האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

 נשף אנשי השנה 2021: המועמדים!
פורסם ב: Dec 17 2021, 09:33 AM
צטט הודעה
משתמש הנשף
****

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 1516
חרמשים: 160472
מגדר:
משתמש מספר: 12048
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.07.2008User Posted Image

אז שלום לכם! זה שוב אני, משתמש נשף אנשי השנה, והפעם אני כאן בשביל החלק המעניין ביותר בנשף: אנשי השנה.
זה כבר היום השלישי שאני מסתובב פה באתר ומציק לכם. אוהווווו כמה שאני מציק לכם. אני מקווה שרובכם כבר הספקתם להירשם לנשף, ואם לא, הירשמו לנשף לפני שיהיה מאוחר מדי!
אבל להירשם לנשף זה לא הכול, כמובן. כי נשף אנשי השנה הוא לא סתם נשף, הוא אירוע בו אתם בוחרים את אנשי השנה של הפורטל!
כמו שאתם בוודאי יודעים, בכל שנה, כשאני צץ לקראת סיומהּ ומשתולל עם הנשף, אני גם מפרסם את רשימת המועמדים לאנשי השנה במגוון קטגוריות. את הרשימה אני מרכיב במשך כל השנה, מתחילתה. במהלך השנה צפיתי בכם באדיקות, ראיתי מה כל אחד מכם עשה, והרכבתי את רשימת אנשי השנה המחולקת ללא פחות מ24 קטגוריות! בכל קטגוריה תוכלו למצוא את המועמדות והמועמדים המשפיעים ביותר, הבולטים ביותר והמתאימים ביותר לדעתי מתחומם.
אבל אני לא יכול לעשות הכול לבד, ולכן לחלק מהקטגוריות יש כמה מועמדים, מתוכם תצטרכו לבחור מועמד אחד שיהיה איש השנה שלכם בקטגוריה הזו. אל דאגה, כשמסכמים את כל המועמדים מגיעים ללא פחות מאשר 73 מועמדויות שונות, שזה אומר שנכתבו 73 פסקאות על כל אחד מהמועמדים לקראת הנשף, וזה גם אומר שיש כל כך הרבה משתמשים שונים שמתים שתבחרו בהם, ואולי גם אתם מופיעים שם. רק אציין שבכל שנה מחדש קיים טרנד מעצבן של החלפת כינויים בדיוק בתקופה בה אשכול המועמדים מתנסח לו, כך שאם אתם מועמדים פה עם כינוי ישן זו אשמתכם.
אם, בכל זאת, לא הועמדתם לאף קטגוריה, אל תאבדו תקווה! לקטגוריות אחרות אין רשימת מועמדים, וזה אומר שכל אחד ואחת יכולים להיבחר לאנשי השנה!
כמו בכל שנה, גם הפעם הקטגוריות השונות עברו שינויים גדולים יותר ופחות, אז צפו להפתעות. וכן, צפו גם לכינויים ישנים, אם יש בכם את הנטייה לשנות כינוי בדיוק בשבועות הבודדים שלפני פרסום המועמדים.
אז מוכנים לרגע לו חיכיתם שנה שלמה? אני מזכיר, צפו להפתעות, וקבלו את–


המועמדים


🤴בעלים השנה – כחול כהה בסרגל המשתמשים
RaDBoy, ירין
קבלו אותו: שולט בהכול, מכיר כל פינה חשוכה בפורטל, מממן את כל העסק הזה, הכול פה שייך לו, קוטל הפורומים הראשון לשמו, וגם הבעלים היחיד שהיה פעיל השנה. כי בדיחה מנצחת לא מחליפים, על אף שזה היה כבר בשנה שעברה.


👨‍⚖️הנהלת האתר של השנה – חום בסרגל המשתמשים
יוחאי, Tartarus
יוחאי מכיר את האתר מעולה. הוא כבר שנתיים וחצי בתפקיד, אבל זה כל עוד לא סופרים את הקדנציה הראשונה שלו כהנהלת האתר, אי שם סביב 2007. אמנם העבודה הקשה שלו לא שקופה בפני המשתמשים, אבל בדיוק בגלל זה הוא מועמד – עבודתו מאחורי הקלעים משמעותית וחשובה מאוד. למעשה, אפשר לומר שהוא המתכנת של האתר, והוא זה שפותר את כל הבעיות הטכניות שלנו. הוא שינה את פרוטוקול האבטחה של האתר לאחר שגוגל סילק אותנו בשל התיישנות הפרוטוקול, כך HPortal מופיע בגוגל שוב. הוא סייע בפתרון תקלות באתר באופן שוטף, כמו כיוון השעון בפורטל, או הבעיה המשונה ההיא שבגללה לא היה ניתן להגיב בעדכונים בעמוד הראשי, והוא אף מסייע לפתח דרכים יעילות לעצור בוטים מרושעים שמפריעים לגלישה הסדירה שלכם באתר. וזה בלי שהזכרנו את כל הדברים שעשה ושאותם ההנהלה לא חשפה עדיין...

שקד, Darth Hader
שקד החלה את דרכה בניהול כחניכה בפרוייקט חניך חונך ב2019, בסיומו ניהלה את הפאנדום המתחלף, זכרונו למחלקת המסתורין ברוך. בד בבד היא עמדה בראשות בית גריפינדור והביאה אותו להישגים מרשימים, והפכה את בית גריפינדור לבית הכי שווה באתר. באוקטובר 2019 שקד הצטרפה להנהלה באופן לא רשמי, יחד עם צוות המתכנתים שסייעו ליוחאי, אך ב2020 קרה המהלך המתבקש – שקד קיבלה את הצבע החום המיוחד כאחראית פעילויות ופרוייקטים, וב2021 כבר הפכה להנהלת האתר לכל דבר. הנוכחות שלה תמיד מורגשת, ואין ספק שהיא מעניקה אופי וצבע מיוחדים לחוויית הגלישה בפורטל.

מאיר, כינוי בעברית
מאיר התחיל את דרכו בתור אחראי צוות תוכן ומערכת הפאנפיקים לאחר שכתב לא פחות מ71 פאנפיקים שזכו לאהדה והערכה מהמשתמשים וההנהלה, וגם הפכו אותו בזמנו למשתמש עם הכי הרבה פאנפיקים במערכת - שיא שמאז נשבר על ידו שוב וגם על ידי משתמשים אחרים. עד מהרה הוא הפך גם לאחראי ידיעות ועדכונים ולבסוף הגיע לתפקיד שבו הוא נמצא כיום ואפילו מועמד עליו, הנהלת האתר. היו שבועות שלמים שהחזיק את הפורומים כמעט לבד בעקבות מחסור במנהלים ויש כאלו שקוראים לו מחייה הפורומים (טוב, את השם הזה אני המצאתי. אבל זה שם מגניב!). לכל בעיה או שאלה הוא יענה תגובה מלאה בהומור שתשאיר לכם חיוך.

עמרי, Hogwarts
עמרי חזר להנהלת האתר בשנה שעברה לאחר שכיהן בתפקיד הזה לפני כמעט 10 שנים. מיד כשעלה להנהלה הגבוהה התחיל לעבוד על פרויקטים, לטפל בספאם ולפרסם אשכולות עדכונים מעניינים בפורומי הארי פוטר! כיום עמרי מוביל בגאון את פרסום העדכונים בעמוד הראשי, והוא מפרסם לנו עדכונים חדשים ומעניינים על מה שקורה בעולם הקוסמים ובאתר. עמרי הוא אחד המנהלים הבולטים ביותר בתקופה האחרונה, ולכן מגיע לו להיות הנהלת האתר של השנה!


👷‍♂️עוזר/ת ההנהלה של השנה – ורוד בסרגל המשתמשים
יונתן, George Weasley
יונתן, הארנב הבולגרי הנצחי, בכלל היה מדריך בבית גריפינדור כשסיפר ליוחאי על יכולות התכנות שלו. מפה לשם, הוא הפך למתכנת שסייע לגולשים ולהנהלה מאחורי הקלעים, ומאז 2020 גם לפני הקלעים. מוחו החריף והחד סייע בפתרון לא מעט בעיות, וחלקן נפתרו כה מהר עד שהגולשים אפילו לא ידעו שהן קרו בכלל. לאחרונה יונתן ירד מתפקידו, אבל על הסיוע הרב מגיעה לו המועמדות לתפקיד עוזר ההנהלה של השנה.

פלג, imagine it
אם יונתן הוא ארנב בולגרי, פלג הוא חתול ישראלי. כמה חתול? זה המגדר שלו בפורטל. ככה חתול. יחד עם יונתן, פלג בילה את שנותיו הראשונות באתר במציאת פרצות אבטחה בקוד של הפורטל (כמו האפשרות לשנות את המגדר לחתול), עד שבסופו של דבר עלה יחד עם יונתן לתפקיד החדש שהומצא עבורם – מתכנתים. הוא סייע רבות למשתמשים, פיתח את תוסף HPD שהחל כדארק מוד לפורטל והמשיך בשלל שדרוגים ושכלולים, ועכשיו קיבל על עצמו תפקיד נוסף ומשמעותי – עורך הפקפקן, המגזין האהוב. על היותו מתכנת חד ושנון שהפך ממש לחלק מהאתר, מגיעה לו המועמדות המתבקשת לתואר עוזר ההנהלה של השנה.

מור, מאסטר שיפו
נכון, מור כבר לא ורוד, הוא שנה"לותי חום. ונכון, הוא היה בהנהלת האתר שנים רבות בעבר, ולא מעט במסדר מרלין בין לביו, אך במהלך רוב השנה מור כיהן כמעצב האתר. הוא החל את דרכו בתפקיד בעטיית מסכות על ראשי הדמויות המופיעות בבאנר בראש האתר, והמשיך בעיצוב כל הלוגואים הרשמיים של האתר בשנה וחצי האחרונות – אירועים מיוחדים (תשעה באב, יום הזיכרון לרבין, לוגואים חדשים לחג סוכות), פעילויות חגיגיות כמו צפרדעי השוקולד, וכמובן נשפים. הוא עיצב את הלוגו שלי בשנה שעברה, וכמובן שאת הלוגו לחגיגות ה14 לאתר.

רוני, Princess of Fanfics
רוני היא אחראית מערכת הפאנפיקים כבר שנה וחצי. היא מבצעת את התפקיד ביעילות, מאשרת (או לא מאשרת) פאנפיקים במהירות ושומרת על האיכות הגבוהה של המערכת, ושומרת על רשימת הבטאים מעודכנת ורלוונטית תוך זמינות מלאה למבחני בטאים חדשים. ואת כל זה היא עושה כשהיא בעצמה מפרסמת פאנפיקים מדי פעם בפאנדומים האהובים עליה. נראה שהכינוי שלה באתר מתאר אותה באופן מושלם, מה שלא מפתיע משום שהיא הפכה לכל כך מזוהה עם מערכת הפאנפיקים, כאילו הייתה שם מאז ומתמיד. על כך היא מועמדת לעוזרת ההנהלה של השנה.


👮‍♂️הנהלת הפורומים של השנה – סגול בסרגל המשתמשים
אורי, Kaladin
כולם אוהבים את אורי. אורי החל את דרכו במערכת הפאנפיקים, כמו כל אדם טוב. אבל את דרכו בניהול פורומים הוא התחיל, בדומה לשקד, בפרויקט חניך חונך. אורי התחנך על פורום מטומ"מ (יהיו אשכולותיו צרורים במחלקת המסתורין לעולמי עד) ב2018, הצעיד אותו קדימה והפך אותו לאחד הפורומים הפעילים והאהובים בפורטל. במהלך 2019 אורי עזב את הפורום וכולם היו עצובים, אבל בתחילת 2020 הוא נחטף להנהלת הפורומים – תפקיד בו הוא מכהן עד היום, וכשאני אומר היום אני מתכוון ליטרלי להיום. היום הזה ממש. עוד מעט תבינו למה. אבל אורי לא נותן לכבוד ולתהילה האינסופיים שבתפקיד לעלות לו לראש: הוא מעניק תמיכה ענקית למנהלי הפורומים מבכל בחינה שהיא, ואני בטוח שכל משתמש מרגיש שאורי באמת חבר שלו ושאכפת לו ממנו, ובצדק. אם ניסיתם לפתוח קבוצה במפת הקונדסאים, ודאי הרגשתם איך אורי שם כדי לעזור לכם להפוך את הקבוצה לטובה ביותר שקבוצה יכולה להיות.

וריאן, Snuuy
וריאן הוא אחד מהסגולים החדשים שעלו השנה. הוא החל את דרכו בניהול בפרויקט חניך חונך של שנת 2019, ומשם הוא עלה לנהל את פורום ספרים. הוא הפך את הפורום לשוקק, מפותח, יפהפה ואהוב, ואף זכה בתואר מנהל החודש פעמים רבות, אך באמצע 2021 פרש מניהול פורום ספרים כדי להשתדרג לתפקיד המשמעותי של הנהלת הפורומים, לאחר שרצה לקחת את ההשקעה המרובה שלו בספרים ולהפיץ אותה לכל האתר. זה מתבטא, למשל, בפרוייקט נאנורימו (חודש הכתיבה העולמי) שהוא ארגן בפורום סיפורת ושירה לגמרי בעצמו, ועל כך הוא מועמד להנהלת הפורומים של השנה!

ורד, זה מיפן
ורד הוא חבר הנהלת הפורומים היחיד שלא ניהל פורום בעבר. אך זה לא עוצר בעדה לרגע. את דרכה בהנהלה ורד התחילה מלמטה, כשניהלה את קבוצת אלרג"ה, וכיום הוא הוותיק ביותר מבין כל חברי הנהלת הפורומים – מעל שנתיים בתפקיד! הוא תמיד מסביר פנים לכל משתמש, זמין ונוכח בפורטל יותר מכולם, שולטת בנו"דים, מחלקת תגמולים, והיא תמיד הראשונה לעצור בכוחות עצמה מתקפות בוטים משוגעות שמפריעות לכולנו לגלוש באתר. תוכלו לסמוך עליה שאת כל הפרטים הקטנים מסביב שכולם שוכחים – ורד תעשה, וכולנו חייבים לה המון, כי אין ספק שבלעדיו האתר היה נראה שונה לחלוטין. על כך היא מועמדת להנהלת הפורומים של השנה!

זיו, David Tennant
תחילת דרכו של זיו כמנהל הייתה כשניהל קבוצה שבטח אף אחד פרט לכמה ותיקים כבר לא זוכר, את קבוצת האלמנטריום ז"ל. לאחר זמן מכובד בקבוצה, המשיך זיו לניהול פורום. ביחד עם אורי, שניהם התחנכו יחד על ידי רוני (שבטח גם אותה אנשים לא זוכרים אוף) לפורום מטומ"מ ז"ל ב-2018, ויחד הם גם עלו לתפקיד וניהלו את הפורום, עד שאורי פרש (בחוצפתו!) וכל משקל ניהול הפורום נשא על כתפיו של זיו עד שב2020 השתדרג ועלה לתפקיד בו כיהן עד לאחרונה: הנהלת הפורומים, ובהמשך גם אחראי שנה"ל. בספטמבר האחרון רעדה האדמה, נשברו אמות הסיפים, וזיו ירד לצערנו מההנהלה, אך את הזיכרון שלו ננצור תמיד בליבנו. היום זה נראה טריוויאלי, אבל פעם לא הייתה טריוויה (כן כן, הבנתם את משחק המילים?). לולא זיו, המוסד המפואר הזה לא היה קם מהמתים, הופך לשוקק ומלא חיים ולאחד הדברים הכי מצופים באתר. בכל משימה שזיו לקח על עצמו, היה אפשר לראות שהוא נתן את כל כולו והשקיע עד הסוף, וכל זה בהנאה ושמחה. תמיד נזכור אותך זיו!


🦸‍♀️מנהל/ת הפורום של השנה – טורקיז בסרגל המשתמשים
וריאן, Snuuy
נכון, וריאן כרגע בהנהלת הפורומים, אבל חלק נכבד מהשנה הוא בכלל ניהל את פורום ספרים האהוב. הוא לא הפסיק לשדרג ולעורר את הפורום. אם נכנסתם בשנה האחרונה לפורום, לא יכולתם לפספס את וריאן. הוא הפעיל את הפורום בהנאה והתלהבות, פותח ספיישלים ופעילויות לרוב. גם על סיקורים הוא לא ויתר, וגם לא על תגובות בונות. וריאן זכה בתואר מנהל החודש פעמים רבות והפך את פורום ספרים לאחד השוקקים באתר. אם אתם מחפשים פעילות ספרים טובה, אתם יכולים לסמוך על וריאן.

חנה, Alien
חנה היא המנהלת החדשה ביותר, אבל היא כה דומיננטית שנראה כאילו תמיד הייתה שם וניהלה את גאו"ץ. היא המנהלת היחידה שעלתה בזכות בקשת ניהול, מה שמוכיח לכולם שהדבר אפשרי. לכו תדעו, אולי עוד כמה שנים היא תועמד פה להנהלת הפורומים של השנה, ובתיאור לא ייכתב על החניך חונך שלה, פשוט כי עלתה בכוחות עצמה. וזה לא היה קל – היא השקיעה זמן רב בגאו"ץ, פתחה אשכולות על ימין ועל שמאל, והחייתה פורום שהיה די מת. לכן כמובן שאף אחד לא הופתע כשחנה פרסמה לבסוף בקשת ניהול לפורום, וכפי שניתן לראות באשכול, באופן חסר תקדים, היא עלתה לניהול לאחר שלוש שעות בלבד, עם רצף בעדים יוצא מן הכלל. הנקודות שסגרו סופית את העניין הגיעו הישר מירין. לפי עיתון הפקפקן, מדובר במאורע יוצא דופן כשלעצמו בהתחשב בעובדה שירין לא הגיב באשכול בקשת ניהול מאז 2014...

שירה, The Books Singer
שירה. הו, שירה. שירה היא ותיקת מנהלי הפורומים, בכך שעלתה לניהול פורום הספרים לפני שנתיים וחצי, ומאז היא לא מפסיקה לפרסם בו פעילויות ואשכולות מגוונים ביותר. הפורום פורח תחת הניהול המדהים שלה, והיא דואגת לטפל בכל הבעיות שצצות בפורום בהקדם האפשרי. שירה אף זכתה בתואר "מנהלת החודש". אי אפשר לדמיין את פורום הספרים ללא שירה, ואי אפשר לדמיין את שירה ללא פורום הספרים. שירה השקיעה הרבה מאוד בפורום במהלך השנה האחרונה, ולכן מגיע לה להיות מנהלת הפורום של השנה.

אריאל, מפית
נכון, אריאל כבר לא מנהלת את הקלחת, אבל בואו נאמר את זה ככה – היא ניהלה את הקלחת כל כך טוב עד שלא היה ספק שהיא תעלה להנהלת הפורומים. היא התחנכה על הפורום בחניך חונך 2020, והחזירה את הפורום לתקופה הזוהרת והמפוארת שלו. היא כל כך אוהבת את הפורום ומשקיעה בו, שגם עכשיו כשהיא מנהלת את כל הפורומים היא מוצאת זמן לתת לו את הטיפול המיוחד שרק אריאל יודעת לעשות, והכל באיכות ובמקצועיות. ועל זה, הוחלט להעמיד את אריאל למנהלת הפורום של השנה.


🧙‍♂️מסדר מרלין של השנה – זהב בסרגל המשתמשים
איתמר, Just Monika
איתמר החל את דרכו הארוכה והמפותלת במערכת הפאנפיקים, המשיך לפורומים, עלה לאחראי מערכת הפאנפיקים (ואף המציא את ראשי התיבות אמ"פ לתפקיד), השתדרג לשנה"לותי, ובתחילת השנה פרש. אבל ההיכרות המעמיקה שלו עם כל הפינות האפלות של האתר הפכה אותו לאהוב ומוכר על כל המשתמשים, במיוחד כמרלין. הירידה שלו מהתפקיד לא מעידה על פרישה חלילה, אלא על השלב הבא בתוכניתו הזדונית של איתמר לכבוש כל פינה באתר ולהטביע בה את חותמו. בין אם זה להיות המשתמש עם הכי הרבה פאנפיקים במערכת כבר מעל שנה, בין אם זה לפרסם סיקורים על משחקי מחשב שהוא אוהב, בין אם זה לעשות שטויות בנו"ד או לפרסם פעילות ספיישל על גוגל בוט הידוע לשמצה, ובין אם זה להיות פשוט איתמר שכולם כל כך אוהבים. מרלין השנה תפור עליו.

ליאן, Winifred
ליאן הצטרפה לפורטל ב2017, התחנכה על פורום ספרים בחניחונך 2018, ניהלה אותו, עלתה להנהלת הפורומים, ואז ירדה מהנהלת הפורומים. ככה ליאן התמרלנה בפעם הראשונה.
מספר חודשים לאחר מכן ליאן עלתה שוב להנהלת הפורומים, ובסוף 2019 להנהלת האתר, תפקיד בו כיהנה עד אמצע 2020, כשפרשה והתמרלנה בפעם השנייה.
לקראת סיום 2020 ליאן עלתה שוב לתגבורת להנהלת הפורומים לגיחה קצרצרה שבסיומה התמרלנה בפעם השלישית, מה שהופך את ליאן למרלינית נצחית מצד אחד, אך ליאן היא אחת המרליניות הפעילות והידידותיות שהפורטל זכה לפגוש. היא משעשעת, פעילה, ואפילו השתתפה במפגש שנערך בסוכות באייקון. רוב חברי ההנהלה פורשים קליל מהפורטל כשמסתיים תפקידם והם שבים רק לגיחות קצרות, אך לא ליאן.

תם, Nico di Angelo
תם היא אחד המשתמשים הותיקים בפורטל, וכמו שנאמר, עם הותק בא הניסיון - תם עבר.ה תפקידים רבים בפורטל. ממנהל.ת פורום מד"פ, דרך הנהלת הפורומים, אחראי.ת מערכת הפאנפיקים, ירידה למסדר מרלין בפעם הראשונה, ניהול פורום סס"ש ועלייה שוב להנהלת הפורומים, שהסתיימה עם התמרלנות מחודשת בשנת 2019. מאז תם מתפקד.ת כמרלין מן המניין, אך זה לא אומר שהיא נעלמ.ה - היא עדיין מגיב.ה בנו"ד, מעלה קטעים לסיפורת ושירה ופעיל.ה ברחבי הפורומים.

זיו, David Tennant
זיו החל את דרכו באתר כשהתחנך על מטומ"מ, הפורטל ייקום דמו, יחד עם אורי. לאחר שניהל את הפורום ואף עלה להנהלת הפורומים, זיו בחר לרדת מהתפקיד ולהתמרלן – תואר אותו הרוויח בצדק, לאחר כהונה ארוכה ומשמעותית בהנהלת הפורומים, בה ביצע את תפקידו בדרכו השקטה והאופיינית, ואף החיה את הטריוויה צ'אט – אירוע כה משמעותי שממשיך גם אחרי שירד מהתפקיד. ועל כך, זיו מועמד למרלין השנה.


🗣️נו"ד השנה
הנ(ו"ד)שף ברביעי! ויהיו שם שירים של רוני סופרסטאר!
אין סגירת מעגל גדולה מאשר להעמיד לנו"ד השנה, בנשף אנשי השנה, את הנו"ד שליווה את הנשף האחרון שהיה לנו – חגיגות 14 שנים לפורטל. הנו"ד נפתח ממש ימים ספורים לפני הנשף, ננעל במהלך הנשף ונפתח מיד אחריו. וברגע שנפתח, כל הגולשים כבר ידעו שהנשף הבא בתור יהיה אני! נשף אנשי השנה! ווהו! טוב, בכל אופן, האדרנלין מהנשף שזה עתה הסתיים וההתרגשות מהנשף העתיד לבוא הכתה בכל מי שהיה בנו"ד באותו זמן, כולל חברי ההנהלה, והם החלו בשיחה פרועה אל תוך הלילה בה כל תגובה זכתה בתואר "תגובת השנה" (תגובות השנה האמיתיות ממתינות לכם ממש כאן בהמשך), הומצאו מלא שמות נו"ד שזכו לתואר "נו"ד השנה", נוצרו קטגוריות חדשות כמו "עכברוש השנה", "שנת השנה", "אסטרטגיית השנה לתגובת השנה", ואפילו הסתתר לו שם "קבוק השנה". נו, אז שהנו"ד הזה לא יועמד לנו"ד השנה?

הנו"ד הזה הוא נו"ד השנה!
אי שם, בחודש אדר, קם תקנון פורים משוגע בפורום דיבורים. היו בו שלל חוקים שונים ומשונים שסיחררו את האתר ובמיוחד את הנו"ד, מה שהביא למצב שאבישג (ספויילר קטן: מועמדת רצינית לתואר חופר/ת השנה) פתחה נו"ד חוקי לחלוטין והעניקה לו את השם הזה בהתאם לשם שהוצע על ידה בנו"ד הקודם והיה מחוייב להיבחר בהתאם לתקנון פורים. "מי יודע?" תהתה אבישג, "אולי זה יקרה יום אחד?" טוב, אז אני עשיתי את שלי והעמדתי את הנו"ד הזה לנו"ד השנה כי זה פשוט מתבקש. אבל האם זה באמת יהיה נו"ד השנה? את זה רק אתם תכריעו.

ליד(")ון עם אלין
הנו"ד הזה הוא תוצאה של כל כך הרבה שטויות. נתחיל עם זה שכמה נו"דים לפני כן, רינג התלונן על לישון עם אחים. רצה הגורל, ורצתה המקלדת שלו, והוא התלונן על לידון עם אלין, מה שגרם למשתמשים לתהות מה זה לידון ומי זו אלין שהוא עושה איתה את זה, וגם לאחר שרינג הסביר את כוונתו הבדיחה לא הופסקה עד שבסופו של דבר הפכה לשם של הנו"ד הזה. וזה לא היה פשוט: הנו"ד הזה כמעט לא היה נקרא כך אילולא מאיר השיג את שקד בשניות ספורות ופתח את הנו"ד הזה לפניה. הדבר עורר את זעמם של כמה מהמשתמשים שהחלו יחד עם מאיר בבאטל ירידות שלא נראה כמוהו, כאשר כל ירידה שנונה ומקורית יותר מהשנייה, וזאת על אף שמדובר בשם מוצלח בו גם האות נ, גם האות ו וגם האות ד מופיעות בשם הנו"ד, אך בסדר הפוך! זה לא הפריע לגרשיים להופיע שם בכל זאת. וכמובן, זה הנו"ד הגדול שאותו התחילו וריאן, MK ואריאל בתור משתמשים מן המניין, וסיימו בתור חברי הנהלת פורומים גאים.

השם הכי ארוך שהיה לנו"ד בחיים שיהפוך אותו לנו"ד השנה בגלל מלחמת העריכות על הכותרת שלו וגם בגלל השם הארוך והמדהים שלוווו
כשהשם של הנו"ד כבר באורך של חצי מהפסקה שכותבים על כל מועמד, זה מספיק כדי להעמיד אותו לנו"ד השנה. שלא לדבר על זה שהשם של הנו"ד אשכרה מבקש להעמיד אותו לנו"ד השנה. אבל זה לא מספיק, כי מדובר בנו"ד שנפתח על ידי ליאור וקיבל שם כלשהו שהצחיק את כולם, אלא שאף אחד כבר לא יודע או זוכר מה זה השם הזה כי ורד שינתה אותו. ואז ליאור שינה אותו שוב, ואז ורד החזירה לו, וכך זה נמשך לכל אורך הנו"ד עד שהתקבעו על השם הנוכחי שלו, לא הרבה לפני שהוא ננעל. אכן אחד מהנו"דים הבלתי נשכחים של השנה, ולכן הוא מועמד לתואר.


📝תגובת השנה
סלט בבצל
לפעמים, התגובות המצחיקות ביותר הן תגובות חסרות כל הקשר, כמו התגובה הזאת. אח של וריאן הצליח להצחיק את כולנו, וגם לתהות מה בעצם ההפך של בצל בסלט, בתגובה כל כך לא הגיונית, ובדיוק בגלל זה גם כל כך אייקונית, על אף שהיא תגובה יחסית חדשה. היו מועמדים ראויים רבים, והבחירה הייתה קשה, אך סלט בבצל תמיד נשארה לי בראש כשחשבתי על תגובת השנה.

קבוק השנה
הנו"ד בו נכתבה התגובה הזאת הוא נו"ד ייחודי וחריג. את התיאור המלא שלו תוכלו לקרוא ממש כאן למעלה, הוא הרי מועמד לנו"ד השנה, אך אחד מהדברים שייחדו אותו היו אינספור תגובות שביקשו להיות מועמדות לתגובת השנה. חלקן בצורה מעט מאולצת, חלקן בצורה שנונה ומחוכמת, וחלקן פשוט היו תגובות טובות. מתוך נו"ד עם כל כך הרבה מועמדות ראויות, ברור שלא היה אפשר לבחור את כולן, ולכן נבחרה תגובה אחת, סמלית, שמיטיבה לסכם את 2021 ועושה זאת בצורה קורעת מצחוק, שמבהירה שמכל התארים המחולקים בנשף, תמיד יש מקום לכמה קטגוריות חדשות, בהנחה שאף אחת מהן לא תהיה "שנת השנה".

איך מכינים ציאניד?
אבישג שאלה בתמימות (טוב, כנראה שלא בתמימות) איך מכינים את הרעל המופלא הזה, והמון משתמשים נרתמו לעזור בדרך רצינית פחות או פחות. התשובה האהובה עליי מכולן, שאף זכתה במועמדות לתגובת השנה, היא תשובתו של רינג שהשקיע ופינק במתכון, שככל שקוראים אותו יותר ויותר מבינים כמה הוא יותר הגיוני... סוג של. ידוע שכשמנתחים בדיחה היא הופכת ללא מצחיקה, ולכן תיאלצו לקרוא את התגובה בעצמכם, ולהבין במהרה למה גם היא מועמדת לתגובת השנה.

hero.gif
הבצלצל הזה לא סתם מופיע כאן, הוא קישור למועמדת רצינית לתגובת השנה, ועוד מועמדת שלא מנו"ד לשם שינוי. כחלק מספיישל הבצלצלים החביב ששטף את פורום דיבורים בתחילת השנה, נערך דיון חמוד כשלעצמו על בצלצלים מול אימוג'ים. מה רבה הייתה המבוכה של הודיה, שניהלה את הפורום באותו זמן ופתחה את הדיון הזה, כשהתגובה השנייה לדיון הייתה תגובת ספאם! ועוד של לא פחות מבעלי האתר, זה שלא עובר על החוקים כי הוא זה שכותב אותם, ושהאתר בייסיקלי שלו. אמורים להעיר לו על כזה דבר, או שמותר לו להספים באתר כרצונו? והאם על התגובה הזאת הוא קיבל בצלצל בבצלצליה? לא זהו אני מתה נפטרתי ביי


🧠טריוויונר/ית השנה
אבישג, _פוף_
בכל שבוע, אבישג עושה מאמץ להגיע לטריוויה צ'אט השבועית. גם כששעת הטריוויה זזה, ויום הטריוויה משתנה, אבישג תהפוך עולמות כדי להגיע לטריוויה בזמן ולהשתתף בה, והיא דואגת לעדכן את כולם בכך. גם כשהטריוויה בהפתעה, אבישג תהיה שם במקום לבנות סוכה. והתוצאות מדברות בעד עצמן: היא במקום הרביעי בטבלת השיאים של הטריוויה, נוכחת כ95% מהפעמים בהן הטריוויה מתקיימת, ותמיד מופיעה בשלושת המקומות הראשונים. בחודשים האחרונים אבישג הייתה המקום השני הנצחי, אבל בחודש האחרון היא צלחה את המקום הראשון.

רוזנ, מי צריך בכלל כינוי
לרוזנ יש חזות מאוד סרקסטית. הוא אוהב להגיב משפטים עלומים ולא ברורים בנו"ד ולהיעלם, הוא משחק אותה קול ואדיש ששום דבר לא באמת חשוב לו או מעניין אותו, ונראה שהוא נהנה מהמסתורין ואווירת הטרולינג שאופפות אותו. אלא שבתור משתמש הנשף שרואה הכל, אני עליתי על רוזנ. בתוך תוכו, הוא מאוהב בטריוויה ומשתדל להיות נוכח בה. ואכן, אין לו נוכחות משוגעת של 95% מהטריוויות, אך בדרך כלל הוא בא ומפציץ בתשובות. הוא חכם ומהיר וטריוויונר והוא גם חכם (רוזנ הכסף!), והוא תמיד בטופ. הטריוויה היא הדבר היחיד שמוציא את רוזנ מהאדישות והקוליות שלו, כך שמתבקש להעמיד אותו לטריוויונר השנה.

אם קיי, יהלי אקשטיין
נכון, MK כבר הנהלותית (אבל הנהלותית שמעבירה המון טריוויה!), אך בתקופתה כמשתמת מן המניין היא הייתה מקפידה לבוא לטריוויה ולהיות משתתפת פעילה. משתמשים היו ממתינים רק לה וקוראים לה במיוחד בשל כישורי הטריוויה שהפגינה, והיא ענתה תשובות נכונות ומהירות שמיקמו אותה בטופ בכל פעם שהשתתפה. MK ההנהלותית לא שכחה את אהבתה לטריוויה, והיא מרבה להעביר אותה בכל שבוע. גם כשהיא מוחלת על כבודה ומעניקה להנהלותים אחרים להעביר את הטריוויה, היא מגבה אותם ומשגיחה מהצד למקרה שיתמזל מזלה להעביר את הטריוויה שוב. מועמדת ראויה לטריוויונרית השנה.

ליאור, Focus
האיש שניצח את האתר, ניצח גם את הטריוויה. הוא השתלט על הטריוויה גם כשהיה משתמש רגיל וגם כשעלה להנהלה. הוא שינן את השאלות והתשובות בזמנו הפנוי רק כדי לענות עליהן לפני כולם, מה שגרם לו לענות על עד 48 תשובות נכונות מתוך 50 שיש בכל שבוע (וגם הוציא את הכיף מהטריוויה ללא מעט משתמשים). כהנהלותי, הוא העביר את הטריוויה בכל שבוע, לא משנה מי עוד רצה ולמה. הטריוויה היית הממלכה שלו, וכל מה שנותר הוא רק לתהות מה היה קורה אילו ליאור לא היה פורש לפני עליית השאלות החדשות לשרת.


📚סופר/ת השנה
וריאן, Snuuy
וריאן חי, נושם, שותה ואוכל סס"ש לארוחת בוקר, צהריים וערב - וגם לפעמים כנשנוש בין הארוחות. הנוכחות שלו בכל מה שקשור לכתיבה בולטת ומורגשת, והוא מתמיד בפרסום קטעים וסיפורים מצוינים, נתינת ת"בים ופתיחת אתגרי כתיבה. וריאן אף הפעיל את חודש הכתיבה של סס"ש, תוך כדי כתיבת סיפור בעצמו - אתגר לא פשוט בכלל. זו כבר השנה השלישית ברצף שבה וריאן מועמד לתואר, ורק על זה מגיעה לו הערכה רבה. דוגמאות ליצירותיו: אש וקרח, אזהרה: חתולים ברמה גבוהה ורביולי

ריין, Silenzio Bruno
כמו וריאן, גם ריין הפך בשנים האחרונות לשם נרדף למילה "כתיבה". הוא מפרסם בדרך קבע יצירות שונות ומגוונות, שכתובות נהדר ותמיד משאירות טעם של עוד. ניתן לראות את האהבה של ריין לתחום ואת ההשקעה שלו בכל יצירה שהוא מפרסם, ככה שבכלל לא מפתיע שהוא מועמד לתואר כבר בפעם השנייה. ואם חשבתם שבשנה שעברה התואר הגיע לו, השנה ריין רק חיזק אצל כולנו את הידיעה שהוא אחד הכותבים המוכשרים שיש באתר. דוגמאות ליצירותיו: בת שאוהבת בנות, בחצות ושד

נטע, Cruella De Vil
בניגוד לשניים הקודמים, נטע היא כותבת די חדשה - הקטע הראשון שלה באתר פורסם באפריל האחרון, אבל מאז היא פשוט לא מפסיקה. נטע ממלאת את פורום סיפורת ושירה ביצירות שונות ומקסימות, ואת תהליך השיפור שלה בכתיבה ניתן לראות עם כל קטע ושיר חדשים שהיא מפרסמת. נטע היא אחת הכותבות הבולטות בפורום, לכן לא אופתע בכלל אם היא גם תזכה בתואר הנכסף. דוגמאות ליצירותיה: אבודים, להיות מוזרה זה ייחוד והאם הייתי בן אדם טוב?

נתנאל, נתנאלי המתונאל
גם נתנאל הוא משתמש חדש בקטגוריה ובפורום, אבל התחושה היא כאילו הוא שם כבר שנים. אין שבוע שחולף בלי שנתנאל יפרסם משהו חדש בסס"ש - שירים, קטעים, סיפורים ואפילו פעילויות ודיונים בנושא כתיבה. ההשקעה שלו בתחום ניכרת ומשמעותית, ויחד עם השאיפה התמידית שלו לנסות ולהתפתח, הוא הפך בקלות לכותב מוכשר ומרכזי באתר. אני בספק שמישהו מכם בכלל מופתע שהוא מועמד לזכייה - ואף אחד לא יהיה מופתע אם הוא גם יזכה. דוגמאות ליצירותיו: גילוי השירים, אור לבן כבר נעלם והוא הלך


⛏️חופר/ת השנה
הגר, Daisy the Great
הגר היא מבין המשתמשים הבולטים שאיכלסו את הנו"ד והיה אפשר לראותה שם השנה כמעט בכל שעה של היום! בכל זמן פנוי, הגר נכנסת לפורטל וישר כותבת תגובה בנו"ד. אם תתחברו לנו"ד, כמעט תמיד תראו אותה מחוברת שם, וכל תגובה שנייה בערך בנו"ד היא שלה. ומה יפה בכל העניין הזה? שבכל שנה היא מועמדת לתואר הזה, ובכל שנה היא זוכה. כל הפורטל השתנה בינתיים, והגר ממשיכה לזכות בתואר הזה. בכל שנה היא מועמדת עם כינוי אחר, ובכל שנה היא גם זוכה איתו. אפילו השם של הקטגוריה הזאת השתנה בינתיים, והגר ממשיכה לזכות. היא הספיקה לשנות שם ולשון פנייה, פעמיים, ועדיין בכל שנה היא מועמדת ובכל שנה היא זוכה, כי הגר היא, באמת ובתמים, מלכת הנו"ד. ואם זה לא מספיק לכם, אותו תיאור נכתב על הגר בשנה שעברה, והוא עדיין רלוונטי. מי יכול על הגר?

אבישג, _פוף_
כן, כי אם מישהו יכול על הגר זו אבישג. אבישג בערך גרה בנו"ד, והיא יוצאת משם רק לטריוויה או למפגשים. היא הצטרפה לאתר רק לפני שנה – מעט מדי ומאוחר מדי בשביל להיות מועמדת לחופרת השנה ב2020, וכדי להוכיח לי שהיא אכן ראויה לתואר היא החלה להפציץ את הנו"ד בהודעות, ומאז היא פשוט לא מפסיקה. יש לה מה לומר על כל דבר ולכל אחד, בנו"ד, בח"מים, בפרופילי משתמשים, בפקפקן, בשנת הלימודים, ובכל מקום בעצם, ושתי הסיבות היחידות שהיא לא כותבת בתדירות גבוהה יותר היא כניסת שבת והמנגנון האוטומטי נגד הצפה. אם היה מונה בדיבורים, אבישג הייתה יכולה לקנות את האתר מירין עם כל החרמשים שהיא בוודאי הייתה מקבלת. אם אי פעם ישעמם לכם, פשוט פנו לאבישג ודברו איתה. נראה שהשנה באמת מצאנו מתחרה ראויה להגר שצריכה להתחיל לחשוש על התואר הקבוע שלה.

שולחן 5
לא, זה לא משתמש. מדובר בשולחן, כמו שיש בכל נשף, אבל לא בסתם שולחן – בשולחן מתוך נשף 14 שנים בו כל הרשומים פשוט לא באו, כך שהוא נותר מיותם. אלא שאז ההנהלותים החליטו להשתלט עליו ולהתכתב בו, כי לא היה להם שולחן משלהם ופשוט צץ עבורם שלוחן פנוי. מפה לשם, הוא הפך לשולחן בו כתבו הכי הרבה בנשף, אך השולחן עם הכי מעט הודעות שנכתבו על ידי יושבי השולחן למרבה האירוניה. ההנהלותים ניהלו שם שיחות חולין, הזכירו זה לזה לפרסם את פעילויות הנשף, הפציצו ברפרנסים לקופה ראשית ואף התבדחו בינם לבין עצמם שהשולחן הזה צריך להיות מועמד לחופר השנה. ואם ההנהלותים החליטו, ואני בסופו של דבר הפרזנטור של הנשף שנוצר בידי ההנהלותים, אין לי ממש ברירה אלא להעמיד את שולחן 5 לחופר השנה.

אבירומי, Black Widow
אבירומי הצטרף לאתר השנה, מספיק מאוחר בשביל לא לחוות את נשף אנשי השנה אף פעם, ובהשוואה לשאר הוותיקים שמועמדים לקטגוריה הזאת, הוא ממש צעיר-פורטל. ובכל זאת הנוכחות שלו בנו"ד (ובכללי באתר. בואו, הוא מנהל פורום! ומה אתם עשיתם בשביל לקדם את הפורטל היום?) לא מעידה על כך כלל, ובהחלט הייתה מספקת בשביל להעמיד אותו לחופר/ת השנה. אם תעיפו מבט כמעט בכל הנו"דים מאז שאבירומי הצטרף, תוכלו למצוא אותו במקום גבוה ברשימת החופרים. נו, אתם יודעים, הרשימה הזאת של כמה הודעות כתב כל משתמש באשכול? אז אצל אבירומי המספרים לא משקרים – הפעילות שלו בנו"ד, בכל נו"ד, בהחלט גדולה, כמו גם הפעילות שלו בכל מקום אחר בפורטל שבו אפשר לשלוח הודעות, משרשורים ועד משפחות.


⛓️שרשור השנה הקטגוריה הוותיקה חוזרת!
שרשור על פרסי ג'קסון
אחד השרשורים הבולטים של השנה, שהתחיל רק ביוני וכבר מתקרב לו למאה עמודים ללא כל עכבות. בשרשור מעולמו של פרסי ג'קסון, עמית היא אמיליה מקווי בת ה16 מביתן אפולו, ו"קוראת וכותבת הארי פוטר" היא איזי ספל בת ה12 שעדיין לא יודעת שהיא חצויה, ובתה של דמטר. כך זה מתחיל, לא נגלה לכם איך זה ממשיך, אך ניכר כי שתי הכותבות מאוד אוהבות את השרשור לאור קצב התעדכנותו הגבוה, ועל כך הוא מועמד לשרשור השנה.

סולאנג'לו
שרשור חדש יותר שהחל בסוף ספטמבר, אך כבר הספיק לצבור נכון לכתיבת שורות אלה) יותר מ75 עמודים גדושים בתוכן. אבירומי היא וויל סולאס, נעמי היא ניקו די אנג'לו, וכך הן יוצאות לדרך בשרשור שעוסק באחד השיפים האהובים על גולשי הפורטל. ובסולאנג'לו, כמו בסולאנג'לו, כשמציגים את סיפור ההתאהבות של וויל וניקו, זה קצת חמוד וקצת מביך בהתחלה, והופך לרומטי ודביק בהמשך, לחובבי הז'אנר. תוך חודשיים בלבד נעמי ואבירומי דהרו עם השרשור קדימה, בעלילה קולחת וזורמת, לא מהירה מדי, אך גם לא משעממת לרגע. ואם הן בשמונים עמודים תוך חודשיים, לא מגיע להן שרשור השנה?

גיבורות ההיסטוריה!
נטע היא ג'יי, "קוראת וכותבת הארי פוטר" היא שיה, ויחד הן גיבורות ההיסטוריה! וברצינות, השרשור הזה קיים פחות מחצי שנה, וכבר הוא הגיע למספר המדהים של 370 עמודים (נכון לכתיבת שורות אלה). נטע היא אחת מהמשרשרות הבולטות ביותר השנה, ושרשוריה מגיעים במהירות למאות עמודים כפי שבוודאי הבחנתם, וכך גם כאן בעולם של שדונים, פיות ובני אנוש הן מפציצות בשרשור שדוהר קדימה. אם תמצמצו בטעות, אולי פתאום יתווספו עוד 10 עמודים. אז היו דרוכים, והצביעו לשרשור השנה!

שרשור לי ולנטע (מיס פרגרין)
אל תתנו לשם הגנרי והבנאלי של השרשור להטעות אתכם, מדובר בשרשור פשוט מטורף. נטע היא לילי, עמית היא ג'יימס, ואם צריך להסביר לכם מי אלה לילי וג'יימס אז אתם באתר הלא נכון. בכל אופן, לילי וג'יימס עולים על הרכבת ביום הראשון של השנה השביעית, ואחרי חצי שנה וחמש מאות עמודים (כן! חמש מאות עמודים בחצי שנה! זה התחיל בסך הכל בסוף מאי!) הטלנובלה כבר בעיצומה. אז לא רק שמדובר בשרשור עם כמות אסטרונומית של עמודים במעט מאוד זמן, כזה שניכר שהכותבות שלו משקיעות בו ומעדכנות אותו תדיר, אלא שמדובר גם בשרשור ג'יילי מוצלח במיוחד. אם אתם אוהבים את השיפ, השרשור הזה בשבילכם. חמש מאות עמודים האלה יעברו לכם במהירות, והדבר הטבעי ביותר יהיה להצביע לשרשור הזה בשרשור השנה.


🤝משרשרת השנה עוד קטגוריה ששבה מן העבר!
נטע, Cruella De Vil
אם אתם כאן זה אומר שהרגע קראתם את המועמדים לשרשור השנה, ובוודאי הבחנתם בכך ששני מועמדים הם שרשורים בכיכובה של נטע. ועוד איזה שרשורים – מאות עמודים בחודשים ספורים! אז אם למישהו היה ספק עד כה, נטע אוהבת לשרשר. מאוד. איך היא מצליחה לשלב כל כך הרבה זמן שרשור עם צוות תוכן זו תעלומה ששווה שרשור בפני עצמו, אך נראה שהיא בערך גרה בפורום שרשורים על אף שבו בזמן רואים אותה בכל מקום אחר באתר. נטע, אם את זוכה בשרשור השנה את חייבת לספר לנו איך את עושה את זה!

יסמין, Mischief Managed
כשחושבים על פורום שרשורים, חושבים על יסמין. יסמין בעיקרון חיה בפורום הזה – כבר זמן רב אפשר למצוא אותה שם תמיד. היא כמעט תמיד תהיה ההודעה האחרונה שפורסמה בו, היא כמעט תמיד תהיה במשתמשים הצופים בפורום זה, ויש לה את מספר ההודעות הגדול ביותר בפורטל כולו, בזכות השרשורים! אם הגר היא חופרת השנה הנצחית, יסמין היא משרשרת השנה בכל נשף מחדש, ולא בכדי. היא באתר מאז 2010 והשרשורים שלה נמשכים כבר שנים, כך שלכו תדעו, אולי גם השנה הזכייה תהיה בכיס שלה.

הדס, Always and Forever
הדס, בדומה ליסמין, נמצאת בפורום שרשורים תמיד. לכן, לא פלא שרוב השרשורים של יסמין הם עם הדס ורוב השרשורים של הדס הם עם יסמין. הן עד כדי כך מסונכרנות שאפילו ה"נראה לאחרונה" שלהן בפורטל זהה בדרך כלל. העמוד הראשון בפורום תמיד יכיל כמה פעמים את הדס, בין אם כפותחת השרשור ובין אם כהודעה האחרונה בו, בשרשורים שמגיעים לאלפי עמודים! אך בניגוד ליסמין ונטע, שעוד מרשות לעצמן להיראות במקומות שאינם פורום שרשורים הקדוש, הדס מושקעת כל כולה בפורום. נראה שהשרשורים זורמים לה בדם, והיא בחירה מתבקשת למשרשרת השנה.

נעמי, Noah Sweetwine
על מה אתם חושבים כשאומרים "נעמי"? נכון, על שרשורים! פשוט כי היא כל הזמן שם!!! אם לא חשבתם על שרשורים אלא על משהו אחר, אתם כנראה לא מספיק בפורטל. נעמי הצטרפה לפני שנה לאתר (מחר יש לה פורטלדת! מזל טוב!), אך זה לא עצר בעדה מלהגיע ליותר מ6500 הודעות. איך, אתם שואלים? בעזרת שרשורים כמובן! לא בכדי אחד השרשורים שלה מועמד לשרשור השנה, ובכל רגע בו היא איכשהו בטעות בנו"ד, זה רק כדי לחפש אנשים אחרים שישרשרו איתה. מפה לשם, היא מועמדת למשרשרת השנה!


💬כינוי השנה
מי צריך בכלל כינוי של רוזנ
פעם כינוי היה פשוט כינוי. משתמשים כינו את עצמם בשמות של דמויות, שירים, מושגים ואפילו שפות שבהן הכינוי נכתב. ואז הגיע רוזנ וזעק זעקה של דור: מי צריך בכלל כינוי? לזעקה התלוו זעקות נוספות כמו מי צריך סמל"ש ומי צריך חתימה, אבל הכינוי של רוזנ שמלווה אותו עד היום הפך למזוהה, מיתולוגי, ומוצלח עד כדי כך שהביא לשלל חקיינים שניסו לחקות את השנינות המטא־כינויית שמסתתרת פה, ואולי גם מחאה מעט חתרנית ולא ממש סמויה. הכינוי הזה כמעט היה מועמד לכינוי השנה בפעם שעברה, ולכן זה טבעי שהשנה הוא יהיה ראשון המועמדים.

יהלי אקשטיין של MK
הוא רץ למועצה, יש לו אחלה של מצע, כל יום הוא אוכל ביצה, והוא מועמד צפוי לכינוי השנה. חובבי הקונספירציות יאמרו שמי שמועמד לטריוויונר השנה בהכרח יועמד לכינוי השנה, אבל אצל אם קיי אין על מה להתווכח: היא גרמה לכל הזקנים באתר להתקף נוסטלגיה, לכל הצעירים לשאול "מי זה יהלי אקשטיין?", ולעמרי לחשוב שבאמת קוראים לה יהלי כשהוא הכריז על ההנהלותים החדשים. היה קשה מאוד להישאר אדיש לכינוי כזה שגורם לכם לבדוק איפה המפתחות שלכם והאם יש לכם מקפצה בבית, והוא אף הוביל לכמה חקיינים שהשתמשו בגרסאות מיוחדות משלהם לכינוי. הדבר הזה הפך לכל כך מזוהה עם אמ קיי שמחשיבה את זה לפאנדום לכל דבר, אז איך היה אפשר להתעלם מהכינוי הזה? תבחרו, יהיה פצצה.

רינג של רינג
נכון, הכינוי הזה לא מהשנה, אבל רק השנה הוא הפך לאייקוני כל כך. כאילו, רינג הוא פשוט רינג. הוא מזדהה פה כרינג. הוא הפך את זה לשם תואר, ואפילו אמרו לי שאני כזה רינגי לפעמים אז לא יכולתי להתעלם מזה והייתי מוכרח להעמיד את זה לכינוי השנה. כי המילה הכל כך פשוטה הזאת הפכה מיד לכל כך מזוהה עם רינג ואייקונית, כך שאני כבר לא יודע מתי אני מדבר על רינג המשתמש ומתי על הכינוי שלו. גם כשהוא משנה כינוי, הוא נשאר עם רינג, על שלל משמעויותיו, כמו רינג רינג, גולדן רינג, ואף כינויים משותפים שהוא עושה עם אחרים כמו הארנב הלברינג, וכמובן רינג למועצה, בהשפעת יהלי אקשטיין מקודם, שזה גם הכינוי הנוכחי שלו. באמת חשבתם שזה לא יועמד לכינוי השנרינג?

Dolphin של איתמר
אם פלג הוא חתול, מאיר הוא שועל ונועם היא אלפקה, אז ברור לכולם שאיתמר הוא דולפין. איתמר הפך את הדולפין לאישיות, בין אם זה להכניס דולפינים לסמלש ולחתימה, ובין אם לנהל שיחות שלמות על צ'יטוס דולפינים (והקניבליזם שמתלווה לזה). נראה שזה הכינוי האידיאלי לאיתמר, ברמה כזאת שמשתמשים יודעים מי זה דולפין יותר מאשר מי זה איתמר. הוא אף הצהיר בעבר שלא ישנה אותו לעולם, אך הוא שינה אותו מאז כמה פעמים. אבל בסופו של דבר הוא תמיד חזר אליו, ובדצמבר של השנה שעברה הוא הצהיר שהוא יישאר עם הכינוי הזה למשך שנה בדיוק. ואכן, לאורך כמעט כל 2021 הוא נשאר עם הכינוי הזה, עד שלאחר שנה בדיוק הוא שינה אותו. ועד הפעם הבאה שהוא יחזור לDolphin, נראה שכינוי כזה שליווה ממש את כל השנה הזאת הוא מועמד אידיאלי לכינוי השנה.


📜פאנפיק השנה
מכתבים לאף אחד של נגה
פאנפיק השנה היא קטגוריה יחסית טרייה, וזו רק הפעם השנייה שהיא קיימת, אך כבר נראה שיש מסורת להעמיד פאנפיק של נגה לתואר. מדובר באחת הכותבות המוכשרות ביותר שהאתר הזה ידע, ו"מכתבים לאף אחד" רק מוכיח זאת. הפאנפיק הזה, בדיוק כמו "האויב האחרון" שהועמד בשנה שעברה, מתאר מציאות אלטרנטיבית לסיפור המוכר של הארי פוטר, ומציג איך שינוי אחד קטן – הארי בורח מבית הדארסלים לפני יום הולדתו ה־11 ועובר לגור ברחוב – משנה לחלוטין את פני העלילה. נגה מצליחה לחשוב על כל פרט קטן שהשתנה עד שנראה כאילו היא מכירה את עול הקוסמים יותר טוב מרולינג עצמה, ובד בבד היא מצליחה לגרום לכולנו להיקשר לדמויות ולהתאהב בהן, על אף מגרעותיהן, תוך שמירה על קצב אירועים גבוה, טוויסטים שתופתעו ברגע שתקראו אותם ותשאלו את עצמכם איך לא חשבתם על זה קודם שנייה לאחר מכן, מתח בלתי פוסק וכמובן מסתורין שתמיד מאפיין את יצירותיה של נגה.

תחת עינה הפקוחה של עין דור של רונית
גם הפאנפיק הזה, כמו קודמו, לא פורסם השנה. אך השנה הוא התעדכן משמעותית. פאנפיקים רבים ניסו להציג את עולם הקוסמים הישראלי, ועל אחד הניסיונות הבולטים באתר חתום ההנהלותי שכותב את הפסקה הזאת, אך "תחת עינה הפקוחה של עין דור" עושה זאת טוב יותר מכולם. רק השם של הפאנפיק מעניק תחושה כל כך ישראלית, שמשלבת סיפור תנ"כי מאגי יחד עם קיבוץ בעמק יזרעאל, מלח־הארץ. רוני בונה עולם משכנע ששוזר את המציאות הכל כך ישראלית שלנו, של כפרי נוער גליליים, שירות צבאי משמעותי וטראומתי, היסטוריה ישראלית מאוחרת ומוקדמת מכל קצוות תבל, שכנים מבוגרים שהקימו את המדינה והתחושה הכל כך מוכרת לפיה השניצל של אמא שלך הוא הדבר הכי טעים בעולם, יחד עם בניית עולם קוסמים שלא היה יכול להתקיים בשום מקום אחר מלבד ארצנו האהובה. ומלבד בניית העולם שתלהיב אתכם, רונית בונה דמויות שכל כך קל להיקשר אליהן, עם אינספור קשרים, חברויות, אהבות פוטנציאליות, מתחים חברתיים, ואף כמה נושאים מעט מורכבים כמו אובדן, פוסט־טראומה צבאית, ומה לא. רוצו לקרוא!

וואטסאפ בהוגוורטס של איתמר
בניגוד לשאר המועמדים לתואר פאנפיק השנה, "וואטסאפ בהוגוורטס" דווקא כן פורסם השנה. ותתפלאו, דווקא יחסית מאוחר. איתמר בחר ברעיון שהוא אומנם לא מקורי, הרי קיימים אינספור פאנפיקים על קבוצות וואטסאפ בהוגוורטס, אך מדובר ביישום הטוב ביותר שקיים לרעיון הזה. איתמר אבחן את הדמויות השונות בפאנדום בצורה מדויקת ואמינה, ממש כאילו רולינג בעצמה כתבה את זה, והתוצאה, כמצופה מאיתמר, קורעת מצחוק. הפאנפיק הזה קיים רק מאמצע נובמבר אך כבר בשבועיים הראשונים שלו פורסמו לא פחות משישה פרקים, נרשמו 30 מנויים, מעל 800 צפיות והמון המון תגובות. כך שלא רק אני חושב שהפאנפיק הזה ראוי להיות פאנפיק השנה, אלא לא מעט משתמשים.

העיניים הן ראי הנפש של קיסִייֵרה
מדובר בפאנפיק היחיד ברשימה בו קיים פאנדום שאינו "הארי פוטר", אך הארי וחבריו מופיעים גם כן ב"העיניים הן ראי הנפש" יחד עם הפאנדום של פרסי ג'קסון. מדובר בקרוס אובר יפהפה, ארוך ומושקע, שנכתב ברצף עוד מ2017. הכתיבה הספרותית של קיסיירה מלאה מוטיבים, גם אם לא תמיד מורגשים, כמו מוטיב העיניים שמלווה את היצירה המופלאה הזאת. כבר ממבט ראשון, עוד לפני שמתחילים לקרוא, רואים שקיסיירה באה לתת עבודה, עם כתיבה בשתי שפות במקביל ופלייליסט בכמה פלטפורמות האזנה שונות. ולגבי העלילה עצמה... טוב, לא נהרוס לכם. אתם מוזמנים לקרוא לבד ולהבין למה הפאנפיק הזה מועמד לפאנפיק השנה.


💀פרישת השנה
זיו, David Tennant
זיו מלווה את האתר כבר הרבה שנים, וההשפעה שלו בהחלט ניכרת. בין אם כשניהל את קבוצת האלמנטריום, או את פורום מטומ"מ, או את כל הפורומים, או את שנת הלימודים, או את הטריוויה שהקים לתחיה ושנמשכת עד היום, גם לאחר פרישתו. כי השנה, זיו הוריד את רמת הפעילות שלו בפורטל עד שפרש לחלוטין והגיע לראשונה למסדר מרלין, ומדובר בפרישה גדולה ומשמעותית לאחר שנים רבות באתר. על כך הוא מועמד לפרישת השנה.

לילי, Hot Chocolate
לילי התחילה את דרכה בנפתולי ההנהלה ב2017, כשנרשמה לפורום סיפורת ושירה בפרויקט חניך חונך, ובסופו של דבר עלתה לניהולו בזכות אהבתה לפורום. לאחר שנתיים הצטרפה לסגל הנהלת הפורומים – תפקיד בו כיהנה מסוף 2019 עד סוף 2020, אז אהבתה לפורום סיפורת ושירה גברה עליה והיא בחרה לפרוש מההנהלה ולשוב לנהל אותו, אך זה לא מנע ממנה לסגור מעגל ולחנוך בעצמה בפרויקט חניך חונך באותה שנה. לילי השפיעה רבות על הלך הרוח בהנהלה בפרט ובאתר בכלל, עד שירדה מניהול הפורום זמן מה לאחר סיום פרוייקט חניך חונך כבר במהלך השנה, מה שמראה שלילי בחרה במעין מסלול סנדביץ' סימטרי כזה (משתמשת רגילה - חניחונך - ניהול סיפורת ושירה - הנהלת הפורומים - ניהול סיפורת ושירה - חניך חונך - משתמשת רגילה), וגם שמדובר בפרישה של אחת המשתמשות המשמעותיות ביותר באתר בשנים האחרונות.

מטומ"מ, מד"פ והפאנדום המתחלף
איך פורומים יכולים לפרוש? ובכן, מסתבר שהם יכולים. בספטמבר האחרון נפרדנו משלושה פורומים אהובים באתר, שנסגרו והועברו לארכיון מחלקת המסתורין. הפורומים ליוו את האתר לאורך שנים האחרונות, וההשפעה שלהם עליו הייתה ניכרת - מנהלים רבים עברו בשורותיהם, אשכולות רבים נפתחו בהם ומשתמשים רבים שמחו להיכנס אליהם ולהשתתף בכל מה שהיה לפורומים להציע. סגירת הפורומים היממה את האתר, הרבה משתמשים עדיין אוהבים מאוד את הפורומים הסגורים עד היום, והאשכולות צוברי האבק במחלקת המסתורין עדיין צצים מפעם לפעם (חכו שנגיע לסיקור השנה) - לכן בלתי אפשרי שלא להעמיד אותם לפרישת השנה.

אורי, Kaladin
זה השלב בו אתם שואלים: "רגע, מה?!?! אורי?! פרישת השנה? מה הקשר???". אז זוכרים שבמועמדות של אורי להנהלת הפורומים של השנה הדגשתי שאורי מכהן בתפקיד עד ליטרלי היום? זה משום שברגע זה ממש אורי פורש מתפקידו לאחר שנים ארוכות ומשמעותיות בהנהלה, ומצטרף לראשונה למסדר מרלין. בתור נשף שראה המון דברים באתר, אני חושב שפרישה מיוחדת כזאת עוד לא הייתה לנו, ואולי גם לא תהיה. כי לא רק שמדובר בפרישה בסטייל, מדובר בפרישה של אורי! אותו משתמש אהוב מהנו"ד, מהה"פים להם ענה בסבלנות, מהעזרה והתמיכה האינספית שהעניק למנהלי הפורומים והקבוצות ולכל משתמש באשר הוא, וכמובן מהמפגש. המועמדות של אורי לפרישת השנה היא גם הזדמנות להודות לו על כל מה שעשה בשביל כולנו באתר, ובעיקר להודות לו על מי שהוא.


🎁הפתעת השנה
אורי, Kaladin
אני פשוט עדיין בהלם מהפרישה שלו. כי בואו, זו הפתעה משוגעת. לפרוש? ועוד באשכול המועמדים??? וואו. מכה קשה. אני לא מעכל. עזבו, אני צריך רגע לבד פה. תמשיכו למועמדת הבאה.

אם קיי, יהלי אקשטיין
את 2021 אם קיי התחילה בעמדה מעולה – היא סיימה להתחנך בהצלחה ובכיף על פורום מוזיקה, התחילה לנהל אותו והייתה משתמשת מאוד בולטת באתר בלי קשר. ואז, ביום בהיר אחד, MK פשוט ירדה מניהול הפורום והתאדתה מהפורטל, וכולם הופתעו. האבדה הייתה גדולה, וMK בקלות הייתה יכולה להופיע קטגוריה אחת מעל, בפרישת השנה. אלא שתוך כמה חודשים היא חזרה לאתר וכולם הופתעו שוב, כאילו היא מעולם לא עזבה. היא כמובן חזרה כמשתמשת רגילה ולא כמנהלת, אבל אז כולם הופתעו בפעם השלישית כשעלתה להנהלת הפורומים! כל כך הרבה הפתעות בשנה אחת, אז שהיא לא תועמד להפתעת השנה?

עדי/אלכס, Beyonce
לפני שנים רבות, הייתה משתמשת בשם עדי. היא הייתה אהובה ומוכשרת, ועלתה להנהלת הפורומים, ואז יום אחד פשוט נעלמה. היא לא הודיעה לאף אחד ופשוט הפסיקה להתחבר לפורטל, ואף אחד לא הצליח ליצור איתה קשר. היעלמותה המסתורית הפכה למיתולוגיה בפורטל, והיא אפילו זכתה לכינוי "עדי פוף" משום שנעלמה ב"פוף!" קטנטן ומסתורי. חלפו להם כמה שנים, והשנה נרשמה לאתר משתמשת חדשה שהציגה את עצמה בתור אלכס ועם הכינוי על שם ביונסה האחת והיחידה. במהרה היא הפכה לבולטת ואהובה באתר, עד שהיא נחשפה כלא אחרת מאשר אותה עדי! לא רק שהיא נעלמה בפוף, היא גם חזרה בפוף והפתיעה את כולם על הדרך. יש יותר הפתעת השנה מזה?

מתיחת אחד באפריל
שנים רבות ההנהלה מנסה למתוח את שאר הגולשים באחד באפריל, ונראה שהשנה הם סופסוף הצליחו, עם לא פחות מ־5 מתיחות שונות שהחלו כבר שבועיים לפני אחד באפריל, מתוך הנחת המוצא לא משנה מה יקרה באחד באפריל, אף אחד לא יאמין לזה, ולכן נדרש לבצע משהו קיצוני, מהפכני, ובעיקר כיף. לכן מאיר ופלג מתחו את כולם בכך שזייפו ריב שגרר את הורדתו של פלג מההנהלה (ופרסום עשרות מימז צחיקים בנו"ד על כך), מה שגרם למשתמשים להתחלק למחנות שתומכים בפלג או במאיר ולנסות להבין מה באמת קרה שם. המתיחה השנייה היא הטיהור, מה שהוצג כ"מתיחה הרשמית", בו למשך שעתיים בליל האחד באפריל כל חוקי הפורטל בוטלו. וזה אכן קרה - הספאם חגג ולא נאכף כל, אך זה קרה בין היתר משום שפלג סגר את האתר במהלך הטיהור, במהלך שמן הסתם תוכנן מראש על ידו יחד עם ההנהלה. בזמן המועט בו האתר היה פתוח, המשתמשים אכן הצליחו להפתיע את ההנהלה עם נו"דים משעשעים בכל פורום שהוא, שירים מצחיקים, חוקים חדשים לפורומים, הקפצות, ארבעה נו"דים שונים בפורום דיבורים שכל אחד מהם היה מיועד למטרה אחרת, וגם האשכול הזה. חלק מהגולשים עדיין חשדו שמדובר במתיחה מאורגנת מראש של ההנהלה, מה שוהביל למתיחה השלישית שפתחה לכל המשתמשים את כל הח"מים לכמה שעות ספורות ומאושרות, כדי לשכנע שפתיחת הח"מים היא היא המתיחה המתוכננת, ולא הריב של פלג ומאיר או סגירת האתר שלכאורה לא הייתה מתוכננת. ולסיום היום, לאחר שכל המתיחות נחשפו, נערכה עוד מתיחה שלא תוכננה להיות מתיחה: עלייתו של ליאור להנהלת הפורומים, מה שאף אחד מהמשתמשים (כולל ליאור עצמו) לא האמין לו עד שליאור נשאר שם לאורך זמן. המתיחה החמישית והאחרונה הייתה מתיחת נקמה של חנה כשאמרה למאיר שהיא בטעות קיבלה את הבית הלא נכון לאחר סיום מתיחת הח"מים. מאיר החליט למתוח אותה בנקמה על הנקמה והעביר אותה בית למספר ימים.


🤬דיון השנה
סוהרסנים
אז איך סוהרסנים מתרבים? זו תהייה מפורסמת בפאנדום, מרתקת מתמיד, ועכשיו היא גם מגיעה לפורטל. הכי טבעי שדיון על הארי פוטר יועמד לדיון השנה, כי בכל זאת זה הפורטל, אך בדרך כלל הדיונים מ13+ מציפים את המועמדים. לא הפעם. ריין הצליחה דרך המשתמש המשותף שלה עם אלכס לא רק לקלוע לשאלות הנכונות בדיון הזה, אלא גם לעורר את הגולשים לחשוב טיפה מחוץ לקופסה ולחקור את טבעם של הסוהרסנים. הפאנדום מעולם לא היה מעניין יותר, וטבעי שדיון כה מרתק יועמד לדיון השנה.

הלשכה לשימוש לרעה בחפצי המוגלגים
עוד דיון שעוסק בפאנדום שלשמו התכנסנו באתר הזה, לשם שינוי, והפעם על מקום עבודתו של ארתור וויזלי חובב המוגלגים. סופי שואלת, ובצדק, למה לשכה כל כך חשובה במשרד הקסמים זוכה לכזה חוסר הערכה מצד משרד הקסמים? לא רק השאלות נוקבות, הדיון שהתעורר מעניין ומציע לא מעט נקודות מבט. אלא שדי מהר, באופן יחסית תמוה, גם הדיון הזה הגיע להתפלספויות עמוקות ולטונים מעט לא נעימים, מה שרק מוכיח כמה הפאנדום קרוב לליבם של הגולשים פה. הדיון הגיע לגזענות בעולם הקוסמים, למעמדות ולרבדים לא צפויים לדיון כזה, ולכן הוא מועמד לדיון השנה.

בטיחות בהוגוורטס
גם הדיון הזה עוסק בפאנדום של הארי פוטר ועולם הקוסמים, מה ששובר שיא נשפים של דיוני הארי פוטר שמועמדים לדיון השנה. אריאל, באשכול מפורט ונעים לקריאה, מעלה את השאלה שאני בטוח שכל אחד מאיתנו שאל את עצמו כשקרא את הספרים: מה נסגר עם כל הסכנות האלה בתוך הוגוורטס, בשם זקנו של מרלין? אריאל פירטה את הסכנות הרבות שיש בהוגוורטס ואת הבעייתיות שבהן, והדיון הזה עורר קולות רבים שצרמו לכולנו במהלך קריאת הספרים וסוף סוף באו לידי ביטוי.

חודש הגאווה
אין מה לעשות, חייבים דיון שבא מ13+ ברשימה הזאת, כי כמו בכל שנה, גם הפעם אירועי הגאווה מסעירים את דיבורים 13+ ומובילים לדיונים שיוצאים משליטה. משתמשים רבו, ירדו לפסים שלא היו אמורים לרדת אליהם, דיונים ננעלו, משתמשים הוזהרו, ונראה שאין איך להתחמק מהריב הנצחי הזה. קשה להתעלם מהדיונים האלה שחוזרים בכל שנה מחדש ומעוררים המון אמוציות, ולכן, על אף הרצון והשאיפה לא להעמיד אף דיון מ13+, ובטח שלא אותו דיון שחוזר על עצמו בכל שנה, הדיון הזה נמצא כאן. אלא שהדיון הזה, לפחות במשמעותו המקורית על פי לירז שפתחה אותו, נועד לשאול האם חודש הגאווה באמת עוזר לקהילה הגאה ומיישם את מטרותיו (ולכן דווקא הדיון הזה מועמד ולא דיונים אחרים שעסקו בנושא הזה), ולא להעלות מהאוב את הריב הנצחי בין פרו־להט"בים ללהט"בופובים. נראה שזה בלתי נמנע.


🧑‍💻סיקור השנה
מלחמת הקוסמים הראשונה של אלידע
אלידע מזכיר לכולנו מה הסיבה שלשמה כולנו כאן – הארי פוטר, אותו פאנדום שהיה מופיע אוטומטית בבולד בפורומים עד לא מזמן. בסיקור הזה, אלידע מפרט על מלחמת הקוסמים הראשונה מאל"ף ועד תי"ו, ועושה לכולנו סדר בראש מבחינת תאריכים, אירועים וסדר התרחשותם. אלידע יורד לרזולוציות שלא היו מביישות את המוח של רולינג, והסיקור הארוך והמפורט הזה זכה לתגובות חמות מכולם ואף ל15 נקודות לרייבנקלו מלא אחר מאשר בעלי האתר. אז שזה לא יועמד לסיקור השנה?

פיות של קלישה
הסיקור המושקע הזה, שמסתתר בפורום מד"פ ז"ל, מכמין בתוכו ארבעה סיקורים, משום שבפאנדום "כנפיים" קיימים ארבעה סוגים של פיות, וכל סוג זוכה לסיקור מושקע משלו. מלבד האסתטיקה של הסיקור, מרמת סידור הפסקאות ועד הצבעים והתמונות, ניכר פירוט עמוק וירידה לפרטים שלא היו מביישים מאמר אקדמי. מדובר בסיקור ארוך, אך הוא כתוב בשפה קולחת וזורמת, וגם הציטוטים והתמונות שנוספו לכאורה מתוך הכרח מעניקים את הרובדים החסרים, כך שלא פלא שהוא נוסף מיד ללינקייה. לא אפרט פה על תוכן הסיקור כדי להימנע מספויילרים לפאנדום, אז תצטרכו להאמין לי או לקרוא בעצמם כדי לגלות שמדובר בסיקור פשוט מושלם!

ביונסה של עדי
הכי טבעי שלמשתמשת עם הכינוי Beyonce יהיה סיקור על ביונסה. ואכן, אם מישהו לא הכיר את קווין בי, מדובר כנראה בעובר שטרם נולד או בחייזר מהצד השני של הגלקסיה אך הסיקור הזה ייתן לו את כל ההסבר הדרוש על אותה ביונסה. עדי פשוט כתבה הכל. כל מה שעולה על דעתכם וקשור לביונסה איכשהו. המוזיקה שלה, חייה האישיים, מעמדה ככוכבת פופ, תמונות, עטיפות דיסקים, העולם העסקי, מהדסטניז צ'יילד ועד התאומים מג'יי זי. עדי שילבה לא מעט מקורות, וניכר שעשתה עבודת מחקר רצינית על המלכה האם, ובשפתה הקולחת והיפהפיה הצליחה לספק מלבד פרטים יבשים גם את הכבוד וההערכה שהיא רוחשת לביונסה, ובצדק. אם אתם אוהבים את זה, סימו על זה טבעת. כלומר, תצביעו לסיקור.

מוניקה גלר של קלישה
זה כבר הסיקור השני של קלישה, ונראה שאכן מדובר בכשרון שהפורטל זכה בו. בפעם מדובר בפאנדום מעט יותר מוכר ופופולארי – Friends – ועל אחת הדמויות הראשיות, מוניקה גלר. הסיקור משלב מספר מקורות ומציג את מוניקה מכל צדדיה, את משפחתי הוחבריה ומערכת היחסים שלה עם כל אחד מהם, את קורותיה בכל עונות הסדרה הרבות בפירוט מעמיק, בני זוגה, מקומות העבודה שלה, האופי שלה, ובעצם כל דבר שיעזור לכם להכיר את מוניקה יותר טוב. אבל ממש כל דבר. ממש כאילו מוניקה כתבה את זה, גם בגלל רמת ההיכרות של מוניקה שנשקפת בסיקור וגם בגלל כי אם מוניקה הייתה כותבת סיקור כלשהו, ממש ככה הוא היה נראה, עם כזאת השקעה. האם זה אומר שהסיקור על ג'ואי יהיה גיף של ג'ואי אומר "How you doin'?" וזהו, או שהסיקור של צ'נדלר יהיה עשיר בשנינויות סרקסטיות?


קטגוריות פתוחות

אלו היו 19 הקטגוריות שבהן הצעתי מועמדים, ועכשיו מגיעים לקטגוריות הפתוחות – ההזדמנות שלכם לבחור כל משתמש העולה על דעתכם. כי אמנם השקפתי עליכם היטב בשנה האחרונה, אך יש דברים שרק אתם, המשתמשים, יכולים לקבוע. לקטגוריות הפתוחות יש מעט מאוד מגבלות, וזו ההזדמנות שלכם לבחור במשתמשים שלא הועמדו לאף קטגוריה, או במשתמשים שכבר הועמדו לקטגוריה אחת או יותר ואתם מאמינים שהם ראויים לתואר נוסף. ואלו הן חמש הקטגוריות הפתוחות:

🐍סלית'ריני/ת השנה (לשנת 2021)
קטגוריה פתוחה בה כולכם וכולכן יכולות ויכולים לבחור, אבל רק סלית'רינים יכולים להיבחר! מי היה או הייתה הסלית'ריני/ת שעשו לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

🦁גריפינדורי/ת השנה (לשנת 2021)
קטגוריה פתוחה בה כולכם וכולכן יכולות ויכולים לבחור, אבל רק גריפינדורים יכולים להיבחר! מי היה או הייתה הגריפינדורי/ת שעשו לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

🦡הפלפאפי/ת השנה (לשנת 2021)
קטגוריה פתוחה בה כולכם וכולכן יכולות ויכולים לבחור, אבל רק הפלפאפים יכולים להיבחר! מי היה או הייתה ההפלפאפי/ת שעשו לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

🦅רייבנקלואי/ת השנה (לשנת 2021)
קטגוריה פתוחה בה כולכם וכולכן יכולות ויכולים לבחור, אבל רק רייבנקלואים יכולים להיבחר! מי היה או הייתה הרייבנקלואי/ת שעשו לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

📣משתמש/ת השנה (לשנת 2021)
מי היה המשתמש שעשה לכם את השנה? מי הייתה המשתמשת שגרמה לכם לשמוח? מי גרמו לכם להיכנס לאתר ולא לרצות לצאת ממנו? הצביעו והשפיעו למשתמש/ת השנה שלכם!
משתמשים שיצביעו לי למשתמש השנה אמנם יחמיאו לי מאוד, אבל קולותיהם לא יספרו.

זהו! אלה הקטגוריות לבחירת אנשי השנה שלכם. אחרי שצלחתם וקראתם את כל זה, הגיע הזמן לבחור.בחרו חכם, בחרו מהלב, אבל בעיקר בחרו מהר, כי ההצבעה מסתיימת ב5/1/22! (ג בשבט תשפ"ב). שלושה ימים לאחר מכן תיחשפנה התוצאות שאתם בחרתם בנשף!
עוד לא נרשמתם לנשף? תוכלו לעשות זאת כאן!


--------------------

User Posted Image


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

 


מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
28743 26872 39868 13610


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007