האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

✧ הספרייה הענקית של פאנפיקים ✧
פורסם ב: Aug 6 2019, 13:36
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 135
משתמש מספר: 69611
חפצי המשתמש: צפה

✧ הספרייה הענקית של פאנפיקים ✧

ברוכים הבאים לספריית הפאנפיקים הענקית של פורום פאנפיקים!
קחו שמיכה, חבילת טישו, ותה חם בזמן שאתם מתכרבלים מול הטלפון בשביל לקרוא עוד פאנפיק על השיפ / פאנדום האהוב עליכם…

מה זאת אומרת, ספריית פאנפיקים?
באשכול זה תוכלו לפרסם את כל הפאנפיקים שכתבתם בפורום (+בפאנדומים אחרים) ובמערכת הפאנפיקים.

בשביל מה אנחנו צריכים ספריית פאנפיקים? כבר יש את המערכת…
-כדי שתוכלו להשוויץ בפאנפיקים שלקח לכם כל כך הרבה זמן לכתוב
-כדי שסוף סוף תקבלו ת"ב על כל מה שאתם כותבים
-כדי שהכל יהיה מסודר לכל המשתמשים

אז איך זה הולך לעבוד, אתם שואלים?
כל אחד יגיב תגובה אחת בלבד באשכול עם כל הפאנפיקים שהוא כתב אי פעם בפורום/במערכת הפאנפיקים.
תוכלו לסדר את זה בכל דרך שתרצו, מדירוג, פאנדום, ז’אנר ועד שם שיפ.
נשמע מגניב?
בהצלחה! D:

--------------------

אור - 19 - גיימרית - כתיבה - גארלט ויניפר ♡
User Posted Image User Posted Image
ר.ב. סלית'רין ומ. פאנפיקים בדימוס - לחלוטין מאוהבת בגארלט מריוויה - הודות לחלי אני מכורה לזלדה botw אבל זה בסדר כי זה משחק נהדר.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 6 2019, 22:13
צטט הודעה

קוסם מאחר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
משתמש מספר: 33527

יו מה זה כמו המדף בפורום סס"ש? אוקיי, קבלו:
מדף הפאנפיקים המאיר של מאיר
אני אמצא שם טוב יותר בהמשך

© כל זכויות היוצרים על היצירות הנ''ל שייכות לי - מאיר, וחל איסור להשתמש ביצירות בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שלא אושרה על ידי, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר אף חלק ממדף היצירות שלי בלי אישור מפורש ממני. זכויות יוצרים לכל יצירות המקור נמצאות בכל פאנפיק בפני עצמו. ©

תוכן עניינים
סדרת הקסם היהודי
פאנפיקים מומלצים
קרוסאוברים, סונגפיקים ופאנדומים אחרים
פאנפיקים מתורגמים
פאנפיקים ארוכים נוספים
פיקצרים בעלי דירוג גבוה
פיקצרים סאטיריים
פיקצרים הומוריסטיים
פיקצרים ביזאריים
פיקצרים רומנטיים
Mind Blowers
פיקצרים סתמיים

סדרת הקסם היהודי

סדרת הפאנפיקים המפורסמת שאני כותב. סדרת הדגל שלי, אם תרצו. סדרת הפאנפיקים הזו היא הסיבה שבגללה אני פה. הדבר הראשון שעשיתי בפורטל זה לכתוב אותה, וטרם סיימתי לכתוב את כולה.
הסדרה כוללת את הפאנפיקים הבאים:

1.סוד הקסם היהודי - הפאנפיק הראשון בסדרה, זה שהתחיל הכל. גמור.
2.חובב הקסם היהודי - פיקצר נלווה לפאנפיק הראשון בסדרה ופורסם מעט אחריו
3.כוח הקסם היהודי - הפאנפיק השני בסדרה. גמור.
4.בעל הקסם היהודי - פיקצר נלווה לפאנפיק השני בסדרה ופורסם מעט אחריו
5.תקציר הקסם היהודי - פיקצר מקדים לשני הפאנפיקים שיסיימו את הסדרה
6.נבואת הקסם היהודי - אחד משני פאנפיקי הסיום. כרגע בכתיבה. הוא נכתב לסירוגין עם "פלאות הקסם היהודי" ויש לקרוא אותו במקביל אליו.
7.פלאות הקסם היהודי - אחד משני פאנפיקי הסיום. כרגע בכתיבה. הוא נכתב לסירוגין עם "נבואת הקסם היהודי" ויש לקרוא אותו במקביל אליו.

פאנפיקים מומלצים נוספים
פאנפיקים ופיקצרים שזכו לתגובות חיוביות יותר מהרגיל

פאנפיקים:

8.אדון האופל החדש - הפאנפיק על בילי קרמייקל, וכל מילה נוספת מיותרת. גמור.
9.האח הגדול - 16 דמויות מעולם הקוסמים משתתפות בתוכנית הריאליטי המפורסמת, והקוראים בוחרים את מי להדיח. כרגע נטוש.
10.גורו לכם אויבי היורש - הפאנפיק היחיד ברשימה שהשתתף בתחרות פאנפיקים, וכמובן שזכה בה, זיכה אותי בפרס ואף גרם לכולם לשפפ שתי דמויות שלא היה ביניהן קשר. התחיל כפיקצר אבל בעקבות לחץ הקוראים נכתב עבורו עוד פרק. כרגע אין צפי להמשיך אותו.
11.חילופי אליטות - הכבשה השחורה של קטגוריית המומלצים, וזאת משום שהוא הפאנפיק האהוב עליי ביותר מכל השבעים ומשהו פאנפיקים שכתבתי, ולמרות זאת אף אחד לא הגיב לפרק האחרון שפורסם עד כה. כרגע נטוש אבל יחזור לשלבי כתיבה כשיגיבו בו.

פיקצרים:

12.פטרונוסים - אי אפשר לספר על זה בלי ספויילרים
13.שרת הקסמים החדשה - לא מהאהובים עליי, אבל בהחלט מהאהובים על הקוראים...
14.חבל תולעת - אין כל כך עלילה, אבל זה פיקצר ברמה גבוהה יחסית.
15.האריה, המכשפה והוגוורטס - בעיקרון הוא קרוסאובר או אפילו פאנדום אחר, אבל הוא הרוויח את מקומו ברשימת המומלצים ביושר.
16.ארכנופוביה - הפיקצר שהפך אותי מסתם משתמש לסופר דופר מגהזורד כותב פאנפיקים

קרוסאוברים, סונגפיקים ופאנדומים אחרים
במילים אחרות, כל מה שבשביל לכתוב אותו הייתי צריך לקחת השראה ממקום אחר שהוא לא הארי פוטר

*האריה, המכשפה והוגוורטס - כמו שאמרתי, מדובר בקרוסאובר בין נרניה להארי פוטר. פיקצר.
17.כולם יחד - ניסיון ליצור פאנפיק הכולל בתוכו את כל הפאנדומים האפשריים. ננטש.
18.איך פגשתי את גברת מאלפוי - סיפור אהבה בין דראקו להרמיוני בסגנון "איך פגשתי את אמא". פיקצר.
19.הביתה - פאנדום גיבורי האולימפוס. נכתב לפני שיצא "גורלו של אפולו" ושאר השטויות שפורסמו אחרי "גיבורי האולימפוס". פיקצר.
20.דיווה - אמברידג' במיטבה. סונגפיק.
21.המפעל - במובן מסוים, הפאנדום הוא הפורטל עצמו. פיקצר.
22.לחשב מסלול מחדש - פאנדום דוקטור הו. נכתב קצת לפני עליית העונה ה11. פיקצר.
23.שומר אחותי - פאנדום משחקי הרעב בAU. נכתב במקור כפיקצר, אך מוגדר כפאנפיק בהמשכים כי הסיפור עוד עלול להימשך. בינתיים, מוגדר כנטוש.
24.ארון ופריסודה - פאנדום ספטימוס היפ. רומאנס, סלאש. פיקצר.
25.ריק ומורטי בהוגוורטס - קרוסאובר בין הארי פוטר לריק ומורטי. בכתיבה.
26. רג'ינה פלאנג'י - קרוסאובר בין הארי פוטר לfriends. פיקצר.
27.Hogwarts' Got Talent - קרוסאובר בין הארי פוטר לריאליטי הכשרונות המצליח. ננטש.
28. דיג'ימון ג'נסיס - פאנדום דיג'ימון. זה יותר כמו טיוטה מאשר פאנפיק. הפאנפיק המלא לא מיועד לפרסום כאן, ולכן מה שיש כאן ננטש.

פאנפיקים מתורגמים
29.ק-ק-ק-קווירל - מתורגם מ"מחזמר מאוד פוטרי". פיקצר.
30.גולדשטיין - על הילד היהודי היחיד בהוגוורטס. התרגום נגנב ממני ללא אישור.
31.הארי פוטר והדיוקן של מה שנראה כערימת אפר - נכתב במקור על ידי תוכנת מחשב. פיקצר.

פאנפיקים מרובי פרקים נוספים

גמורים:
32.החופשה של הארי, רון והרמיוני - פאנפיק בלי יותר מדי פרקים. נחמד לבינג'. מסתורין.
33.לילי אוואנס-סנייפ - אם לילי הייתה בוחרת בסנייפ על פני ג'יימס. מעבר למשמעות הרומנטית של העניין, איכשהו וולדמורט מושפע מזה הכי הרבה. מתח.
34.גנזי מרומים/שאול תחתיות - כל מה שקורה לפרד וויזלי לאחר המוות. גם הוא קצר ומתאים לבינג'. הומור שחור.

בכתיבה/נטושים:
35.עלילות - הרפתקאות סנייפ בהוגוורטס. הומור. ננטש.
36.יום הדין - עלילות שבעת הספרים ועוד, מנקודת מבטו של דין תומאס. דרמה. בכתיבה.
37.הקיץ האחרון - על מערכת היחסים של דמבלדור וגרינדלוולד. רומאנס וטרגדיה. לאחר צאת הסרט "פשעיו של גרינדלוולד" החלטתי לנטוש את הפאנפיק.
38.הקלחת הרותחת - אין באמת קשר בין הפרקים. לכן, כל עוד אני לא מעדכן, ננטש.

וכעת, לשאר הפיקצרים...

פיקצרים בעלי דירוג גבוה
פיקצרים אלה מומלצים לקריאה מגיל 17 ומעלה בלבד

39.לילי וג'יימס - האמת - ג'יילי חד צדדי. טריגר תקיפה מינית. pp18
40.חם – קר - בסרט ראינו את הארי והרמיוני רוקדים באוהל כשרון לא בסביבה. כאן, לעומת זאת, הם פשוט שוכבים. nc17
41.דרארי - פאנפיקי דרארי מרבים לתאר את תהליך ההתאהבות הארוך של הארי ודראקו, אבל הפיקצר הזה מגיע ישר לעניין. R

פיקצרים סאטיריים
לחובבי הז'אנר בלבד

42.איש המשקפיים - בעוד אלף שנים, תמונתו של איש המשקפיים תחליף את האישה השמנה בכניסה למגדל גריפינדור. אך מיהו איש המשקפיים?
43.היי דולורס! - איך אמברידג' הפכה למי שכולנו אוהבים, ולמה יש לה חיבה מיוחדת לקורנליוס פאדג'.
44.ג׳יימס f*****g פוטר - על הבן הבכור של הארי

פיקצרים הומוריסטיים
מומלץ לצרוך במנות קטנות

45.רקורסיה - הקונדסאים קוראים הקונדסאים קוראים הקונדסאים קוראים הארי פוטר
46.ליל הסדר בהוגוורטס - עוד קצת קונדסאים, והפעם עם יידישקייט.
47.המנהל החדש של הוגוורטס - על סנייפ ודמבלדור. מכיל בדיחת שואה קטנה, והרבה בדיחות אחרות.
48.האחרון שאי פעם חשבו עליו - למה כל הזמן משפפים את דראקו להארי והרמיוני, אבל אף פעם לא לרון?
49.פגישה עיוורת - קומדיה רומנטית על הבליינד דייט של מקגונגל
50.Hogwarts Confessions - על הדרישות המשעשעות של תלמידי הוגוורטס מדמבלדור, והדרישה המטרידה של דמבלדור בתמורה.
51.הפולשת - הצצה נדירה לחיי הקנטאורים ביער האסור
52.גאוות יחידה - איך אוכלי המוות קיבלו את שמם?
53.הזמנה לחתונה - איך ההחלטה של רון והרמיוני להתחתן גורמת לכולם לשנוא את גברת וויזלי
54.קראש - הומור שחור מאוד על חיי האהבה של טרלוני. לחובבי הז'אנר בלבד.

פיקצרים ביזאריים
הפיקצרים הכי הזויים שכתבתי. הקריאה על אחריותכם בלבד.

55.חולשה - השיפ הכי מונפץ בעולם
56.עוגוורטס - על מה שקורה בתוך מפת הקונדסאים

פיקצרים רומנטיים
57.הקבר השחור - פטוניה/סנייפ
58.הגבול הדק שבין דמנציה וסרקזם - פאנפיק קצת אחר, על השגרה והזקנה שבחיי הזוגיות. דראקו/הרמיוני.
59.תמונה - שיימוס/דין חד צדדי.

Mind Blowers
פיקצרים שלא ברור איך לא חשבו עליהם קודם

60.ההורקרוקס התשיעי - אבן החכמים - על ההורקרוקס שאף אחד לא זוכר.
61.קצת אחרי הסוף - פיקצר שנכתב ביום שבו התרחש האפילוג - 1 בספטמבר 2017.
62.על הספה - הרמיוני מגלה את האמת על עולם הקוסמים
63.אמנת סודיות הקוסמים כמו "על הספה", רק עם דמבלדור.
64.סֶרְפֶּנְסוֹרְטְיָה - פיקצר עם נקודת מבט פילוסופית-אבסטרקטית על העולם. מומלץ בחום.
65.מצוד - פיקצר שעושה סדר בראש בכל מה שקשור לספר השני.

פיקצרים סתמיים
פיקצרים שחייתם מעולה לפני שקראתם אותם ותמשיכו לחיות מעולה אחרי שתקראו אותם

66.ג'יימס נגד ג'יימס - אבא של הארי והבן של הארי נפגשים על מאדים
67.הסיוט - פטוניה אומרת שכשדאדלוש סמאדלוש חולם חלום רע זה אירוע גדול, איום ונורא. אז ברור שמוצדק לכתוב על זה פיקצר.
68.שנורקקים וחיוכים - למי שחסר קצת לונה לאבגוד בחיים
69.מופרעים - על הפעם בה ורנון פגש את לילי וג'יימס
70.תקועים - אם הארי והאגריד חזרו מהבקתה בלב הים עם הסירה היחידה, איך הדארסלים יצאו משם?
71.כשפומטיקה - עזבו את זה שאף אחד חוץ מרולינג לא באמת יודע מה זה כשפומטיקה, יש פה פיקצר בלי האות צ!

קריאה מהנה!

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 7 2019, 14:53
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 75326
משתמש מספר: 52249

ספריית הפאנפיקים של שקד
©זכויות יוצרים על הפאנפיקים עצמם שייכות לי, שקד, וכל הדברים האלה. זכויות יוצרים לכל יצירות המקור נמצאות בכל פאנפיק בפני עצמו.
מכיל כרגע: 9 פאנפיקים

הארי פוטר:

אגדות - פיקצר, בערך 800 מילים. בתקופת החיפוש אחרי ההורקרוקסים, רון מבקש מהרמיוני לספר לו על אגדות מוגלגיות. די חמוד, אני חושבת.
עטיפה - פיקצר, 460 מילים. נוויל לונגבוטום מבקר את ההורים שלו בבית החולים במהלך השנה הראשונה בהוגוורטס. קצת אנגסטי, אבל עדיין די מתוק.

משחקי הרעב:

דם מחבר את כולנו - פיקצר, 430 מילים. קלוב בתקופת משחקי הרעב. אנגסט טהור, אזכורי דם ומוות. אני אישית מתה עליו.
עקיצת מדוזה - פיקצר, 460 מילים. הילדות של אנני קרסטה. אחד הפיקצרים האהובים עליי, כי אנני מדהימה ממש וזה יצא די יפה לטעמי.
Forever I'm dreaming of home - סונגפיק, 570 מילים. קטניס חוזרת למחוז 12 בסוף הספר השלישי. די חביב לדעתי, במיוחד בהתחשב בעובדה שזה מלפני איזה שלוש שנים. השיר, אגב, לקוח מהסרט "חג שמח".

פאנדומים אחרים:
(אקא יש מהם פחות מדי בשביל קטגוריה משלהם)

אנשים, כלבים ומה שביניהם - פאנדום פלא. פיקצר, 850 מילים. דייזי פוגשת כלב חדש, שגורם לה לראשונה להבין את החיים של אוגי. חמוד אבל הסוף תמיד מדכא אותי קצת (כי הוא מדכא אותי גם בספר).
עמוד אחרון - פאנדום הגל החמישי. פיקצר, 350 מילים. בזמן שהיא בורחת, קאסי מנהלת יומן. חביב, למרות שמרגיש לי קצת קצר מדי.
היום הראשון בתור שוטר - פאנדום זוטרופוליס. פיקצר, 450 מילים. היום הראשון של ניק בתפקיד שוטר. לא אחד מהאהובים עליי, אבל גם לא כזה נורא.
רגעים של שכרות - פאנדום מדריך הטרמפיסט. פיקצר, כמעט 500 מילים. פורד פרפקט מהרהר בחיים שהיו לו לפני שהגיע לכדור הארץ. אני חולה על הפיקצר הזה ברמות קשות.

--------------------
שקד ✧ 17 ✧ ר. גריפינדור, פרופסורית, מנהלת הפאנדום המתחלף ✧ מדפ ✧ צילום

User Posted Image

Heroes get remembered, but legends never die

---------
פורסם ב: Aug 10 2019, 20:41
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 135
משתמש מספר: 69611

ספריית התה של אור
@זכויות יוצרים על הפאנפיקים / פיקצרים שייכים לי, אור, וכל שאר החפירה שמאיר דאג לשים בהתחלה. זכויות יוצרים לכל היצירות המקוריות נמצאים בפאנפיקים עצמם.

קטגוריה: הארי פוטר
כרגע מכיל: 5 פאנפיקים
בין המלחמות - בעיקרון פאנפיק שאמור להיות ממש ארוך על נרקיסה כחצויה, קרוסאובר עם פרסי ג'קסון.
ערוץ היוטיוב של בלטריקס - סוג של הומוריסטי כזה. בלטריקס פתחה ערוץ יוטיוב ומצאה את עצמה בכלא.
הצלה - נרקיסה לא יכולה להציל את בלטריקס, היא לא יודעת איך.
זה מרגיש נכון - טדי מכין לו ארוחת בוקר בכל יום ראשון.
בסדר - טד ואנדרומדה מנסים לחיות אחרי המוות של טונקס.

קטגוריה: פרסי ג'קסון
כרגע מכיל: 6 פאנפיקים (הקרוסאובר שכתוב בקטגוריית הארי פוטר אז בעיקרון 7)
@קיימים פה פאנפיקים מהמשתמש הישן שלי, פיטר ג'ונסון, אבל לא הם לגמרי שלי ולא גנבתי אותם, תודה (:
Haunted - פרסי נעלם וטייסון רק רוצה שיחזור הביתה.
אבא - פרסי נפצע ופול לא יודע מה לעשות.
ארבעת הפעמים בהם אפרודיטה שיפפה פרסבת' - השם אומר את הכל.
צבע מלכות - זהב תמיד היה צבע מלכות.
טאמבלר - פרסי ואנבת' מכירים אחד את השני באמצעות טאמבלר.
עוגיות כחולות - סאלי מכינה בכל שנה עוגיות כחולות כדי לחגוג את העובדה שהיא ופרסי יצאו ממעגל האלימות.

קטגוריה: האנטומיה של גריי
כרגע מכיל: פאנפיק אחד
בית - היא הייתה עם אלכס, ואלכס היה הבית.

הודעה זו נערכה ע"י Alex Karev ב Dec 4 2019, 13:31

--------------------

אור - 19 - גיימרית - כתיבה - גארלט ויניפר ♡
User Posted Image User Posted Image
ר.ב. סלית'רין ומ. פאנפיקים בדימוס - לחלוטין מאוהבת בגארלט מריוויה - הודות לחלי אני מכורה לזלדה botw אבל זה בסדר כי זה משחק נהדר.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

20% הנחה לגולשי HPortal בהרצאות וחוגי העשרה לחובבי הארי פוטר בתל אביב-יפו!

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1949 2374 1855 717

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007