האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום ספרים
פורסם ב: Jan 7 2024, 13:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 76102
חפצי המשתמש: צפה

בקשת ניהול
פורום ספרים

היי! אני יולי, בת 13 וחצי. ותולעת ספרים. אני הכרתי את האתר בזמן שהייתי בהייפ על הארי פוטר. אבל אחרי כמה זמן באתר, אני כבר לא כל כך הייתי בהייפ על הארי פוטר והפורומים במחלקת הארי פוטר פחות עניינו אותי. אז התחלתי להסתכל על פורומים שלא תחת הארי פוטר. והדבר הראשון שהסתכלתי עליו היה פורום ספרים. בהתחלה לא ממש הפעלתי שם או הייתה פעילה, אבל אחרי כמה זמן ניסיתי להתקבל לחניךחונך (ולא הצלחתי) והתחלתי להשתתף יותר ואפילו לפתוח אשכולות בפורום. תמיד רציתי לנהל את הפורום אבל רק עכשיו (או יותר נכון רק בתחילת נובמבר) לקחתי את זה ברצינות והתחלתי להשקיע בפורום.

אז למה אני חושבת שאני מתאימה לניהול הפורום?

-אני קוראת המון ספרים, מה שעוזר לי לעשות המלצות, סיקורים, דיונים, פעילויות וכו'.

-אני מאוד יצירתית. בין אם זה כתיבת סיפור או פעילויות או כל דבר אחר- אני מאוד טובה בלחשוב על דברים מקוריים.

-משהו שמתקשר גם לנקודה הקודמת, יש לי טריקים איך לחשוב על דברים גם אם אין לי רעיון. בדרך כלל אני משתמשת בזה כשאני כותבת סיפורים אבל לאחרונה אני גם משתמשת בזה לפעילויות.

-כשיש לי משהו חשוב שאני רוצה לעשות, אני טובה בלנהל זמנים ככה שיהיה לי זמן לעשות אותו גם כשאני ביום עמוס. ככה אני יכולה להקדיש זמן לניהול הפורום כל יום.

-אני יודעת איך לנהל דברים ככה שלא תהיה הצפה (במקרה הזה הצפה, זה יכול להיות גם משהו אחר). לדוגמה אם יש כמה אנשים שרוצים לעשות פעילות בפורום, ואני רואה שתיהיה הצפה אני טובה בלהגיד מתי לפרסם את נפעילות הזאת ומתי את הפעילות האחרת וכו' וכו' כדי שלא תהיה הצפה וכולם יוכלו לפרסם.

הרעיונות שלי לפורום:

חידוש מדפי הספרים- אנשים עדיין מגיבים באשכול הזה מ2016 במחשבה שהם יקבלו תגמול, שפועל אף אחד לא מסתכל על זה. אז כשאעלה לניהול (בהנחה שאעלה) אני אחדש את זה כדי שהאשכול באמת יהיה פעיל ולא יהיו המון הקפצות וספאמים.

הספרן החודשי- מצטיין החודש של פורום ספרים

ספיישל נבלים-
בהמון פעילויות יש בעיקר דמויות ראשיות, אבל מה עם הנבלים בסיפור? גם איתם אפשר ליצור פעילוית מגניבות. בספיישל הזה יהיו הרבה פעילויות על נבלים מוכרים, לדוגמה נבלים מאגדות, הארי פוטר, וכו'. יהיו גם פעילות שלא קשורות לנבלים מסויימים, אלא לנבלים מספרים בכללי.

היכרות- פעילות (כבר מנוסח)- פעילות בה המשתמשים יצטרכו לבחור שתי דמויות מספרים שונים ולהגיד מה יקרה אם הם יפגשו.

דמות חדשה- פעילות- פעילות בה המשתמשים יצטרכו ליצור דמות משנה חדשה באיזה שהוא ספר. אולי אני אהפוך את זה לשת''ף עם מ''ת, עדיין לא החלטתי.

תלבושת חדשה- פעילות- הרבה דמויות לובשות אותו הדבר רוב הזמן. בפעילות הזו המשתמשים יוכלו לשנות את זה, וליצור תלבושת חדשה לדמות מסויימת, ולהגיד למה התלבושת תתאים לה.

אין לי שם עדיין- פעילות- פעילות בה המשתמשים יצטרכו להגיד מה הם היו עושים אם הם היו נכנסים לספר מסוים (ולאיזה ספר הם יכנסו). האם הם ילכו ישר לפגוש דמות אהובה, ואם כן, מה הם יגידו לה? האם הם ינסו לשנות משהו?

אין לי שם עדיין- פעילות-
פעילות שבה משתמשים יצטרכו לקחת דמות ראשית מספר ולשנות לה תכונה באופי, לדוגמה דמות החלטית לדמות שקשה לה להחליט ולהגיד איך זה ישפיע על העלילה של הסיפור.

ז'אנר אחר- פעילות- פעילות בה אני אגריל למשתמשים ז'אנר, לדוגמה אימה, והם יצטרכו להגיד מה יקרה בספר שהם יבחרו אם הז'אנר של הסיפור היה אימה, והז'אנר העיקרי של הסיפור היה רק ז'אנר משני.

אשכולות מושקעים (לדעתי) שפתחתי בפורום:

קלישאה- תמיד דבר רע? || דיון
סיקור ספר || משחקי הירושה
דמויות משנה במלחמה || פעילות
מריחת ספרים כדי שיהיה ספר המשך || דיון
סמטת השיפורים || פעילות
דמויות צעירות || דיון
הדמות שהכי מתאים לה || משחק פורום
זהות בדויה || פעילות
מריחת ספרים || דיון
מראה אחר || פעילות
חיה עוזרת || פעילות

אז זהו, אני מקווה שתצביעו לי בעד, אבל גם תגובות של נגד אקח לתשומת ליבי ואנסה להשתפר בעזרתן.

בעד:
הנהלת האתר
רגיל
רגיל
רגילה
רגיל
מנהלת פורום
הנהלת הפורומים
רגיל

סך הכל: 6 נקודות

נגד:

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 7 2024, 14:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1132
משתמש מספר: 83353

היי ראיתי על זה ואני החלטתי לערוך
חוץ מזה שהסברת לי ממש מגיע לך אז אשמח לתת לך בעד וסליחה על הנגד לא הבנתי כל כך סליחההה

--------------------
נטע.מ.משפחת בלק.הפלפאף.היא\את

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 14:47 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

אז אני שמה פה את התגובה שאערוך (כי מותר רק תגובה אחת) ובינתיים אני אענה לנטע.

1. לא כתבתי כלום על אשכול תגמולים, אני יודעת שאי אפשר.
2. אני כתבתי גם ספיישל, אבל חוץ מזה באמת אין כל כך מה לכתוב; הדברים האחרים שצריכים אישור אלה אתגרים ומשחקי פורום, ומשחקי פורום כרגע מוצף אז לא חשבתי על אחד כי לא אצטרך את זה עד לעוד הרבה זמן. כמובן שאני אפרסם גם אשכולות יבשים, כמו שראית אני כבר פרסמתי כמה בפורום.
3. זה פשוט מצטיין החודש של הפורום, רק צריך להשקיע בפורום כדי לקבל חרמשים. לא פירטתי כי זאת לא המצאה שלי וזה משהו שידוע בפורטל

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 15:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9955676
מגדר:male
משתמש מספר: 81871

אוקיי אני יתחיל בזה שכל כך חיכיתי לבקשת הניהול הזאת (למרות שאין לי קול אני מצפה שההנהלה ואת תתיחסו לתגובה הזאת ברצינות), את השקעת לאורך תקופה כו רבה וממש ממש מגיע לך, אתחיל בכך שאענה על התגובה הלא הגיונית של נטע (בלי להעליב).

1. אם היא מנהלת הפורום היא הקובעת
2. פעילויות והרעיונות המדהימים שיש לה ושהיא ביצעה זה בדיוק מה שצריך למנהל פורום, על זה שהיא עושה מה שהיא צריכה את כותבת לה?
3. היא לא אמורה לפרט לך הכל, היא נתנה אחלה של רעיון, בנוסף כולם מבינים את הקונספט

אוקיי ועכשיו למה שאני רוצה להגיד,
דבר ראשון האשכול כתוב יפה מפורט ורהוט לחלוטין, בדיוק כמו שצריך, רואים כמה השקעת בפורום והשקעת לאורך זמן רב וזה ניכר, אבל לדעתי את צריכה להיות טיפלה יותר פעילה בכללי באתר, זו לא הערה כל כך, זו הצעה שאת יכולה להתעלם ממנה כי היא לא קשורה כל כך לבקשת הניהול הזו ואני ממש שמח שאני יכול להגיב עליה ממקום של מנהל.

חידוש מדפי הספרים- אחלה, זה לא בדיוק רעיון מקורי אבל הולכת להיות לך הרבה עבודה.
הספרן החודשי- במילה אחת, גאוני, זה אחלה רעיון למרות שהוא קיים, אני בטוח שזה יגרום לעוד משתמשים להיכנס ולהשקיע בפורום
ספיישל נבלים- אהבתי ממששש, רק כדאי לקבוע איזה ז'אנר של נבלים ואילו ספרים ידובר הספיישל
היכרות- פעילות (כבר מנוסח)- אוקיי, קונספט חמוד
דמות חדשה- פעילות- בכנות לא ממש אהבתי, אבל אם תהפכי את זה איכשהו לשת"פ אם משחקי תפקידים זה יהיה אחלה
תלבושת חדשה- פעילות- אבל בספרים לא תמיד כתוב על התלבושות של הדמויות, ולרוב הסופר משנה אותה מדי פעם בשביל שהסיפור יהיה אמין, זה אחלה פעילות לסרטים
שתי הפעילויות בלי שם- זה סבבה, לא הרעיון הכי טוב שלך אבל נשמע טוב
ז'אנר אחר- פעילות- את זה ממש ממש אהבתי ממש חמוד ויפה
הערה- כדאי להוסיף גם אתגר ומשחק פורום אחד לפחות

ובקצרה כל האשכולות שפתחת מדהימים
כמה הערות שלי:
1. לא פתחת אתגר או רעיון לאתגר
2. אני אולי הייתי מחכה עם הבקשה עוד שבוע של פעילות
3. אולי תהיי טיפלה יותר פעילה באתר בכללי (אני יודע כמה פעילויות את פותחת אבל אני מדבר על יותר תקשורת עם משתמשים) בשביל לגרור כמה שיותר משתמשים לפורום

קיצר אם לא הבנת אז אני נותן לך [בעד ענקי
תקחי את הערות שנתתי פה, ואני יכול להגיד לך בהצלחה בניהול הפורום:)

--------------------
ניתאי🐖רייבנ🐖בובספוגג🐖הנהלת הפורומים
User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
  פורסם ב: Jan 7 2024, 15:08 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: אסירי אזקבאן
חרמשים: 14
מגדר:
משתמש מספר: 86140

היו לי קודם כל אני אגיד את ההצבעה שלי אני רוצה להגיד לך שאני ואת כמובן זה הבית השני שלך ורואים כמה פעילויות פרסמת שם כמה דיונים כמה זה כמה משחקים אני חושב שמגיע לך ואני מקווה שהנהלה יצביעו לך

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 15:28 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי שנת הלימודים ואליפות הבתים
חרמשים: 1009473668
משתמש מספר: 34959

אעשה את זה קצר, אני בעד.
בהצלחה (:

--------------------

טום ○ הנהלת האתר ○ אחראי שנה"ל ואליפות הבתים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 16:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 47297
משתמש מספר: 82841

מן הסתם אני חייב להתחיל בבעד. יופי, עכשיו אפשר להמשיך.
אני רוצה שיהיה ברור שאני לגמרי בעד, ושאני עומד לתת פה בעיקר ביקורות שליליות בגלל שאין לי כ"כ מה להגיד על זה שאת תהיי מנהלת טובה – את פשוט תהיי מנהלת טובה וזהו:) אז אומנם הביקורת תשמע קצת שלילית, אבל זה כי אלה הנקודות שלדעתי יותר חשובות, ולא בגלל שכל הרעיונות שלך רעים.
אז יש דבר אחד שהפריע לי באופן קבוע כמעט בכל הרעיונות שהצעת: הם נדושים. כמה מהרעיונות שהצעת נפתחו בפורומים אולי 5 או 6 פעמים, ולפתוח אותם שוב יהיה לא כיף ומרגיש כאילו נגמרו לך הרעיונות (ואני בטוח שזה לא נכון). זה בלט בעיקר בפעילויות "היכרות" ו-"דמות חדשה". דמות חדשה היה לגמרי אובייס, פעילות שנפתחה פעמיים בכל פורום – וכבר קצת נמאסה. בהיכרות יש טיפה אלמנט חדש, אבל זה גם מזכיר את כל פעילויות הקרוסאוברים שנפתחו בפורומים.
הדבר השני שהפריע לי הוא שנראה שאת השקעת קצת מעט מדיי זמן. השקעת - תתקני אותי אם אני טועה - חודשיים בפורום? זה לא הרבה, ולכן גם לא יצא לך לפתוח פרויקט, או אפילו פעילות רב שלבית. הייתי רוצה לראות קצת יותר השקעה לפני הבקשה, אבל בכל זאת זה סביר בגלל שפתחת כמה וכמה פעילויות, סיקורים ודיונים.
הדבר האחרון הוא שעד לא מזמן לא היית פעילה. עכשיו את אחת המשתמשות הבולטות, ואפילו זכית במשתמש החודש (והגיע לך), אבל עד לפני חודשיים שלושה (שוב – תתקני אותי אם אני טועה) התחברת לפורטל אולי פעם-פעמיים בשבוע. מניין לי לדעת שלא תחזרי לתקופת חוסר פעילות?

אמרתי לך שזה יישמע כאילו אני נגד. לסיכום, אני לגמרי בעד, ואני חושב שאת תהיי מנהלת מעולה. אני אכניס גם ביקורת חיובית: הספיישל נבלים נשמע לי כמו רעיון מ-ע-ו-ל-ה. אפשר לקחת אותו להרבה מקומות וכדאי לך לפתח אותו. בהצלחה!

--------------------
I'm not the one they think I am at home, oh, no, no, no
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 17:14 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5622
משתמש מספר: 85508

נגד

--------------------
דוד. עיצבנת אותי שכל פעם שאלת "מה זאת התמונה הזאת?" אז אין יותר לא חתימה ולא תמונה. ביי.

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 20:06 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9806229
משתמש מספר: 84224

היי יולי!
רואים שבהחלט יש לך מוטיבציה, ואת מסקרת המון, מה שטוב למנהל. גם לדעת לנהל זה חשוב ורואים את זה גם במתים שלך:).
א ב ל
את השקעת זמן קצר, וגם כמו שאמיר אמר, הרעיונות שלך קצת נדושים. אז בוא נעבור אלייהם:

חידוש מדפי הספרים- אבל זה די האובייס, ומה שנדרש ממנהל פורום.
הספרן החודשי- מעולה, רעיון חכם.
ספיישל נבלים- גאוני, הייתי שמחה אם היית מוסיפה קצת רעיונות לפעילוית.
היכרות- פעילות (כבר מנוסח)-זה לא יותר פאנפיק?
דמות חדשה- פעילות- אם לומר את האמת, די נדוש.

תלבושת חדשה- פעילות- את האמת, לדעתי זה מיותר ליצור על זה פעילות. בעיקר כי לא יודעים בדיוק מה דמויות לובשות, לא כל יום הסופר מעדכן אותנו מה הם לובשים, אז אפשר להניח שהם החליפו בגדים.

אין לי שם עדיין- פעילות- קצת נדוש, סבבה

אין לי שם עדיין- פעילות- כנל

ז'אנר אחר- פעילות- זה לא יותר מתאים לססש?

עכשיו, פעילוית זה כמובן בא עם הזמן, ואת ממש טובה בלנסח, ואת באמת תיהי טובה בתור מנהלת.
אז אני אתן לך בעד.
אבל תזכרי נקודות לשיפור:)

כע זה קצת בטירוף:)))

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Jan 7 2024, 21:50 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: אסירי אזקבאן
חרמשים: 5
מגדר:
משתמש מספר: 86019

בעד

---------
פורסם ב: Jan 8 2024, 11:52 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

חידוש מדפי הספרים- רעיון טוב
הספרן החודשי- זה מוזר שעוד לא עשו את זה

ספיישל נבלים-
נשמע מגיב

היכרות- פעילות (כבר מנוסח)- טוב, נראה לי שיהיה יותר טוב שצריך לבחור גיבור מספר אחד ונבל מספר אחר ואז הם יפגשו.

דמות חדשה- פעילות- האמת גם אני חשבתי אל פעילות כזאת אז רעיון טוב.

תלבושת חדשה- פעילות- נשמע טוב אבל כפי שאמרו אשים לפני יש דמויות שלא מתארים את הלבוש שלהם.

אין לי שם עדיין- פעילות- גאוני!.

אין לי שם עדיין- פעילות-
טיפה נדוש (בלי להעליב כמובן), אבל יכול להיות אחלה פעילות

ז'אנר אחר- פעילות- נחמד.

קיצר, יולי את יכולה להיות מנהלת פורום מעולה אז בעד כמובן אין לי קול אבל אני מקווה שהנהלה תיקח את מה שאמרתי.

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2024, 13:30 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 41473
משתמש מספר: 85952

בעד! נראה שיש לך רעיונות טובים!!

--------------------
נטע🐍מ.סלית׳רין🐍ספרים🐍הוא/אתה🐍

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2024, 22:05 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 21842
משתמש מספר: 86063

יש לך רעיונות מקוריים
אני הייתי מצביעה לך בעד

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2024, 22:41 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 30282
משתמש מספר: 85640

בעד

--------------------
הרמיוני|דתיה|13
"אין יצורים משונים-רק אנשים חסרי סבלנות" ניוטון ארטמיוס פידו סקמנדר

כע זה מילה שלי!

---------
פורסם ב: Jan 9 2024, 11:12 AM
צטט הודעה

הזמן מרפא את הכול אם לא הכול את הרוב וגם זה יעבור

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 69202
משתמש מספר: 84800

אוקי,
אז קודם כל אנחנו חייבות לומר שהסיבה שהגבנו זה לא כי יש לנו איזה השפעה אמיתית אלא כי אנחנו רוצות לומר את דעתנו-
אנחנו אישית פחות אוהבות את הפורום לא כי אנחנו לא אוהבות ספרים אלא כי הפורום מת וחוץ מכמה מפים אין בו פעילות, בזמן האחרון ראינו שאת פותחת פעילויות ומוסיפה לו יותר צבע מה שגרם לנו (וגם להרבה משתמשים אחרים...) להשתתף בו,
ולרעיונות שלך-
חידוש מדפי הספרים- אנשים עדיין מגיבים באשכול הזה מ2016 במחשבה שהם יקבלו תגמול, שפועל אף אחד לא מסתכל על זה. אז כשאעלה לניהול (בהנחה שאעלה) אני אחדש את זה כדי שהאשכול באמת יהיה פעיל ולא יהיו המון הקפצות וספאמים

זה פשוט מדהים מה לעשות, רק שאלה: את מתכוונת לחדש גם את התגמול? להפוך אותו אולי לחודשי ולא שנתי?

הספרן החודשי- מצטיין החודש של פורום ספרים

אמ תקשיבי- זה לא רעיון חדש הרבה מנהלים כבר עשו את זה אולי תוסיפי טוויסט מעניין? נניח שזה לא רק השקעה אלא גם עומק? (בתגובות בדיונים נניח)

ספיישל נבלים- בהמון פעילויות יש בעיקר דמויות ראשיות, אבל מה עם הנבלים בסיפור? גם איתם אפשר ליצור פעילוית מגניבות. בספיישל הזה יהיו הרבה פעילויות על נבלים מוכרים, לדוגמה נבלים מאגדות, הארי פוטר, וכו'. יהיו גם פעילות שלא קשורות לנבלים מסויימים, אלא לנבלים מספרים בכללי.

רעיון מקורי ומדהים👍

היכרות- פעילות (כבר מנוסח)- פעילות בה המשתמשים יצטרכו לבחור שתי דמויות מספרים שונים ולהגיד מה יקרה אם הם יפגשו.

הרעיון לא ככ מקורי וכבר ראינו פעיליות דומות, אולי תהפכי את זה לשתפ עם פאפניקים\פעילות רב שלבית שבה המשתמשים יצטרכו לכתוב קטע ולא רק לכתוב מה היה קורה?

דמות חדשה- פעילות- פעילות בה המשתמשים יצטרכו ליצור דמות משנה חדשה באיזה שהוא ספר. אולי אני אהפוך את זה לשת''ף עם מ''ת, עדיין לא החלטתי.

אמ רעיון מקורי ומעניין אהבנו

לא נעבור על כל הרעיונות אבל אנחנו מניחות שהבנת בערך מה אנחנו רוצות:>
נשמח כמובן גם לראות עוד השקעה בפורום אבל רואים שאת אוהבת אותו ומשקיעה בו אז
גם אם אין לנו השפעה
בעד

--------------------
איימ פולינג אגאייןןןןןןן
איימ פולינג אגאיין איימ פולינגגגגגגג

ליושקההההה
תדעו שליה ממש מקסימות3>
ומתנשאות:)
ואוהבות את הארי

איטס קוז איי לוב יו בייב
אין אברי קיינד אוף וואי
ג'אסט א ליטל טייסט
יו נואו איי לאב יו בייב
פההההה
פה פההההה
פה פההההההה
#מוריה_פריצות_בע"מ

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007