 2023, 16:39 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 11708
מגדר:
משתמש מספר: 84805

אני בעד בעיקר בגלל הרעיונות
זה רעיונות ממש מגניבים ויכולים לצאת ממש טוב!
ממש מקווה שתיבחר
בהצלחה:)

--------------------
בע"ה

מיכלי ~ 13 ~ ארץ ישראל ~ עבדו את ה' בשמחה ~ פרשתי:)

"קדושה אני מבקש-
תנו לי קדושת ארץ ישראל
תנו לי קדושת אהבת ישראל
תנו לי קדושת עם ישראל"
~הרב נריה זצ"ל~

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007