האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

רק לרוץ || חלי, לתחרות שלושת הז'אנרים
פורסם ב: Jan 25 2015, 19:47 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 97847
מגדר:female
משתמש מספר: 28177
חפצי המשתמש: צפה

מאז שאני זוכרת את עצמי אני רצה. רצה לאבי בפעם הראשונה, רצה לחבק אהוב. למה זה מרגיש כל כך שונה הפעם? כי אני לא מתקרבת למישהו, אני מתרחקת. רגליי עבדו קשה, טפחו באדמה בחוזקה עד שנשארו גומות קטנות בבוץ. כל מה שרציתי זה רק להתרחק מהמציאות הנוראית שעטפה אותי ומחצה אותי. הדבר היחידי שראיתי בזמן האחרון היה חושך, עיניי היו מכוסות. ידי זזו במין מקצב קבוע ומסונכרן עם הרגליים. עוד צעד ואני אהיה חופשייה. התקווה הקטנה נראתה קרובה מתמיד עד שחיוך עלה על פניי. ואז זה קרה.
צעקות פילחו את האוויר וחצים עפו בשריקה ליד אוזניי. זיהיתי את הקולות, ובתגובה הגברתי את הקצב. מבלי להסתכל עליהם ידעתי שהם שליחים של האדם שכלא אותי, ולהם יש רק מטרה אחת. לא אתן להם לתפוס אותי, לא שוב. ידעתי שהם לא יהרגו אותי, לא עכשיו לפחות. הם יחכו לרגע המתאים. קול רגליי החובטות בקרקע עשו רעש חזק כל כך עד שהרגשתי כאילו לא נותר דבר. הגעתי לשדה רחב ידיים והעשבים הגיעו עד חזי. חיוך נפרש על פניי, אני יכולה פשוט להעלם פה. הצעקות לא פסקו ונראה כי הגברים מחפשים אותי, קולם נשמע כל כך קרוב עד שהייתי יכולה להישבע שאני מרגישה את נשימתם.
חשתי כאב, חשתי כאב כל כך חזק. אלו היו הידיים של הגבר שעטפו אותי. העפתי את ראשי אחורה על פניו והוא הרפה מאחיזתו. המשכתי לרוץ עד שהנוף התחלף ונשארתי חשופה. סבך עלים נקשר בשערי ובגדיי נקרעו והתלכלכו. לא הייתי יכולה לעצור עכשיו, ידעתי את זה. פניי התעוותו בכאב.

בתחילה לא ראיתי דבר עד שהכיסוי ירד מפניי. הייתי כבולה ופי היה מכוסה. ראשי כאב. ככל הנראה התעלפתי.
הרמתי את המבט המטושטש שלי ומולי עמד גבר בגיל העמידה, עיניו החומות הביטו בי בריכוז. חיוך התפשט על פניו והבטתי בו באותו מבט מרוכז. הוא הוריד את כיסוי הפה בחשש.
" מי את?" שאל לבסוף.
"לורה קרלן," מסרתי לו את שמי.
הוא נחר בבוז, כנראה לא היה מרוצה מהתשובה.
לאחר כמה זמן חיוך נבזי עלה על פניי ועיניי התכהו כשעניתי לו "הנביאה."
לרגע הוא נבהל מהמילה התמימה והוא החזיר את כיסוי הפה מהר.
אדם חכם, חשבתי לעצמי. הרי כל נבואה מתחילה ממשהו, ממילה אחת. תמיד יש סיכוי לשינוי, זה הכלל הבסיסי. אבל לא מפי הנביאה. כל נבואות המוות שלי הן אמת.
הוא בנוסף גם שאל, כמו אחרים, איך להפסיק את הנבואות.

"אי אפשר, התקווה היחידה שלך זה לרוץ. לרוץ מספיק רחוק ממני ככה שהנבואות לא יהיו רלוונטיות לך. בהצלחה," איחלתי לבסוף ללא שמץ של כוונה.

כמובן, השתחררתי.
ומה עכשיו? שאלתי את עצמי.
עכשיו, חשבתי לעצמי במרירות, עכשיו נשאר רק להמשיך לרוץ.

---
אחרי תיקונים ממש אהבתי את הקטע....

--------------------
if the life doesn't go right,go left :)

חלי|פרסי ג'קסון, משחקי הרעב|גלי, קאסל, שקרניות|מעצבת|טמבלר

User Posted Image
קטעים: הם אמרו || הנביאה ||עיניים חומות, שיער בלונדיני || לא השתנתי || גרבי מזל || רק לרוץ || משקפיים חדשות || מלכה || מחנה || כלוב הזהב|| מעל המים || אבן
תודה ענקית לרוני על הסמל 3>
אני עיצבתי את החתימה :)

"בואו נגיד שהייתם באיזור. איך אתם מסבירים את העובדה שמדוקס, הרוצח שאנחנו מחפשים, וזה שירה בך שנה שעברה, הוא זה שמת כאן?"
-"קארמה רעה?"

קאסל, עונה 5 פרק 1.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 5 2015, 18:22 PM
צטט הודעה

קודם קערה, אחר כך פומפייה, עכשיו סתם מסננת

פרטי משתמש
חרמשים: 11907
משתמש מספר: 48343

טוב אז ככה
וואו, כל הכבוד. את הרעיון שהעברת בקטע ממש אהבתי, וגם את תחושת הסיום. לרו. רק להמשיך לרוץ. אבל עם זאת, כמה הערות- איכשהוא הקטע לא נותן תחושה של משהו שלם. (אני לא כל כך יודעת להגדיר את זה לפיכך אני גם לא יכולה לתת עצה איך לשפר את זה.)
(כן אני עוזרת גרועה)
(לא יודעת להעיר לאנשיםXD)
אולי קצת יותר מלל יעזרו, אני מניחה.
אבל היי חלי יש המון פינטיציאל, ואני מאוד אוהבת את הריונות שלך בקטעים שאת כותבת. וואו3>

--------------------
Freedom

אוראל 20מוזיקה, כתיבה, ספרים ♥ מנהלת פורום ספרים וראש בית רייבנקלו לשעבר כבר הכרנו? D:

זקן סיני חכם אמר
所以你有谷歌翻譯。 我也是

בעלת נטייה להיות משועשעת בקלות

---------
פורסם ב: Feb 5 2015, 20:42 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 97847
משתמש מספר: 28177

וואו מאיה תודה על התגובה happy.gif
אם אני מבינה למה את מתכוונת, ניסיתי לחשוב איך הייתי מתחילה ספר. אז ככה בערך הייתי מתחילה אותו, הקטע הפותח. אני מניחה שיש צורך להוסיף מילים כדי שהקטע הזה יהיה קטע עצמאי סגור, אבל אהבתי את התחושה הפתוחה.

אהאה תודה על המחמאות <:

--------------------
if the life doesn't go right,go left :)

חלי|פרסי ג'קסון, משחקי הרעב|גלי, קאסל, שקרניות|מעצבת|טמבלר

User Posted Image
קטעים: הם אמרו || הנביאה ||עיניים חומות, שיער בלונדיני || לא השתנתי || גרבי מזל || רק לרוץ || משקפיים חדשות || מלכה || מחנה || כלוב הזהב|| מעל המים || אבן
תודה ענקית לרוני על הסמל 3>
אני עיצבתי את החתימה :)

"בואו נגיד שהייתם באיזור. איך אתם מסבירים את העובדה שמדוקס, הרוצח שאנחנו מחפשים, וזה שירה בך שנה שעברה, הוא זה שמת כאן?"
-"קארמה רעה?"

קאסל, עונה 5 פרק 1.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007