האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דמעות, חברויות וקרחת אחת || שירה, סיפור בהמשכים
פורסם ב: Feb 5 2015, 21:03 PM
צטט הודעה

גובלין שכיר בגרינגוטס

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 22
מגדר:female
משתמש מספר: 46953
חפצי המשתמש: צפה

כל הזכויות שמורות לי ורק לי. אין לשכפל, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שבספרים אלה. שימוש אישי או מסחרי מכל סוג שהוא בסיפור הזה, אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת ממני. אם אמצא יצירה עוקבת (פאנפיק, סדרה בת וכאלה) שהאישור שיש עליה לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר, ואם זה ימשך, אפנה לגורמים יותר סמכותיים.
~*~

תקציר:
הסיפור מספר על נערה בשם שירן ומתרכז בעיקר בכך שאחיה חלה בסרטן. שירן, בתוך כל המציאות הלא- פשוטה הזו,
מתמודדת גם עם חברות לא תומכות, ריבים ורצון עז לדבר עם מישהו ולספר לו על הכל.

תוכן עניינים:
0 פרק 1
0 פרק 2

פרק ראשון:
את היום ההוא, שבו הכל התחיל, זוכרת שירן בברור. היה זה יום שבת, כשבאמצע הסעודה החל אביב, אחיה הבכור של שירן, להתלונן על כאבי ראש. אף אחד לא ייחס לזה חשיבות מיוחדת, כולם חשבו שזו הצטננות רגילה, במיוחד לאור העובדה שבשבוע האחרון היו לו כאבי ראש רבים והוא הרגיש טוב. עד שהוא החל לבכות. אביב לא היה רגיל לבכות. הוא היה מאופק. הוא לא בכה אפילו כאשר דפק לעצמו בטעות פשיט בראש. אביה של שירן שיער שאולי זה סינוסיטיס. כולם קיוו שזה לא נכון. אם רק היו יודעים מה יקרה, היו מתפללים שזה יהא סינוסיטיס. כשסיימו לאכול, הלכו ההורים לישון שנת צהריים, והילדים נשארו בסלון, שיחקו וקראו עיתונים. לקראת צאת השבת בכה אביב שוב. איילה, אמא של שירן, הרגיעה אותו ואמרה שלמחרת תיקח אותו לרופאה. בבוקר שלמחרת, איילה קיימה את שאמרה ולקחה אותו לרופאה. מבחינתה של שירן היה זה יום רגיל.
היא הלכה באותו היום לבית הספר, למדה, שיחקה בהפסקות, וכלל לא דאגה. בדרך חזרה מבית הספר, נסעה יחד עם אור, אחיה הקטן, בהסעה, והם הלכו אל סבתא שלהם, כבכל יום. דפיקה קטנה על הדלת, והיא נפתחה. הם התיישבו מול הטלוויזיה והחלו לאכול.
"אביב כנראה יצטרך לעבור ניתוח קטן." אמרה סבתם כבדרך אגב מהמטבח. האוכל כמעט נתקע בגרונה של שירן. היא רצתה לבכות.
היא סיימה לאכול בחיפזון, נפרדה מסבתה וירדה במהירות לבית שלה. היא הרגישה תלושה. היא שיחקה במחשב, הסתובבה בחדר
והכינה שיעורי בית בניסיון להעסיק את עצמה. הערב ירד, וכפיר, אביה של שירן, חזר הביתה מהעבודה. שירן קפצה עליו בחיבוקים.
"מה עם אמא ואביב?" שאלה בדאגה. אביה הרגיע אותה ואמר שהכל יהיה בסדר. "הם יחזרו היום הביתה?" היא לא הרפתה.
"אישפזו את אביב, עדיין לא יודעים מה יש לו." אמר, ובכך תמה השיחה הקצרה. שירן התקלחה והלכה לישון.
היא החלה לדאוג, והייתה לה סיבה טובה לכך.

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 5 2015, 21:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 97847
משתמש מספר: 28177

אהבתי את העובדה שהקטע קצר ולעניין, ישר מביאה את הקוראים לנושא המרכזי והלא פשוט.
לי הפריעה כל גלישת השרות בקטע, כאילו הקטע מקוטע ויותר קשה לי לקרא ככה, אבל אני מניחה שזאת העדפה אישית.
יהיה מעניין לשמוע את ההמשך (:

--------------------
if the life doesn't go right,go left :)

חלי|פרסי ג'קסון, משחקי הרעב|גלי, קאסל, שקרניות|מעצבת|טמבלר

User Posted Image
קטעים: הם אמרו || הנביאה ||עיניים חומות, שיער בלונדיני || לא השתנתי || גרבי מזל || רק לרוץ || משקפיים חדשות || מלכה || מחנה || כלוב הזהב|| מעל המים || אבן
תודה ענקית לרוני על הסמל 3>
אני עיצבתי את החתימה :)

"בואו נגיד שהייתם באיזור. איך אתם מסבירים את העובדה שמדוקס, הרוצח שאנחנו מחפשים, וזה שירה בך שנה שעברה, הוא זה שמת כאן?"
-"קארמה רעה?"

קאסל, עונה 5 פרק 1.

---------
פורסם ב: Feb 5 2015, 21:47 PM
צטט הודעה

גובלין שכיר בגרינגוטס

פרטי משתמש

QUOTE (~חלי~ @ Feb 5 2015, 09:44 PM)
אהבתי את העובדה שהקטע קצר ולעניין, ישר מביאה את הקוראים לנושא המרכזי והלא פשוט.
לי הפריעה כל גלישת השרות בקטע, כאילו הקטע מקוטע ויותר קשה לי לקרא ככה, אבל אני מניחה שזאת העדפה אישית.
יהיה מעניין לשמוע את ההמשך (:

תודה רבה, אני ממש נהנית לשמוע ^^
שיניתי את השורות, מקווה שעכשיו זה טוב יותר (:

--------------------

---------
פורסם ב: Feb 5 2015, 22:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 48592
משתמש מספר: 47946

אהבתי את הכתיבה; היא נשמעת לי מעניינת, וכל העלילה עצמה גם נשמעת לי ממש טוב, בעיקר משום שהיא נכתבת על ידי מישהי שעברה את זה - ההזדההות שתעוררי בנו בטח תהיה גדולה יותר, כי נקודת המבט של הדמויות תהיה אמינה.
עם זאת, הפרק הרגיש לי דחוס ומעוך, כאילו יותר מדי מעשים נכנסו באריזה הקטנה הזו של 200 ומשהו מילים. הוא היה קצר להפליא, וכל-כך הרבה דברים ומאורעות נכנסו בתוכו. הייתי ממליצה לך לפרט על כל חלק שנמצא בפרק, להאריך את הפרק ולתאר ולכתוב דיאלוגים ותיאורי רגשות - הם יוסיפו מאוד לכתיבה ולהנאה מהקריאה ויגרמו לפרק להרגיש הרבה יותר זורם ומאוזן.
הביטוא היה טוב - רואים שאת טובה בלשון ובניסוח. אך היו כמה חלקים שירידת השורות והפיסוק הרגישו לי פחות טובים, והייתי ממליצה לך לקחת בטא שישפצר טיפה את הביטוא, או שהייתי ממליצה לך לעבור על כל פרק עוד פעם, ועדיף בקול רם - כשאת קוראת את מה שכתבת בקול רם את תוכלי לזהות ניסוח שגוי ופחות טוב בצורה טובה יותר ובקלות, ותוכלי לברור את סימני הפיסוק שאת משתמשת בהם בקלות. הרבה יותר קל לדעת מה נכון ומה שגוי ואיפה-לשים-מה כשאת קוראת בעל פה ושומעת איך המשפט אמור להישמע.
מאחלת לך בהצלחה בהמשך ובכתיבה, גם של הסיפור וגם של הקטעים הקצרים והשירים שאת כותבת.

--------------------
לא פעילה.
User Posted ImageUser Posted Image
- Timeless -

---------
פורסם ב: Feb 6 2015, 11:45 AM
צטט הודעה

גובלין שכיר בגרינגוטס

פרטי משתמש

תודה רבה, מיה D:
אני אולי אנסה להוסיף תיאורי רגשות, אבל אני לא רוצה להאריך יותר מדי את ההשתלשלות של הדברים, הקטע הוא שזה קורה מהר ובאופן לא כל כך מובן...

פרק שני:
למחרת הכל עבר כרגיל. הדבר היחיד שהשתנה הוא העובדה שאימה ואחיה היו עדיין בבית החולים. משום- מה זה לא כל כך הדאיג אותה.
נודע לה שאביב הועבר לבית החולים רמב"ם שבחיפה, שם יערך לו הניתוח. בבוקרו של יום המחרת, יום שלישי, כאשר הגיעה שירן לבית הספר, קרמל מיד פנתה אליה. קרמל הייתה חברתה הטובה ביותר של שירן, או לפחות כך היא חשבה. קרמל ניצלה אותה, אבל שירן לא הפנתה לכך תשומת- לב.
"לאביב יש סרטן!" אמרה לה קרמל בקול. שירן הסתה אותה בחשש. היה זה הלם עבור שירן. קרמל הפילה עליה את זה בפעם אחת. היא נבהלה.
"שקט, קרמל. אני לא בטוחה. וגם אם כן, אל תספרי לאף אחד, גם לא לאוריין." קרמל פנתה מיד לאוריין. שירן, קרמל ואוריין היו "חבורה".
"לאביב יש סרטן." חזרה קרמל על הדברים שאמרה לשירן, רק שהפעם כוונו לאוריין.
"קרמל! אמרתי לך לא לספר!" קרמל לא ענתה. המחנכת שלהן נכנסה לכיתה. שאר היום עבר כרגיל. שירן דאגה מהדברים שאמרה קרמל, וניסתה בכוח להכחישם. בערב אותו היום, נסעה שירן יחד עם אור, אחיה הקטן ואביה לבית החולים רמב"ם, לבקר את אביב לפני הניתוח שהיה אמור להיערך למחרת. הם הגיעו לבית החולים ונכנסו ללובי. שירן ראתה את אביב יושב על כיסא גלגלים ומסביבו מספר בני משפחה. היא לא ציפתה לראות כך את אחיה. אחיה הגדול, החזק, המודל לחיקוי, יושב חסר אונים בכיסא גלגלים. היא התיישבה לידו. הוא חייך. הוא שמח לראות את שני אחיו הקטנים. במשך כמה שעות כולם ישבו ודיברו. לאחר הארוחה שירן ואור היו צריכים לחזור לביתם. שירן סירבה. היא רצתה להישאר עם אביב.
"אבל אמא!" היא אמרה בנימה ילדותית "אני רוצה להיות עם אביב בניתוח!" איילה סירבה בתקיפות.
היא עלתה למכונית יחד עם אור, מאוכזבת. הם הגיעו הביתה. שירן ידעה שמחר אביב עומד לעבור ניתוח. ניתוח בראשו.
היא לא ידעה מדוע, או מה קרה. דבריה של קרמל עדיין הטרידו אותה והדהדו לה בראש. אך בכל זאת, היא לא העזה לשאול.

--------------------

---------
פורסם ב: Feb 10 2015, 18:52 PM
צטט הודעה

הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 502
משתמש מספר: 51111

הכתיבה טובה והסיפור טוב.
ואני בוכה בגללך, בגלל הסיפור הזה.

--------------------
ליאן
פרשתי

אני אוהבת את כולכם ומתגעגעת ככ

---------
פורסם ב: Feb 10 2015, 19:15 PM
צטט הודעה

גובלין שכיר בגרינגוטס

פרטי משתמש

QUOTE (It is snow @ Feb 10 2015, 07:24 PM)
הכתיבה טובה והסיפור טוב.
ואני בוכה בגללך, בגלל הסיפור הזה.

תודה 3>
אני... לא יודעת מה לומר. את לא צריכה לבכות! נכון, עדיין קשה לי עם זה, אבל זה עבר ב"ה :)

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007